Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Kereskedés Spread kedvezménnyel, visszatérítéssel!

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Kereskedés Spread kedvezménnyel, visszatérítéssel!

Szűk Spreadek - Első Osztályú Likviditás - VIP Szolgáltatás
    Sziasztok!

Az imént találtam a Globe Gain nevű weboldalt, ahol kereskedések után pip visszatérítést fizetnek, akár 0.85 pipet, brókertől függően!! Jelenleg 14 brókert láttam náluk, köztük Tadawul FX, Iron FX, FxPro, Alpari UK, ForexYard, Admiral Markets, FXCM, MIG Bank, AVA FX, IBFX, Forex.com UK, ...stb.

A következő linken: http://www.globegain.com/hu

Az egyik spanom nyitott náluk számlát és állítólag korrektül kifizették.

Hozzászólás

errol mar van topic, ott többet olvashatsz rola
      Globe Gain: Versenyképes forex kedvezmények - megbízható, regulált brókerektől

Hozzászólás

Nem találom a Globe Gain-os topicot... Merre van?
        Vannak tapasztalatok, korrektek vagy sem?

Hozzászólás

rd be egyszerüen a keresöbe es kiadja, egyebkent a Devizatözsde csoportban van a topik

Hozzászólás

Papa, köszi, megtaláltam! És a keresőt is

Hozzászólás

Globe Gain

Asszem másolják ezt a Globe Gain cuccot... ezt olvastam egy másik fórum moderátorának a hozzászólásában (bocs fórum tulaj):

" ... A Hantecfx-szel olyan kondíciókat alkudtunk ki, amit erösen kétlem hogy máshol megkapsz, vagy ha igen jelentkezz, és jobbat adunk. Azon kívül (kicsit elöreszaladok) de a jövö évtöl minden Lotnyi kereskedés után (vesztes után is) mi fizetünk ügyfeleinknek, még pedig nem is keveset. "

Ezek szerint igaz a mondás, hogy mindig csak a legjobbakat másolják!

Hogy egy kicsit szakszerű legyek, a Globe Gain létrehozza a trendet mások pedig csak követik a trendet egy MACD-vel!

Hozzászólás

Working...
              X