Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

xemarkets

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• xemarkets

Szűk Spreadek - Első Osztályú Likviditás - VIP Szolgáltatás
    Rövid bemutató a cégről.

http://www.xemarkets.com/

Kiemelt szolgáltatások

Kereskedés már akár MINIMUM 5 USD LETÉTTEL
    TŐKEÁTTÉTEL akár 1:888-ig 53 devizapáron
    TŐKEÁTTÉTEL 1:100-ig nemesfémeken, energiahordozókon, részvény indexeken
    Akár 1 PIP-es SZŰK spread-ek
    TIZEDES PIP ÁRAZÁS
    VALÓS IDEJŰ PIACI végrehajtás.
    Akár 1-nél TÖBB kereskedelmi számla nyitása
    Belépés 7KERESKEDÉSI PLATFORM 1 számláRÓL
    belső Ügyfél Oldal MAGYARUL
    Negatív egyenleg kizárása
    ÚJRAJEGYZÉS és MEGBÍZÁSOK VISSZAUTASÍTÁSA NÉLKÜL
    PÉNZBETÉT és még aznapi KIVÉT 100%-ig automatikus és 7 nap 24 órájában (hitelkártya, Neteller, Moneybookers Skrill, Liberty Reserve, elektronikus banki átutalás, Western Union, MoneyGram, WebMoney, SOFORT Banking, iDEAL, China UnionPay)
    PÉNZÁTUTALÁS ELKÜLÖNÍTETT BARCLAYS számlákkal
    SZEMÉLYES SZÁMLA MENEDZSEREK 5 munkanap 24 órájában élő chat-en, email-ben, telefonon

Magyar nyelvű ONLINE FOREX WEBINÁRIUMOK Várkuti Gézával.
    GAZDASÁGI NAPTÁR.
    50%kezdő bónusz a kezdeti letétre.
    http://anonymousfx.hu/http://anonymous-binary-option.hu/

Gondolom itt lehet tapasztalatokat megosztani

Demó és Real számlám is van náluk.

Számlanyitás:
    Nagyon gyorsak, regisztráció után még az nap megkeresett a magyar kapcsolattartóm. A szükséges dokumentumokat elküldtem, írtam egy email munkaidőben 5 perc múlva jóváhagyták a számlám.

Támogatás/ Support:
    Saját dedikált magyar személyt kaptam, e-mailekre 1 napon belül reagál de általában még az nem. Ingyen kérhetek bármikor telefonos támogatást ők hívnak.

A bónusz:
    A +50% bónuszt 1 órán belül jóváírták, persze ez nem valódi pénz, felvenni nem lehet a bónuszt. Külön van jelölve "Credit" néven sajnos az első kifizetési kérelemnél ezt elveszítjük.

Befizetés:
    Sok fajta befizetési módot kínálnak. Esetemben a bankkártyás fizetésre jutott a választás. Gyorsak 5 perccel később jóvá is írták a pénzt + 50% bónuszostól

Valaki van még ennél a cégnél?

Hozzászólás

Szabályozott ez a bróker?
      Látom a weboldalon alul, hogy "FSA, UK, reg. 538324 | BaFin reg. 124161 | CNMV reg. 2010157773", ez vajon elég biztosíték bármire? (hogy pénzt odaküldjek?)
      Ha nyitok számlát, egy UK-beli leányvállalatánál is lehetek (FXCM-nél így van).
      Az angol leányok, FSA miatt, tán biztonságosabbak (szegregált account). Vagy ez is csak egy szlogen?

Hozzászólás

huft eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Szabályozott ez a bróker?
        Látom a weboldalon alul, hogy "FSA, UK, reg. 538324 | BaFin reg. 124161 | CNMV reg. 2010157773", ez vajon elég biztosíték bármire? (hogy pénzt odaküldjek?)
        Ha nyitok számlát, egy UK-beli leányvállalatánál is lehetek (FXCM-nél így van).
        Az angol leányok, FSA miatt, tán biztonságosabbak (szegregált account). Vagy ez is csak egy szlogen?
        Ne vedd személyeskedésnek, de szerintem előbb veszted el a pénzedet, mint hogy ők csődbe mennének. A statisztika szerint.

Hozzászólás

Egyelőre annyit látok, hogy ciprusi, 2009 óta létezik, tőkeáttét 1:888-ig, MM... asszem hülyeségeket beszélsz, de legalábbis totál OFF vagy ügynök vagy

Hozzászólás

Üdv huft!

Ezek a hivatalos adatok róluk.

Az XEMarkets az Európai Uniós működési engedéllyel rendelkező és Ciprusi Befektetési Cégként (CIF), a HE 251334 nyilvántartási számon bejegyezett Trading Point of Financial Instruments Ltd brókercég kereskedelmi neve és bejegyzett védjegye, és ennek értelmében

a Ciprusi Értékpapír és Tőzsdei Felügyelet (CySEC) szigorú előírásai szerint működik;
            Az Egyesült Királyságbeli Pénzügyi Szolgáltatások Felügyeletének (FSA) engedélyével, 538324 engedélyszámmal;
            Európai Uniós engedéllyel, beleértve
            a BaFin Német Szövetségi Pénzügyi Hatóságot (engedélyszám 124161,)
            a CNMV spanyol Nemzeti Értékpapír-piaci Bizottságot, (engedélyszám 2010157773),
            az AFM Pénzügyi Piacok Hollandiai Hatóságát,
            a FI svéd Pénzügyi Hatóságot,
            a FIN Pénzügyi Szervezetek Finn Állami Felügyeletét;

Hozzászólás

Most 100%-os bónuszt adnak minden befizetésre, ha érdekel valakit

Hozzászólás

XEMarkets-ről jó vélemények

KucKuc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Gondolom itt lehet tapasztalatokat megosztani

Demó és Real számlám is van náluk.

Számlanyitás:
                Nagyon gyorsak, regisztráció után még az nap megkeresett a magyar kapcsolattartóm. A szükséges dokumentumokat elküldtem, írtam egy email munkaidőben 5 perc múlva jóváhagyták a számlám.

Támogatás/ Support:
                Saját dedikált magyar személyt kaptam, e-mailekre 1 napon belül reagál de általában még az nem. Ingyen kérhetek bármikor telefonos támogatást ők hívnak.

A bónusz:
                A +50% bónuszt 1 órán belül jóváírták, persze ez nem valódi pénz, felvenni nem lehet a bónuszt. Külön van jelölve "Credit" néven sajnos az első kifizetési kérelemnél ezt elveszítjük.

Befizetés:
                Sok fajta befizetési módot kínálnak. Esetemben a bankkártyás fizetésre jutott a választás. Gyorsak 5 perccel később jóvá is írták a pénzt + 50% bónuszostól

Valaki van még ennél a cégnél?
                Egy másik fórumon szintén jó véleménnyel vannak a cégről. Idézek egy szövegrészletet (nem tudom, hogy másik fórum belinkelhető-e..):
                ".... Xemarkets-nél is nagyon jó a szabályozottság, itt is magyar support van, magyar honlappal, és tényleg van kapcsolat a magyar számlakezelő menedzserrel, folyton hív a legkisebb újdonságokkal, és azonnal intéznek mindent! Tehát nemcsak elméleti jellegű a support. Eddig legalábbis kiválónak tartom őket..."

+ 100 % bónusz (erről további részletek itt) kereskedési célokra

+ + Nálunk, ügyfeleink körében szintén kedvelt bróker...
                Mi fizetünk Neked > Csökkentsd Kereskedési Költségeidet > Globe Gain Cashback

Hozzászólás

Sziasztok érdeklődnék erről a 100% bónuszról, hogy pontosan mi is ez most akkor?
                  Mert ha nem lehet semmilyen módon felvenni akkor igazából ez csak 1 jól csengő tőkeáttétel az én értelmezésemben.De ha nagy hülyeséget írtam kérlek javítsatok ki
                  Előre is köszi!

Hozzászólás

Helló!
                    "Ha az XEMarkets részéről bármilyen gyanú merül fel azzal kapcsolatban, hogy az ügyfél hedging-gel"...
                    Akkor ez azt jelenti, hogy ha kötök egy rossz irányt, majd később egy ellentétes pozit veszek fel (mert zárnám nullában), akkor buktam a bónuszt?
                    És tényleg nem íródik jóvá sosem a bónusz? (mondjuk még 1millió lot után sem? )
                    Üdv!

Hozzászólás

bejglee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Helló!
                      "Ha az XEMarkets részéről bármilyen gyanú merül fel azzal kapcsolatban, hogy az ügyfél hedging-gel"...
                      Akkor ez azt jelenti, hogy ha kötök egy rossz irányt, majd később egy ellentétes pozit veszek fel (mert zárnám nullában), akkor buktam a bónuszt?
                      És tényleg nem íródik jóvá sosem a bónusz? (mondjuk még 1millió lot után sem? )
                      Üdv!
                      A headging ebben az eseten bróker cégek köztit jelenti...

Hozzászólás

Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        A headging ebben az eseten bróker cégek köztit jelenti...
                        Köszi!
                        És a bónusz nem íródik sosem jóvá, hanem csak "besegít" a margin-ba?

Hozzászólás

sziasztok! 6 hónapja vagyok a cégnél micro számlával. a bónusz csak kereskedésre használható. kivenni,lekereskedni nem lehet. a céggel nagyon megvagyok elégedve.micró számlán gyakorlok,szerintem jobb mint demózni.minden kérdésre azonnal válaszolnak.van az ironfx-nél is számlám,csak azt sajnos lenullázta a zulutrade. őket is csak dicsérni tudom. jó kereskedést mindenkinek

Hozzászólás

bejglee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Köszi!
                            És a bónusz nem íródik sosem jóvá, hanem csak "besegít" a margin-ba?
                            Igen, extra margint adnak a cégek ezzel...

Hozzászólás

Elég nagyok a spread-ek

Hozzászólás

Working...
                              X