Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pepperstone

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Megosztanád azokat a titkokat is amit a halandók eddig nem tudtak?

Hozzászólás

• kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Nos,igen tudom hogy sokan nem fektetnek ebbe munkát,de nekünk ez nagyon fontos.Nagy kötéseknél egyáltalán nem mindegy hogy mennyi a spread.
      Nálunk a nagyfőnök így teszteli a brokert,és nem csinálhatja más!
      Nem kell ezt minden nap megcsinálni,elég alkalomszerűen!
      De mi képben vagyunk,és nem csalódunk.
      Mások meg azt sem tudják,hogy átverik őket!
      Szerintem ti maradjatok a spread recordernél!
      Az a jó,amiben hisztek!Így a főnök is lóbálhatja a lábát!
      Csak nézek ki a fejemből miközben olvasom soraidat, különös tekintettel amikor a nagyfőnök spreadet jegyzetel részt olvastam
      nagyon remélem hogy a péntekre való tekintettel már leszaladt pár sör és nem komoly

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Csak nézek ki a fejemből miközben olvasom soraidat, különös tekintettel amikor a nagyfőnök spreadet jegyzetel részt olvastam
        nagyon remélem hogy a péntekre való tekintettel már leszaladt pár sör és nem komoly
        Hello Gyula,de ez teljesen komoly,ő leül és eldönti hogy jó-e neki a bróker,vagy nem!Sőt az egyedi szerződéses brókert is "kézzel"szokta ellenőrizni!
        (Hiába vagyunk felfegyverkezve sokkal komolyabb eszközökkel mint a spread recorder.)

Hozzászólás

• @kismentor:

Azért az a jelenet se lehet semmi, amikor a belépő elérkezik D1 charton, és megszólal valaki: "Várj! ...még ne...12 pont a spread! Hátha lemegy 8-ra!

Hozzászólás

• Dvit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            @kismentor:

Azért az a jelenet se lehet semmi, amikor a belépő elérkezik D1 charton, és megszólal valaki: "Várj! ...még ne...12 pont a spread! Hátha lemegy 8-ra!
            Mondta neked valaki ezen az oldalon vagy bárhol,hogy ez a D1 charthoz kell?
            Hallucinálsz,vagy te ittad meg a sok sört amit Gyula említett?

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Olyan rendszer nincs amit ne lehetne kijátszani ha valaki nagyon akarja.

A lényeg az hogy azt kapd amit ígért neked a bróker a weboldalán és ne mást!

Ha 0.1-0.4 van ígérve akkor nem elégszem meg az 1.3pip-el.
              Viszont ha 1.3 átlag van ígérve és azt is kapom az teljesen más!
              Ebben igazad van szerintem,de jó lenne ha 0.4 lenne ígérve,és azt is kapnánk.
              Az nem jó,ha helyette van ígérve 1.3,és azt megkapjuk.
              Én úgy hallottam,hogy 1.5 átlag alatt(ha nincs jutalék) egy sima hétkönapi embernek lehetetlen spreadet adni,csak trükkökkel (szabályozott FSA piacon).Ha a Pepper adja,akkor vagy tud valamit,vagy átver,vagy nem regulált szigorú szabályokkal.
              (Ez például ha van jutalék 0.6 pip,akkor nem lehet kisebb mint 0.9 átlag a spread,mert a broker nem él meg.
              Más a helyzet nagy cégeknél,de az mástészta.
              Szóval mi az a legkissebb spread+jutalék FSA felügyelet mellett amivel elvileg elzötyög a bróker?Ezt lehet tudni?
              (Én fogok nyitni egy kis számlát a Peppernél,ezt már eldöntöttem,és megnézem mi az igazság. ).

Hozzászólás

• Te példálózol állandóan a napos belépőiddel, és igen söröztem is már ma, mert bár kemény vagyok, de azért értem a viccet, pláne munkaidőn kívül..
                Azért megjegyzem a nagy szigorba, hogy tényeg kőkeménynek kell lenni ahhoz, hogy azt a sok-sok lotot letrédeld.Nem semmi önuralom kell ehhez..a precizitást pedig őszintén csak csodálni lehet.

Hozzászólás

• Dvit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Te példálózol állandóan a napos belépőiddel, és igen söröztem is már ma, mert bár kemény vagyok, de azért értem a viccet, pláne munkaidőn kívül..
                  Azért megjegyzem a nagy szigorba, hogy tényeg kőkeménynek kell lenni ahhoz, hogy azt a sok-sok lotot letrédeld.Nem semmi önuralom kell ehhez..a precizitást pedig őszintén csak csodálni lehet.

A napos chart mutatása nem egyenlő a napos belépővel!
                  További jó sörözést,én is készülök lassan egy jó buliba!

Hozzászólás

(Én fogok nyitni egy kis számlát a Peppernél,ezt már eldöntöttem,és megnézem mi az igazság. ).
                    Ajánlom még az FXOpen ECN-t, ott ettől is jobb spreadek vannak, és nagyobb tickszám.

Hozzászólás

• archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Ajánlom még az FXOpen ECN-t, ott ettől is jobb spreadek vannak, és nagyobb tickszám.
                      Az FXopen szimpatikus volt, egészen addig, amíg végig nem olvastam a Forex Peace Armyt.
                      Leírtak ott egy esetet/éppen magyar kereskedő tette a bejegyzést/, ami egy tetemes hozzászólás mennyiséget generált.
                      A beszélgetés végére a hozzászólók 80%-a szerint az FX open Scamer-ként viselkedett.
                      Kár, mert a spreadjeik tényleg nagyon jók.

Iron FX:
                      Nem szimpatikus, hogy Cipruson van bejegyezve.
                      Nem szívesen kereskednék offshore bejegyzésű brókernél.

Pepperstone-t az elsők között találtam innen a fórumról/2011 decembere óta tesztelem őket/, sokaknak a figyelmét is én hívtam fel a cégre.
                      Régen komoly szerver fagyási gondok voltak velük, azonban valamikor a nyár elején fejlesztettek szervert, azóta kitűnő a teljesülési idejük, és éles számlán kereskedve átlag 0.3-0.4es spreadekkel dolgoznak.
                      Ami miatt nem a fő brókerem, az a moneybookers visszafizetés hiánya.

Én ez év februárjában nyitottam az első éles számlámat, azaz fél év éles tapasztalatom van.

Kinek, mi köze hozzá, hogy mikor, és mennyit kereskedek?

Tudom, nem engem találtak meg a hülyeséggel, de felháborító bárkin is számon kérni, hogy van e munkája, vagy fő állásban kereskedik e.

Kinek mi köze hozzá?????

Ez a fórum azért van, hogy segítsük egymást a kereskedésben.

Negatív reklámmal betámadni brókereket azért, hogy "saját bróker céghez" csalogassák a fórumot olvasókat ízléstelen.

Rengeteg brutálisan lehúzó bróker tevékenykedik nálunk is./pl Plusz 500/

Tőlük kellene óvni a kezdő trader csemetéket.

Jó bróker nincs, csak kevésbé rossz van.
                      A Pepperstone erősen a kevésbé rosszak közé tartozik.

Érdemes náluk kereskedni.
                      Nálam a világ legjobb 5 brókerében bent van!

Hozzászólás

• Az FXopen story,ha valakit érdekel:

http://www.forexpeacearmy.com/forex-...xopen-com.html

Hozzászólás

• archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Igen valóban jó spreadek vannak úgylátszik.
                          Az a bajom vele,hogy nem FSA,és egy Eu-n kívüli adóparadicsomban van.
                          Így ha én kiutalok nekik több tízezer dollárt,és holnap ők csődbe mennek,akkor azthiszem a pénzemnek lőttek.
                          Ha az Alparit vesszük alapul,nem csinálhatja meg velem a trükkök százait az Alpari,mert az FSA darabokra szedi.
                          Ha pedig a cég csődbe megy,akkor a pénzem 50000 Angol Font erejéig mindenképpen vissza kapom.Ez a biztosíték nekem bőven elég.
                          Ugyanez nem mondható el az FX OPenről.
                          És ahogy lentebb olvasom,a trükkök,rendesen jelen vannak.
                          Szóval "látszólag"olcsó broker,kis spreaddel.
                          De ha eltünik egyik napról a másikra egy hét profitja a számláról,akkor már nagyon drága.Ha egy esetleges csődnél meg eltünik az egész pénzem,akkor meg mégdrágább.
                          Vajon a Peppernél mi a helyzet?Az ausztrál felügyelet egy kirakathivatal,aki mellett mindent meg lehet csinálni,vagy valódi regula?
                          Aztán ha a Pepper csődbe megy,akkor van-e az ügyfelek pénze garantálva valamilyen biztosító,vagy felügyelet által mint Londonban?

Hozzászólás

• Prozac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Az FXopen story,ha valakit érdekel:

http://www.forexpeacearmy.com/forex-...xopen-com.html
                            Sajnos valami szerver hibája van az oldalnak és nem enged regisztrálni, így nem látom a képeket, de elég érdekes kereskedés lehetett:-)

"How can you make more than 60 winners in a row in the same day"

Hozzászólás

Igen valóban jó spreadek vannak úgylátszik.
                              Az a bajom vele,hogy nem FSA,és egy Eu-n kívüli adóparadicsomban van.
                              Így ha én kiutalok nekik több tízezer dollárt,és holnap ők csődbe mennek,akkor azthiszem a pénzemnek lőttek.
                              Ha az Alparit vesszük alapul,nem csinálhatja meg velem a trükkök százait az Alpari,mert az FSA darabokra szedi.
                              Ha pedig a cég csődbe megy,akkor a pénzem 50000 Angol Font erejéig mindenképpen vissza kapom.Ez a biztosíték nekem bőven elég.
                              Ugyanez nem mondható el az FX OPenről.
                              És ahogy lentebb olvasom,a trükkök,rendesen jelen vannak.
                              Szóval "látszólag"olcsó broker,kis spreaddel.
                              De ha eltünik egyik napról a másikra egy hét profitja a számláról,akkor már nagyon drága.Ha egy esetleges csődnél meg eltünik az egész pénzem,akkor meg mégdrágább.
                              Vajon a Peppernél mi a helyzet?Az ausztrál felügyelet egy kirakathivatal,aki mellett mindent meg lehet csinálni,vagy valódi regula?
                              Aztán ha a Pepper csődbe megy,akkor van-e az ügyfelek pénze garantálva valamilyen biztosító,vagy felügyelet által mint Londonban?
                              Ausztrália , ugyan úgy, mint Új-Zéland, a brit nemzetközösség tagja.
                              Az ügyfelek pénze szerintem garantált.

Hozzászólás

• Prozac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Ausztrália , ugyan úgy, mint Új-Zéland, a brit nemzetközösség tagja.
                                Az ügyfelek pénze szerintem garantált.
                                Hiába tagja,a brit nem fizeti ki az Új-Zélandi károkat sem.Ezért tudnak ott kicsit olsóbbak lenni.Nem kell tagsági dijakat fizetni,meg biztosítást,de úszik is minden ha gond van.Ha engednék,a Londoni Alpari is tudna csinálni Pamm,meg mindenféle Zulu és egyéb dolgokat,ne gondoljuk azt hogy nem.
                                Ott nem lehet a szigorú szabályok miatt.De ha kár ér,akkor fizetnek.Csak ennek megvannak a feltételei,és az ára!(amit be kell építeni a spreadbe,vagy valamibe).

Hozzászólás

Working...
                                X