Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

3tgfx

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• kockas
    válaszolt
    shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hejj, mit kaptam
    Úgy tűnik meg kell követnem őket. Régebben azt találtam mondani hogy ezt a céget biztosan 3 tróger üzemelteti, de ezek alapján a világ legjobbjai lehetnek

Szólj hozzá::

• shortosgyula
    válaszolt
    hejj, mit kaptam
    Csatolt fájlok

• shortosgyula
    válaszolt
    http://www.fxkezeltszamla.hu/hirek/8...kerek-2014-ben

• shortosgyula
    válaszolt
    Mr 5 Gulden igazgató
    https://www.facebook.com/groups/hasz...45365235713214

• MyBusiness
    válaszolt
    Bourne eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem kell bottal ütni a nyomukat. Magyar tulajdonosok.
    Egy kis kutatás után, találtam pár dolgot.
    kiderítettem a Nevüket, képeket, címek, korábbi cég cégbejegyzéseket stb.
    Milliárdos csalásokban ha esetleg bíróság elé kerül vki a pénz/vagyon egyetlen esetben sincs meg. Lehetne sorolni az eseteket oldalakon át.
    Ami aktuális, Questor, B.Cash és a gyöngyszem Marcsika.
    Marcsika, Új-Zéland/no name cég és persze még sajnálni is kell szegény becsapott áldozatokat.

Tapatalkkal küldve az én SM-A510F eszközömről

• MyBusiness
    válaszolt
    [ATTACH]9656
    portfolio.hu

Első dolguk lesz befizetni. Röhej v siralom.

Tapatalkkal küldve az én SM-A510F eszközömről
    Csatolt fájlok

• Bourne
    válaszolt
    Amarillys eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Sajnos én is elbuktam a pénzem (1 millió forint) ennek a mocskos bandának köszönhetően. Én anno belépéskor keresgéltem, hogy milyen vélemények vannak róla, de sajna nem találtam semmit. Egy ismerősöm beszélt rá az egészre, aki ugyebár pénzügyi tanácsadóként dolgozik... Drága tanulópénz volt, de megfogadtam, hogy soha többet nem hallgatok semmiféle pénzügyi tanácsadóra, ügynökre. Emiatt sokan biztos, hogy tönkre is mentek.... Undorító, hogy ilyen emberek döntenek nyomorba másokat, és bottal üthetjük a nyomukat. Ja és a számlán maradt pénzt se utalták el nekem.
    Nem kell bottal ütni a nyomukat. Magyar tulajdonosok.
    Egy kis kutatás után, találtam pár dolgot.
    kiderítettem a Nevüket, képeket, címek, korábbi cég cégbejegyzéseket stb.

• Bourne
    válaszolt
    Sziasztok,

Csak annyit tudok mondani hogy a 1 tulajdonos Izraelben él, és kettő Magyarországon.

Sok sikert mindenkinek hogy visszakapják a pénzüket!

• shortosgyula
    válaszolt
    "Kedves XY !

A nyári rekkenő hőség ellenére a 5Gulden megállíthatatlanul robog tovább a siker útján.

Az augusztusi hónap a világ minden táján a szabadságolásról, a nyaralásról, a pihenésről szól. Ilyenkor az emberek hajlamosak lazítani, hiszen tudják, hogy már csak egy hónap van hátra a nyárból, amit ki kell használni a feltöltődésre.

Viszont vannak emberek, akik az árral szemben úszva az augusztust is egy hónapnak tekintik, és tudják, hogy egy picit többet teljesítve ugyan, de lehet kiemelkedő eredményeket elérni ebben az időszakban is, hiszen nem mindenki megy szabadságra.

Ezúton is szeretnénk gratulálni azoknak, akik augusztusban kiemelkedő eredményeket értek el és új üzleti partnereket regisztrálva új tőkebeáramlást eredményezve növekedést hoztak a 5Gulden életébe.

Ebben a hónapban a legsikeresebb üzleti partnerünk csapatlétszáma 15 %-al nőtt, ami így már megközelíti a 200 aktív partnert.

Természetesen mind-e mellett a meglévő állománya is bővült több, mint 10 %-al ami így már meghaladja az 1 millió USD-t.

Tiszta szívből gratulálunk mindenkinek a kiemelkedő teljesítményéért!

A 5Gulden vezetőségének fontos az üzleti partnerek képzése, ezért a legsikeresebb 20 partnerünknek, az eddigi munkájuk elismeréseképpen VIP jegyet biztosítunk a Pénzügyi Bőség Konferenciára.

Miért pont a Pénzügyi Bőség Konferencia?

Mert bőséges információt kapnak a gazdagság alappillérjeiről, mint pozitív gondolkodás, csapat munka, pénzügyi modellezés, tőkeképzés, passzív jövedelem vagy hatásos kommunikáció.

A rendezvény előadói elismert siker oktatók, trénerek, többek között Szabó Péter az “Állj félre a saját utadból” c. bestseller könyv szerzője.

Bízunk benne, hogy partnereink sok hasznos információval gazdagodva térnek haza, amit megosztva a csapat tagjaival még nagyobb eredményre lesznek képesek az elkövetkező időszakban.

Tudjuk, hogy kiválóak vagytok, akik az őszi időszakban megmutatják a világnak mi az a magyar virtus, miért is jó 5Gulden-esnek lenni.

Ehhez kívánunk eredményes, beutalásokban gazdag, boldog szeptemberi hónapkezdést!

Üdvözlettel: 5Gulden Managment"

• shortosgyula
    válaszolt
    Sziasztok!

Sajnos én is elbuktam a pénzem (1 millió forint) ennek a mocskos bandának köszönhetően. Én anno belépéskor keresgéltem, hogy milyen vélemények vannak róla, de sajna nem találtam semmit. Egy ismerősöm beszélt rá az egészre, aki ugyebár pénzügyi tanácsadóként dolgozik... Drága tanulópénz volt, de megfogadtam, hogy soha többet nem hallgatok semmiféle pénzügyi tanácsadóra, ügynökre. Emiatt sokan biztos, hogy tönkre is mentek.... Undorító, hogy ilyen emberek döntenek nyomorba másokat, és bottal üthetjük a nyomukat. Ja és a számlán maradt pénzt se utalták el nekem.
    Tudod kiket kell keress? Magyar magánszemélyek az alapítók.

• fsdhbfjksdbflhsdgfj
    válaszolt
    Halottnak a csók.

http://www.mnb.hu/sajtoszoba/sajtoko...snyujtas-miatt

• flyati
    válaszolt
    Sziasztok!

Szia
    Szerintem sokan jártunk igy régen más csalókkal.
    Én például Kövess Márk Tiborra biztam a nyomógombot és 3 millám
    bánta.
    Természetesen csak magunkat okolhatjuk !

• willow
    válaszolt
    Sziasztok!

Szia. Sajnos a pénz világa ilyen. Sok az ügyeskedő. Itt mindenki a másikéra vágyik. Van aki ügyeskedéssel, van aki csalással. Szomorú történetek ezek.

• Amarillys
    válaszolt
    Sziasztok!

• fsdhbfjksdbflhsdgfj
    válaszolt
    Írtam én tavaly egy mesét, mert nem mertem nevesíteni a szereplőket.

Working...
X