Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

3tgfx

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• CashbackCloud eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A 3tgfx-nek ugyanazok a tulajdonosai, mint a Quantumxxl-nek, szóval én nem ajánlom, hogy itt kereskedjetek.
    Az szép!

Hozzászólás

• CashbackCloud eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      A 3tgfx-nek ugyanazok a tulajdonosai, mint a Quantumxxl-nek, szóval én nem ajánlom, hogy itt kereskedjetek.
      kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Az szép!
      költői:
      csak azt nem értem, hogy mire van az 'igazságszolgáltatás', ha a gazt sosem gyomlálják ki tövestől véglegesen??? egy vicc az egész.

Hozzászólás

• És az a legszebb, hogy most megint megcsinálják ugyanazt a kezelt számlát, csak most alapítottak köré egy brókercéget, így nem kell attól félni, hogy bárki lezárja a veszteséges kötéseket, mint ami miatt anno bedőlt a quantum, és kiderült, hogy mi történik a háttérben. Így nagyjából azt csinálnak, amit akarnak és olyan eredményeket közölnek, amilyet csak akarnak. Megcsinálják még egyszer ugyanazt, csak most nem $20M-el fognak eltűnni, hanem mondjuk $200M-el. De ne legyen igazam..
        CashbackCloud Ltd. - Rebate és cashback szolgáltatás

Hozzászólás

• Egy volt PerfectoFX ügyfél véleménye

A 3TGFX számlakezelőjénél a PerfectoFX-nél elkezdték szűkíteni a kifizetésekre jogosultak körét.

http://forexkiller.blog.hu/2014/09/1...ecto_fx_sztori

Hozzászólás

• http://www.mnb.hu/sajtoszoba/sajtoko...szolgaltatonal

Ez még nem a vég, de figyelmeztető.
            HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• http://kezeltszamla.hu/5gulden-kezelt-szamla/

Ilyen "kötésekkel" dolgoztak már 2012-2013-ban is:

https://www.mql5.com/en/charts/49271...ancial-limited

Folyamatos nyerők 1 perc alatt, 600% feletti hozam 2012 óta 6% -os DD alatt

Ha jól emlékszem ők magyarázkodtak a titokzatos "áraggregátor" -ról egy ügyfélnek a gyanúsan későn megjelenő pozíciókról. )))

A 3tg broker (régebbi nevük 3tgfx) ideális platformot üzemeltet féltucatnyi hihetetlenül sikeres számlakezelőnek.
              Ezek a magyarok tudnak valamit

Hozzászólás

• Akkor nem jött össze a 10 yard....

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ha jól emlékszem ők magyarázkodtak a titokzatos "áraggregátor" -ról egy ügyfélnek a gyanúsan későn megjelenő pozíciókról. )))
                  Az a DCFX volt, mert ők még arra sem ügyeltek hogy a "kötések" a gyertyán belülre kerüljenek. De ezek a longok is megérnek egy misét, mert látszólag szinte spread nélkül sikerült kötniük egy olyan brókernél, akihez elvileg semmi közük nincs. GBP/USD-n is hasonlóan jó kondíciókat kaptak.
                  Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Akkor nem jött össze a 10 yard....
                    Ami késik, nem múlik.

Hozzászólás

• A meglepetés most is elmarad, ennek is eljött a vége...

Hozzászólás

• A 3TG az három tróger rövidítése, vagy ennél azért többen voltak a rövidítők ??
                        Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• 3TG és a többiek

2016.06.23.-24 éjjel azt hiszem sokak számára sokáig emlegetett éjszaka marad. Ezen az éjjelen a 3TG és társaik Anmaric Ltd módszeresen lenyúlta a kezeltszámlások pénzének 70-80 százalékát.
                          Másnap mintha a kezük tiszta lenne küldtek egy levelet, hogy vizsgálják az ügyet.
                          A nagy vizsgálatban az Anmaric elismerte hogy az algoritmusba hiba csúszott ezért történt a nagyszámú kötés, amit nem vettek időben észre. Ezért az Anmaric vállalja a felelőséget és beszünteti az üzleti tevékenységét. Azt nem említette, hogy bárkit is kártalanítana. Tehát lelép.
                          Ebben a rendszerben korábban nem volt éjjel kötés. Azon a napon igen. Miért?
                          Miért nem kapcsolt be az általuk vállalt tőkefedezeti szinten a poziciók zárása. 50 százalék volt ez a szint.
                          Miért emelkedett a kötési egység száma a tőke csökkenésével?
                          Miért nem kapcsolták le a robotot, amikor a Brókercég korábban erre figyelmeztetett.
                          Itt ebben a szemét játékban néhány ember tönkrement, sokan elveszítették mindenüket, és talán olyan ember is van, aki ennek következtében egészségkárosodást is szenvedett.
                          Nekem is volt számlám náluk én is vesztettem nem keveset, pedig nem a kapzsiság vezérelt, hanem a magasabb hozamok.
                          Miért van szükség arra, hogy ilyen mértékben tönkretegyük az embereket és elvegyük tőlük mindent. Nem volt elég a mindenkori profit fele?
                          Az ilyen társoságokat, főleg az irányító személyeket az csak a gyanu felmerülése esetén egy életre bezárnám.
                          Amit én tennék velük azt nem is írom le!!!
                          Amennyiben valaki tud még ezekről valamit, az írjon és kerüljétek őket!!!!

Hozzászólás

• Martin gale miatt novekedett a kotesegyseg.
                            Amikor profitot ertek el akkor maguktol vettek el ezert nem volt eleg.
                            Egyszeru. Sokan sok helyen mondtuk ezt.
                            Kapzsisag vezerelt mindenkit es titeket is...nagy hozam...forex...ezek mind kapzsisag miatt nagy uzletek.

Hozzászólás

• Wollein Attila, Wollein Attila...
                              HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• Japo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Nekem is volt számlám náluk én is vesztettem nem keveset, pedig nem a kapzsiság vezérelt, hanem a magasabb hozamok.
                                Miért van szükség arra, hogy ilyen mértékben tönkretegyük az embereket és elvegyük tőlük mindent. Nem volt elég a mindenkori profit fele?

Több helyen olvashattad hogy ez piramisjáték, nem kereskedés.
                                Nincs kereskedés, soha nem is volt. Szemfényvesztés volt, a mohó és vak ügyfeleknek.

Már megbocsáss de jó előre szóltunk. Évekkel előre.
                                Miért nem néztetek utána időben?

Hozzászólás

Working...
                                X