Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Jó és akkor nézd meg az LMAX-ot vagy a Pepper-t vagy az FXopent és rájössz, hogy milyen ember aki sokkal rosszabb brókercégeket ajánlgat.

Hozzászólás

• papa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Nem bantas, de a földön jarnatok jobb lenne!!!!!! Zalan hatasara egyre rosszabb iranyba haladtok velemenyem szerint! Kezd undorito lenni a nagykepüseg es a falsch beszolas! Igy nem ügyfeleket toboroztok, hanem haragosokat gyüjtötök! Az este fel 10 utani 4-5 spread EURUSD-n nem büszkeseg, hanem szegyen! A nemet ismerösöm 3 nap utan a demo alapjan nagy................ nevezett. Szerintem szerenyebben , gyorsabb szerverrel, korektebb pipekkel, meg en is nyitnek szamlat! Ez az en velemenyem es nem vita inditasara szantam! Judit pozitiv iranyban valtozott igy tovabb!

Köszönöm, hogy szóltál. Lehet egy-két ember hatására nem úgy válaszoltam mint ahogy azt elvártad volna, de szerintem jóval a határon belül mozgok mint máshol más kapcsolattartók. Értelmes kérdésekre, kommentekre értelmesen tudok válaszolni és normálisan reagálok.

Az este 10 utáni spread akkor lenne szégyen, ha olyan tágítások lennének mint más brókercégeknél...nem egy olyan emberrel találkoztam mostanában akik arról panaszkodtak, hogy 10-13-ra húzták nekik ki a spreadet ilyenkor. STP/ECN cégnek nevezik ráadásul magukat. De ha szeretnétek nézzétek meg ilyenkor mennyi a spread más cégeknél is...persze most ECN számláról beszélek amit csak akkor láthattok ha van éles 0 spreades számlátok.

A speadekkel kapcsolatban akkor újra szeretném felhívni a figyelmet arra, hogy nálunk legalább ott teljesül amit láttok és nincs csúzsás.

Hozzászólás

• Áprilisban indul az IronFX Roadshow-ja.

Mindenkit várunk szeretettel!

https://www.ironfx.com/hu/roadtrip

Hozzászólás

• Irj inkább az LMAX fórumra Zoltán. Hisz tudja Ön is, hogy a nyomába se ér az Ironfx!
          Mikortól is tudna náluk dolgozni inkább? Felvételi megvolt?

Hozzászólás

• KJudit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Irj inkább az LMAX fórumra Zoltán. Hisz tudja Ön is, hogy a nyomába se ér az Ironfx!
            Mikortól is tudna náluk dolgozni inkább? Felvételi megvolt?
            Na Judit végre kibújt a szog a zsákból. Szóval az LMAX-nál dolgozol.
            Innentol ebben a fényben visszaolvasva a hozzászólásaidat mindent értek!

Bocs ha nem rohanok felvételizni hozzátok, nekem egy MTF cég nem egy lapon szerepen egy Bróker céggel. A labdába rúgásról is beszélhetunk órákig, de téged a tények sem gyoznek meg.

Amúgy azóta is várom hogy mi lett azzal az éles szamlával amit csináltam neked!?!

Hozzászólás

• Nem ez a lényeg srácok.
              Inkább ez:

És ott majd megbeszéljük a dolgokat.
              On the road again.
              Mindenkit sok szeretettel várunk

Hozzászólás

• Pont mostanába volt szó Balacy Úrnál, hogy nem érdemes olyan céggel foglalkozni, melynek többek között Ciprushoz van köze. Akkor minek nézném a spreadjeiteket, amik amúgyse versenyképesek?
                LMAXnál se dolgozok, senki ne forduljon hozzám, hogy rajtam keresztül nyisson számlát.
                Csak az FXOpennél van számlám. De most a másik fórumon eléggé le lett alázva az is. Ezért most tanácstalan lettem hova vigyem a pénzem, Ironfxen kívül...?

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Nem ez a lényeg srácok.
                  Inkább ez:

És ott majd megbeszéljük a dolgokat.
                  On the road again.
                  Mindenkit sok szeretettel várunk

...az ilyen mondatokat hagyhatnátok ki a marketingetekből, hogy az embernek ne álljon fel a hátán a szőr minden egyes hirdetésetektől....

"A legjobb fx előadás sorozat magyarországon"

Ez kb. ugyanaz mint a "nálunk vannak a legjobb spread-ek" .

Végül is így már legalább sejthetjük hogy mit várhatunk a "legjobb előadástól"

Remélem a Zoli tartja! Szeretjük a bársonyos hangját.

Hozzászólás

• Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    ...az ilyen mondatokat hagyhatnátok ki a marketingetekből, hogy az embernek ne álljon fel a hátán a szőr minden egyes hirdetésetektől....

A marketing szöveget nem minden esetben mi találjuk ki. Csináltam már pár előadást, és ha mindenki úgy akarja majd, akkor tényleg a legjobb lesz idővel, ezt garantálom

Most a Zoli és én fogunk menni és mind a ketten fogunk tartani előadást. De olyan fx előadás sorozattal nem találkoztam még, ahol 3x500 dolláros számlákat sorsoltak ki a résztvevők közül. Tehát ebben a kategóriában tényleg a legjobb lesz

Hozzászólás

• Ciprus: mindenki oda utalja ki a pénzét és ahhoz a céghez akihez akarja. Nekem van egypár nem pozítiv tapasztalatom Ciprussal kapcsolatban és ezt mások is megerősítették.

De ez ne nagyon befolyásoljon senkit És föleg ne érezze senki egy-egy adott cég elleni támadásnak.

Igen, EU tag, meg a spanyolok is... de miért is nem spanyol bankban akarom tartani a pénzemet? Hm... gondolja át mindenki.

FXCM: a videóban nézze meg mindenki, hogy hol ajánlottan én ezt. Nem nagyon fog ilyent találni.

Hozzászólás

• Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Csak akkor jossz rá hogy tényleg a legjobb ha eljossz.
                        Az biztos hogy az ingyenes eloadások kozott nincs még egy ilyen!

Ha ennyire szereted a hangom hozz diktafont is felvesszuk neked.

Hozzászólás

• attiati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          A számlák alapból swap free-k lesznek, vagy csak akkor, ha kérem?
                          Regisztrációnál nem láttam olyan választási lehetőséget, hogy melyiket kérném.

Korlátlan ideig nyitva hagytok egy napon, hétvégén... túli eurhuf pozit, ha van margin?

Zoli nekem azt az infót adta, hogy nem lesz swap-free a számla.

Ha ez változott, akkor az engem is érdekelne...

Hozzászólás

• Szerintem félreértetted.Tutti nem adnak swap free számlát.Csak bizonyos vallásúaknak.

Hozzászólás

• Ez így van!
                              Az Iszlám számla továbbra is csak az Iszlám vallásúaknak elérheto.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Ez így van!
                                Az Iszlám számla továbbra is csak az Iszlám vallásúaknak elérheto.
                                És mivel kell igazolni az iszlam hitet?

A volt TadawulFX-nél az ügyintéző távdiagnosztikával állapította meg

Hozzászólás

Working...
                                X