Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Goldstein Brokers

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Goldstein Brokers

Sziasztok! Egy éve kereskedek éles számlán aktívan. Itt most nem részletezném, hogy miért, de szeretnék szolgáltatót váltani. Több ismerősöm is ajánlotta ezt a céget (www.goldsteinbrokers.com). Tetszik, hogy nincs dealing desk (STP bróker), lehet micro lot-ot kötni, illetve az spreadek is alacsonynak tűnnek. Mindenesetre mielőtt számlát nyitok, azért még kikérném a véleményeteket. Tapasztalatok?

én is náluk szerettem volna számlát nyitni, de egy másik forumon olvasott, viszonylag friss hozzászólás elvette a kedvem:

"sziasztok,
    elég sok brókert használtam már, a Goldstein a legszarabb eddig mind közül!
    Először jónak tűnt, de nagyon nem az. persze demójuk gyönyörűen muzsikált... de aztán élő számlán leesett az állam...
    A spread-ek jók, de csalókák mert folyton elcsúsztatják a kötésed... sőt, ha nagyobb mozgás van simán eldobja az ordert messzire, nem ott teljesíti ahol kellene, de legalább a közelben sem.
    Más brókernél is vannak csúszások - főleg híreknél - , tudom jól, de ez über rossz.
    A másik nagy gondom az velük, hogy állandóan ledob a szerver. 'connect failed' mikor kereskednék.. kellemes.
    Azt írják, hogy gyors execution time, de ez nagyon nem igaz. Lassan teljesülnek az orderek mint a csiga.
    Módosítanám a stoppot, vagy zárnék, gondolkozik fél percet!! aztán elveszti a kapcsolatot is lányos zavarában. Szörnyű.
    Nem azt mondom, hogy nem lehet náluk kereskedni és pénzt keresni - kivéve skalpolás, az tuti bukó itt -, de nagyon nagyot csalódtam a cégben. Sokkal többet vártam tőlük."

Hozzászólás

3 hónapja kereskedek náluk éles számlán, nekem nem "csúsztatták" a kötésemet és az ordereimet sem "dobálták". Voltak és valószínűleg lesznek is mínuszos kötéseim. Szerintem ez benne van a kereskedésben, nem kell egyből összeesküvés elméletet gyártani és rákenni a gonosz brókercégre...
      A spread-ek szerintem is nagyon jók (főleg úgy hogy nem dealing desk-es cég), EUR / USD-n átlag 2 pip-et tapasztaltam, néha még kevesebb is és szerintem ez nagyon fontos!
      Ügyfélszolgálat korrekt, segítőkész, visszahívás is rendben megérkezett.

Hozzászólás

Hát Goldsteinéknél csak demom volt , de a requote-ok meg a fasógyások miatt 2 hét után nem is teszteltem tovább...

Hozzászólás

Ne kereskedj market maker-nél főleg nem no-name cégeknél, de ha van eldobni való pénzed, akkor írjál és inkább bulizzuk el!! )

Hozzászólás

Sziasztok,

Friss tapasztalat van valakinek a Goldstein brokercegrol?

Hozzászólás

LTZ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Sziasztok! Egy éve kereskedek éles számlán aktívan. Itt most nem részletezném, hogy miért, de szeretnék szolgáltatót váltani. Több ismerősöm is ajánlotta ezt a céget (www.goldsteinbrokers.com). Tetszik, hogy nincs dealing desk (STP bróker), lehet micro lot-ot kötni, illetve az spreadek is alacsonynak tűnnek. Mindenesetre mielőtt számlát nyitok, azért még kikérném a véleményeteket. Tapasztalatok?
              Én meggondolnám! Nemcsak én, hanem sokan mások is elvesztették a pénzük mi 90%-át azzal, hogy a Goldstein Brokers céget bízták meg. Ha elolvasod az apróbetűst részt, ma már írják: nagy kockázatú.

Hozzászólás

befektetoklub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Sziasztok,

Friss tapasztalat van valakinek a Goldstein brokercegrol?
                Igen, elveszítheted a pénzedet! Csak annyit tegyél be, ami biztosan nem kell a továbbiakban. Olvasd el az apróbetűst részt alul, persze az angolul van, hogy nagy kockázatú!

Hozzászólás

Pörli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Igen, elveszítheted a pénzedet! Csak annyit tegyél be, ami biztosan nem kell a továbbiakban. Olvasd el az apróbetűst részt alul, persze az angolul van, hogy nagy kockázatú!
                  Szia, kicsit reszletezned, hogy mi tortent, ha nem nagy keres?
                  Koszi.

A ceg most ezzel a huzassal probalkozik ugyfeleket toborozni: http://www.traderbambu.com/

Hozzászólás

befektetoklub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    A ceg most ezzel a huzassal probalkozik ugyfeleket toborozni: http://www.traderbambu.com/

M. Gyula, "alias: Traderbambu" az MLM mágus (big idea mastermind), energiagyógyító, világvége jós (2010 június 26, aug 1.) újra szedi az áldozatait!?
                    Na neeeee....

http://www.youtube.com/user/JuliusMohacsi

http://www.alternativlehetosegek.com/

https://www.facebook.com/pages/Energ...63500620370001

Hozzászólás

Sokoldalú a floridai barátunk,mostanában a divatos internetes munkát erőltette.

Hozzászólás

Traderbambu+Goldstein= a siker kulcsa : )))

ismerem mar en is regebbrol a nagy magust! a szediteshez ert a legjobban!

Hozzászólás

Nem minden stp ami annak látszik...

ne nyiss itt...

Hozzászólás

mr Julius... voltam az előadásán forexpo-n.
                            mindent megjósol, nem semmi a ****i.
                            mutasson élő számlát, ahol rommá kereste magát, és akkor figyeljünk rá. de addig hanyagolom. Nameg a Goldstein-t is. 'kedvenc' húzásom tőlük, hogy Eur/Chf rögzités után swap-ra kötöttem longot. Nemsokára hirtelen negativ lett a swap XD
                            mondjuk ezt sok cég bejátszotta, de bárcsak ez lett volna a legnagyobb hibájuk.
                            úgy MM ez a cég ahogy van.
                            felejtős

Hozzászólás

A cég a Seychelles szigeteken van bejegyezve. Információt nem adnak ki a tulajdonosokról, mi pedig tudjuk, hogy pl Európában bármilyen cégről szerezhetsz infót rövid idő alatt. Csak "support" és egy magyarul beszélő, Svájcban székelő ember van, és nagyon készségesek, de semmiről sem dönthetnek, viszont nagyszerűen leveleznek. Kértem személyes kapcsolatfelvételt, nem lehet!! Aki ért a forex-hez, annak nyilván jó lehet ez a felület, aki nem, gondolja át. Nekem, és több ismerősömnek elveszett a pénze több, mint 90%-a, mert akkor még robotok kereskedtek, és kb egy évig jól is teljesítettek. Ha van még kérdésed, szólj!

Hozzászólás

Working...
                              X