Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Liquid Markets

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Pálinkás Nikolett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szeretném, ha küldene egy privát levelet, mert sajnos nem tudok az Ön panaszáról. Amennyiben ismét elküldené nekem a levelét, akkor ki tudnánk vizsgálni, hogy mi történhetett valójában, mint Ön is tudja Erika már nem dolgozik a cégünknek, így sajnos nem tudom, hogy mi történt.
    privizzünk? ok, de figyelmeztetlek, csúnya vége lesz, ha nem írsz igazat. a céged múltbéli csalásáért nem hibáztatlak, de el kell ismerned, mert ha nem teszed, te sem vagy jobb, erre figyelj. egyelőre maradok a nyilvánosságnál, most keresem a képeket, és felteszem őket.

Hozzászólás

Kedves Tibor!

Akkor rendben van, találkozzunk Budapesten, hogy személyesen is cicázhasson, valamint hogy kielemezhesse a magyar helyesírásomat, hiszen valóban ez a fontos nem pedig a mondanivalóm...

Amennyiben viszont bármelyikünk levelezését bemásolja a fórumra a beleegyezésünk nélkül, akkor igen, annak jogi következményei is lehetnek, és mi is állunk elébe kedves Tibor
      Kedves Nikolett!
      Ha jól látom, Ön egy huszonéves hölgy, aki mostanában diplomázott filozófia és etika szakon. Ennek ellenére egy „kabátlopási ügybe keveredett” brókercéget képvisel.
      Biztos van az a pénz, amiért érdemes szakmát váltani, ügyfelek akvirálása céljából marketingelni, hivatalos levelet letiltani, majd jogi úton fenyegetőzni. De sokakat nem ez, nem is sajátos helyesírása érdekelné, hanem inkább hasznosítható tőzsdei tapasztalatai.
      Ilyen jellegű mondanivalóját én is szívesen olvasnám.

Hozzászólás

• kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Kedves Nikolett!
        Ha jól látom, Ön egy huszonéves hölgy, aki mostanában diplomázott filozófia és etika szakon. Ennek ellenére egy „kabátlopási ügybe keveredett” brókercéget képvisel.
        Biztos van az a pénz, amiért érdemes szakmát váltani, ügyfelek akvirálása céljából marketingelni, hivatalos levelet letiltani, majd jogi úton fenyegetőzni. De sokakat nem ez, nem is sajátos helyesírása érdekelné, hanem inkább hasznosítható tőzsdei tapasztalatai.
        Ilyen jellegű mondanivalóját én is szívesen olvasnám.
        Kedves Kmisi!

Igen, látom sikerült megtalálnia a facebookon. Jól olvasta filozófia és etika szakot végeztem, valamint minor szakon ügyvitelt, és business adminisztrációt. Nem most diplomáztam, hanem már jó pár éve.
        Amikor a céghez kerültem akkor itt tanítottak meg minenre, minden egyes osztályon dolgoztam egy hónapig, hogy átlássam a rendszert. teljesen minegy milyen tőzedei ismeretei vannak (persze az alapok nagyon fontosak) de a brókercég úgyis úgy fogja betanítani az új alkalmazottakat ahogya ők akarják. Úgy gondolom, hogy a kornak és a végzettségnek nincsen olyan nagy szerepe (fontos, de nem meghatározó) a tőzsdén, inkább a tapasztalat számít. Ha jól értem levelét, az jogy hoszonéves vagyok, és filozófia etikát tanultam az az jeleni, hogy nincsen tőzsdei szaktudásom??

Kérem ne értse félre a bejegyzésemet. Nem fenyegetés volt, hanem értesítés, ugyanis mások privát levelét forumra bemásolni nem legális. Valamint kérem fejtse ki számomra, hogy mit ért „kabátlopási ügybe keveredett” brókercégen?

Hozzászólás

• Niki, ne csináld má, etika szakon végeztél??? akkor mit keresel a tadawulnál? melyik filozófus a kedvenced?

Hozzászólás

• Tibor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Niki, ne csináld má, etika szakon végeztél??? akkor mit keresel a tadawulnál? melyik filozófus a kedvenced?
            Kedves Tibor!

Akkor tegeződünk...kérlek privat levelet írj nekem. nikolett.palinkas@lqdmarkets.com

Hozzászólás

Kedves Tibor!

Akkor tegeződünk...kérlek privat levelet írj nekem. nikolett.palinkas@lqdmarkets.com
              most esett le, hogy tegeződünk? szóval melyik a kedvenced?

Hozzászólás

Kedves Kmisi!

Igen, látom sikerült megtalálnia a facebookon. Jól olvasta filozófia és etika szakot végeztem, valamint minor szakon ügyvitelt, és business adminisztrációt. Nem most diplomáztam, hanem már jó pár éve.
                Amikor a céghez kerültem akkor itt tanítottak meg minenre, minden egyes osztályon dolgoztam egy hónapig, hogy átlássam a rendszert. teljesen minegy milyen tőzedei ismeretei vannak (persze az alapok nagyon fontosak) de a brókercég úgyis úgy fogja betanítani az új alkalmazottakat ahogya ők akarják. Úgy gondolom, hogy a kornak és a végzettségnek nincsen olyan nagy szerepe (fontos, de nem meghatározó) a tőzsdén, inkább a tapasztalat számít. Ha jól értem levelét, az jogy hoszonéves vagyok, és filozófia etikát tanultam az az jeleni, hogy nincsen tőzsdei szaktudásom??

Kérem ne értse félre a bejegyzésemet. Nem fenyegetés volt, hanem értesítés, ugyanis mások privát levelét forumra bemásolni nem legális. Valamint kérem fejtse ki számomra, hogy mit ért „kabátlopási ügybe keveredett” brókercégen?
                Semmi közöm az Önök cégéhez, nem is akarok jobban belefolyni a vitába.

De ne haragudjon, 12 év HR menedzseri tapasztalattal számomra nem jelent szakmai múltat, ha egy teljesen más területről érkezett új munkatársat az adott cég néhány hónap alatt végigvezet egy beillesztési folyamaton (hogy ne tévedjen el a folyosón).

Azzal sem értek egyet, hogy a kor, előképzettség és az ezzel járó tapasztalat irreleváns lenne, ha az ügyfelek vagyonáról van szó. Így megkockáztatom, hogy a filozófia-etika-ügyvitel-adminisztráció kombináció vélhetőleg nem biztosított kellő tőzsdei tudást. Sőt több éves tapasztalatot sem.

Jogi következményekre se utalgasson az, akinek ez nem végzettsége.

Én egy nemzetközi brókercégnél nem ilyen szempontok alapján választanék munkatársat, és nem így kezelnék helyzeteket. Nem ilyen szakmaiságot képviselnék.

A „kabátlopási ügy” analógia pedig egyértelmű lehet a károsultaknak: http://www.origo.hu/gazdasag/2012041...lentettek.html

Hozzászólás

• kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Semmi közöm az Önök cégéhez, nem is akarok jobban belefolyni a vitába.

De ne haragudjon, 12 év HR menedzseri tapasztalattal számomra nem jelent szakmai múltat, ha egy teljesen más területről érkezett új munkatársat az adott cég néhány hónap alatt végigvezet egy beillesztési folyamaton (hogy ne tévedjen el a folyosón).

Azzal sem értek egyet, hogy a kor, előképzettség és az ezzel járó tapasztalat irreleváns lenne, ha az ügyfelek vagyonáról van szó. Így megkockáztatom, hogy a filozófia-etika-ügyvitel-adminisztráció kombináció vélhetőleg nem biztosított kellő tőzsdei tudást. Sőt több éves tapasztalatot sem.

Jogi következményekre se utalgasson az, akinek ez nem végzettsége.

Én egy nemzetközi brókercégnél nem ilyen szempontok alapján választanék munkatársat, és nem így kezelnék helyzeteket. Nem ilyen szakmaiságot képviselnék.

A „kabátlopási ügy” analógia pedig egyértelmű lehet a károsultaknak: http://www.origo.hu/gazdasag/2012041...lentettek.html

Természetesen egyetértek az Ön álláspontjával. Azonban a nemzetközi brókercégeknél mindenki már nemzetiségű. A Tadawul FX-nek magyar ügyfélszolgálai képvesőre volt szüksége, és hát itt cipruson nem egyszerű magyar nyelvű jelöltet taláni, aki itt is él. Így nagyon sok bróker tapasztalatlan vagy kevésbé tapasztalt alkalmazottat vesz fel, akit majd betanítanak a saját módszerük és eljárásuk alapján.
                  És hogy őszinte legyek egy sokkal többre értékel egy olyan alkalmazottat, akik célra törekvő, elkötelezett a munkálya iránt, és szenvedéllyel csinálja azt amit csinál, mint egy tapasztalt alkalmazottat, akit nem motivál semmi és nem halad felfelé a ranglétrán.

Az egykori számlakezelő partnerünket illetően a hatóságok vizsgálják az ügyet, folyamatosan biztosítjuk a szükséges dokumentumokat hogy segítsük a nyomozást és mi is nagyon szeretnénk, ha egy hivatalos álláspont megszületne, hogy értesíthessük az ügyfeleket, hogy mi is történt igazából. Sajnos többet nem mondhatok Önnek, mert nem vagyok felhatalmazva, hogy erről kapcsolatosan nyilatkozhassak. Remélem megérti.

Hozzászólás

• "ha valakinek nem tűnt volna fel, Nikolett folyamatosam hazudik, mint azt elődje, Óvári Erika is tette"

Én úgy gondolom, hogy nem hazudik. Csak azt mondja, mert azt kell mondania, amit a központtól hallott. Gondolom egyértelmű, hogy a felső döntésben ő nincs benne, ha azt mondják neki, hogy a valami úgy van, akkor azt úgy közvetíti felénk.

Hozzászólás

Nem kedves Gyula, nekik is vannak napon túli pozíciói a különbség csak annyi, hogy ők nem mindig a legdrágább párokkal kereskednek. Hiszen nekik nem a carry-trade a céluk.

Izé... ha Muszti barátom a SAJÁT devizájukkal kereskedik, akkor nem muszlim?

Ő biza török és az egyik "legdrágább" valutával kereskedik (nem tada-nál, hanem életben), így majd szólok neki, hogy távdiagnosztikával ő nem is .... vallású. Persze 3% felett nem szabad, mert az "mindig".

Hozzászólás

• Izé...

Egy cégnek az ügyfélnek küldött levele NEM privát levél* a jelen szügyészi gyakorlat szerint, Ha Erika (akit nagyon kedveltem) Tiborral magán levelesét folytatott, az más, de egy kérdésre (szakmai) adott válasza az nem privát levél.

És ahogy a Máyer Aranka féle perből tudjuk, nem nagyon lehet bizonyítani, hogy ki is tette fel azt a levelet, mert egy géphez sokan hozzáférnek, és ha az egy családon belül használják nem is lehet elvárni, hogy egymásra valljanak.

maximum üzleti titok megsértése lehet, de azt bizonyítani is kell, hogy a titokgazda ezt közölte is a címzettel, kivéve persze, ha az egyértelmű, mint árajánlat, pályázati téma stb.

Én a múlt évezred végén tettem közzé egy újságban egy szolgáltatói válaszlevelet, ők is megpróbálták ezt a vonalat

Hozzászólás

• balacy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Izé... ha Muszti barátom a SAJÁT devizájukkal kereskedik, akkor nem muszlim?

Ő biza török és az egyik "legdrágább" valutával kereskedik (nem tada-nál, hanem életben), így majd szólok neki, hogy távdiagnosztikával ő nem is .... vallású. Persze 3% felett nem szabad, mert az "mindig".
                          Na jó, lehet ezt kisarkosítani. Amennyiben Török és muszlim, akkor azzal kereskedik amivel csak akar iszlám kondíciókkal.

Hozzászólás

Na jó, lehet ezt kisarkosítani. Amennyiben Török és muszlim, akkor azzal kereskedik amivel csak akar iszlám kondíciókkal.
                            Török??? az meg ki?

Hozzászólás

• Tibor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Török??? az meg ki?
                              olyan is van, de az magyar és nem muszlim

Hozzászólás

• De hogy ne csak a semmit hajtsuk:

a szociális kereskedést érdemes lenne valami másra átírni a honlapon, mert nagyon nem jó fordítás, bár tükörbe fordítva jó, de kicsit mást jelent magyarul. Inkább más szó kellene oda...

Hozzászólás

Working...
                                X