Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Tréder, mint állás

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ti komolyan azt gondoljátok, hogy ilyen névtelen provokációra, rosszindulatú fröcsögésre az lesz a reakcióm, hogy elkezdek bármit is bizonygatni, megmutatom, hol mekkora pénzeket mozgatok, elmagyarázom ingyen, pusztán a népszerűségi indexem növelése céljából a sok év alatt összeállt stratégiám részleteit?
    Bocsáss meg nekünk Mester, hogy eddig kételkedtünk bölcsességedben! Bevallom őszintén, eddig kicsit tartottunk attól, hogy egy szélhámos vagy, aki eredményesen kereskedni nem tud, ezért a forex oktatási bizniszből akar megélni. Szerencsére októberi eredményed hiteles publikálásával eloszlattad minden kételyünket.
    Azt, hogy mekkora pénzeket mozgatsz, már eddig is tudtuk, mert 2 hetes demo számlával igazoltad a közgazdász diplomád, és a több évtizedes tapasztalatod alapján összeállított stratégiád sikerességét.

kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De utolsó alkalommal kiraktam a weboldalamra az októberi eredményem grafikonját is.
    Most valahogy engem is elkapott a bizonyítási kényszer. Kedves fórumozótársak, én most megmutatom nektek, hogy nem vagyok "lelkes amatőr klikk", hanem igazi gazdasági szakember. Diplomám is van! Íme a bizonyíték:
    Click image for larger version

Name:	profitgorbe.png
Views:	1
Size:	4,8 KB
ID:	143553

Fxtom, remélem a fentiek alapján megkapom az állást!

Hozzászólás

• fxtom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ezt már leírtam korábban is, hogy nem keresünk befektetőket
      Tudom. Arra voltam kiváncsi a cég, tőketulajdosnos, munkaadó..minek nevezzem, miként védi magát. Hogyan teszi a tradert érdekelté nem csak a profit megszerzésében, hanem a veszteség elkerülésében.

Hozzászólás

• nevető3dick eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Tudom. Arra voltam kiváncsi a cég, tőketulajdosnos, munkaadó..minek nevezzem, miként védi magát. Hogyan teszi a tradert érdekelté nem csak a profit megszerzésében, hanem a veszteség elkerülésében.
        Gyanítom az első időben azért felügyelik a kezelőre bízott számlát, és nem 100000-el indítanak. Akár szoftveresen, akár manuálisan, de szemmel tartják mit is csinál. Egy számlára egy időben akár többen is be lehetnek jelentkezve, ez nem lehet probléma.
        Sőt, ha nem közvetlenül engedik a számlához, hanem csak másolással hagyják kereskedni, még egyszerűbb, és jobban kordában tartható a dolog. Másolásnál még az arányt is beállíthatja, nem feltétlenül kell az eredeti kötésméretet átvinni az éles számlára. Az első komoly "bénázásra" likvidálják a pozit, cserélik a jelszót, nem másolnak több szignált. A kezelővel meg elbeszélgetnek, magyarázza már el, ezt hogyan is gondolta.

Hozzászólás

• Nem értem az egész vitát.
          Az, amit FXtom ajánlott működik a világ számtalan pontján.
          A City-ben, a Wall Streeten több ezer trader kereskedik a más tőkéjével jutalékért.
          Ott is meg tudták oldani a dolgot úgy, hogy mindkét fél elégedett legyen.
          Fx tom ajánlata nagyon korrektenek tűnik.
          /én nem jelentkeztem nála, és nem is fogok, úgyhogy ezt most mint kívül álló írom/

Hozzászólás

• nevető3dick eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Archenius már leírta a kontroll pontokat, de kockázat azért van. Mint minden üzletetben.

Hozzászólás

Archenius már leírta a kontroll pontokat, de kockázat azért van. Mint minden üzletetben.
              Bepillantást kívántam nyerni a gyakorlatba egy bennfentestől, hiszen bármelyik oldalra kerülhetek, ha úgy hozza az élet ;-)

Hozzászólás

A cég vezetősége mai rendkívüli közgyűlésén úgy döntött, hogy a saját magadról adott jellemzésed és a honlapod alapján havi 10000 CHF fizetést tud biztosítani számodra, valamint béreltünk neked egy 300 nm-es penthouse lakást Zürich belvárosában. Titkárnőd Miss Svájc lesz a próbaidő alatt, reméljük ez így megfelel az elvárásaidnak és arányosnak érzed a tapasztalatoddal.
                Referenciának elfogadjuk azt a 3 unit-linked biztosítást, amit a kecskeméti nyugdíjasotthonban kötöttél Gizi néniéknek meg azt a 2-hetes demo számlatörténetet, amiben 1 lotokkal lövöldözöl össze-vissza. Amennyiben az elvégzett tanfolyamok okleveleinek fénymásolatát is átküldöd, ez további párezer frankos bónuszt jelent havonta.
                Remélem ebben így semmi furcsa nincs.
                muhahahaha

Hozzászólás

• smk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Felraktál a weblapra egy demo számla eredményt, amiben 2012.07.10 és 2012.07.25 között egész szép eredményt értél el. Megtennéd, hogy felrakod a 2012.07.25 - 2012.10.30 időszak kötéslistáját is?
                  Bocs a béna kérés miatt. De megadnátok ennek a linkjét? Én nem találtam meg.

Hozzászólás

• safe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    http://5mp.eu/honlapkepek/moneymento...redeti/eu2.gif

Hozzászólás

• safe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Pontosabban:
                      http://5mp.eu/kepgaleria_nagyitas.ph...r=&kep=eu2.gif

Ha bármi kérdésed van, bátran felteheted a weboldal Kapcsolat menüpontjában.

Hozzászólás

• Sziasztok!
                        Nem tudom a topic nyitásakor erről a cégről volt e szó, de most is fut egy hasonló hirdetés, ha érdekel valakit. Én nem hiszek az ilyen tömeges toborzásból kicsipegetett csodagyerekekben, de lehet, hogy tévedek. Hogy ez a Lucem által letesztelt cég e, erről ő tudna többet mondani. Mindenesetre bemásoltam ide a hirdetésüket:

A TeleTrade Dow Jones a világ egyik legnagyobb brókercége, mely több mint 20 országban van jelen, több mint 150 képviseleti irodával. Az 1994-ben alapított TeleTRADE mára az egyik legelismertebb pénzügyi tanácsadó céggé nőtte ki magát, és versenytársaitól eltérően az egyetlen olyan vállalat, mely lehetőséget ad a cég saját tőkéjével való kereskedéshez.

Menedzser (5fő)

Feladatok:
                        - Nemzetközi pénzügyi piacokon, tőzsdei kereskedés
                        - A pénzpiacok figyelemmel kísérése, gazdasági hírek követése, elemzése
                        - Kereskedési folyamatok teljes körű bonyolítása
                        - Számlakezelés
                        Elvárások:
                        - Fegyelmezett, rendezett személyiség, belső motiváció, tudásvágy valamint képesség, hogy a megszerzett tudást munkájában is alkalmazni tudja
                        - Precíz, pontos, gyors munkavégzés
                        - Elemző készség
                        - Gyakorlatias, proaktív személyiség
                        - Stressz tűrő, higgadt személyiség
                        - Számítógépes felhasználói ismeretek
                        - Üzleti véna
                        - Előny a gazdasági/ pénzügyi/ kereskedelmi végzettség
                        Amit kínálunk:
                        - Versenyképes fix fizetés + jutalék teljesítménytől függően
                        - Amennyiben szükséges képzési lehetőséget biztosítunk
                        - Rugalmas munkaidő
                        - Főállásként vagy mellékállásként is folytatható munka

Pozíció területe(i):
                        - Bank / Biztosítás / Tőzsde
                        - Bróker
                        - Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet
                        - Értékesítő / Területi képviselő
                        - Pénzügy / Számvitel / Menedzsment
                        - Elemző / Tanácsadó
                        - Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet
                        - Pénzügyi szolgáltatások értékesítése
                        - Pénzügy / Számvitel / Menedzsment
                        - Cash management

Munkavégzés helye:
                        - Budapest

Jelentkezés módja:
                        A fényképes önéletrajzokat a ttinterconsult14@profession.hu e-mail címre várjuk.

Hát, sok szerencsét annak, aki bepróbálkozik náluk.
                        "Only the game can teach you the game." (Jesse Livermore)

Hozzászólás

• Igen, róluk volt szó.

Hozzászólás

• sziasztok!

Valaki tud valmi konkrétat mondani a Teletradrol? Járok most hozzájuk tanfolyamra. És nem tudom mit hidjek el... dolgozott már valaki ott?

Hozzászólás

• Nci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              sziasztok!

Valaki tud valmi konkrétat mondani a Teletradrol? Járok most hozzájuk tanfolyamra. És nem tudom mit hidjek el... dolgozott már valaki ott?
                              Válaszoltam a kérdésedre, de itt is írom azoknak akik esetleg kíváncsiak rá, hogy kamu. Azon van a lényeg, hogy becsábítsanak minél több embert a fizetős oktatásra, ami teljes pénzkidobás.
                              http://skyglideforex.blog.hu/

Hozzászólás

• Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni a TTInt******* Kft-vel kapcsolatban. Mennyire lehet bennük megbízni, illetve mennyire reális, hogy munkát kínálnak? A témát végigolvastam. A vizsgájukon szerintem is teljesen irreális követelményeket szabnak.

Azonban van egy másik lehetőség is bekerülni a céghez. Mégpedig ha vki náluk trédel és 3 hónapon keresztül elér 10% profitot, annak szintén állást kínálnak. Kutakodtam a neten, azonban nem találtam semmi kézzelfoghatót. Ismertek/hallottatok olyan személyről, akit így felvettek? Vagy csak ezzel is a jutalékot fizető trédereket toboroznak?

Ráadásul a múlt héten a PSZÁF kiadott egy listát, ahol ennek a cégnek a neve is szerepel, miszerint nem rendelkeznek kereskedéshez szükséges engedéllyel. (A portfolio.hu is leközölte a listát: http://www.portfolio.hu/vallalatok/i...ek.179050.html ) Nem vagyok jártas a témában. Mi ennek az oka, hogy nem kaptak engedélyt? De úgy vélem, hogy ez nem a legkedvezőbb előjel…

Előre is köszi a válaszokat.
                                Fid

Hozzászólás

Working...
                                X