Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Liquid Markets

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• balacy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "a likvidítás szolgáltatótól nem jött adat"

ismerős szöveg, bár másra, de nekem is ez volt a válasz

Körbe kellene nézni más cégeknél.

Ha érdekel, tudok adni egy alparis élő, de üres számlához investori jelszót, hogy meg tudd nézni, hogy milyen a spreadjuk, az adatszolgáltatásuk stb. ha kell keress meg magánba.

Nekem nincs tapasztalatom ezen a téren már jó régóta az alparival.
    thx, írok ha szükségem lesz rá

Hozzászólás

• Nézzétek meg Nikolett aláírását és a logot a neve alatt

Aki nem vette volna észre másik céghez ment át, így kíváncsi vagyok, hogy kit kaptok ügyfelesnek.

Akivel én a legutolján leveleztem, az elég készséges volt.

Hozzászólás

• Üdvözlök Mindenkit!

A Liquid Markets-el kapcsolatosan felmerülő kérdésekre mindenkinek záros határidőn belül válaszolni fogok, a köztes időben kérem szíves türelmüket!

Sikeres kereskedést!

Hozzászólás

• Simon Balázs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Üdvözlök Mindenkit!

A Liquid Markets-el kapcsolatosan felmerülő kérdésekre mindenkinek záros határidőn belül válaszolni fogok, a köztes időben kérem szíves türelmüket!

Sikeres kereskedést!
          jóregg, érdeklődnék, hogy mikorra járnak be dolgozni az informatikusok, mert megint nincs adatszolgáltatás ma hajnal, 02:02 óta a #ES instrumentumban

vagy úgy magára hagynak mindent, amikor vége a munkaidőnek, oszt jöhet a jól megérdemel szieszta?

Hozzászólás

• _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            jóregg, érdeklődnék, hogy mikorra járnak be dolgozni az informatikusok, mert megint nincs adatszolgáltatás ma hajnal, 02:02 óta a #ES instrumentumban

vagy úgy magára hagynak mindent, amikor vége a munkaidőnek, oszt jöhet a jól megérdemel szieszta?
            Üdvözlöm!

Valóban nem volt 2:00-tól 8:00-ig adatszolgáltatás technikai okokból kifolyólag az említett instrumentumon. Amennyibenn ebből Önnek tényleges kára keletkezett, akkor kérem írjon levelet a hungary@lqdmarkets.com-ra. A Treasury osztályunk felvette a kapcsolatot a likviditás szolgáltatókkal, jelenleg a kivizsgálás folyamatban van.

Hozzászólás

Üdvözlöm!

Valóban nem volt 2:00-tól 8:00-ig adatszolgáltatás technikai okokból kifolyólag az említett instrumentumon. Amennyibenn ebből Önnek tényleges kára keletkezett, akkor kérem írjon levelet a hungary@lqdmarkets.com-ra. A Treasury osztályunk felvette a kapcsolatot a likviditás szolgáltatókkal, jelenleg a kivizsgálás folyamatban van.
              üdv, a károm nem ma keletkezett, hanem a #384-es hozzászólásban jelzett időpont körül
              a jelzett instrumentumban a pozíció benyílt 2013.07.11. 00:04 perckor, az adatszolgáltatás meg megszűnt 2013.07.11. 00:14-kor és 2013.07.11. 04:16-kor állt helyre
              1 percesen léptem be a trédbe és uánna fogalmam sincs mi történ, mert zárni nem tudtam és 30 perc várakozás után elmentem lefeküdni, tekintettel a késői időpontra
              azóta csücsülök ebben a pozícióban

Hozzászólás

üdv, a károm nem ma keletkezett, hanem a #384-es hozzászólásban jelzett időpont körül
                a jelzett instrumentumban a pozíció benyílt 2013.07.11. 00:04 perckor, az adatszolgáltatás meg megszűnt 2013.07.11. 00:14-kor és 2013.07.11. 04:16-kor állt helyre
                1 percesen léptem be a trédbe és uánna fogalmam sincs mi történ, mert zárni nem tudtam és 30 perc várakozás után elmentem lefeküdni, tekintettel a késői időpontra
                azóta csücsülök ebben a pozícióban
                Tisztelt _pda_!

A #384-es hozzászólásában nem említi ezt az esetet, ha jól vettem ki szavaiból, akkor ott másról beszélgetett kolléganőmmel. Amennyiben lehetséges, úgy kérem vegye fel velem a kapcsolatot, hátha tudok ezen segíteni. Így a fórumon keresztül igen nehéz lesz ezt megoldani, és gondolom Ön sem szeretné ország világnak kiadni a személyes adatait.

Üdvözlettel:

Hozzászólás

Tisztelt _pda_!

A #384-es hozzászólásában nem említi ezt az esetet, ha jól vettem ki szavaiból, akkor ott másról beszélgetett kolléganőmmel. Amennyiben lehetséges, úgy kérem vegye fel velem a kapcsolatot, hátha tudok ezen segíteni. Így a fórumon keresztül igen nehéz lesz ezt megoldani, és gondolom Ön sem szeretné ország világnak kiadni a személyes adatait.

Üdvözlettel:
                  Tisztel Uram!

ha mégegyszer elolvassa az ominózus hozzászólást, láthatja, hogy vastagon kiemelve ott van benne, h ogy nem volt adatszolgáltatás 4 órán keresztül
                  az egész hozzászólást ez az esemény generálta

az igaz, hogy Nikolett egy régebbi hozzászólását idéztem be, és az abban leírtakra is reagáltam, de a hsz 2. része meg az adathiányról szól!

majd írok email

üdv,

_pda_

Hozzászólás

• Nekem az lenne a kérdésem, hogy a dax határidőből mért van 2 féle? Van egy $DAX-XET és egy sima #FDAX mint régen. Nos az előbbi gondolom a Xetra rendszerrel van kapcsolatban, de akkor mi a különbség? mert az árak is eltérnek, bár ez nem lep meg. De ugyan ez van az S&P 500 esetében is

Hozzászólás

majd írok email

üdv,

_pda_
                      mail elment

Hozzászólás

• muzzi03 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Nekem az lenne a kérdésem, hogy a dax határidőből mért van 2 féle? Van egy $DAX-XET és egy sima #FDAX mint régen. Nos az előbbi gondolom a Xetra rendszerrel van kapcsolatban, de akkor mi a különbség? mert az árak is eltérnek, bár ez nem lep meg. De ugyan ez van az S&P 500 esetében is
                        sztem az egyik az index a másik a futi

Hozzászólás

• muzzi03 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Nekem az lenne a kérdésem, hogy a dax határidőből mért van 2 féle? Van egy $DAX-XET és egy sima #FDAX mint régen. Nos az előbbi gondolom a Xetra rendszerrel van kapcsolatban, de akkor mi a különbség? mert az árak is eltérnek, bár ez nem lep meg. De ugyan ez van az S&P 500 esetében is
                          Tisztelt muzzi03!

A $DAX-XET a spot DAX, a #FDAX a future DAX. Elöbbinek nincs lejárata, míg utóbbinak van. A határidős ár minden esetben el fog térni a spot ártól (legtöbbször felfelé irányban), hiszen azért határidős termék, mert egy jövőben megkötendő ügyletre szól. A határidős árat az azonnali/spot árból származtatják. Ezért nevezik a határidős piacot származékos piacnak is.
                          A határidős termékek esetén mindig figyelni kell a lejáratra, mert ha kifut a termék, akkor lezárják a pozíciót, spot esetén ilyen formán erre nem kerül sor. Mindenki eldöntheti, hogy melyik a szimpatikusabb neki, aki szereti dédelgetni a megnyitott pozícióit akár hónapokon keresztül, annak érdemesebb talán a spot termékkel kereskedni.

Üdvözlettel:

Hozzászólás

sztem az egyik az index a másik a futi
                            Így igaz!

Üdv

Hozzászólás

mail elment
                              Majd ha vállik valamire a dolog, magánba infornálnál róla? Csak technikailag érdekel, nem konkrétan. Többször volt kérdés ez oktatási vonalon és érdekel a megoldása. A saját számláimon tudom, hogy mit csinálnak, de más gyakorlata is érdekel.

Amúgy csodálom a türelmedet, én már legalább a billentyűzetet szétvertem volna

Hozzászólás

• balacy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Majd ha vállik valamire a dolog, magánba infornálnál róla? Csak technikailag érdekel, nem konkrétan. Többször volt kérdés ez oktatási vonalon és érdekel a megoldása. A saját számláimon tudom, hogy mit csinálnak, de más gyakorlata is érdekel.

Amúgy csodálom a türelmedet, én már legalább a billentyűzetet szétvertem volna

_pda_ tapasztalt trader
                                és egy tapasztalt trader ilyen dolgot nem csinál

Hozzászólás

Working...
                                X