Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Liquid Markets

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Ja itt a teljes forrás

Hozzászólás

• muzzi03 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ja itt a teljes forrás
      köszi, akkor valószínűleg ez az oka a mai szerver szünetnek
      az viszont felettéb érdekes, h kihez-mikor érnek el ezek a hírlevelek

Hozzászólás

• _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        egy másik kérdés
        talán archeniustól láttam választ ezzel kapcsolatban
        ha a broki NDD, akkor a megbízás ablakban elméletileg nem lehetne olyan opció, h "Maximális eltérés engedélyezése a jegyzett ártól"

akkor ez most hogy van?
        Az úgy van,hogy a broki hazudott.

Hozzászólás

• kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Az úgy van,hogy a broki hazudott.
          most akkor ez a vízválasztó, amit írtam, tényszerűen, v. csak mondasz valamit?

Hozzászólás

• a DEMO számlák azóta sem indultak el
            reggeltem újat, a regisztrációt sem lehet befejezni szerverhiba miatt
            MT5 letöltést meg nem is találok az oldalukon
            érdekes szitu, aszem lesz egy telefonom hamarosan
            ha valakinek van érdemi infója a témával kapcsolatban, jöhet ide

Hozzászólás

Jó hír viszont, hogy 1-jétől átállnak 5 digitesre, nemrég küldtek levelet, szerintem rendben lesznek és javítanak az élő számlás szolgáltatásukon. És ne felejtsük, hogy a Tada NDD bróker.
              Olyan nincs hogy Fix spread a bankkozi piacon!
              Ha valaki elhiszi ezután hogy a bróker NDD vagy ECN akkor az nagyon naív!

Hozzászólás

most akkor ez a vízválasztó, amit írtam, tényszerűen, v. csak mondasz valamit?
                Ha be lehet állítani a slippage maxot,akkor az azt jelenti hogy van slippage!
                ECN brokernél nincs slippage,mert a megbízásod mindenképpen teljesül!

Hozzászólás

• Éles/demo 5 digit átállásról kaptam terminálban is, mailben is értesítést. Ha jól értelmeztem, demóban mindenkit átpakolnak 5 digitre, akár akarja, akár nem. Élesben Te döntesz, hogy maradsz-e 4 digiten, vagy áttérsz 5-re.

Hozzászólás

• PierP eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Éles/demo 5 digit átállásról kaptam terminálban is, mailben is értesítést. Ha jól értelmeztem, demóban mindenkit átpakolnak 5 digitre, akár akarja, akár nem. Élesben Te döntesz, hogy maradsz-e 4 digiten, vagy áttérsz 5-re.
                    köszi, én nem kaptam semmit, sőt, MT5 letöltési linket sem találok

neked sikerült megoldani?
                    thx

Hozzászólás

• kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Ha be lehet állítani a slippage maxot,akkor az azt jelenti hogy van slippage!
                      ECN brokernél nincs slippage,mert a megbízásod mindenképpen teljesül!
                      Miért teljesül a megbízásom mindenképpen? Persze ha azt mondom, hogy adjon, vagy vegyen, bármilyen áron is tudja teljesíteni, az teljesülni fog, de ilyet azért nem szoktunk mondani... Dukasnál is van "slippage", pedig rájuk aztán nehéz ráfogni, hogy nem ECN.

Hozzászólás

köszi, én nem kaptam semmit, sőt, MT5 letöltési linket sem találok
                        Passz, MT5-tel sosem foglalkoztam, ha jól tudom, bizonyos szempontból hátrányosabb, mint az MT4 (azt hiszem, nincs benne hedging). Főleg USA állampolgárok jó, mert megfelel az ottani szabályozásnak. A világ nagy részén meg inkább nem felelnek meg, hanem elhajtják az amcsi tradereket.

Hozzászólás

Passz, MT5-tel sosem foglalkoztam, ha jól tudom, bizonyos szempontból hátrányosabb, mint az MT4 (azt hiszem, nincs benne hedging). Főleg USA állampolgárok jó, mert megfelel az ottani szabályozásnak. A világ nagy részén meg inkább nem felelnek meg, hanem elhajtják az amcsi tradereket.
                          bocsánat, összekevertem az 5 digitet az MT5-el lányos zavaromban

beszéltem az üf szolgálattal, majd du írok, h mi volt, most mennem kell

Hozzászólás

Miért teljesül a megbízásom mindenképpen? Persze ha azt mondom, hogy adjon, vagy vegyen, bármilyen áron is tudja teljesíteni, az teljesülni fog, de ilyet azért nem szoktunk mondani... Dukasnál is van "slippage", pedig rájuk aztán nehéz ráfogni, hogy nem ECN.
                            ECN brokernél mindenképpen teljesül a megbízásod az elérhető legjobb áron.
                            Az elérhető legjobb árat meg nem tudja senki előre.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Olyan nincs hogy Fix spread a bankkozi piacon!
                              Ha valaki elhiszi ezután hogy a bróker NDD vagy ECN akkor az nagyon naív!
                              Lehet, hogy nincs de fontos, hogy a bróker mindig a legjobb jegyzett árakat próbálja nyújtani és ne kereskedjen ellenem. Ezért fontos, hogy ne legyen requote. És mivel az NDD kiközvetít a bankközire, ahol nagyon alacsonyak a spreadek, így tud hozni egy folyamatos(2-3-4) pipes spreadet, ami neki így bőven megéri, ilyen téren ÉN tadában még nem csalódtam, lehet h a tájékoztatásban vannak problémáik, de alapvetően működik a rendszerük és teljes mértéken megfelelnek az NDD feltételeinek.

Hozzászólás

Lehet, hogy nincs de fontos, hogy a bróker mindig a legjobb jegyzett árakat próbálja nyújtani és ne kereskedjen ellenem. Ezért fontos, hogy ne legyen requote. És mivel az NDD kiközvetít a bankközire, ahol nagyon alacsonyak a spreadek, így tud hozni egy folyamatos(2-3-4) pipes spreadet, ami neki így bőven megéri, ilyen téren ÉN tadában még nem csalódtam, lehet h a tájékoztatásban vannak problémáik, de alapvetően működik a rendszerük és teljes mértéken megfelelnek az NDD feltételeinek.
                                2-3-4 pipes spread??

Hozzászólás

Working...
                                X