Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Magyar brókercégek

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Magyar brókercégek

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Nem tudom van-e hasonló témában mr topik nyitva,ezért nyitok egyet.(vagy újat).

Elsősorban tapasztalatok és vélemények érdekelnének.
    Melyiket tartjátok a legjobbnak?Mennyire széles a kereskedhető termékek skálája?Elsősorban részvény és részvény CFD érdekelne.
    És talán ami a legfontosabb mennyi az a minimum amivel számlát lehet nyitni?
    Olvastam az Erste brókerről valahol azt írták 500.000 Ft a minimum összeg,máshol azt hogy 2.000.000 Ft.
    Melyik az a bróker amelyiknél a legalacsonyabb ez az összeg,de amelyik megbízható,reális kereskedési költséget számol fel,és kereskedhetők a fentebb említett termékek.

Az összeg, amit írtál túl sok. Pár 100 dollárral már nyithatsz. Magyar tulajdonú cég kell vagy magyarul beszélő brókerek; külön kitétel-e, hogy ők Magyarországon legyenek folyamatos elérhetőséggel?

Hozzászólás

Az elsődleges szempont hogy megbízható legyen,és kereskedhetők legyenek a Bét részvényei,mind az "A" mind a "B" kategriás és ezek némelyike CFD-ben is kereskedhető legyen.
      Pár szz dollár?Nem kevés az?Melyik bróker az?

Hozzászólás

BÉT CFD ilyet se hallottam még.

Szinte mind.

Hozzászólás

BÉT CFD?Nem a Bét-en lévő részvények Cfd-je.Pl.:Otp CFD,Elmü CFD stb.

Hozzászólás

Szinte mind?Miért pl.:az Ersténél lehet pár száz dollárral szmlát nyitni?

Hozzászólás

Igazából nem tudom Lehet van ilyen termék, csak meglepődtem...

Hozzászólás

Lehet van ilyen termék?Megleődtél.Azt sem tudod hogy mi az a CFD?Jártas vagy egyáltalán az ilyen témákban vagy csak unatkozol?

Hozzászólás

Unatkozom.

Hozzászólás

Az nem jó.

Hozzászólás

Szerintem használd a fórum keresőjét, hátha hamarabb megtalálod a választ.
                      Kapcsolataink újraértékelésével is több pénzünk marad: www.egyuttmukodes.egyrejobb.com

Hozzászólás

Szia!

Ne haragudj ha kicsit nyers leszek, de véleményem szerint Te is így indítottál az eddigi hozzászólásaiddal!

888tms eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Nem tudom van-e hasonló témában mr topik nyitva,ezért nyitok egyet.(vagy újat).
                        Nem néztem utána, de ezek szerint Te sem!

Elsősorban tapasztalatok és vélemények érdekelnének.
                        Melyiket tartjátok a legjobbnak?Mennyire széles a kereskedhető termékek skálája?Elsősorban részvény és részvény CFD érdekelne.
                        És talán ami a legfontosabb mennyi az a minimum amivel számlát lehet nyitni?
                        Érdekelne, hogyha valaki most leírni neked egy összeget akkor az mennyiben segítene, azon kívül, hogy ő utána nézett annak aminek Te nem, holott
                        Te szeretnél kereskedni a Te pénzeddel.
                        Miért információ az neked, ha én azt írom, hogy XYZ brókercég szerintem a legjobb? Lehet, hogy neked teljesen más véleményed lesz.

Olvastam az Erste brókerről valahol azt írták 500.000 Ft a minimum összeg,máshol azt hogy 2.000.000 Ft.
                        Melyik az a bróker amelyiknél a legalacsonyabb ez az összeg,de amelyik megbízható,reális kereskedési költséget számol fel,és kereskedhetők a fentebb említett termékek.
                        Én meg azt írom, hogy 2 500 000 forint (én nyertem)
                        Tudom javasolni az ERSTE bróker weboldalát. Gondolom ott találsz a kérdéseidre választ.

Végezetül pár tanács.
                        - Ezen a fórumon mindenki nagyon szívesen fog neked segíteni, de ne várd el senkitől, hogy helyetted dolgozzon. A fenti kérdéseidre a válaszokat kb. egy óra alatt össze tudod szedni a neten.
                        - Nem tudom, hogy mennyi tapasztalatod van a tőzsdézéssel kapcsolatban, de én személy szerint nem ajánlom a BÉT-et, mert nincsen likviditása és kevés papírral lehet rajta kereskedni azt viszont drágán. Ugyan 2006 óta nem foglalkozom a BÉT-tel, de gyanítom, hogy ugyan úgy 3 részvény és egy határidős piac maradt mint 7 évvel ezelőtt volt (lehet, hogy tévedek).

Tehát javaslom, hogy olvasd végig a fórumnak azon részét ami érdekel, írd össze a kérdéseidet amire olvasás közben nem kapsz választ vagy egy kicsi kereséssel nem találsz választ.

Sikeres bróker választást és kereskedést kívánok.

Hozzászólás

A másik, hogy magyar brókercégek....hogy jön ide az Erste??
                          Ha meg BEt papírok érdekelnek csak és azokból is a cfd-ék, akkor könnyebb dolgod lesz...

Hozzászólás

Red Fox.Annyira örülök az ilyen embereknek akik feljönnek ilyen oldalakra és nem a kérdésekre válaszolnak hanem próbálják osztani az észt pedig hiányt szenvednek belőle.Hiszen azért nem válaszolsz a kérdésre,mert nem tudsz,de ha nem tudsz miért nem olyan témát keresel amihez tudnál valós választ írni?(Ja mert nincs olyan téma?)
                            Nem azért írtam hogy nem tudom hogy van-e már topik nyitva erről a témáról mert nem néztem meg,hanem mert nem találtam ilyet és pont a magadfajta köteked alakok miatt írtam hogy nem tudok ilyen topikról.
                            Az pedig hogy szúrja a szemed hogy véleményeket,tapasztalatokat kértem elmondom hogy nem egyedülálló,hiszen a legtöbb topikban vannak olyanok akik kíváncsiak azoknak a véleményére akik már jártasak ebben a témában.
                            Az összeget pedig azért kérdeztem és megjegyzem(utánakerestem,de nem sikerült rálelnem a válaszra)mert kíváncsi vagyok mennyi a minimum amivel tudnék számlát nyitni,mert bármily meglepő is nem vagyok milliomos.
                            Végezetül:Az ehhez hasonló fórumok azért vannak hogy feltedd a kérdéseidet.Nem látom a különbséget aközött hogy elkezdek keresgélni a googl-n vagy idejövök és felteszem a kérdésem.
                            Ha én is tanácsolhatnék valamit,próbálj meg jártasságot szerezni valamiben és akkor érdemben is hozzá tudsz majd szólni bizonyos témákhoz.

Hozzászólás

Hét hozzászólásod volt idáig a fórumon, ebből egy volt kérdés, kettőben a fórumtársakat (akiktől segítséget vársz) sértegeted és személyeskedsz.
                              Engem nem zavar, láttam már ilyet és fogok is.

Gratulálok a jó bemutatkozáshoz

Mindegyik általad preferált brókercég elérhető telefonon is (magyarul), tehát ha nem találsz információt a számlanyitással kapcsolatban vagy van még kérdésed akkor érdemesebb a brókercéggel felvenni a kapcsolatot mint fórumon kérdezgetni róla. Már csak azért is, mert velük fogsz szerződni és az ő információik lesznek a mérvadóak és nem egy fórumtársé.

Nagyon hasznos tud lenni egy fórum, de kire fogsz mutogatni, ha esetleg egy olyan hozzá nem értő mint én azt mondom, hogy 100 000 forinttal lehet számlát nyitni az Ersténél és nagyon jó cég, mert olcsók?
                              Aztán elkezdesz kereskedni náluk és esetleg kiderül, hogy minden gombnyomásért fizetni kell?

A te anyagi helyzeted és másé sem érdekel (piacot sem fogja).

Nagyon szívesen fog segíteni neked bárki ezen a fórumon, csak lehetőség szerint olyan kérdéseid legyenek amire nem volt még válasz vagy amire te nem találtál még választ úgy, hogy rendesen utánajártál volna a dolognak.

Hozzászólás

Working...
                              X