Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• balacy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És mivel kell igazolni az iszlam hitet?

A volt TadawulFX-nél az ügyintéző távdiagnosztikával állapította meg
    Nem is csoda hogy meg kellett szuntetniuk ezt a szamlatípust

Két módon lehet igazolni:
    1. eleve Muszlimnak szuletsz és a neved is olyan (valamint az Útlevélbe és vagy személyibe beleírják az Iszlám országokban)
    2. a Mecsetben ahol átkeresztelnek adnak egy igazolást.

Hozzászólás

• Az IronFX irodáinak a listája újra bovult:

http://www.ironfx.com/hu/about/contact

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Két módon lehet igazolni:
        1. eleve Muszlimnak szuletsz és a neved is olyan (valamint az Útlevélbe és vagy személyibe beleírják az Iszlám országokban)
        2. a Mecsetben ahol átkeresztelnek adnak egy igazolást.
        Köszi.

Ez a becsületes megoldás, hogy megmondod, hogy mi a cég álláspontja.

A legtöbb helyen csak himeztek-hámoztak.

info: a tada utodjánál is van nem muszlimoknak swap-free számla, egy előadásom után keresett meg egy hallgató, hogy ne mondjam, hogy nincs, neki is van és nem szüntették meg... és valóban küldött egy számlakivonatot, hogy nincs swapja. Ez a bosszantó, nem az, hogyha nem férek hozzá, de más sem.

Más: iszlam hitre áttérnek az emberek és nem átkeresztelik őket. Számukra ez a megfogalmazás sértő is lehet, ha egy fundamentálisabb irányt követnek.

Hozzászólás

info: a tada utodjánál is van nem muszlimoknak swap-free számla, egy előadásom után keresett meg egy hallgató, hogy ne mondjam, hogy nincs, neki is van és nem szüntették meg... és valóban küldött egy számlakivonatot, hogy nincs swapja. Ez a bosszantó, nem az, hogyha nem férek hozzá, de más sem.
          nekem is volt, illetve annak van még meg a régiek közül, aki nem váltott másra idáig

Hozzászólás

Köszi.

Ez a becsületes megoldás, hogy megmondod, hogy mi a cég álláspontja.

A legtöbb helyen csak himeztek-hámoztak.

Más: iszlam hitre áttérnek az emberek és nem átkeresztelik őket. Számukra ez a megfogalmazás sértő is lehet, ha egy fundamentálisabb irányt követnek.
            Ha jól tudom egy egyszerű mondatot kell elmondj és már át is tértél...ha nagyon kell kitudom googlizni, hogy mi is az...persze ezt meg kell erősítse valaki, hogy tényleg megtörtént.

De az országjárásnál tuti rá fognak kérdezni, ezért meg is tanulom inkább...

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              .
              Miből gondolod, hogy megszüntették?

Hozzászólás

• ChyberBoB eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Miből gondolod, hogy megszüntették?
                Én is ezt hallottam egy debreceni barátomtól egyébként. Vagyis azt, hogy egyik napról a másikra swapos lett...és amikor telefonált, hogy mizus akkor mondták neki...

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Én is ezt hallottam egy debreceni barátomtól egyébként. Vagyis azt, hogy egyik napról a másikra swapos lett...és amikor telefonált, hogy mizus akkor mondták neki...
                  Megerősítem, hogy így volt. hétfőn levél, hogy nem adják, persze angolul és a következő hétfőn pedig már swappos voltam. Az, hogy közben 20 pippel odébb jegyezték a try párokat, az csak hab a tortára....

Persze épp akkor szünt meg, amikor éppen sokan masszív minuszban voltunk.

Ami szomorú, hogy addig nagyobb probléma nem volt velük és csak jót tudtam mondani a munkjájukról.

Hozzászólás

Megerősítem, hogy így volt. hétfőn levél, hogy nem adják, persze angolul és a következő hétfőn pedig már swappos voltam. Az, hogy közben 20 pippel odébb jegyezték a try párokat, az csak hab a tortára....

Persze épp akkor szünt meg, amikor éppen sokan masszív minuszban voltunk.

Ami szomorú, hogy addig nagyobb probléma nem volt velük és csak jót tudtam mondani a munkjájukról.
                    Sajnos sok trédert kellemetlenül érte akkor pont.
                    De remélem sikerült felülkerekedni ezen és nem voltak számla vesztő pozik. Az ilyen bróker akciók soha nem segítenek sajnos a piacnak. Már nagyon jó lenne egy szigorúbb ellenőrzés, hogy tisztuljon a piac a sok kókler cégtől.

Hozzászólás

• "De remélem sikerült felülkerekedni ezen és nem voltak számla vesztő pozik."

A carry trade egyik lába volt ott, a másikon, ahol swapot kaptunk, azon ugyananyi árfolyamnyereség keletkezett, így nem lett veszteséges a dolog.

"Az ilyen bróker akciók soha nem segítenek sajnos a piacnak. Már nagyon jó lenne egy szigorúbb ellenőrzés, hogy tisztuljon a piac a sok kókler cégtől. "

Igen, sajnos sok nemigazán becsületes cég van a piacon. Nem sok remény van arra, hogy ez változzon, mert ha megszigorítják az EU-ban az ellenőrzés simán odébbállnak, és olyan helyen nyitnak, ahol nem szigorúak velük. Az emberek meg balgák, ha 0,1pippel jobb árat kapnak, odamennek.

Hozzászólás

"De remélem sikerült felülkerekedni ezen és nem voltak számla vesztő pozik."

A carry trade egyik lába volt ott, a másikon, ahol swapot kaptunk, azon ugyananyi árfolyamnyereség keletkezett, így nem lett veszteséges a dolog.

"Az ilyen bróker akciók soha nem segítenek sajnos a piacnak. Már nagyon jó lenne egy szigorúbb ellenőrzés, hogy tisztuljon a piac a sok kókler cégtől. "

Igen, sajnos sok nemigazán becsületes cég van a piacon. Nem sok remény van arra, hogy ez változzon, mert ha megszigorítják az EU-ban az ellenőrzés simán odébbállnak, és olyan helyen nyitnak, ahol nem szigorúak velük. Az emberek meg balgák, ha 0,1pippel jobb árat kapnak, odamennek.

Szerintem ez változni fog. Csak idő kérdése. Egyre kevesebb az olyan ember és remélem ez a trend megmarad, aki a discount brókereket választják. A számtalan okok egyike pont ez amiért road-showt akartam csinálni és csinálni is fogjuk a jövőben.

Nehéz átlátni a versenytársak inkognitós beszédjein az embereknek. Szerintem ez se tesz jót a szakmának sajnos. Csak ezt pár kolléga a szakmában nem látja át.

Hozzászólás

• KJudit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Pont mostanába volt szó Balacy Úrnál, hogy nem érdemes olyan céggel foglalkozni, melynek többek között Ciprushoz van köze. Akkor minek nézném a spreadjeiteket, amik amúgyse versenyképesek?
                          LMAXnál se dolgozok, senki ne forduljon hozzám, hogy rajtam keresztül nyisson számlát.
                          Csak az FXOpennél van számlám. De most a másik fórumon eléggé le lett alázva az is. Ezért most tanácstalan lettem hova vigyem a pénzem, Ironfxen kívül...?
                          Judit!

Ki kell picit ábrándítsalak: ha a költségeket nézzük az iron számla 100% kereskedési bónusszal megspékelve+ igénybevéve spreadvisszaigénylést a legjobb számla volt a piacon... kipróbáltam, nem lenne hiteles úgy szidnom hogy nem ismerem.

Aggodalomra semmi ok, nem fizettek le, csak igyekszem mindig objektív maradni...

Hozzászólás

"De remélem sikerült felülkerekedni ezen és nem voltak számla vesztő pozik."

szerintem ha ezt a tada topikban adod elő, kapsz választ rá, miután itt van a kapcsolat tartó
                            én is rákérdeztem erre a történetre, pedig nem vagyok érintett benne
                            kaptam rá értelmes választ
                            szóval go > TDFX

Hozzászólás

• _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              szerintem ha ezt a tada topikban adod elő, kapsz választ rá, miután itt van a kapcsolat tartó
                              én is rákérdeztem erre a történetre, pedig nem vagyok érintett benne
                              kaptam rá értelmes választ
                              szóval go > TDFX
                              Lehet fáradt vagyok, de nem találtam...betudod másolni kérlek?

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Lehet fáradt vagyok, de nem találtam...betudod másolni kérlek?
                                jahhhh, a válasz?
                                az telefonon történt
                                DE ott a topik, meg kell kérdezni most publikusan
                                mióta bejelentkezett a hivatalos kapcsolat tartó, nagy büdös csend van

Hozzászólás

Working...
                                X