Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

TeleTrade

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Tökéletesen igazad van, ellenük szól az az érv is, hogy csak 4 decimálisan jegyzik az árfolyamot, továbbá a megbízás nem megy ki a devizapiacra.

Hozzászólás

a TeleTrade-ről

Üdv mindenkinek. A javaslatom, hogy szemléljük egy kicsit objektívebben a valóságot, mert leteszteltem én is, és mind ott dolgozók szakértelmében, mind a rendszer működésében pozitívabb tapasztalatokkal rendelkezem a leírtaknál, immár 1 éve:

1. Demó számlával kapcsolatban: Zspnk-nak : Valóban 1 lot a legkisebb kötésméret a demó rendszeren, azonban a beállítható demótőke nagysága lehetővé teszi, hogy tudj 2%-os kockázatkezeléssel dolgozni, ami nem a 9000$ lesz. Ha az arányokra figyelünk, ugyanúgy le tudod tesztelni a kereskedést helyes menedzsmenttel.

2. x5z4 fórumtaghoz: nem tudom te ki lehetsz, hogy ennyire aktívan próbálod lehúzni a céget, de aki egy ilyen bizonyítékokkal alá nem támasztott köpködéssorozatra fogja alapozni a döntését hogy választ-e bármilyen céget egy tevékenységre vagy sem, annak eleve nem való az ilyen cégeknél folytatható tevékenység végzése. csak azért mert odamegyek valahová, és aztán amit láttam/hallottam/hallottam másoktól, megvilágítom a saját kis szemszögemben és idepostolom saját tálalással, még nem fog valósággá válni.

Persze meg lehet ezt csinálni bármilyen céggel ami nem a legközismertebb témában ügyködik, hogy beírom keresőn, hogy "xy cég vélemények", aztán a sok panaszkodásból találsz 5000-et, építő hozzászólásból 2-3-at. Jahogy többen mondják, és hülye aki nem is gyanakszik, mert ahol annyira rendben van minden miért merülnek fel ilyenek több oldalról? Ezek már olyan gondolkodási alapok ami nem most egy ilyennek az elolvasásában fog valakinek megváltozni a fejében, viszont akinek ez elrettentő, tegye fel magában a kérdést, hogy és abban milyen arányok vannak, hogy a lakosság hány %-a sikeres ember az életben, vagy ki az aki a komfortzónájából kimozdulva a gyakorlatban is képes tettekre annak érdekében, hogy ne csak ábrándozás legyen meg a lottózás, hanem tegyen is érte valamit kézzelfoghatóan, hogy jobb legyen? Ebből is sokkal de sokkal kevesebb van mint több, mint ahány jó-rossz hozzászólási arányból nem? Mondjuk úgy nagyjából 80%-20% elosztás arányban, nem gondoljátok?

Szóval hibás a cég, hibás mindenki, az ott dolgozók a hibásak, nem lehet trédelni a 4 számjegyű rendszer miatt, magyarul egyszerűen megakadályoznak a körülmények, igaz? Most komolyan, miről beszélünk? És ha most azt mondom, hogy én kapcsolatban állok olyan emberekkel akik sikeresen kereskednek a rendszeren? Ez is egy ugyanilyen állítás, amit legfeljebb kézzel foghatóan akkor tudok bizonyítani ha bemutatlak egy ilyen embernek, tehát akkor 1-1, igaz? Tehát most én is mondtam valamit, mint az előttem szólók, majd akkor azért ezt is vegyétek figyelembe. Vagy a sikeres vizsgázók a cégnél számlatörténettel? És aki azt tovább vitte és mesterkereskedőként a következő 2 hónapban már 172 követője volt saját éles számlával? Az véletlen?

Akiben megvan az ami kell ahhoz, hogy sikeres ember legyen akár a FOREX-ben, akár bármi másban, biztos, hogy nem ilyen hozzászólásokat fog komolyan venni. Másik sok oldalról támadott dolog: market-maker. Ehhez lenne egy kérdésem: ki fog neked belső információkat szolgáltatni bármilyen olyan cégtől, aki azt mondja, hogy nem market-maker, hogy ő miként végzi a dolgát? Legfeljebb állítanak neked valamit, bemutatnak néhány valamiféle tanúsítványt, intézményt hogy mivel állnak kapcsolatban, kb olyan értékelhetően mint az összes biztosítónál a superbrands, hogy "kategóriájában a LEGJOBB", úgyhogy akkor most ez bizonyíték, szóval hidd el?...Ha ez valakinek marketing és megnyugszik tőle a lelke, legyen, de ennél bonyolultabb azért ez, és még azok közül sem ismerek embert aki meg tudná ezeket pontosan válaszolni, aki tudom hogy forex kereskedésből él. Az egyik legismertebb ilyen fórumon is támadtak egy másik céget, hogy oda ne menj mert market maker, sajnos egy sokkal szavahihetőbb ember mint akik itt vannak a topicban, viszont milyen érdekes, hogy 4 éve ott keresi meg az egyébként nem kevés profitját ez az ismerősöm.

Hozzászólás

r0y4lfx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Üdv mindenkinek. A javaslatom, hogy szemléljük egy kicsit objektívebben a valóságot, mert leteszteltem én is, és mind ott dolgozók szakértelmében, mind a rendszer működésében pozitívabb tapasztalatokkal rendelkezem a leírtaknál, immár 1 éve:

1. Demó számlával kapcsolatban: Zspnk-nak : Valóban 1 lot a legkisebb kötésméret a demó rendszeren, azonban a beállítható demótőke nagysága lehetővé teszi, hogy tudj 2%-os kockázatkezeléssel dolgozni, ami nem a 9000$ lesz. Ha az arányokra figyelünk, ugyanúgy le tudod tesztelni a kereskedést helyes menedzsmenttel.

2. x5z4 fórumtaghoz: nem tudom te ki lehetsz, hogy ennyire aktívan próbálod lehúzni a céget, de aki egy ilyen bizonyítékokkal alá nem támasztott köpködéssorozatra fogja alapozni a döntését hogy választ-e bármilyen céget egy tevékenységre vagy sem, annak eleve nem való az ilyen cégeknél folytatható tevékenység végzése. csak azért mert odamegyek valahová, és aztán amit láttam/hallottam/hallottam másoktól, megvilágítom a saját kis szemszögemben és idepostolom saját tálalással, még nem fog valósággá válni.

Persze meg lehet ezt csinálni bármilyen céggel ami nem a legközismertebb témában ügyködik, hogy beírom keresőn, hogy "xy cég vélemények", aztán a sok panaszkodásból találsz 5000-et, építő hozzászólásból 2-3-at. Jahogy többen mondják, és hülye aki nem is gyanakszik, mert ahol annyira rendben van minden miért merülnek fel ilyenek több oldalról? Ezek már olyan gondolkodási alapok ami nem most egy ilyennek az elolvasásában fog valakinek megváltozni a fejében, viszont akinek ez elrettentő, tegye fel magában a kérdést, hogy és abban milyen arányok vannak, hogy a lakosság hány %-a sikeres ember az életben, vagy ki az aki a komfortzónájából kimozdulva a gyakorlatban is képes tettekre annak érdekében, hogy ne csak ábrándozás legyen meg a lottózás, hanem tegyen is érte valamit kézzelfoghatóan, hogy jobb legyen? Ebből is sokkal de sokkal kevesebb van mint több, mint ahány jó-rossz hozzászólási arányból nem? Mondjuk úgy nagyjából 80%-20% elosztás arányban, nem gondoljátok?

Szóval hibás a cég, hibás mindenki, az ott dolgozók a hibásak, nem lehet trédelni a 4 számjegyű rendszer miatt, magyarul egyszerűen megakadályoznak a körülmények, igaz? Most komolyan, miről beszélünk? És ha most azt mondom, hogy én kapcsolatban állok olyan emberekkel akik sikeresen kereskednek a rendszeren? Ez is egy ugyanilyen állítás, amit legfeljebb kézzel foghatóan akkor tudok bizonyítani ha bemutatlak egy ilyen embernek, tehát akkor 1-1, igaz? Tehát most én is mondtam valamit, mint az előttem szólók, majd akkor azért ezt is vegyétek figyelembe. Vagy a sikeres vizsgázók a cégnél számlatörténettel? És aki azt tovább vitte és mesterkereskedőként a következő 2 hónapban már 172 követője volt saját éles számlával? Az véletlen?

Akiben megvan az ami kell ahhoz, hogy sikeres ember legyen akár a FOREX-ben, akár bármi másban, biztos, hogy nem ilyen hozzászólásokat fog komolyan venni. Másik sok oldalról támadott dolog: market-maker. Ehhez lenne egy kérdésem: ki fog neked belső információkat szolgáltatni bármilyen olyan cégtől, aki azt mondja, hogy nem market-maker, hogy ő miként végzi a dolgát? Legfeljebb állítanak neked valamit, bemutatnak néhány valamiféle tanúsítványt, intézményt hogy mivel állnak kapcsolatban, kb olyan értékelhetően mint az összes biztosítónál a superbrands, hogy "kategóriájában a LEGJOBB", úgyhogy akkor most ez bizonyíték, szóval hidd el?...Ha ez valakinek marketing és megnyugszik tőle a lelke, legyen, de ennél bonyolultabb azért ez, és még azok közül sem ismerek embert aki meg tudná ezeket pontosan válaszolni, aki tudom hogy forex kereskedésből él. Az egyik legismertebb ilyen fórumon is támadtak egy másik céget, hogy oda ne menj mert market maker, sajnos egy sokkal szavahihetőbb ember mint akik itt vannak a topicban, viszont milyen érdekes, hogy 4 éve ott keresi meg az egyébként nem kevés profitját ez az ismerősöm.
        OFF:
        Ennek a PR szagú bejegyzésnek, minden tiszteletem ellenére, egy új regisztrációval nem sok értelme. Egyszerűen nem sokan fogják elhinni, hogy ezt csak úgy jóhiszeműségből írtad, és véletlenül sem a cég képviseletében.

Hozzászólás

A Teletrade azt állítja magáról h nem market maker, továbbá fix spreadeket alkalmaz. De gondolkozzunk már emberek, valós piaci körülmények közt gondoljunk már bele a helyzetbe, hogy lenne lehetséges az állandó fix spread hétről hétre? A változó spread a normális, ezt mindannyian tudjuk jól! Ezen felül a Teletrade egy komolytalan cég, ezt mindenki tudja! Aki valóban nemzetközi brókercégnél akar kereskedni, annak ott az Interactive Brokers, a teletrade valójában 2 hajléktalan nevére van bejegyezve ebben az országban, és ez nem városi legenda, aki utánajár, az tudja mi a helyzet a fővárosban.

Hozzászólás

Még a plus500 is szimpatikusabb.

A Teletraderől eddig sehol semmilyen jót nem olvastam.
            Csodálom hogy még létezik.

Hozzászólás

szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Még a plus500 is szimpatikusabb.

Csodálom hogy még létezik.
              Az olyan 'nagyobb' kliensek miatt létezik, mint például a Portfolio is...
              Azok meg hozzák a kissebb ügyfeleket!

Hozzászólás

szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Eleve vicces volt a tréder válogató tesztjük. Még mindig az 50-50 pipes feltételekkel, és a 70%-os találati aránnyal fut?
                Gondolom még nem tűnt fel a szakértőknek, hogy az elmúlt években harmadolódott a napi átlagos mozgás.

Hozzászólás

A forex szolgáltatók nem Érted vannak (mondta Jézus)Nem mindegy,hogy ki mit állít magáról mikor éles számlán csak rossz teljesúlésekkel,újra jegyzésekkel,spread tágításokkal találkozol day trade környezetben,ahol pénzt keresnél.?Miért akarsz rövid távon pénzt keresni?(kis tőke,nem vagyok soros gyuri,1usd-ből 1000 usd-t 1év alatt)Ez t most tényleg komolyan gondolja bárki?Mindenki mindenkit hűlyének néz,tafolyamok, befektetések,platformok,árfolyamok,előrtejelzések! !Kisbefektetők pénzének tisztességes kezelése pénzéhes lúzerek állandó újratermelése.Mt4 nevetséges működtetése. Ennyi.Viutatkozzunk.

Hozzászólás

StLui, értelek, viszont engem nincs miért zavarjon hogy mások mit hisznek, hogy a cég ügynöke vagyok-e, hogy ilyeneket írok vagy sem, hogy ha valaki ezt hiszi és én azt mondom nem, úgysem hiszik el. szóval nyugodtan higyjen mindenki amit hinni akar, hogy most ezt miért írtam ide, viszont nekem ezek a tapasztalataim, gondoltam miért ne lehetne jót is megosztani. amúgy is régen fórumoztam bárhol is, nem árt nekem sem egy kis közösségi beszélgetés

hogy mi lehet reklám, arra megint csak x5z4 hozzászólását tudom elővenni, szerintem hogy menj az interactive brokerhez, az hamarabb az, mint az én hozzászólásom, én nem mondtam hogy gyertek a teletrade-hez, sőt nekem mindegy is.

aki ilyen adatokat nézeget valakiről, hogy mi hogyan van bejelentve, hány főre és stb, az nem tudom miért nem gondol akkor abba is bele, hogy hány alvállalkozás lehet ahol elszámolások folyhatnak ugyanazon anyavállalaton belül? remélem nem gondolod azt sem hogy amikor céginfon bármilyen másik cégnek utánanézel, majd annyi lesz ott éves árbevételnek kiírva amennyit ténylegesen eltettek.

szallac: az előbb épp olvashattál jót is én nem csodálom hogy léteznek, elég nagy a múltjuk referenciának, valamitől létezik 23 éve, és biztos nem azért, mert összeesküdtek a világ ellen a gonosz teletrade-esek, és mert nahát még mindig van hülye aki betalál, és biztos azért gurul még úgy ahogy a szekér.

amúgy *****, ez most engem is érdekelt van-e valami változás a vizsgákban vagy ha nem akkor milyen eredményei vannak ennek, úgyhogy rákérdeztem, és a kapcsolattartóm szerint megint az volt előző héten pl, hogy akin látszott hogy foglalkozik vele, csinálja, megy utána, érdekli, annak meglett, és ez nem ritka ahhoz képest hogy amúgy kis létszámú gyakorlócsoportok vannak manapság is, amilyenben én is voltam. de nem kell elhinni, be is lehet menni, meg lehet nézni a tesztjét egy ilyen illetőnek, akár be is mutatnak neki, és hogy honnan tudom hogy nem-e kamuból van minden, pl onnan hogy van olyan ismerősöm akinek már sikerült, és az övét is le fogják rakni bárki elé, hogy akkor biztos neki is szerencséje volt csak.

nem kell bonyolítani, 3 hetes olyan tanfolyamok vannak, ahol rendes pénzkezelést tanulhatsz, veszteségszabályozást, következetes kereskedést, sokkal kevesebbért mint máshol, ezen kívül ahogy ígérték jóváírták bónuszösszegnek a tanfolyam díját, ami nem mellékesen forgalmi követelmény után készpénzzé alakítható bónuszból, és megismertetnek amivel lehet, tehát az alapokkal, onnantól a többi rajtad múlik. nem úgy mint sokan másoknál, hogy gyere feltaláltuk a kereket amit tőkeáttételnek hívnak és tudtad-e hogy 100$-al tök jó számlát nyitni de te ennél sokkal többel kereskedhetsz...

ma már elég felkapott a forex, nem hiszem hogy tudatos erőfeszítést kéne bárkinek is kifejtenie arra, hogy egy cégnél elbukja a pénzét, hogy ha hülye, vagy hogy Jedi elmetrükk kellene hogy vegye rá az embereket hogy minél többet fektessenek be.

de ha már pénzkeresés, amúgy ez most kb olyan vita mint a biztosítóknál a munka, nem a társaságot kell ott sem agyonfényezni ahol vagy, és a társaság a szar ha nem kerestél egy huncut vasat sem, hanem ott is azt kéne megérteni hogy ha jó értékesítő vagy, egy fazekat is eladsz ha kell. namost a helyzet hasonló itt is: hajszálnyi különbségeken vesződés megy, hogy itt kereskedj, ott kereskedj, közben lehet kereskedni mindegyiken ahol van egy becsületes mt4 legalább, csak mondjuk tudni is kéne. és ha esetleg valamelyiken nem lehet, akkor meg kéne írni objektíven, hogy miért nem, pl "3 hónapja van éles számlám, nagy a slippage és nem javul hiába szóltam, nézzétek meg ti is", vagy "számlatörténettel tudom bizonyítani hogy lenyelték a swapomat és nem adják ide", vagy hasonló, és nem az hogy "höö mindenki tudja hogy az egy sz*r"..

amit el tudok mondani saját zsebről: kifizetési kérelmeket jóváhagyják, nincs probléma a kifizetéssel és szerintem egy fontos tulajdonság, valamint amikor a metaquotes hibájából adódott veszteség ügyfelek számláján, azt visszapótolta a cég, vagy úgy egyébként bármi gondod bajod van, azonnal kerítenek rá neked valakit és ha jogos pénzbeli követeléssel lépsz fel, megadják. na akkor nézzük erről az oldalról is meg egy kicsit.

Hozzászólás

Demó verseny

Nem a szívem csücske a cég, de most indítanak egy demó versenyt, ami lehet másokat érdekel. Sok facebook ismerőssel rendelkezők előnyben.
                      Csatolt fájlok

Hozzászólás

hehe, két éve egy ilyen versenyen lettem náluk harmadik helyezett))
                        még díjátadón is voltam))

Hozzászólás

Azért elég furcsa, hogy az 5.000-es és a 2.000-es számlánál is 1.000$ veszteség után történik a zárólás... Nem bízzák a véletlenre, amennyire lehet redukálják a kiadásokat.

Hozzászólás

jah és elég érdekes a felvehető lotméret is náluk......
                            hamar lehet égetni pár ezer dolláros számlákat ott...

Hozzászólás

Sziasztok!

Köszönöm a versenyünk megosztását. Bármilyen kérdésetek észrevételetek van, cégünkkel kapcsolatban, kérlek nyugodtan írjatok nekem, vagy kérdezzetek minket igyekszem/igyekszünk a legjobb tudásunk szerint válaszolni (vogt.elvira@teletrade-dj.com vagy a központi telefonszámunkon: +36 1 786 6450).

A most futó trader versenyünk egy kísérleti kezdeményezés, melyben arra voltunk kíváncsiak, hogy mennyire érdekel bennetek, az olyasfajta verseny melyben a valós számlákon is tartható kereskedési szabályok alapján kell kereskedni (és mennyire tudjátok tartani azt). Igyekeztünk úgy kialakítani a szabályzatot hogy azért bőven hagyunk mozgásteret az egyéni stratégiáknak, de megszűrhessük a szerencse faktort.

Ez alapján a nyeremény is úgy lett kialakítva, hogy akik következetesen tudnak kereskedni azok ezt megtehessék. Így 2000$-os számlánál 0,1-es mini lot-os kötéseknél, a számlatulajdonos a tőkéjének 2 %-át kockáztatja, nyugodtan kereskedhet, nem beszélve a nyereményben szerepló nagyobb számlákról (3000$, 5000$).

Bár ti nem biztos, hogy tudjátok, de a TeleTrade odafigyel arra, hogy a 30 országban egységes kommunikációt és promóciókat folytasson, ez a Trader Verseny ebből a szempontból egyéni kezdeményezés a magyar iroda részéről, melynek ha sikere lenne, lehetne további folytatása is, nem csak más országokban, hanem talán tavasszal is megismételhetnénk. Tudom, hogy manapság divat az, hogy a cégek minél nagyobbat ígérjenek, de ez a verseny igyekszik reális elérhető alapokon állni, nem beszélve arról, hogy itt nem az egész világgal kell megküzdeni, hanem "csak" a helyi magyar türelmes és kitartó versenyzőkkel. Remélem elérjük azt a célunkat, hogy olyanokat tudunk ezáltal valós számlához segíteni akik eddig anyagi okok miatt nem tudtak valós számlát nyitni.

Azoknak akik versenyeznek nagyon sok sikert kíván egész csapatunk, akik még nem vették olyan komolyan a versenyt, vagy eddig féltek elkezdeni igyekezzenek, mert nagyon fogynak a napok!

A többieknek pedig nagyon sok kitartást és pipet kívánok valós számlájukhoz!

Vogt Elvira
                              Ügyfélkapcsolati és marketing menedzser
                              vogt.elvira@teletrade.hu
                              +36 1 786 6450

TeleTrade-DJ International Consulting Ltd
                              CySEC licence number 158/11
                              City Center Irodaház
                              1051 Budapest Bajcsy-Zs. út 12. 610.
                              www.teletrade.hu

Hozzászólás

Ha valóban korrekt brókercégnél akarunk kereskedni, akkor az FxPro-t válasszuk, a teletrade egy drága, jelentéktelen szereplő.

Hozzászólás

Working...
                                X