Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• IronFX NZ
    szavazást kezdeményezett: IronFX

IronFX

13
    Budapest
    53,85%
    7
    Debrecen
    0,00%
    0
    Szeged
    0,00%
    0
    Miskolc
    23,08%
    3
    Pécs
    0,00%
    0
    Gyor
    0,00%
    0
    Nyíregyháza
    7,69%
    1
    Kecskemét
    15,38%
    2
    Szolnok
    0,00%
    0
    Sopron
    0,00%
    0

The poll is expired.

Sziasztok!

Szeretném bemutatni az IronFX -et.

Az IronFX forex, amerikai és angol részvény, árutőzsdei termék és nemesfém CFD kereskedésre szakosodott, vezető, globális online bróker. A vállalat egy 1972-ben alapított nemzetközi pénzügyi szolgáltató csoport tagja, élenjáró belső technológiával, páratlan tranzakció végrehajtással, és a piacon elérhető legjobb termékválasztékkal és a legkisebbbb spreadekkel.

Az IronFX több, mint 20 nyelven beszélő ügyfélszolgálata a nap 24 órájában elérhető. Magyar nyelven is!

A Weboldalunkon megtalálhatóak az átlag spread-jeink.
    http://www.ironfx.com/en/trading-acc...ads-comparison
    Ha az élő adatokra lenne kiváncsi akkor kattintson az alábbi linkre:
    http://www.forexfactory.com/market.php

Itt ki lehet választani a mi cégunket és össze tudja hasonlítani a spread-eket más cégekkel.

Minden kérdésre szívesen válaszolok!

• cápa77
    válaszolt
    Egyeztetek, infózok még , mert nem egyszerű a dolog a ügyben ! (A jogászok nem éppen jártasak ebben itthon, a másik ilyen meg se történhetne , mert a szabályozók dolga ,ilyen ne történjen - Cipruson van csak ) Aki meg nem ért hozzá, azzal felesleges perelni ! A 5 év a magyar jogban évül el (Ritka esetekben él a ügy tovább kegyetlen gyilkosságok, tömeg mészárlás , még a kisebb ölés is 20évig, él talán jogilag ctr. ) Perelni akkor is kell, aztán Brüsszel, Eu -ra kell nyomást gyakorolni többen , média ctr. ! Ha nem HARCOLUNK , le@zarják ! Ilyen jogtalanság nem élhet büntetlenül ,a jogrendszert módosítsák akkor !! Így is elértünk sok mindent !

Az ügyfelek panaszai alapján 2019. február 24-én az Európai Bizottság végül jogsértési eljárást indított Ciprus ellen a befektető kártalanításról szóló irányelv (https://bit.ly/2NkjnlC) megsértése miatt .

Google fordító !

A „Ciprusi befektetési szolgáltatásokról és tevékenységekről, valamint a szabályozott piacokról szóló törvény” 18. szakasz (2) bekezdésének i) és j) pontja, „Működési követelmények - Ügyfél alapok”, a DI144-2007-01 irányelv VI. Részében foglaltak szerint A 2012. évi „Az ügyfelek pénzeszközeinek védelme” előírja a következő rendelkezések betartását, az ügyfelekhez tartozó pénzügyi instrumentumok birtoklásakor megfelelő intézkedéseket kell hozni az ügyfelek tulajdonjogainak védelme érdekében, különösen a CIF fizetésképtelensége esetén, és megakadályozni az ügyfél instrumentumainak saját számlájára történő felhasználását, kivéve az ügyfél kifejezett kifejezése esetén beleegyezés.
    j ) az ügyfelekhez tartozó pénzügyi instrumentumok birtoklásakor megfelelő intézkedéseket kell hozni az ügyfelek tulajdonjogainak védelme érdekében, különösen a CIF fizetésképtelensége esetén, és megakadályozni az ügyfél instrumentumainak saját számlájára történő felhasználását, kivéve az ügyfél kifejezett kifejezett kifejezése esetén beleegyezés;

Ezek az ügyfelek az IronFx-rel kapcsolatos visszavonási problémák miatt panaszkodtak ezekhez a főbb szabályozókhoz. Panaszaikat az FCA vagy az ASIC egyszerűen elutasította, amelyek rámutattak, hogy az IronFx-et csak a ciprusi CySEC szabályozza.

Az "FCA szabályozott" megjelölés jó bizonyítékokként szerepelt mind az IronFx Global Ltd. honlapján, mind a számlakivonatokban.
    A brazil szabályozó volt az egyetlen hatóság, amely az IronFx szabálysértéseiről beszámolt az IOSCO-nak:

A petíciókat 2017. július 11-én megvitatták az Európai Parlament Befogadási Bizottságában. A találkozó videója itt érhető el, min 15 : 28-tól : https://bit.ly/2tvzbcc

Az európai szabályozók beléphetnek, ha akarják. Még fel is függeszthetik az IronFx üzleti tevékenységét a területükön. Ezt a lehetőséget a pénzügyi eszközök piacáról szóló rendelet (MiFIR) 40. cikke kimondja.

A jelentés megerősíti, hogy a CySEC tisztviselői 2015 augusztusában a vizsgálat során 176 millió dolláros ügyfél pénzhiányt találtak, és hogy az IronFX eddig nem tudta kitölteni ezt az egyensúlyi helyet és visszaadni az ügyfelek pénzeszközeit. A könyvvizsgálók megerősítették, hogy az IronFX által a legsúlyosabb jogsértés az, hogy a nyereséges ügyfeleket "visszaéléseknek" kell besorolni, feltételezéseken alapuló és bizonyítékokkal nem alátámasztott önkényes módszer szerint, és manipulációs képletet kell használni az ügyfelek egyenlegének kiszámításához.
    2015. augusztus 6-án a CySEC bejelentette, hogy vizsgálatot indított a jogszabály esetleges megsértése miatt
    November 27-én a CySEC végül bejelentette a nyomozással kapcsolatos határozatot.
    A bejelentés szerint az IronFx 335 000 euró bírságot fizetett ki a ciprusi befektetési tevékenységek és szolgáltatások, valamint a 2007. évi szabályozott piaci törvény számos rendelkezésének megsértése miatt.
    Különösen a kockázatkezeléssel, a megfelelő elszámolással és az ügyfelek pénzeszközeinek biztonságával kapcsolatos rendelkezések megsértését találták (18. cikk (2) bekezdés f) és j) pont)
    Itt található a CySEC eredeti, a bírságról szóló bejelentése: https://bit.ly/2TaYQFB

2013/11 / EU irányelv az alternatív vitarendezésről
    A tisztességtelen szerződési feltételekről szóló 93/13 / EGK irányelv
    A pénzügyi kimutatásokról szóló 2013/34 / EU irányelv
    A kötelező könyvvizsgálatról szóló 2014/56 / EU irányelv
    Az EU 20160499 jogsértési eljárás még folyamatban van.
    A befektetők kompenzációs rendszereiről szóló 97/9 / EK irányelv

5.1 Ciprusi Fogyasztóvédelmi Szolgálat az IronFx szerződési feltételeinek érvénytelenségéről szóló határozat
    Különösen az IronFx hivatkozott az IronFx "Welcome Bonus - Általános Szerződési Feltételek" 17. és 18. bekezdésének alábbi szerződéses rendelkezéseire.
    Úgy tűnik, hogy ezek a rendelkezések csak az üdvözlő bónuszra vonatkoznak, de az IronFx felhasználta az ügyfelek kezdeti befizetésének és profitjának visszatartására. Különösen az IronFx hivatkozik arra a jogra, hogy "saját belátása szerint" blokkolja az ügyfelek számláját ". E szerződéses feltételek szerint az IronFx állítólag bizonyítékok benyújtása nélkül jogosult az ügyfelek pénzeszközeinek visszatartására "saját belátása szerint".
    Ezek a szerződési feltételek semmisek és nem kötelezőek a fogyasztók számára, mivel megsértik a 93/13 / EE irányelv rendelkezéseit, lehetővé téve a szerződés egyoldalú értelmezését az IronFx által, többek között a "saját belátása szerint" megfogalmazás miatt, msgstr "" "ha az IronFx gyanítja vagy okkal van hinni".
    Az IronFx szerződési feltételeinek visszaélésszerűségét 2017. december 22-én megerősítette a Ciprusi Köztársaság Fogyasztóvédelmi Szolgálata, amely illetékes hatóságként kivizsgálta az ügyet, és az ügyfelek panaszai alapján határozatot hozott.A Fogyasztóvédelmi Szolgálat határozatát nyilvánosságra hozták, és görög nyelven tölthetők le: https://bit.ly/2VakOWw http://www.consumer.gov.cy/mcit/cyco...B?OpenDocument

A székhely szerinti tagállam hatásköre a joghatóságra is vonatkozik. Noha a befektetési vállalkozásoknak szerte Európában lehetnek ügyfeleket gyűjteni, a befektetési vállalkozások és az egész Európából származó ügyfelek közötti viták fő hatásköre a befektetési vállalkozás székhelye. Az európai szabályok nem írják elő a csoportos keresetek lehetőségét. (Az utóbbi években azonban az Európai Bíróság megerősítette, hogy az EU fogyasztói beperelhetnek a befektetési vállalkozásokat a fogyasztó székhelyén.)

Szólj hozzá::

• tsilver
    válaszolt
    az nem segíthet az 5 éven hogy visszamondjuk és aztán pl 3 hónap múlva újra kérjük a visszautalást?

• MyBusiness
    kommentálta válaszát
    Aligha értelmezed jól. Láthatod, h a szöveg eredete a forexfactory.com.

• independence
    válaszolt
    cápa77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Áll a bál rendesen , még most is nyamvadt 1250usd-al is !!!!!!
    -------------------------------

Csak arra, hogy megosszam az IronFX (Ciprus) tapasztalatait .

Jelenleg 6 brókert használok, köztük az IronFX-et :

https://www.forexfactory.com/ironfx Kezdem

pénzt átutalni a IronFX számláimból, és valódi készpénzfelvételi problémákba kerültem.

2019 február 22-e óta (egy hónap alatt) 1250 dollárt próbálok szerezni az egyik számlámból.

Az úgynevezett "számlavezetőm" eddig kissé homályosan magyarázta a fizetési rendszerek késéseit.
    Hónapok óta nagyon gyakran felhívta, hogy sürgessen engem, hogy töltsenek több pénzt a brókerben - 2019. február vége óta nem hallottam tőle - sem hívás, sem e-mail.

Két e-mailt küldtem a számlavezetőmnek, és 1 e-mailt az IronFX finanszírozási osztályának - nem válaszolok.

Számlám több mint 20 munkanapon keresztül várja a feldolgozást, magyarázat nélkül, miért nem történik meg a banki átutalás.

Hamarosan felvezem a kapcsolatot a ciprusi szabályozó hatóságokkal, és jogi lehetőségeket keresek a pénzem visszatérítése érdekében.

Még soha nem kapott semmilyen problémát én más irodák:

FxPro
    Oanda
    AAAFx
    Dukascopy
    SaxoBank
    eToro

fogom Önt tájékoztatni, ha ezt tette valóban küld vissza a pénzem.

Google translatéval fordítva a Szöveg !!!!

Jól értelmezem, amit írtál?

Újra nyitottál az Iron-nál számlát, azok után, hogy még mindig nem fizették ki a korábbi pénzeidet?

• cápa77
    válaszolt

• rpr
    kommentálta válaszát
    Te magyar vagy?

• cápa77
    válaszolt
    Áll a bál rendesen , még most is nyamvadt 1250usd-al is !!!!!!
    -------------------------------

Csak arra, hogy megosszam az IronFX (Ciprus) tapasztalatait .

Jelenleg 6 brókert használok, köztük az IronFX-et :

https://www.forexfactory.com/ironfx Kezdem

pénzt átutalni a IronFX számláimból, és valódi készpénzfelvételi problémákba kerültem.

2019 február 22-e óta (egy hónap alatt) 1250 dollárt próbálok szerezni az egyik számlámból.

Az úgynevezett "számlavezetőm" eddig kissé homályosan magyarázta a fizetési rendszerek késéseit.
    Hónapok óta nagyon gyakran felhívta, hogy sürgessen engem, hogy töltsenek több pénzt a brókerben - 2019. február vége óta nem hallottam tőle - sem hívás, sem e-mail.

Két e-mailt küldtem a számlavezetőmnek, és 1 e-mailt az IronFX finanszírozási osztályának - nem válaszolok.

Számlám több mint 20 munkanapon keresztül várja a feldolgozást, magyarázat nélkül, miért nem történik meg a banki átutalás.

Hamarosan felvezem a kapcsolatot a ciprusi szabályozó hatóságokkal, és jogi lehetőségeket keresek a pénzem visszatérítése érdekében.

Még soha nem kapott semmilyen problémát én más irodák:

FxPro
    Oanda
    AAAFx
    Dukascopy
    SaxoBank
    eToro

fogom Önt tájékoztatni, ha ezt tette valóban küld vissza a pénzem.

Utoljára szerkesztve a következő által: cápa77; 2019-09-04, 09:59.

• cápa77
    kommentálta válaszát
    Az 5 év, 2020. január .15. után lejár, ha nem perelsz vége utána, azt tudja minden magyar , a pénze ott marad örökre !

• cápa77
    válaszolt
    Akinek a Ironfx-él van pénze bennragadva , írjon rám, email címet hagyjon ! Szervezett sztár ügyvédekkel való per lesz, várok több embert a haverokkal, több pénz a ügyvédnek még jobb . Részletekre csak mailbe válaszolok ! Szép napot ! Felesleges várni, pár embert kifizettek, legyen valami hivatkozásuk voltak akiknek fizettek is !!!! Ironfx károsultak, Ironfx per, Ironfx pénz, Ironfx visszautalás , Ironfx pénz visszautalás , Ironfx tőke visszautalás , Ironfx tőke , Ironfx átverés , Ironfx pénzügyi ombudsman , Ironfx scam

• ChyberBoB
    válaszolt
    Sziasztok,

Ma másfél éve, hogy a legutolsó haza utalási próbálkozásom beadtam.
    Gondoltam írok a chat ablakba, hogy megkérdezzem mi van, a customer support kapásból lezárta a beszélgetést. Gondolom egy robot szépen be van erre állítva.

Ez kész röhej gyerekek. A pofám leszakad.

Személyesen próbálkozott már valaki? Cipruson? Egy kellemes kis nyaralással karöltve

• shortosgyula
    kommentálta válaszát
    Pereld be őket ( van akinek fut itt pere 4 éve, nulla eredménnyel...) Ha nem fizetnek maguktól akkor nem is fognak

• rogain
    válaszolt
    Sziasztok!

Én 2015 óra várom a csodát, hogy a letétet amit jogosan követelek vissza, kiutalják a számlámra. A téma a klasszikus, abuser tradernek lettem titulálva, azóta is 'Waiting for Processing' a státusz a kiutalási kérelmeknél.

Úgy látom vannak olyan fórum tagok, akik sikeresen visszaszerezték a pénzüket. Van esetleg valaki (ügyvéd, éllovas, bármi) itt a fórumon aki tud segíteni, elindítani a folyamatot, hogy hozzájussak így 4 év után a jogosan követelt pénzemhez?

• cápa77
    válaszolt
    Baj van, ma írtak nem ment el a mail, és tényleg hosszú volt ! 8 hónapot várhatok megint ! Atya ég,én lüke, azt láttam a complainre nem ment, de azt hittem a másikra igen !

• Att16
    válaszolt
    • Én is végigjártam amit te, de sajnos nekem eddig még nem utalták vissza a tőkémet -
    Jól csinálod. Rá kell írni akire csak lehet. Remélhetőleg az Ombudsmani döntéssel rendelkezők sorra kerülnek, ha már egyszer elkezdtek fizetni. Én még annyit tettem hozzá tavaly az Ombudsman válaszlevélben, hogy a „döntést” elfogadom, de az indoklással nem értek egyet. Vállalom, hogy elállok a peres útra tereléstől az egész egyenlegre vonatkozóan, amennyiben az Ironfx is elfogadja a döntést és ki is fizeti a depozit-ot.

Working...
X