Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

3tgfx

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• @holper: joszandeku tipp- ne foglalkozz ezekkel, broker legyen megbizhato, valassz egy oanda-t vagy fxcm-t vagy dukascopy-t ahol kis összeggel tudsz szlat nyitni 50 usd tol vagy az alatt, tredelj 1-2t majd utalj vissza valamit, hogy lasd hogy működik, mennyit vonnak le, mennyire akadékoskodnak, mennyi az atvaltas, egyaltalan mennyi idő mulva ér haza a spénz.

ha jo a broker akkor nem kell kitölteni semmit csak valami webes formon beirod mennyi megnyomod a gombot aztan varsz. ha papiroznak szarakodnak akkor lepj tovabb. ha telefonon hivogatnak lepj tovabb, ha köcsögölnek mindenféle procedurával lépj tovább.
    ennyi. annyira sok a csaló hogy ha tul belemerülsz ebbe a brokerkodásba akkor elfelejted hogy az igazi kihívás a trédelés, a PIAC és minimalizálni akarod a zavaró tényezőket vagy nem?!

Hozzászólás

• holper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      ..Nem segítetek a megvezetetteknek ?
      .....
      Ez a topic mint említettem, nem lalbert kereskedéséről szól, ahogy a címe is jelzi.
      Ezért is felesleges lenne itt boncolgatni az általa betett statisztikákat, összevetve az általa megválaszolt kérdésekkel.

Akit érdekel egy statisztika alapján a számla eseményeinek és a kereskedő stílusának visszafejtése, annak csak egyet ajánlhatok:
      Áldozzon rá időt és adatról adatra menjen végig minden rendelkezésre álló, valamint eltitkolt adaton. Ha ezt sikerül elfogultság és előítéletek nélkül megtegye és már túl van pár kötésen, látott pár kereskedői stílust,akkor igen nagy esélye van, hogy rájön dolgokra.

Amúgy valójában az egész lényegtelen, mert mint lalbert írta (ha jól emlékszem) ez csak egy teszt számla. :-)

Hozzászólás

• A 3tgbrokerst szóval nem ajánlod, lalbert mégis velük van leszerződve, ennek mi lehet az oka?

Hozzászólás

• x5z4 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          A 3tgbrokerst szóval nem ajánlod, lalbert mégis velük van leszerződve, ennek mi lehet az oka?
          A 3TGFX megítélése szempontjából (amiről elvileg ez a topik is szól), ez fontos szerinted? (Még nagyon sokan mások is náluk vannak..)

Hozzászólás

• Itt is lehet érdekes dolgokat olvasni az 3tgfx-ről.
            http://forex.profikezdo.hu/forum/vie...1394&start=100

(Keresd bandika82 november 2-án írt hozzászólását)

Hozzászólás

• sziasztok! Már rég jártam erre és látom, még mindig aktív a fórumélet. Szerintem az említett cégek tulajdonostól függetlenül nagyon vigyáznak arra, hogy az elmúlt években számos cég által elkövetett gaztettet ne kövessék el. A pénz tároló pénzintézet és a pénzkezelő el van választva, éves szinten tényleg elértek az ügyfelek 20-22% ot!! Még állnak a cégek és a számlák is. Viszont találtam a neten egy érdekes céget, amely az átvágás magas iskoláját meríti ki: http://kezeltszamla.blog.hu/2013/10/...stment_company

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-...ekteto-ceggel-

Na ezt a cég igazán pofátlan módon űzi a pénzgyűjtést!

Hozzászólás

• x5z4 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Sztem ne bízzatok a 3tgbrokersben. Az h engedélye van, stb az semmit nem jelent, pl a pszaf engedély semmit nem számít, mivel a pszaf egy sóhivatal, senkit nem véd meg.
                Én nem is értem, nemhogy PSZÁF (MNB), de semmilyen engedélye, szabályozói környezete nincs neki!!!

Hozzászólás

• Mandark eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  az említett cégek tulajdonostól függetlenül nagyon vigyáznak arra, hogy az elmúlt években számos cég által elkövetett gaztettet ne kövessék el.

Ehhez hadd fűzzek egy kis memóriafrissítő kiegészítést azokból a napokból amikor még élt a QuantumXXL.
                  Ez a Perfecto FX reklámblogja ami kb. egy éve szintén a 3tg pénzbehajtó kirendeltsége, velük azonos Új-zélandi székhellyel.

http://kezeltszamla.blog.hu/2012/04/...quantumxxl_nel

" Irbenis számlakezelője megegyezik a QuantumXXL-el, QuantumXXL tulajdonosa megegyezik az XFX brókercéggel, QuantumXXL tulajdonosa a Qfutures-nek. Tehát QuantumXXL = Irbenis = XFX = Qfutures"

Adalékként hadd jegyezzem meg hogy az irbenis tulaja megegyezik a 3tg tulajával. Neveket nem mondok mert itt nem lehet de privátban súghatok...

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ehhez hadd fűzzek egy kis memóriafrissítő kiegészítést azokból a napokból amikor még élt a QuantumXXL.
                    Ez a Perfecto FX reklámblogja ami kb. egy éve szintén a 3tg pénzbehajtó kirendeltsége, velük azonos Új-zélandi székhellyel.

http://kezeltszamla.blog.hu/2012/04/...quantumxxl_nel

" Irbenis számlakezelője megegyezik a QuantumXXL-el, QuantumXXL tulajdonosa megegyezik az XFX brókercéggel, QuantumXXL tulajdonosa a Qfutures-nek. Tehát QuantumXXL = Irbenis = XFX = Qfutures"

Adalékként hadd jegyezzem meg hogy az irbenis tulaja megegyezik a 3tg tulajával. Neveket nem mondok mert itt nem lehet de privátban súghatok...
                    És akkor ne maradjon ki a sztoriból az sem, hogy Liquid (akkori Tadawul) mint bróker végignézte az egészet!

Hozzászólás

• Erdekes...olvassatok el!
                      http://www.forexpeacearmy.com/public...3tgbrokers.com

Par honapja van szamlam naluk,kb egy hete kereskedek aktivan es hamarosan benyujtom a kifizeteshez szukseges dokumentumokat...Egyenlore nem tudom hogy lehet e bizni bennuk.

En kulfoldon elek,de magyarul irtak nekem email.Utlevel es lakcim fenymasolatot kernek a kifizeteshez valamint egy alairt kifizetesi kerelem urlapot.

A ceg itt van bejegyezve:
                      http://www.business.govt.nz/fsp/app/...FSP244885/6.do

Ilyet barki csinalhat,ha jol latom senki es semmi nem szabalyozza oket.A fenti linken csak a cegbejegyzest lathatjuk.
                      tRend a lelke mindennek bar matematikailag a káosz az úr!

Hozzászólás

• InDaHoodGeneralAladeenMTF eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Erdekes...olvassatok el!
                        http://www.forexpeacearmy.com/public...3tgbrokers.com

Par honapja van szamlam naluk,kb egy hete kereskedek aktivan es hamarosan benyujtom a kifizeteshez szukseges dokumentumokat...Egyenlore nem tudom hogy lehet e bizni bennuk.

En kulfoldon elek,de magyarul irtak nekem email.Utlevel es lakcim fenymasolatot kernek a kifizeteshez valamint egy alairt kifizetesi kerelem urlapot.

A ceg itt van bejegyezve:
                        http://www.business.govt.nz/fsp/app/...FSP244885/6.do

Ilyet barki csinalhat,ha jol latom senki es semmi nem szabalyozza oket.A fenti linken csak a cegbejegyzest lathatjuk.

Elso kifizetest kertem es egy nap alatt meg is tortent,tegnap este kuldtem el a dokumentumokat es ma reggel mar at is utaltak a penzt!

Meg vagyok elegedve veluk.

Hozzászólás

• Kísérlet

Tettem egy kísérletet az AnmaricRHO stratégiával.

Íme a kísérlet menete:

1. 2000 USD-t küldtem ki, amiért 23 USD utalási díjat fizettem helyben, majd további 13,77 USD-t vontak le "útközben", így végülis 1.986,23 USD érkezett meg a számlámra, azaz kapásból 36,77 USD-s mínusszal indultam.

2. Másfél hónap alatt a számla feltornászta magát 2.109 USD-re (jutalék nélkül).

3. Ekkor kezdeményeztem a visszahívást, amiből a végén 2.010 USD érkezett vissza a mo-i devizaszámlámra, azaz kb. 100 USD volt a jutalék és a visszahívás összköltsége.

4. A felszámolt költéségek miatt a másfél hónapos kísérlet így végülis -26,77 USD-s veszteséggel járt számomra, azaz mindenki jól járt, kivéve engem.

Következtetés: Az pénzmozgatási költségek és a sikerdíj a nyereség jelentős részét elviheti (a fenti esetben még többet is), amit feltétlenül érdemes előre figyelembe venni.

Hozzászólás

• "naplo"

Sziasztok!

Mivel elegedett voltam a 3gfx-el nyitottam egy ECN classic szamlat naluk,amire 800€ utaltam.
                            Koltsegek utan 771.80€ allt rendelkezesemre a szamlan ami picit meglepett mivel eddig nem volt koltsege az utalasnak igaz azt skrillen keresztul csinaltam.

A lenyeg hogy mivel nem voltam megelegedve a szamla nyujtotta portfolioval kifizetest kertem,pontosan egy hete,de a penz meg elerheto,ott csucsul a szamlan.3x irtam mar ez miatt. (!)

A masik 2 szamlamon is volt meg penz es nyitottam pozikat,es ugy gondoltam kiprobalok egy signalt...150$ banta!

Nem tudtam hogy a szinkronizalas utan az en poziciom be lesznek zarva mivel a signal adonak nincsenek meg ezek a nyitott pozik.(ebben termeszetesen a 3gfx nem erintett)
                            Ez is megvolt,de csak ezutan jott a fekete leves,pedig meg meloztam is aznap es mar igencsak ejfel korul jart az ora.

A micro szamlan egy hirre vartam es longot nyitottam a pozitiv hir kijovetele eseten megugro arfolyamra szamitottam,DE termeszetesen elhelyeztem egy STOP LOST is.A hir negativ volt es az arfolyam csokkent ,de ugye nem kell aggodni mert ott a stop loss. Hehehe! Nos nem a 3gfx.-nel Pillanatok alatt elparolgott a penz es margin call zarta a poziciot!st
                            En meg nezek mint borju az uj kapura! Nem ertem,le ellenorzom,ott van stop loss,es megis buko,totalis...

Irok a supportnak,es( megemlitem meg azert hogy a kifizetest tovabbra is varom a ECN classic szamlamrol)kuldom a screen shotokat,es masnap jon a technikai supporttol a valasz:

Köszönjük, hogy elküldte a kért screen shotokat!
                            Levelét továbbítottuk Technikai osztályunk felé, ahonnan az alábbi tájékoztatás érkezett:

A Stop loss printscreenen látható probléma kivizsgálásánál tisztán látható, hogy a 8104003" ticket numberü trade azért nem a SL szinten teljesült, mert a 0:45 kor kihozott NZD CPI q/q hír hatására a piacon egy 40 PIP GAP-pel indult el a 0:45 ös gyertya. Ennek hatására az SL szint a nyitógyertya értékénél teljesült.

EZ MOST KOMOLY? Hiaba van stop loss,nem ott fog zarulni a poziciom? Ez mas brokernel is igy van??

Hozzászólás

• Igen, ilyen esetben így van. Van ahol fizethetsz a garantált SL szinten teljesülésért

Hozzászólás

• 3gfx.. azt hittem ez valami videokártya. áruljátok már el hol találjátok ezeket a fos brokereket?

ha már ennyire nem értetek hozzá akkor ERTSE. drágák meg minden, de mégis egy mindenki által ismert bank, nem egy ciprusi, észt vagy a tököm tudja honnan szalasztott broker, nem usa, nem anglia, hanem itt a sarkon a bank. igaz ugyan hogy 4 pip az EURUSD spreadjük, de legalább megtanulod tovább tartani a poziciót... meg ahogy látom 0.3 pip EURUSD spread se sokat segít ilyenek ellen.

mindenesetre köszi hogy megosztottad.

ja és a kérdésedre a válasz kettős: igen ha a stopot gappel átugorja az ár akkor a gap alján stoppol ki általában, de van olyan broki is ahol be lehet állítani egy összeget, hogy ha az alá megy a számlád egyenlege akkor zár mindent. vagy hedge pozikat nyit... ami nem biztos hogy segít, de legalább nem megy el az egész. Az ilyen kis bizbaz brokereknél persze a gap az gap ... érstd 40 pipen keresztül légüres tér.

Hozzászólás

Working...
                                X