Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

TeleTrade

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

x5z4 Köszönöm, hogy megosztottad véleményed, de azt hiszem, hogy az a cég, amely most november 16-án ünnepli 20 éves működését (http://youtu.be/qCRLHQGiSNk), és 30 országban van 220 személyesen is elérhető irodája nem éppen "jelentéktelen", de mindenki nyugodtan döntse el maga hogy kit és miért preferál.

Üdv:

Vogt Elvira
    Ügyfélkapcsolati és marketing menedzser
    vogt.elvira@teletrade.hu
    +36 1 786 6450

TeleTrade-DJ International Consulting Ltd
    CySEC licence number 158/11
    City Center Irodaház
    1051 Budapest Bajcsy-Zs. út 12. 610.
    www.teletrade.hu

Hozzászólás

TeleTrade Elvira eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      x5z4 Köszönöm, hogy megosztottad véleményed, de azt hiszem, hogy az a cég, amely most november 16-án ünnepli 20 éves működését (http://youtu.be/qCRLHQGiSNk), és 30 országban van 220 személyesen is elérhető irodája nem éppen "jelentéktelen", de mindenki nyugodtan döntse el maga hogy kit és miért preferál.

Üdv:

Vogt Elvira
      Ügyfélkapcsolati és marketing menedzser
      vogt.elvira@teletrade.hu
      +36 1 786 6450

TeleTrade-DJ International Consulting Ltd
      CySEC licence number 158/11
      City Center Irodaház
      1051 Budapest Bajcsy-Zs. út 12. 610.
      www.teletrade.hu
      Nos, döntse el mindenki maga, hogy akar-e magas - bár az is igaz, hogy fix - költségeken, egy 4 digites MT4-es platformon, minimum 0,1 lotos kötésegységekkel, és borzasztó, esetenként 10 másodpercen (!) felüli teljesülésekkel dolgozni. Én biztosan nem, de ha valakinek ilyen perverziói támadnának, akkor hajrá!
      www.forexvilag.blog.hu

Hozzászólás

A teletrade-nél 4 decimális az árfolyamjegyzés, csak 4 digitet jelenít meg, nincs frakcionális pip. 20 éves cég, érdekes módon nyugaton senki sem tud róla semmit, cipruson jegyzett mutyikaszinó, mivel ott nem szabályozzák a dealing desket, ott bármit megtehetnek, úgy market makerkednek ahogy akarnak. Aki valóban a tőkepiaccal akar foglalkozni, az először is különböztesse meg a befektetést és a spekulációt, hisz 2 különböző műfajról, stílusról van szó. Egy portfóliónak a legjelentősebb részét nem a spekulatív devizapárok teszik ki, hanem részvények, indexek, ETF-ek, kötvények. Erre a teletrade-nél nincs lehetőség, cfd sincs náluk, hisz azokat csak bizonyos szereplők bocsáthatnak ki, akármi jött-ment market maker cég nem. A forex brókercégek különben is gombamód szaporodnak, sok szakmailag alkalmatlan szereplő van jelen, pl a magyar tőkepiaci médiában mért nem szerepel a teletrade, gondoljunk csak a Gazdasagtv-re? www.gazdasagtv.hu

Hozzászólás

Egy levelet kaptam amiben most kiemelek egy sort:

János: “A kereskedési számlámra 10,000USD befizettem és az 1$ = 1€ váltási ajánlatot választottam. A letétem most 10,000EUR!”

wow
          Anno iForex-et nem ilyenekért büntették meg?

Hozzászólás

Sztem tuti hogy kamu az egész, a teletrade nem valószínű hogy kiviszi a megbízásokat a piacokra, feltételezhető hogy market maker brókercég, továbbá nem tartozik a legnagyobb brókercégek közé, mint pl az IronFX, amely már a saxo bankot is megelőzte.

Hozzászólás

Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Egy levelet kaptam amiben most kiemelek egy sort:

János: “A kereskedési számlámra 10,000USD befizettem és az 1$ = 1€ váltási ajánlatot választottam. A letétem most 10,000EUR!”

wow
              Anno iForex-et nem ilyenekért büntették meg?
              Kedves Zalán, köszönjük a felhívást, ha az aktuális 1$ = 1€ promóciónk érdekel akkor azt itt részletesen megtalálod: http://teletrade.hu/trade/bonus-page .
              Ha az általános feltételek érdekelnének, akkor azt itt találod: http://teletrade.hu/sites/teletrade....tions-1-hu.pdf

Üdv:

Elvira

Hozzászólás

Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Eleve vicces volt a tréder válogató tesztjük. Még mindig az 50-50 pipes feltételekkel, és a 70%-os találati aránnyal fut?
                Gondolom még nem tűnt fel a szakértőknek, hogy az elmúlt években harmadolódott a napi átlagos mozgás.

Nekem 2011-ben sikerült, le is adtam amit kértek, vissza is igazolták, hogy mikor vehetem át a papírt, akkorra sajnos nem készült el, megbeszéltük, hogy kiküldik.... hát máig nem érkezett meg

Hozzászólás

A ProfitPoint elég jó alternatíva lehet a profi kereskedők számára főállásként, többen tapasztalatból állítják hogy abszolút korrektek.

Hozzászólás

x5z4 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    A ProfitPoint elég jó alternatíva lehet a profi kereskedők számára főállásként, többen tapasztalatból állítják hogy abszolút korrektek.
                    Érdekes lehet. Kicsit több infót is adhatnának a honlapjukon.
                    Találtam egy lejárt hirdetést tőlük:
                    http://www.legjob.hu/allas/?pr=wa&hi...=hr_portal_491

Hozzászólás

Most valamiért a látókörömbe kerültek. Aktuális tapasztalatok? Valaki? Megvannak még, így elvben ügyfeleik is vannak, de eddig itt nem sok jót olvastam.

Hozzászólás

a legviccesebb az volt amikor az "oktatóik" azt mondták, hogy kikerülnek a piacra a megbízások náluk amúgy nekem a synctrading miatt jött képbe még anno, 17 kötésenként csinált egy zárást a rendszer, és a számlám követő ügyfelek után a plusznak az általam beállított jutalékát kaptam meg. de amúgy borzasztó az egész, 5-8 másodperces teljesülések gyakran, meg a számlát követő ügyfelek bele tudnak turkálni a trédekbe, aztán így elég szarul jön ki az egész attól függetlenül hogy jól megy-e a kereskedés. rossz spreadek vannak, amit az értékesítőik a kezdő kereskedőknek mindenféle kifogáskezelési módszerrel próbálnak meg leütögetni, és ha még van az az optimum invest nevű borzadályuk, amit régen álláshirdetésként adtak fel ha jól emlékszem, azt meg végképp hagyjuk. egyébként ennyi információval ami fellelhető ezen az oldalon szerte a topikokban, nem is értem az ilyen kérdéseket ilyen cégekkel kapcsolatban, hogy egyáltalán hogy jönnek képbe.

Hozzászólás

unnamed eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          a legviccesebb az volt amikor az "oktatóik" azt mondták, hogy kikerülnek a piacra a megbízások náluk amúgy nekem a synctrading miatt jött képbe még anno, 17 kötésenként csinált egy zárást a rendszer, és a számlám követő ügyfelek után a plusznak az általam beállított jutalékát kaptam meg. de amúgy borzasztó az egész, 5-8 másodperces teljesülések gyakran, meg a számlát követő ügyfelek bele tudnak turkálni a trédekbe, aztán így elég szarul jön ki az egész attól függetlenül hogy jól megy-e a kereskedés. rossz spreadek vannak, amit az értékesítőik a kezdő kereskedőknek mindenféle kifogáskezelési módszerrel próbálnak meg leütögetni, és ha még van az az optimum invest nevű borzadályuk, amit régen álláshirdetésként adtak fel ha jól emlékszem, azt meg végképp hagyjuk. egyébként ennyi információval ami fellelhető ezen az oldalon szerte a topikokban, nem is értem az ilyen kérdéseket ilyen cégekkel kapcsolatban, hogy egyáltalán hogy jönnek képbe.

Nosztalgia. Anno náluk volt az első "tanfolyamom". Egyébként alapok alapjának nem volt rossz. Még megvannak a jegyzeteim. De mint brókerrel gondom volt velük, spread, kifizetések, majdnem minden téren. Nekem ennyi elég. Köszönet!

Hozzászólás

Working...
                          X