Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Liquid Markets

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Liquid Markets

Szűk Spreadek - Első Osztályú Likviditás - VIP Szolgáltatás
    Gondolom jó páran ismeritek már, és használjátok.

Van magyar ügyfélszolgálat, Moneybookers és Paypal be és kifizetés, minimum 0,05 lot, STP bróker. Jöhetnek a tapasztalatok.

Rögtön lenne is egy kérdésem.

Nem tudok belépni a Webtrader felületre munkahelyi gépen.
    Korlátozott jogaim vannak (nincs admin jogom), XP alól, csak Internet Explorer van.

Login/pass megadása után a folyamatjelző csík leáll 1/3-nál.

Fogalmam nincs mit tehetnék. IE beállításokat, és tűzfal beállításokat nem módosíthatok. A https tanúsítványra azt írja, hogy lejárt, vagy érvénytelen.
    Java, és Flash feltelepítve, és WHS webtraderébe is be tudok lépni.

Vajon hogy tudnék belépni? Van ötletetek?
    Csak emiatt nem akarnék lemondani róluk.

Hozzászólás

itt van ECN számla ?

Hozzászólás

én használni akartam,de mivel számlanyitás elött kaptam egy levelet,hogy küldjek már egy erkölcsi bizonyitványt ez kiverte a biztit.
        ECN szerintem nincs

Hozzászólás

én nem ragaszkodok hozzájuk csak szeretnék ECN + magyar felületet és nekik van magyar

Hozzászólás

samatto eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            én használni akartam,de mivel számlanyitás elött kaptam egy levelet,hogy küldjek már egy erkölcsi bizonyitványt ez kiverte a biztit.
            ECN szerintem nincs
            ilyet még nem hallottam

Hozzászólás

Nyitottam már éles számlát náluk, igazolvány- meg közüzemi számla másolatokat kértek, azzal meg is elégedtek, alapvetően simán és gyorsan ment minden.

Pozitívum, hogy van magyar bankszámlaszámuk is (forint alapú is, utána konvertálnak, ha kell), úgyhogy átutalni is gyorsan lehet.

Kereskedésben még csak demó tapasztalat van, 1:500-at is adnak, de csak 4 digites adatok jönnek, és mintha kevesebb tick jönne tőlük, mint másoktól, de lehet hogy ez a 4/5 digit miatt van. Vasárnap este nem indulnak el 23:00-kor, csak éjfélkor, így ma este pl. egy szép gappel nyitottak EURUSD-ben.

Hozzászólás

------------IDÉZET---------
                Sziasztok!

Ahogy ígértem, itt a történet. Itt a levelezésem egy érdekelttel.

A biztossal kezdem,amit megtapasztaltam: tavaly szeptemberben nyitottam számlámat az ismerősöm /számlakezelő/ segítségével.Bíztam benne,hiszen elég régóta ismerjük egymást és ezek után is azt mondom: nem egy inkorrekt emberről van szó. Szeptemberben,októberben meglepő szép eredményeket hozott.500 dollárral szálltam be és napi átlagban 8-10 dollárt kerestem.Szimpatikus volt a kereskedési stratégiája: kb. napi átlag 100-max 300 kötést bonyolított le apró centecskékből összeállva.Kb. 100 kötésből csak 5 db tétel volt mínuszos.Decemberben már kevesebbet kötött és egy kicsit több mínusszal,mint eleinte,de nem estünk kétségbe.........vannak rosszabb időszakok.Januárban hívtak telefonon azok az emberek,akik általam kerültem a rendszerbe..........itt hozzátenném: nekem semmi hasznom nem származott belőle,profitot nem kaptam utánuk,csak azért szóltam ismerősöknek hátha segitség lehet.Én mindenkinek elmondtam: csak annyi pénzt tegyenek kockára,amit ha másnap elbuknának nem borítaná fel az életüket. Szóval januárban már több érdeklődő telefont kaptam.Valószínű a kevesebb profit miatt. Nagyon sok ember csak 500 dollárral szállt be, de volt olyan,aki 10.000 dollárt is megtudott kockáztatni és a profitot látva még 20.000 dollárral növelte számláját. Januárban elég sokszor hívtam ismerősösömet /számlakezelőt/,de már nagyon ritkán vette fel a telefonját.Több ismerősom hívására nyíltan felvállaltam,hogy nem tudom mi történik és ha gondolják vegyék ki pénzüket,mert sikertelen telefonhívások miatt nem tudtam pontos tájékoztatást adni.Az általam bekerült emberek fele kilépett a mam számlából.Februárban már alig történt kötés,egy hét alatt kb.napi három napban 20 centecskék jöttek és kedden bedőlt az egész rendszer. A kedd délutáni bedőlés észrevétele után azonnal felhívtam ismerősömet,de sokáig nem vette fel telefonját,majd három óra eltelte után visszahívott. Nagyon nyugodtan válaszolt kérdéseimre.Tőle tudom a következő információkat: Véglegesen összeomlott az általa kezelt rendszer,hivatkozott a nagyon sok kilépőre, a kevés margin szintre ami miatt lezárta a rendszer az összes nyitott pozícióját.Hibáztatja a Tadawult is,állítólag inkorrekt dolgot követtek el.Én másnap reggel felhívtam a Tadawult és érdeklődtem mit tudnak mondani a bedőlt számlámról.Egy hölggyel beszéltem,aki a következő tájékoztatást adta: A számlakezelő kevés margin szintje miatt lezárták a rendszert és végérvényesen elveszitettem a pénzemet,tőkevédelmet nem garantáltak. Elmondták: ők nem rendelkeznek jogosultsággal,hogy bármiféle más információt kiadjanak,de fordulhatok panasszal ahhoz a külföldi céghez,aki a poán szerepel. Aznap sokan betelefonáltak és tudomásom szerint mindenki nagyon hasonló tájékoztatást kapott. Én nem tudom megitélni ki és mikor,hol hibázott ................ezt rábiznám a szakemberekre,de az is lehet soha nem fog kiderülni a valódi igazság. A számla megnyitásakor elhangzott, ismerősöm máshol is futtatja ezt a robotot,de hogy melyik cégnél és számlán,azt nem árulta el.

Nem megerősített forrásból tudom, hogy állítólag és hangsúlyozom, hogy állítólag ez a rendszer ugyan az, mint a Béta robot. Na most ez vagy igaz vagy nem.

A számlakezelő cég

IRBENIS LTD

bejegyezve: Republic of Seychelles

Jelenleg több oldalról is vizsgálják az ügyet, keresik a felelőst. Egyik fél állítása szerint a Tadawul, másik szerint a számlakezelő hibázott. A Tadawul azért hibázott a Tadawul, mert nem vehették volna ki az ügyfelek a teljes pénzüket csak egy részét. Ha ezt helyén kezelik, akkor nem történt volna meg a bedőlés.

Annyit tudok még, hogy jelenleg magyar és ciprusi ügyvédgárda vizsgálja az ügyet. Hogy mi lesz a folytatás illetve a történet vége, hát nem tudni egyenlőre, de a vagyonkezelőnél elég optimisták és bizakodóak.

Egyenlőre ennyivel tudtam hozzájárulni az ügyhöz.

Itt a POA: http://www.imagebam.com/image/2c690c176126320

Hozzászólás

Se kutyám se macskám a Tadawul, de ha van egy robotom, ami bődületes mínuszokat termel és végül 0-ba viszi a számlámat, ahhoz mi köze a brókernek? A kaszinó se felel azért, mert a feketére tettél a piros helyett. A kilépők is csak akkor tudnak gondot okozni, ha már vastag a mínusz, de csodálkoznék, ha a Tadawul és az Irbenis közötti szerződés nem szabályozná pontosan a kiléptetési feltételeket, és a bróker ezeket nem tartotta volna be. Én azt érzem inkább itt (meg a QXXL-es sztorinál is), hogy a valódi felelősök próbálják a balhét másra kenni.

Hozzászólás

Nekem már 2 éve van a tadánál számlám, és az a meglátásom, hogy nagyon korrektül járnak el minden tekintetben.

A kereskedéseimben sem volt semmi gond, egy instrumentumot leszámítva ami pedig a dax cfd volt, bár mint utólag kiderült, az sem az ő hibájuk volt, hogy fél ponttal előbb sültek el a stopjaim, hanem az illikvid termék miatt.

Forexre szerintem kiváló választás lehet a tada, mert véleményem szerint ő a kevésbé rossz brókerek közé tartozik. Aki pedig nem ringatja magát álomvilágban, az tudja, hogy nincs jó forex bróker, csak kevésbé rossz.

A magyar irodájuk minden munkatársa is nagyon segítőkész és bármikor a rendelkezésemre állnak, türelemmel megválaszolnak minden kérdést, és van tapasztalatuk minden felmerülő kérdésemmel kapcsolatban.

Van összehasonlítási alapom is, mert voltam már pár brókercéggel kapcsolatba, és voltak közöttük elég rossz tapasztalatok is.

Hozzászólás

Ezt bizonyára olvastátok már:

http://www.napi.hu/tozsdek-piacok/bo...ze.517077.html

Nagy balhé van.

Hozzászólás

zolee1975 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Nagy balhé van.
                        Csak a Quantum próbálja a sz@rt kenni a Tadára.

Hozzászólás

Hogy ki keni kire, az nem fogja vigasztalni a lenullázott ügyfeleket.

Hozzászólás

zolee1975 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Nagy balhé van.
                            Igen. Ez az ami nagy kavart fog keverni.
                            A Tadawul lehúzhatja a redőnyt. (biztos szép kis összeget keresett...)

Hozzászólás

demo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Igen. Ez az ami nagy kavart fog keverni.
                              A Tadawul lehúzhatja a redőnyt. (biztos szép kis összeget keresett...)
                              Miért húzhatná le?

Nem értem. Te szerintem nem látod át az egész eseménysorozatot.
                              A Q nem képes vállalni a felelősséget azért amit tett az emberek pénzével, mert nem tudnak kereskedni és Martingél stratégiával nyomták a forexet, bízván abban, hogy folyamatosan titokban lehet tartani a floatingot, és mindig lesz új belépője a rendszerüknek, aki majd finanszírozza is azt. A tada meg lerántotta a leplet az egészről, mire ők nem tudnak mit csinálni.

Ha beszorítasz egy veszett kutyát a sarokba, biztosan a torkodnak ugrik, és nem azért mert veszett, hanem mert nincs más megoldás!!!

2011-ben a tada megkapta a legjobb lakossági forex bróker díjat.
                              Ezt nem pénzért adják szerintem, hanem ki kell érdemelni.

A másik, hogy semmilyen gond nincsen a tadánál, mert tegnap kértem hazautalást a számlámról, és még aznap elindították, ahogy az a honlapjukon is ki van fejtve.

Hozzászólás

Working...
                              X