Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Liquid Markets

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Erika,

Koszonom az kiigazítást.
    Az én információim egy szintén Tadawul FX-es dolgozótól származtak.
    Ezzel a beírással nem volt szándékomban minosíteni az On illetve kollégái munkájat. Csupán a cég-ben beállt változásokra hívtam volna fel a jelenlevok figyelmét.
    A befektetok szempontjából a léneygen nem változtat az hogy ki mondott fel kinek, nekik az számít hogy a magyarországi iroda bezárt.

További jó munkát és sok sikert kívánok.

Tisztelettel,
    Németh Zoltán

A pofámról leégne a bőr a helyedben és erre még mindig úgy érzed, h neked volt igazad? Felelőtlenül nyilatkozni... Téves infókra. Elég nagy hiba pletykákra üzletet építeni.... No komment.

Hozzászólás

• PierP eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Zoltán, nem érzed, hogy a nyomulásod mennyire kontraproduktív? A milliónyi önfényező hozzászólásod inkább elriaszt a cégetektől, mint hogy kedvet csinálnálna hozzá.
      +1

meg ezek az idióta csillivilli deposit bónuszok

"Mibe vagyunk jobbak?"
      helyesírásban semmiképpen

Hozzászólás

• Hát a helyesírásban a Tada/LQD sem jeleskedik.
        Ez a levél jött ma:

"Kedves Nagyra Becsült Ügyfelünk!

Örömmel tájékoztatjuk Önöket, hogy annak megfelelően, hogy eleget tehessünk növekvő számú nemzetközi ügyfeleink számára, újabb exotikus devizapárokat vezettünk be. Ezeknek listáját megtalálja a MetaTrader 4 Kereskedési Felület instrumentumai között.

Az exotikus devizapáraink már elérhetőek minden ügyfelünk számára, és a mai naptól kezdve az alábbi párokkal való kereskedés áll rendelkezésére hihetetlenül versenyképes fix spreadekkel:"

Magyarul nem ismerünk olyan szót, hogy exotikus.... max. egzotikus...
        Nem tudom ki fordít nekik, de nagyon ciki.

Hozzászólás

• Hi!

csak én nem tudok semmilyen ordert beadni, vagy másnál is van ilyen probléma?
          "Általános hiba" üzenettel visszadob minden megbízást az LQD MT4

thx

Hozzászólás

• _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Hi!

thx
            Feltudsz dobni egy screenshotot?

Hozzászólás

• joe134 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Feltudsz dobni egy screenshotot?
              szia, tessék:

ráadásul amikor bevinnéd az ordert. a SL / TP mező inaktív, szürke

log file:
              21:22:43 '99963': order sell market 0.01 EURUSD sl: 0.00000 tp: 0.00000
              21:22:43 '99963': order sell 0.01 EURUSD opening at 0.00000 sl: 0.00000 tp: 0.00000 failed [Common error]
              22:15:55 '99963': order sell market 1.00 USDJPY sl: 0.000 tp: 0.000
              22:15:55 '99963': order sell 1.00 USDJPY opening at 0.000 sl: 0.000 tp: 0.000 failed [Common error]
              22:16:12 '99963': order sell market 0.01 USDJPY sl: 0.000 tp: 0.000
              22:16:12 '99963': order sell 0.01 USDJPY opening at 0.000 sl: 0.000 tp: 0.000 failed [Common error]
              22:16:46 '99963': order sell market 1.00 USDJPY sl: 0.000 tp: 0.000
              22:16:46 '99963': order sell 1.00 USDJPY opening at 0.000 sl: 0.000 tp: 0.000 failed [Common error]
              Csatolt fájlok

Hozzászólás

szia, tessék:

ráadásul amikor bevinnéd az ordert. a SL / TP mező inaktív, szürke

log file:
                21:22:43 '99963': order sell market 0.01 EURUSD sl: 0.00000 tp: 0.00000
                21:22:43 '99963': order sell 0.01 EURUSD opening at 0.00000 sl: 0.00000 tp: 0.00000 failed [Common error]
                22:15:55 '99963': order sell market 1.00 USDJPY sl: 0.000 tp: 0.000
                22:15:55 '99963': order sell 1.00 USDJPY opening at 0.000 sl: 0.000 tp: 0.000 failed [Common error]
                22:16:12 '99963': order sell market 0.01 USDJPY sl: 0.000 tp: 0.000
                22:16:12 '99963': order sell 0.01 USDJPY opening at 0.000 sl: 0.000 tp: 0.000 failed [Common error]
                22:16:46 '99963': order sell market 1.00 USDJPY sl: 0.000 tp: 0.000
                22:16:46 '99963': order sell 1.00 USDJPY opening at 0.000 sl: 0.000 tp: 0.000 failed [Common error]

A hibád egyéni, teljesen jól megy az LQD számla, nem dob vissza megbízást.
                Írj az ügyfélszolgálatnak, biztosan segítenek, mert ez csak nálad valami beállítási hiba lesz.

Javaslat: Nézd meg a "piacfigyelőben" hogy esetleg nem szürke mezős devizapár van kiválasztva, mert olyankor van ez a jelenség, minden brókercégnél.
                Nézd meg hogy van-e ugyanebből a devizapárból másik a listában és ha igen, próbáld meg azzal, ezt pedig töröld ki a tálcáról.

Hozzászólás

• Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  A hibád egyéni, teljesen jól megy az LQD számla, nem dob vissza megbízást.
                  Írj az ügyfélszolgálatnak, biztosan segítenek, mert ez csak nálad valami beállítási hiba lesz.

Javaslat: Nézd meg a "piacfigyelőben" hogy esetleg nem szürke mezős devizapár van kiválasztva, mert olyankor van ez a jelenség, minden brókercégnél.
                  Nézd meg hogy van-e ugyanebből a devizapárból másik a listában és ha igen, próbáld meg azzal, ezt pedig töröld ki a tálcáról.
                  szia, már írtam, válasz majd holnap
                  addig kutakodok
                  azt viszont láthatod a log fájlban, h két major devizapáron kísérleteztem, szóval az nem lehet probléma
                  újraindítottam többször is a metát, hátha egy script van beragadva, semmi :S

Hozzászólás

addig kutakodok
                    hmmm...
                    nyitottam egy új demo szlát, az műkxik
                    az élessel most nem kísérletezek

Hozzászólás

• igen egyébként arra vigyázni kell, hogy ne szürke devizapárt válassz.
                      éles számlán "nem lesznek" ilyen gondok.

Hozzászólás

• sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        igen egyébként arra vigyázni kell, hogy ne szürke devizapárt válassz.
                        éles számlán "nem lesznek" ilyen gondok.
                        khmmm....
                        ott a log, 2 majorral
                        egész délután buy script után kotortam és teszteltem őket, lehet, h ettől feküdt meg a számla
                        váltottam 4-ről 5 digitre a kedvezőbb fix spread miatt

a váltás miatt ez eddig használt pozinyitó scriptjeim, amelyek piaci megbízást adtak előre beállított SL/TP értékekkel nem voltak használhatók, mert bár a pozit megnyitották, SL-t és TP-t nem állítottak be
                        boldog vagyok az extra cumitól, h az egy digit töbletet ekkora mágia megoldani
                        most már találtam nagynehezen működő példányt

Hozzászólás

khmmm....
                          ott a log, 2 majorral
                          egész délután buy script után kotortam és teszteltem őket, lehet, h ettől feküdt meg a számla
                          váltottam 4-ről 5 digitre a kedvezőbb fix spread miatt

a váltás miatt ez eddig használt pozinyitó scriptjeim, amelyek piaci megbízást adtak előre beállított SL/TP értékekkel nem voltak használhatók, mert bár a pozit megnyitották, SL-t és TP-t nem állítottak be
                          boldog vagyok az extra cumitól, h az egy digit töbletet ekkora mágia megoldani
                          most már találtam nagynehezen működő példányt
                          update

amiért nem működnek a régi scriptek:

For non-ECN brokers the order can be opened with a SL & TP set.

For ECN brokers, the order must be opened WITHOUT the SL & TP, then modified to add the SL & TP.

This code was created for NON-ECN brokers only, look on the forum there are plenty of other scripts available to open orders that can cope with ECN and non-ECN brokers

http://www.forexfactory.com/showthread.php?p=4748061

most akkor mi van?
                          ez újabb kérdéseket vet fel

régen működött a 4 digites számlán, most nem működnek a régi scriptek az 5 digites számlán

tehát a régi 4 digites számlák nem voltak sem ECN-ek, sem STP-k??????

Hozzászólás

Volt már hasonlóm (élesen), akkor utólag elismerte az üszi, hogy voltak szervergondjaik. Újraindítás nekem se segített anno, viszont a 4 szerverből tudtam olyat választani, ami jól működött. Szóval meg kell próbálni szervert váltani, hátha az segít.

Hozzászólás

update

...
                              Ja, látom nálad más volt a hiba oka, gyorsabban írtam, mint olvastam, bocs...

Hozzászólás

update

For non-ECN brokers the order can be opened with a SL & TP set.

For ECN brokers, the order must be opened WITHOUT the SL & TP, then modified to add the SL & TP.

This code was created for NON-ECN brokers only, look on the forum there are plenty of other scripts available to open orders that can cope with ECN and non-ECN brokers

http://www.forexfactory.com/showthread.php?p=4748061

most akkor mi van?
                                ez újabb kérdéseket vet fel

régen működött a 4 digites számlán, most nem működnek a régi scriptek az 5 digites számlán

tehát a régi 4 digites számlák nem voltak sem ECN-ek, sem STP-k??????
                                Persze hogy nem voltak azok.... Az AZONNALI MEGBÍZÁSOS és/vagy FIX SPREADes platformok, minden esetben Dealing Desk-es a bróker, ismérveik még a garantált stop és limitek. Az LQD-nél szóval hiába a névváltás, ha a technológia nem változott ugyanis ha jól tudom most is fix spreadekkel dolgozik az összes Metájuk, tehát maradtak a Dealing Desk-nél...

Hozzászólás

Working...
                                X