Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

FX|Clearing.ca

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• FX|Clearing.ca

Szűk Spreadek - Első Osztályú Likviditás - VIP Szolgáltatás
    Sziasztok!

A figyelmetekbe szeretném ajánlani az FxClearing.ca bróker céget. Megbízható Kanadai cég és 2006 óta működik.
    ECN (No Dealing Desk) bróker a hedzselés, skalpolás és expertek használata egyaránt megengedett.

Spreadjeik 0.8 pip-től, Tőkeáttétel: 1:1-től 1:1000-ig.

25% számla nyitási bónuszt adnak és a minimális kezdőtőke $1 USD.

Létezik Mini, Mikró-cent, Nano-cent és ECN számlájuk is.

Ami leginkább érdekesebb a 100%-os veszteség visszatérítési promóciójuk.

MetaTrader 4 platformjuk van, amelyet Android, iPhone, BlackBerry telefonnal is kezelhető.

Moneybookers, Paypal, Bankkártyás és banki átutalásos feltöltési és kifizetési módok.

A számlákat USD, EUR, GBP, CHF, PLN, JPY és CAD alapon nyithatók.

Magyar nyelvű supportjuk online chat és emailes formában elérhető a hungary@fxclearing.ca címen!!!!

Tud valaki közelebbit erről a cégről, esetleg kereskedési tapasztalat?

A honlapjuk szerint Kanadában vannak, de valamilyen orosz intézmény
    felügyeli? Ez mi a fenét jelenthet ??

Egyébként a kondíciók nagyon kedvezőek, túl kedvezőek .....
    (lehet hogy paranoiás vagyok, de valami nem kerek nekem)

Üdv.

Hozzászólás

http://www.forexpeacearmy.com/public....fxclearing.ca

erdekes, hogy az europaiak nagyon rossz pontozast adnak, mig masok nagyon jot

egy masik forumrol idezek:
      "Itt a forumozok tobbsege az fxclearinget hasznalja. mert jo. szimplan ezert."

Hozzászólás

Én már néhány hónapja kereskedek náluk, de eddig rendben van. Skalpolást nem engedik a kis számlákon, de az ECN-en igen.

Hozzászólás

barabasi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          http://www.forexpeacearmy.com/public....fxclearing.ca

erdekes, hogy az europaiak nagyon rossz pontozast adnak, mig masok nagyon jot

egy masik forumrol idezek:
          "Itt a forumozok tobbsege az fxclearinget hasznalja. mert jo. szimplan ezert."
          "Egyébként a kondíciók nagyon kedvezőek, túl kedvezőek ....."

Nagyon nem kedvezőek ha alaposabban megnézed.

Hozzászólás

Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Kedves Gyula!

Segíthetek Önnek valamiben?

Szívesen megválaszolom Önnek és a Fórumozóknak a felmerülő kérdéseket.

Magyar nyelvű weboldalunk elérhető a http://hun.fxclearing.ca címen.

Hozzászólás

Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Kedves Gyula!
              Ugy latszik figyelve vagy/vagyunk. ....
              Hamarosan jelzem tapasztalataimat a céggel kapcsolatban.
              Pont keresoben vagyok az indulashoz ,és még nem döntöttem el,hogy kinél kötök ki.Persze a tények,azok tények:ha valaki jó;akkor jó.Viszont ha túl kedvező ,az gyanús.

Hozzászólás

Voila!Tapasztalatom gyors (és szomorú) volt:kanadai lakosok nem vehetik igénybe a szolgáltatást. Nem tudom miért?...erre nincs ésszerü válasz,ez diszkrimináció.

Hozzászólás

AIG eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Voila!Tapasztalatom gyors (és szomorú) volt:kanadai lakosok nem vehetik igénybe a szolgáltatást. Nem tudom miért?...erre nincs ésszerü válasz,ez diszkrimináció.
                  Gondolod?! Először tájékozódj mielőtt diszkriminációról beszélnél! Azért nem fogadnak el kanadai ügyfeleket, mert nem rendelkeznek kanadai felügyeleti engedéllyel, hogy kanadai ügyfeleket szerezzenek. Ebben nem tudom elképzelni, hogy mi a diszkrimináció, szerintem szimplán törvénytisztelő magatartás.

Hozzászólás

Érdekes nekunk sincs konkrétan kanadai engedélyunk mégis elfogadunk ugyfeleket onnan. Ugyanez a helyzet más brókerekkel is.

Ennek szerintem más oka lehet. pl kulon megtiltotta nekik a Kanadai kormány vagy hasonlók.

Hozzászólás

Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Érdekes nekunk sincs konkrétan kanadai engedélyunk mégis elfogadunk ugyfeleket onnan. Ugyanez a helyzet más brókerekkel is.

Ennek szerintem más oka lehet. pl kulon megtiltotta nekik a Kanadai kormány vagy hasonlók.
                      Kedves Zoltán!

Szó nincs tiltásról. Kanadában bejegyzett cég abban az esetben fogadhat kanadai lakosokat és állampolgárokat ügyfélként, amennyiben kanadai felügyeleti engedéllyel rendelkezik!

Ez az alapszabály minden brókercégre vonatkozik (még a IronFX-re is), hogy a székhelye szerinti országban be kell szereznie az engedélyt az "alap működéséhez" és ezen felül további papírokat, hogy végezhessék a munkájukat....

Az, hogy Ti elfogadtok kanadai ügyfeleket teljesen rendben van... Nem feltételeztem, hogy nem így van. Az előttem szólónak sem erre irányult a kérdése, hogy az IronFX-nél elfogadnak-e kanadaikat?!

Javaslom a sales mellett nem ártana egy kicsit a nemzetközi és helyi törvényeket tanulmányoznod...

Hozzászólás

Akkor ez azt jelenti hogy az FXClearingnek nincsen mukodési engedélye?!?
                        Elég aggasztó mivel Kanadai székhelyuek.

Ez olyan mint ha magyar bróker lennél de nincs PSZAF engedélyed.
                        Akkor nem is lehetsz bróker.

Hozzászólás

Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Akkor ez azt jelenti hogy az FXClearingnek nincsen mukodési engedélye?!?
                          Elég aggasztó mivel Kanadai székhelyuek.

Ez olyan mint ha magyar bróker lennél de nincs PSZAF engedélyed.
                          Akkor nem is lehetsz bróker.
                          Igen, valami ilyesmi. Azzal a különbséggel, hogy amit a kinti törvény nem tilt, azt szabad csinálni. Márpedig ha nem foglalkoznak kanadai polgárokkal, akkor nem vétenek a törvény ellen.... Én a nem felügyelt kategóriába sorolnám őket... bár a nemzetközi fórumok alapján tisztességesek, nem tolvajok... tipikus market maker cég. Nagyon sok nem felügyelt brókercég van...

Hozzászólás

joe134 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Nagyon sok nem felügyelt brókercég van...
                            Igen az sajnos így van.

Hozzászólás

100% Depozit Bónusz

Sziasztok!

Most néztem az FxClearing.ca oldalát és újévi akciójuk van. 100% bónuszt adnak minden befizetésre max 1000 USD értékben. http://eng.fxclearing.ca/promotions

Hozzászólás

Working...
                              X