Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Liquid Markets

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Hát akkor úgy mondom, hogy legyen egy x évnyi zavartalan működése az adott brókernek.

Hozzászólás

• khmmmm....
      másnak is eltűnt az EURHUF mára az instrumentumok közül?
      a másik 3 HUF pár megvan

Hozzászólás

• _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        khmmmm....
        a másik 3 HUF pár megvan
        Régebben nálam is volt ilyen probléma.

A magyar ügyfélszolgálat totál hülyének nézett és magyarázták, hogy ott kell lenni.

Indítsam újra a gépet, aztán amikor nem változott semmi, telepítsem újra a mt4-et, és amikor az sem működött, írtam a kintieknek, és megoldódott a probléma.

Azóta már nincs ott pénzem Nem kereskedem a tadánál már..

Nekem ott valami nem frankó..

Hozzászólás

• _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          khmmmm....
          a másik 3 HUF pár megvan
          nálam most éppen ott van, 12 pipes spreaddel
          pénz már nincs ott

Hozzászólás

• attiati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            nálam most éppen ott van, 12 pipes spreaddel
            pénz már nincs ott
            semmi, újraindítottam a metát
            csak szerver oldali probléma lehet
            határidős instrumentumok szoktak így csinálni, amikor kifutnak
            lehet, h vége a HUF-nak??

Hozzászólás

• Szerintem csak tőled vonták meg az eurhuf-ot, mert országbiztonsági kockázat voltál

kliensújratelepítés? demo számlán teszt? (ha demon egyáltalán van eurhuf)

Hozzászólás

• Náluk volt a probléma, ráadásul volt is egy nyitott pozim, mit ne mondjak, elég érdekes volt (nem jó értelemben). Próbálod lezárni, erre a lezáró ablakban tolja neked az EURUSD árfolyamot... Miután az MT4-ben szervert váltottam, a pár, meg a chart is magához tért, de lezárni utána sem tudtam. Supportnak írtam, a válasz lényegi része:
                ..."there was a short disruption that took place on our servers yesterday."..."The pricing disruption was a short irregular occurrence and sources are now displaying the correct pricing."

Eddig sosem volt bajom Tadáwal (teljesülés, ki-beutalás, minden gyorsan ment mindig), ráadásul mióta 50 helyett 12 piptől indul az EURHUF spread, még vonzó is lehetne, de ez az EURHUF eltűnés több volt mint riasztó.

Hozzászólás

• attiati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Szerintem csak tőled vonták meg az eurhuf-ot, mert országbiztonsági kockázat voltál

kliensújratelepítés? demo számlán teszt? (ha demon egyáltalán van eurhuf)
                  höhö, nem foglalkoztam vele, gondoltam, h csak szerver oldali probléma lehet

Hozzászólás

• PierP eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Náluk volt a probléma, ráadásul volt is egy nyitott pozim, mit ne mondjak, elég érdekes volt (nem jó értelemben). Próbálod lezárni, erre a lezáró ablakban tolja neked az EURUSD árfolyamot... Miután az MT4-ben szervert váltottam, a pár, meg a chart is magához tért, de lezárni utána sem tudtam. Supportnak írtam, a válasz lényegi része:
                    ..."there was a short disruption that took place on our servers yesterday."..."The pricing disruption was a short irregular occurrence and sources are now displaying the correct pricing."

Eddig sosem volt bajom Tadáwal (teljesülés, ki-beutalás, minden gyorsan ment mindig), ráadásul mióta 50 helyett 12 piptől indul az EURHUF spread, még vonzó is lehetne, de ez az EURHUF eltűnés több volt mint riasztó.
                    szia, köszi az infót, a szerver váltásra nem is gondoltam
                    minden eset egy újabb tanúlság

kérdés, nálad mi a helyzet a swapfree témával?
                    nekem még mindíg nem jött értesítés ezzel kapcsolatban
                    thx

Hozzászólás

• Jó hír viszont, hogy 1-jétől átállnak 5 digitesre, nemrég küldtek levelet, szerintem rendben lesznek és javítanak az élő számlás szolgáltatásukon. És ne felejtsük, hogy a Tada NDD bróker.

Hozzászólás

• muzzi03 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Jó hír viszont, hogy 1-jétől átállnak 5 digitesre, nemrég küldtek levelet, szerintem rendben lesznek és javítanak az élő számlás szolgáltatásukon. És ne felejtsük, hogy a Tada NDD bróker.
                        sztem nem lesz kötelező átállás, csak mint opció, választható az 5 digites rendszer
                        legalább is én itt tartok

Hozzászólás

És ne felejtsük, hogy a Tada NDD bróker.
                          egy másik kérdés
                          talán archeniustól láttam választ ezzel kapcsolatban
                          ha a broki NDD, akkor a megbízás ablakban elméletileg nem lehetne olyan opció, h "Maximális eltérés engedélyezése a jegyzett ártól"

akkor ez most hogy van?

Hozzászólás

• Na ezt nemtudom, én csak demoztam eddig.
                            The Demo accounts of existing clients will be modified to 5 decimal trading exactly one week later. ezt írták, szóval 1 hét után módosítják a demot, lehet írni nekik h maradjon am.

Hozzászólás

Na ezt nemtudom, én csak demoztam eddig.
                              The Demo accounts of existing clients will be modified to 5 decimal trading exactly one week later. ezt írták, szóval 1 hét után módosítják a demot, lehet írni nekik h maradjon am.
                              ezt az értesítést milyen módon és mikor kaptad?
                              email, v. a terminálon keresztül?
                              kellene a teljes forrás, nincs ilyen a szöveg felett?:

"View email in your browser Online version here"

már csak azért is, ha nem akarok váltani, akkor mi a történet

valamit biztos mókolnak a szerveren, mert nem elérhető egész nap, mint múltkor

Hozzászólás

• E-mailben kaptam, most pénteken

We would like to inform you that as of Monday 1st October 6pm (GMT +2), all new Demo accounts will be opened for 5 decimal trading as standard. This premium trading option will be offered freely on all accounts and is a reflection of the excellent trading conditions enjoyed by Live account clients. The Demo accounts of existing clients will be modified to 5 decimal trading exactly one week later. For clients who do not wish to take advantage of this premium service and would prefer to remain on 4 decimal trading (particularly testers of EAs/robots), you will have the one week period to notify us of your request either through your Personal Account Manager or by contacting our support team via live chat, email, or by telephone on +357 25 200 925.

Hozzászólás

Working...
                                X