Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Bmfn

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megnyugtató
    Még egy kis számolás, kérdezősködés meg Android platform teszt, és kiderül, mi lesz: Dukas vagy BMFN
    Szerintem menj a BMFN-hez. Nekem is szimpatikusak, a bővebb instrumentum választékuk miatt valószínűleg én is foguk náluk is számlát nyitni.

Hozzászólás

Az jó jel, ha neked is tetszenek

Ami feltűnt, hogy 6 órás késésben van a grafikonjuk a mi időnkhöz képest, és MT4-en drágábbak, mint a Dukascopy.

A késés nem tudom, nem lesz-e gond, illetve ez mit befolyásol, mintha írták volna valahol, hogy annál jobb, minél közelebb van a GMT-hez a bróker ideje. Mondjuk ezt nem értem, most nézem, a gyertyák nyitása-zárása között semmi eltérést nem látok GMT+1-es brókerekhez képest, szóval nem tudom.

Árak EURUSD-n.
      BMFN MT4 DMA-n így délelőttönként 2.2-2.4 körül van, általában 1, max. 2 pipet láttam ettől eltérni.
      Az UniTrader-en állítólag* 1.2spread+$3commission, az gondolom kb. 1.5spreadnek felel meg, ami sokkal jobb.
      A Dukascopy 0.5spread+kb. $10 egy lotnál.

Szóval vannak még bennem kérdőjelek

* Azért állítólag, mert érdekes módon az UniTrader nem fut a gépemen, egy Win7-es, nem is gyenge pc-n. Eddig még minden program futott, amit szerettem volna, de hiába regeltem demószámlára, a telepítés nem megy, majd megkérdezem mindjárt a supportot, meg kísérletezek még.

Hozzászólás

Ami feltűnt, hogy 6 órás késésben van a grafikonjuk a mi időnkhöz képest, és MT4-en drágábbak, mint a Dukascopy.

A késés nem tudom, nem lesz-e gond, illetve ez mit befolyásol, mintha írták volna valahol, hogy annál jobb, minél közelebb van a GMT-hez a bróker ideje. Mondjuk ezt nem értem, most nézem, a gyertyák nyitása-zárása között semmi eltérést nem látok GMT+1-es brókerekhez képest, szóval nem tudom.

Árak EURUSD-n.
        BMFN MT4 DMA-n így délelőttönként 2.2-2.4 körül van, általában 1, max. 2 pipet láttam ettől eltérni.
        Az UniTrader-en állítólag* 1.2spread+$3commission, az gondolom kb. 1.5spreadnek felel meg, ami sokkal jobb.

* Azért állítólag, mert érdekes módon az UniTrader nem fut a gépemen, egy Win7-es, nem is gyenge pc-n. Eddig még minden program futott, amit szerettem volna, de hiába regeltem demószámlára, a telepítés nem megy, majd megkérdezem mindjárt a supportot, meg kísérletezek még.
        Tisztelt Orkati!

Bizonyára elkerülte a figyelmét, hogy a platformjainkon és minden más brókernél is a szerveridőt láthatja. Ez a helyi zónaidővel nem minden esetben egyezik meg. A BMFN platformjai az amerikai Keleti-Idő szerint működnek. Így jelen esetben 6 óra időeltolódás tapasztalható, de az adatok mindig real-time frissülnek. Ez nem csúszást jelent.

Az MT4 CFD Total platformot is próbálja ki, ahol azonosak a spreadek és költségek a UniTraderrel.

Ha a későbbiekben bármilyen információra van szüksége, akkor keressen az alábbi elérhetőségeinken.

Üdvözlettel:

BMFN - Global Markets Delivered Locally
        Web:http://www.bmfn.eu
        Email: hungary@bmfn.com
        Telefon: +36 93 739 539
        FAX:+36 93 738 670
        BMFN - Global Markets Delivered Locally. Web:http://www.bmfn.eu , Email:hungary@bmfn.com

Hozzászólás

Árak EURUSD-n.

A bróker időzónájának H4-ben való technikai elemzéskor van jelentősége.
          Azért jó a GMT szerinti bróker, mert akkor a H4-es gyertya kezdete egybe esik a London Opennel.
          Ennyi, más jelentősége nincs.

Hozzászólás

BMFN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Bizonyára elkerülte a figyelmét, hogy a platformjainkon és minden más brókernél is a szerveridőt láthatja. Ez a helyi zónaidővel nem minden esetben egyezik meg. A BMFN platformjai az amerikai Keleti-Idő szerint működnek. Így jelen esetben 6 óra időeltolódás tapasztalható, de az adatok mindig real-time frissülnek. Ez nem csúszást jelent.
            A csúszást nem úgy értettem, hogy 6 órával később érnének ide az adatok
            De többektől hallottam, hogy főleg a napos, 4 órás gyertyák esetén lehet eltérés. Most ellenőritem a 4H-t, és valóban, a GMT szerinti szervereken az utolsó zárt gyerta, a 12:00-s 74 pipes, a BMFN-én a 4:00-ás (ami ebben a pillanatban ugyan ott van, mint a GMT-n a 12:00-ás) 50 pipes.
            Azt nem tudom megítélni, hogy ez mennyire hat ki a kereskedésre, mindenesetre érdekes

Hozzászólás

Nem fog kihatni
              Csak az elemzésekre fog kihatni és ha mondjuk annak alapján akarsz beszállni egy trédbe akkor lehet hatása, hogy mondjuk lemaradsz vagy éppen túl hamar indítod el.

De ennek alapján akkor az is hatása van a kereskedésedre ha nem olyan felbontásba nézed a monitort mint a legtöbben

Hozzászólás

BMFN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Az MT4 CFD Total és UniTrader platformunk várható kereskedési költségei a legfontosabb devizapárokon a teljesség igénye nélkül PIACI MEGBÍZÁSOK-kal a következők:

EURUSD spread legtöbbször: 1.2 pip, ehhez $3USD/standard lotos forgalmi jutalék társul.
                A BMFN.eu oldalról a BMF MT TOTAL platformot töltöttem le (CFD TOTAL feliratú nincsen), és a BMFN-DemoCFD szerveren vagyok. Két próbaüzlet alkalmával feltűnt, hogy nem vonnak commissiont, cserébe a spread 1.4-1.8 között mozog. Valamit nem jól csinálok?

Az volna még a kérdésem, hogy pénz visszahíváskor (bankszámlára) milyen költséget számol fel a BMFN?

Hozzászólás

Megtudtam, hogy a demóban nem számolják fel a jutalékot, de azért van
                  Pénz visszahíváskor pedig $20-t kell fizetni.

A BMF MT Total platform hibrid ecn, csak nagyobb kötéseket közvetítik ki a piacra. Ez nem meglepő, gondolom az összes(?) broki ezt csinálja.
                  Ami viszont nem tetszik, hogy itt is van egy 5pipes SL és TP korlátozás. Könyörgöm, minek ezzel trükközni? Ha nekem a nyeréshez 2pip SL és 1pip TP kell, akkor az nekik miért nem mindegy?

A BMF MT DMA-n nincs SL/TP korlát, cserébe 0,5pippel drágább.

Hozzászólás

Megtudtam, hogy a demóban nem számolják fel a jutalékot, de azért van
                    Pénz visszahíváskor pedig $20-t kell fizetni.

A BMF MT Total platform hibrid ecn, csak nagyobb kötéseket közvetítik ki a piacra. Ez nem meglepő, gondolom az összes(?) broki ezt csinálja.
                    Ami viszont nem tetszik, hogy itt is van egy 5pipes SL és TP korlátozás. Könyörgöm, minek ezzel trükközni? Ha nekem a nyeréshez 2pip SL és 1pip TP kell, akkor az nekik miért nem mindegy?

A BMF MT DMA-n nincs SL/TP korlát, cserébe 0,5pippel drágább.
                    Kedves Orkati!

Szó nincs trükközésről az 5 pipes SL-nál és TP-knál. Ez egy technológiai korlát ennél a kereskedési modellnél. Ettől függetlenül Ön bármikor bezárhatja manuálisan pozícióját, akár 0, 1, 2.3, 3.6...stb pontokban is, és bármikor kedve szerint skalpolhatja a piacokat.

Ha a későbbiekben bármilyen információra van szüksége, akkor keressen az alábbi elérhetőségeinken.

Kellemes hétvégét kívánok Önnek és a fórum olvasóinak!

Üdvözlettel:

BMFN - Global Markets Delivered Locally. Web:http://www.bmfn.eu , Email:hungary@bmfn.com

Hozzászólás

Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Ez jó...vagy azt is lehet csinálni, hogy egy bankszámlához kötöd a kereskedési számlát egy olyan bank által aki kapcsolatban a bróker céggel...így a pénzed a banknál van de sokkal gyorsabban tudsz átutalni egyikről a másikra...
                      Meg egy trezor kp-val. Szerintem ez a legbiztonságosabb.

Hozzászólás

GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Meg egy trezor kp-val. Szerintem ez a legbiztonságosabb.
                        Az sem elég biztoságos, mert "fímbűl" van és országszerte sokan gyűjtik a nemesfémet!

Hozzászólás

joe134 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Az sem elég biztoságos, mert "fímbűl" van és országszerte sokan gyűjtik a nemesfémet!
                          Valaki kereskedett már itt? Mindenki azt mondja, hogy jónak tűnik, de egyetlen hozzászóló volt, aki itt kereskedik.
                          A költségek szerintem jók és régóta piacon vannak. Ráadásul nem a ciprusi pálmafák alatt van a cég.
                          A szokásos dolgok érdekelnek. Teljesülések, esetleges trükközések, magyar ügyfélszolgálat hatékonysága, segítőkészsége, ha gond van stb...
                          20000 euróig van csak biztosítás. Mivel ennek a többszörösével nyitnék számlát, így érdekelne, hogy mi a helyzet a többivel, ha beüt a ménkű. Az megy a levesbe?
                          Előre is köszi, ha valaki megtisztel a válasszal.

Letöltöttem az Unitrader platformot. Elsőre elég fapadosnak tűnik, de megszokható. Nincs túl sok indikátor. Speciel nekem nem is kell, de azért érdekes. Gyanakvó vagyok mindig egy kicsit az ilyen saját fejlesztésű platformokkal.

Hozzászólás

joe134 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            oh azok a rezes bandák

Hozzászólás

Kamionos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Valaki kereskedett már itt? Mindenki azt mondja, hogy jónak tűnik, de egyetlen hozzászóló volt, aki itt kereskedik.
                              A költségek szerintem jók és régóta piacon vannak. Ráadásul nem a ciprusi pálmafák alatt van a cég.
                              A szokásos dolgok érdekelnek. Teljesülések, esetleges trükközések, magyar ügyfélszolgálat hatékonysága, segítőkészsége, ha gond van stb...
                              20000 euróig van csak biztosítás. Mivel ennek a többszörösével nyitnék számlát, így érdekelne, hogy mi a helyzet a többivel, ha beüt a ménkű. Az megy a levesbe?
                              Előre is köszi, ha valaki megtisztel a válasszal.

Letöltöttem az Unitrader platformot. Elsőre elég fapadosnak tűnik, de megszokható. Nincs túl sok indikátor. Speciel nekem nem is kell, de azért érdekes. Gyanakvó vagyok mindig egy kicsit az ilyen saját fejlesztésű platformokkal.
                              Tisztelt Kamionos!

A befektető védelmi alap 20.000 Euróig kártalanítja a befektetőket abban az esetben, hogyha a brókercég fizetésképtelenné vállna vagy felszámolás alá kerülne. Nagyobb letéti összegek esetében (20.000 EUR fölött) az extra biztonságot a szegregált (elkülönített) letéti számlák biztosítják. A BMFN minden ügyfelének biztosítja ezeket a szegregált számlákat és annak előnyeit.
                              A szegregált számlák nem képezik a brókercég vagyonát, eszközét, így az nem használhatja fel a működéséhez, illetve a céggel szemben álló hitelezők sem tarthatnak igényt a befektetők vagyonára. Ez egy lényeges feltétel a brókerválasztás előtt álló Ügyfeleknek.

Remélem, hogy tájékoztatásunk választ adott kérdéseire.

További információért keressen az alábbi elérhetőségeink bármelyikén.

Üdvözlettel:

Hozzászólás

USDHUF kereskedés alacsony spreadekkel

Tisztelt Fórumozók!

Figyelmükbe szeretnénk ajánlani, hogy az MT4 CFD platformunkon az USDHUF devizapár rendkívül alacsony spreaddel (általában 5-15 fillér között) kereskedhető piaci megbízásokkal a Londoni Session-ben. Így megnyílt a lehetőség a napon belüli USDHUF kereskedés számára.

A platform letöltéséhez klikk ide.

Amennyiben kérdésük van, keressenek minket az alábbi elérhetőségeinken.

További szép napot és Sikeres kereskedést Kívánunk Önöknek!

Üdvözlettel:

Hozzászólás

Working...
                                X