Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Tréder, mint állás

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• ambrika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért ez a mesénél egy kicsit komolyabb.
    Ha valóban érdekel, akkor tudok róla egy-két szót mondani.
    Hallgatjuk.

Hozzászólás

• GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Hallgatjuk.

-W1, MN-en nézve 35xx környéke egy erős zóna.
      -H4, D1-en RSI a pincében volt az elmúlt napokban!!!. Tehát a további esés előtt ezt a két rsi-t feljebb kellett hozni!!!! (H4 sikerült)
      -H1, H4-en egy szép fölfelé ék.
      -Már tegnap is próbálkozott föl.
      -Csak egy ürügy kellett a piacnak a fölfelére, amit ma megadott a BOE és Draghi
      -A mostani, okt óta tartó szarakodás nagyon hasonlít a 2008. nyarán történtekhez. MN jól látható.
      -Itt csak az a kérdés, h meddig húzza fel? Jelenleg H4 RSI fönt,de D1-en még csak középen. Tehát még lehet egy kis up. Talán 363x-5x környékére. Följebb egyre kisebb valószínűséggel, de azért még mehet.
      -Hosszabb távon: USDX W1-en egy 2011. tavasza óta tartó fölfelé 3szögben nagyon erősen tapad alulról 81.4x hez. Ez csak idő kérdése (talán néhány hét) míg áttöri, (ezt erősíti az usa taperolás is) Addig viszont még egy párszor leeshet róla, de a lefelé amplitúdók egyre kisebbek, ezért is
      -a mai EU felhúzás nem vszínű, hogy új csúcsra visz majd.
      -Ezt az elképzelést támasztja alá az is, hogy EU a 2008. nyarán a tört max 6036 óta eső csat-ban van. (MN !) Ennek a csat-nak a felső vonalát kb a most karácsonyi up tűben 3893 kb elérte.
      -Mostanában (kb 1 éve) SP korreláció 0 körül, tehát SP iránya most nem játszik.
      -Holnap magyar 14:30 NFP majd lök valamerre (sztem föl /ha rossz az adat/ kisebbet, le /ha jó adat jön/ nagyobbat), addig sztem itt lötyögés. Utána többet tudunk.

De lehet egészen másképp is! Mint az Univerzum.

Hozzászólás

De lehet egészen másképp is! Mint az Univerzum.
        Az utolsó mondatból egy pillanatra azt hittem visszatért a Sithek királya, de sajnos nem stimmelnek az évek. Kár hogy ide se bagózik már. Remélem csak azért mert belefáradt.

De légy üdvözölve Ambrika!
        Én is csak 4 év után szólaltam meg.
        Az Univerzum meghajolhat előtted is.
        Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Az utolsó mondatból egy pillanatra azt hittem visszatért a Sithek királya, de sajnos nem stimmelnek az évek. Kár hogy ide se bagózik már. Remélem csak azért mert belefáradt.
          Én is kíváncsi lennék, mi van Sidius és HWTrader mesterekkel.

Hozzászólás

Ha nem megy az érvelés, főlősleges trollkodni fénytáplálkozással...
            A topik címéből arra lehet következtetni, hogy valaki alkalmazottként, vagy magánemberként szeretne kereskedni a megélhetésért.
            1, Alkalmazottként nyilván nem rendelkezik az ehhez szükséges tőkével, ezért dolgozik másnak.
            2, Magánemberként meg nem fog összejönni a dolog kis összeggel, mert hamarabb hal éhen, mint hogy a kamatos kamat milliárdossá tegye.

Ha már trollkodás.
            Ha 18 év után még csak most kezd kiegyenesedni az út, akkor vagy 1-1 OTP-vel kezdted, vagy mégsem úgy működik ez a kamatos kamat, mint írod. Egyébként meg pont az ilyen beírások viszik tévútra a kezdőket. Ja, és nem a regisztráció ideje, vagy a beírások száma alapján ítélek meg embereket.

Amúgy nincs veled semmi bajom, csak pont te nem érveltél. Peace.

Hozzászólás

• Kamionos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Iroda, számítás, számlák, adóbevallás...ki kíváncsi erre? Üljünk össze csak egy napot, aztán trédeljünk együtt. Legalább kimozdulok itthonról. Jót tesz a levegőváltozás. Merre laksz?
              Már, ha az ajánlat nem csak Forex Gumpnak szól...
              Én is mehetek? Győrtől szegedig okés vagyok egy kis trédelésre bármikor.

Hozzászólás

• Jano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Én örülnék neki. Megbeszéljük privátban...

Hozzászólás

Én örülnék neki. Megbeszéljük privátban...
                  ...nem tudok valamiért Neked privit küldeni, ezért most offolni fogok. Előre is bocsánat másoktól.

Ambrika a Balaton déli részén lakik valahol. Ha nem zavarja őt sem, akkor menjünk le együtt egy olyan napon, amikor várható némi történés. Találkozhatnánk reggel Kecskeméten, mert az nagyjából mindkettőnknek félúton van és nem kerülő. Aztán együtt lecsapatunk a Balcsira Dunaföldvár irányába.
                  Mit szóltok?

Hozzászólás

• CSütörtök ?

Hozzászólás

• Szóljatok ha Jano-nak mégse lenne jó a bármikori időpont. Beugrok helyette. Vannak mindenféle villáim kábításnak, villantásnak, illetve viszek tüzes vizet hogy megoldjam Ambrika nyelvét
                      Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

...nem tudok valamiért Neked privit küldeni, ezért most offolni fogok. Előre is bocsánat másoktól.

Ambrika a Balaton déli részén lakik valahol. Ha nem zavarja őt sem, akkor menjünk le együtt egy olyan napon, amikor várható némi történés. Találkozhatnánk reggel Kecskeméten, mert az nagyjából mindkettőnknek félúton van és nem kerülő. Aztán együtt lecsapatunk a Balcsira Dunaföldvár irányába.
                        Mit szóltok?

Off.

OK!

"...Mit szóltok?"
                        Hányan?
                        Azé túl sokan ne. Nem fértek be a kéróba.

Hozzászólás

Off.

OK!

"...Mit szóltok?"
                          Hányan?
                          Azé túl sokan ne. Nem fértek be a kéróba.
                          Kecskemétről én el tudnék jönni még Kamionossal

Hozzászólás

• Jano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ugyan már Jano! Téged majd stílusosan kiemel Poszeidón közvetlenül a balatoni habokból.

Hozzászólás

Mit szóltok?

priv ment

Hozzászólás

• hi,

én most csütörtökre a tradersnight- ot cêloztm meg, péntek okésabb lenne mert akkor Veszprémben leszek. tradersnightra jöttök? kis műanyagvillákat fognak kiSorsolni

Hozzászólás

Working...
                                X