Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Liquid Markets

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ok, értem.
    Pedig már gyanús volt hogy te rajzolod a gyertyákat....
    Vagy kamu a kép, ahogy ChyberBoB írja...
    Ha van LQD demod, nézd meg, lehet, hogy még ott van, nem tudom... (nálam már nincs fent).

Hozzászólás

• GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ha van LQD demod, nézd meg, lehet, hogy még ott van, nem tudom... (nálam már nincs fent).
      Van éles számlám, azon is ott van, mindig is ott volt (náluk)...

Hozzászólás

Van éles számlám, azon is ott van, mindig is ott volt (náluk)...
        Akkor nem értem miért kérdezted

Hozzászólás

• Ha már szóba jött a profit.hu, nézegettem a facebook oldalukat és az a kérdés vetődött fel bennem, hogy hogyan van még ott a tadawulos logo a feltöltött chartjaikon, amikor elvileg az teljesen megszűnt?

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.n...28596685_n.jpg

Hozzászólás

• muzzi03 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ha már szóba jött a profit.hu, nézegettem a facebook oldalukat és az a kérdés vetődött fel bennem, hogy hogyan van még ott a tadawulos logo a feltöltött chartjaikon, amikor elvileg az teljesen megszűnt?

Szerintem amíg nem tölti le újra valaki az MT4 klienst tőlük addig a régi icon marad rajta.

Hozzászólás

Ha már szóba jött a profit.hu, nézegettem a facebook oldalukat és az a kérdés vetődött fel bennem, hogy hogyan van még ott a tadawulos logo a feltöltött chartjaikon, amikor elvileg az teljesen megszűnt?

ez nálam is ilyen volt, amíg nem raktam újra a wint.

Hozzászólás

Biztos kamuk a képek.

A tadawulos mt4 szoftver a mai napig ugyanúgy fut, ha frissíted, akkor is.

Hozzászólás

• ChyberBoB eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ezt a képet nem teljesen értem.
                  Minden megbízás bal oldalán kellene lennie egy azonosító számnak, és egy megbízás típusnak. Ez jól látszik a buy megbízásnál ami zöld. A pirosnál semmi nincsen bal oldalon.
                  Ezt én tudom rosszul, vagy a kép a kamu?

...Hááát....lehet hogy te tudod rosszul CyberBoB.

Ha kereskedtél MT4-en esetleg már az év első negyedévében is (meg előtte bármikor a múltban) akkor tudnod kellene hogy a májusi mt4 (4.0 ver509) frissítés előtt a stop ordereknél sem sorszám, sem mennyiség megjelenítése nem volt...
                  Az egyedi liquid jpy tüske pedig e dátum előtti esemény.

De azért még lehet kamu a kép.

Hozzászólás

Biztos kamuk a képek.

A tadawulos mt4 szoftver a mai napig ugyanúgy fut, ha frissíted, akkor is.
                    Nem feltételeztem h kamu képek, csak engem nem engedett már a régi tadás demo accounttal belépni, le kellett töltenem a LQD-s platformot.

Hozzászólás

• Egy gyors kérdés,Mennyi a minimum stopp mt4 premium számlán?
                      köszönöm!

Hozzászólás

• Tisztelt Bundasbandi!

Ha jól értem, akkor minimum stop alatt azt érti, hogy hány pip lehet minimum a különbség az árfolyam és a stop között. EURUSD esetén 1,8 pip. Ha letölti a demo-t és megnyitja a piacfigyelő ablakon belül jobb klikkel a szimbólumokat, akkor kiválaszthatja, hogy melyik devizapár tulajdonságára kiváncsi, és ott megtalálja ezt az információt.

Ha további kérdése van, kérem keressen telefonon, vagy e-mailen.

Üdvözlettel:

Hozzászólás

• Simon Balázs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Tisztelt Bundasbandi!

Ha jól értem, akkor minimum stop alatt azt érti, hogy hány pip lehet minimum a különbség az árfolyam és a stop között. EURUSD esetén 1,8 pip. Ha letölti a demo-t és megnyitja a piacfigyelő ablakon belül jobb klikkel a szimbólumokat, akkor kiválaszthatja, hogy melyik devizapár tulajdonságára kiváncsi, és ott megtalálja ezt az információt.

Ha további kérdése van, kérem keressen telefonon, vagy e-mailen.

Üdvözlettel:
                          Erre gondoltam ,köszönöm!

Hozzászólás

• úgy látom, megint kihúzták párszor a konnektorból a szervereket, v a LAN kábelt belőlük

van némi adathiány az összes instrumentumban éjjel 02:50 és 03:25 között

utánna meg 09:51 és 10:03 között

alakul a szolgáltatás minősége, még pont jó, h jött a napokban egy kérdőív a cégtől, mennyire vagyunk elégedettek

most jól kitöltöm

Hozzászólás

• 2 órán belül ismét 2x20 perc műsorszünet az összes instrumentumban
                              aki akar gyakorolni GAP kereskedést nyisson számlát a LQD markecnél

Hozzászólás

• _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                2 órán belül ismét 2x20 perc műsorszünet az összes instrumentumban
                                aki akar gyakorolni GAP kereskedést nyisson számlát a LQD markecnél

Mikor volt a kékhalál pontosan?
                                Keresem m1-en is, de nem látom a számlámon...

Hozzászólás

Working...
                                X