Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Goldstein Brokers

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Nekem, és több ismerősömnek elveszett a pénze több, mint 90%-a, mert akkor még robotok kereskedtek, és kb egy évig jól is teljesítettek. Ha van még kérdésed, szólj!'

Ezt nem értem pontosan. Kifejtenéd kérlek?
    willow

Hozzászólás

Üdv, van valakinek szàmlàja itt? Tud valaki valami friss (bíztató) infot a kialakult helyzetről?

Hozzászólás

figyelmeztetés

Az MNB figyelmeztetést publikált a honlapján a Goldstein Brokers-ről!

http://felugyelet.mnb.hu/bal_menu/pi...te=ktadataview

Hozzászólás

Rissi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Üdv, van valakinek szàmlàja itt? Tud valaki valami friss (bíztató) infot a kialakult helyzetről?
          Na már a Goldsteinnek is annyi....????

Hozzászólás

Egyenlőre pause van, remény hal meg utoljára..

Hozzászólás

elektromosgyalogos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Na már a Goldsteinnek is annyi....????
              meg sem lepődöm. mondjuk már azt sem értettem miért maradt náluk egy-két hét tapasztalás után bárki is kereskedni. Hála az égnek évekkel ezelott elhagytam a süllyedő hajójukat egy gyors próba elég is volt.

Ha minden igaz most keresnek egy másik bankot aki fizetne és vállalná a felelősséget, mert ők nem fogják. Gyönyörűűű

Hozzászólás

Az első számú mm szabály amit vallok, most igazabb mint valaha:
                csak DD összeget tarts egy számlán (főleg fx-nél) amivel kereskedsz.

Talán ez volt a leghasznosabb tanács, amit eddig kaptam és megfogadtam.

Hozzászólás

Kedves Rissi! Nekem "van" számlám a Goldstein-nél. Neked van valami infod ,hogy történt e valami előrelépés? Legutóbb igénybejelentő űrlapról írtak, hogy küldenek de még semmi.

Hozzászólás

Semmi, tul nagy a csend... Nem válaszolnak az emailre , ugyhogy sajnos én se tudok semmit..

Hozzászólás

Köszi a választ. Ez nem túl biztató. Legutóbb pertársaság alapításáról írtak a Bt Prime ellen.

Hozzászólás

Sziasztok!

Gondolom ti is megkaptátok a kitöltésre váró űrlapot a követelésről. A dokumentum neve Proof of Claim

Van egy része, ami nekem nem teljesen tiszta onnan. A " Basis for Claim " részre gondolok. Ide mit kéne írnom ?

Ha jól értettem a követelést benyújtják 15 napon belül, nekünk meg el kell küldenünk egy levelet, aminek a következőket kell tartalmaznia:

1. Kitöltött Proof of Claim ( Erről szólt a kérdésem fentebb )
                        2. Angolul hitelesített személyigazolvány közjegyző által
                        3. Account history kinyomtatva, aláírva.

Van még valami szerintetek ?

Hozzászólás

Sziasztok!

Nekem is van számlám a Goldstein Brókernél. Traderbambu féle alapba raktan. Gyulától kértem segítséget a kialakult helyzet miatt, elutasító választ kaptam. Az Account Summary-t nem tudom megnyitni, hibát ír ki a honlap. Enélkül nem is tudom beküldeni a Proof of Claim-et.
                          Javasolnám, hogy ha valaki ilyen vagy hasonló helyzetben van fogjunk össze, mert lehetetlen helyzetben vagyunk... Szerintem kör emailben levelezzünk egymással, mindenki adja meg az email címét, aki szeretné. Az enyém: zadicsek@gmail.com

Hozzászólás

Sziasztok!
                            Nekem is megjöttek a GB-től a formanyomtatványok és ebben kérném segítségeteket!
                            Számomra elég nehézkes az üzleti angol megértése és nem is teljesen egyértelmű annak minden pontja (ahogy Meki87 is írta).
                            A kör emailhez én is csatlakozom : csabisza@gmail.com

Hozzászólás

Sziasztok
                              Engem is berakhattok a kör emailbe.
                              mu.ri@citromail.hu

Hozzászólás

Kérek mindenkit, aki Goldstein Brokers károsultja írjon és adja meg az email elérhetőségét, mert az ügy egyre bonyolultabb és ha vissza akarjuk kapni a reményünket és talán a pénzünket is, akkor egy per társaságot kell alakítani. Mi már egy páran felvettük a kapcsolatot egy angol ügyvédi irodával. Tájékoztatásuk szerint a Goldstein nem rendelkezik semmilyen engedéllyel. Valószínüleg egy csalás áldozatai vagyunk. Ennek kiderítését csak közösen tudjuk elindítani, mert bizony lesznek ennek komoly költségei. Az ügyvédi irodának Seychelle szigeteken lévő partnere is van. Ne üljünk a babérjainkon, mivel mi nem vagyunk kapcsolataban jogilag a BT Prime Ltd-vel. Goldstein Brokers az akit egyedül perelhetünk, de még egy normális címet sem tudunk. A felelős személyekről nem is beszélve, akik szintén anonímak. Tehát, aki csatlakozni szeretne, mert szerintünk ez az egyetlen reménysugár az írjon. Várom leveleiteket. Üdv Réka e-mail címem: gyreka@gmail.com

Hozzászólás

Working...
                                X