Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

3tgfx

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• St Lui,es Jano!

Mindkettotoknek nagyon szepen koszonom a valaszokat!

A gap akkor letisztazva,es hozzateszem a 3gfx korrekten es idoben valaszolt,ezekszerint en voltam a lama!(bar a visszautalas meg mindig kesik,de gondolom holnap megoldodik)

A szamlaimat megszuntetem naluk es tobb hetes keresgeles utan eddig az ALPARI tunik megfelelonek. Ha errol is van velemenyetek nagyon szivesen meghallgatom!

Esetleg ha van mas is akit tudnatok ajanlani,nagyon sokat segitene.
    Az erstet meg nezem,most...

Tobbnyire (90%) a hirekkel kereskedek,ehhez kene egy megfelelo mt4 es broker,akinek van normalis portfolioja mint fx,mint aru, illetve indexek tekinteteben.A tokeattet 1:500 vagy 1:400. Ha meg garantalt stop loss is lenne az szinten jo pont.

Koszonom szepen elore is,

Csongor
    tRend a lelke mindennek bar matematikailag a káosz az úr!

Hozzászólás

• 3 tg szamlakat megtartom,erste nem erdekes,alpari jegelve,csak demo.Ironfx szamlat nyitottam.

Kezdoknek ajanlom a 3tgfx micro szamlat.

Hozzászólás

• StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Igen, ilyen esetben így van. Van ahol fizethetsz a garantált SL szinten teljesülésért
        Vajon miért kaptam ezért a beírásomért negatívot? vicces

Hozzászólás

• StLui ezt hogyan lehet látni?

Hozzászólás

• legfelső sor: kezelőpult, és ott látod az utolsó hírnév pontokat, ha ráklikkelsz a topicnévre, akkor odaugrik a hsz-odhoz amire a pontot kaptad

Hozzászólás

• köszike. kaptál is tőlem egy pontot.

Hozzászólás

• Meg is jelent, vissza is adtam volna, már csak a poén kedvéért is egy üzenettel, de pl most nekem azt írja előbb másnak is kell adnom, mielőtt neked adnék. Most vagy adtam nemrég neked, vagy amiért te adtál nem adhatok én is egyből neked

Hozzászólás

• Semmi gond srácok, akkor mindketten adjatok nekem.
                  Csak vicc volt, de vegyétek komolyan. Mondom komolyan!!!
                  Amúgy én is megnéztem, mert nem ismertem ezt a dolgot. A zöld négyzet a plusz, a szürke a minusz?

Hozzászólás

• En adtam a hirnevetekhez!

Hozzászólás

• Emberek! Itt vér fog folyni. Ne legyetek már ennyire naivak.

Szép az ártatlanság vélelme, de ez nagy biztonsággal egy akkora nagy átverés, hogy el nem lehet mondani.

Piramisjáték, illetve ahhoz nagyon hasonló elvek szerint működő, de álcázott rendszerről van szó. Össze-vissza kuszált cégcsoport és bár a 3tgfx pont egy kevésbé problémás eleme a láncnak, de attól még ne legyen senkinek kétsége, hogy ha baj lesz (márpedig lesz), akkor az ügy összes szereplőjénél pénzt elhelyező embereknek komoly anyagi kára lesz.

Hozzászólás

• Lehet, hogy ez nem olyan érdekes pont, de nálam ez az egyik első szempont a választásnál.

Tegyük fel, hogy profitot csinálok, és magánszemélyként kereskedek. Ekkor olyan cégnél kell legyen a számlám, ami megfelel az "ellenőrzött tőkepiac" kritériumnak.

Ha rossz helyen kereskedek (mint pl új zéland), akkor nem lehet a nyereséget szembeállítani a veszteséggel!!!

TEHÁT AKKOR IS EGY RAKÁS ADÓT KELL FIZETNI, HA VESZTESÉGES VAGY!!!

Az alábbi linken olvashatjátok a NAV leírását a témában:

http://www.nav.gov.hu/nav/ado/szja/e...enzpiacok.html
                        Utoljára szerkesztve a következő által: safe; 2014-05-15, 09:29. Oka: lemaradt a link

Hozzászólás

• safe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Lehet, hogy ez nem olyan érdekes pont, de nálam ez az egyik első szempont a választásnál.

Tegyük fel, hogy profitot csinálok, és magánszemélyként kereskedek. Ekkor olyan cégnél kell legyen a számlám, ami megfelel az "ellenőrzött tőkepiac" kritériumnak.

Ha rossz helyen kereskedek (mint pl új zéland), akkor nem lehet a nyereséget szembeállítani a veszteséggel!!!

TEHÁT AKKOR IS EGY RAKÁS ADÓT KELL FIZETNI, HA VESZTESÉGES VAGY!!!

Az alábbi linken olvashatjátok a NAV leírását a témában:

http://www.nav.gov.hu/nav/ado/szja/e...enzpiacok.html
                          ez egy nagyon hasznos link és összefoglaló a témáról

thx

+ 1pont

érdemes lenne ezt a HSZ-t átkopizni az adózás topicba, h ne vesszen el a süllyesztőben

Hozzászólás

• Ha már itt tartunk, hogy még jobban kavarjam a képet:
                            https://felugyelet.mnb.hu/intezmenye..._130909.html#1
                            https://felugyelet.mnb.hu/data/cms24...a_130916..xlsx

Új-Zéland szerepel 2003-tól a listában, ami, ha jól értem, azt jelenti, hogy a két pénzügyi felügyelet között van információcsere, és lehetséges a tőkepiaci befektetés a két ország között, tehát megfelel az ellenőrzött tőkepiac kritériumának Új-Zéland. Kettős adóztatást elkerülő egyezményt nem találtam.

Ettől függetlenül, a 3tg-hez történő befektetéssel sztem mindenki várjon még 4-5 évet

Hozzászólás

• BuyOS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Ha már itt tartunk, hogy még jobban kavarjam a képet:
                              https://felugyelet.mnb.hu/intezmenye..._130909.html#1
                              https://felugyelet.mnb.hu/data/cms24...a_130916..xlsx

Új-Zéland szerepel 2003-tól a listában, ami, ha jól értem, azt jelenti, hogy a két pénzügyi felügyelet között van információcsere, és lehetséges a tőkepiaci befektetés a két ország között, tehát megfelel az ellenőrzött tőkepiac kritériumának Új-Zéland. Kettős adóztatást elkerülő egyezményt nem találtam.

Ettől függetlenül, a 3tg-hez történő befektetéssel sztem mindenki várjon még 4-5 évet
                              Sajnos ez szükséges, de nem elégséges feltétel.
                              Kell a kettős adózást elkerülő egyezmény is.

Hozzászólás

• A 3tgfx-nek ugyanazok a tulajdonosai, mint a Quantumxxl-nek, szóval én nem ajánlom, hogy itt kereskedjetek.
                                CashbackCloud Ltd. - Rebate és cashback szolgáltatás

Hozzászólás

Working...
                                X