Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

DTT Financial

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• ALTERMAN
    válaszolt
    Jól át lett gondolva a feltétel!Sőt,talán sok is a megengedett kötésegység,kivéve ha az korlátozva van max 10 Lotban.(nem tudom).
    Ugyanis az igazi bankközi piacon nincs tőkeáttét!
    Ami talán nem lett jól át gondolva,az az időtartam.Nem lehet 3,de még 6 hónap után sem eldönteni egy számlatörténetről,hogy az megbízható,és folyamatosan teljesítő lesz a jövőben,vagy sem.Komoly alapkezelők nem skalpolnak,ez nem az a pálya.Hosszútávú poziciokkal keresnek,de lehet akár 4 hónapos rossz szériájuk is!
    10 Lot egységgel 1000 pip egy évben kb 10% nyereséget jelent.
    Úgyhogy a pip nyereség számít,az mutatja a valós teljesítményt.
    (mindenki tud tőkeáttéttel nyereséget növelni)
    Egyáltalán nem teljesíthetetlen a követelmény.

Szólj hozzá::

• fsdhbfjksdbflhsdgfj
    válaszolt
    Jó írás, gratulálok. Más okok miatt sem a daytraderek a kereskedői célcsoport.

1, A platform kezelése lassú, nehézkes, nem való gyors döntéshozásra, és megbízásbevitelre.
    2, 1 pozíció maximális mérete 1 lot lehet. Összesen lehet nyitni 1+1+0,5 lotot egy páron. De 0,1 lotos lépésközzel méretezhetőek a pozik, szóval nem kell fix értékekben gondolkozni senkinek. 6-15 pipes stopokkal, azonos helyen nem lehet benyitni 3 pozíciót kézzel, legfeljebb limit orderekkel.
    3, Leragadtál a 2,5 lotnál, holott összesen 10 lotod is nyitva lehet. Igaz, ehhez legalább 4 páron is kötni kell, amit egy gyors daytrader nem tud egyszerre figyelni.
    4, Nem lehetetlen a feltételeket teljesíteni, már több embernek is sikerült. Ők viszont M30 és D1 időtávok közt kereskednek.

Bizonyára sok tehetséges ember van, akik ilyen-olyan okok miatt nem tud/akar ebben részt venni, nekik valami más lehetőséget kell találni.

• fxMisi
    válaszolt
    Kedves Forexkutya
    Először is köszönöm a kimerítő értékelést. Természetesen teljesen érthető a megközelítésed, a témához, és nem győzök csodálkozni, hogy ilyen is van a fórumon és nem csak a károgók,és okoskodó,kötekedő papírkutyák. Teljesen egyetértek az általad leírtakkal, és valóban ott hibáztam nagyot, hogy ebben a felhívásban nem tüntettem fel azt a tényt, hogy a DTT nem igazán preferálja a daytraderek kerskedését (természetesen ez nem kizáró ok),hanem inkább a napon túli kereskedések amire ez az egész rendszer épült. Azt azért el kell, hogy mondjam, nem csak demó traderek dolgoznak a cégnek, hanem már éles kereskedőink is vannak, igaz nincs köztük kifejezetten csak napon belüli kereskedő. Viszont, ha ebből a szemszögből nézzük a dolgokat, akkor látható, hogy ez a dolog egyáltalán nem lehetetlen. Az pedig itt is tökéletesen látható, hogy sajnos 60 trader jelöltből eddig 7 éles traderünk van. Tehát az a bizonyos 10% sajnos itt is mutatkozik. Tudod a szokásos dolog amikor 100 emberből 90 teljesen elveszti a pénzét a piacokon. Tulajdonképpen ezért keresünk mi minél több jelentkezőt, mert kb 20 igazi traderre lenne szükségünk első lépcsőben. Aztán fejlesztene tovább a cég egészen 100 éles kereskedői létszámig. Attól tartok, hogy ez nem nagyon fog össze jönni Magyarországon. Még egyszer köszönöm a kimerítő válaszodat és további sikeres kereskedést kívánok !

• Forexkutya
    válaszolt
    Szia Misi,

Azt nem tudom, hogy ezek a zenék mennyire jók, vagy nem, de engem maga a szakmai része jobban érdekelne. Engedelmeddel szeretnélek valamire rávilágitani illetve kíváncsi vagyok a véleményedre is.
    Sajnos évek óta visszatérően tapasztalom ( a nem eredményes kereskedőknél , épp ezért ritkán találkozom az ellenkezőjével, mivel eredményes kereskedő ritka mint a fehér holló) , hogy a legtöbb tréder a lot( vagy pip) irányából közelíti meg a kereskedést. Nem győzöm hangsúlyozni, még nem találkoztam olyan eredményes kereskedővel, akit nem hagyott volna hidegen a lot mérete, mint fontos tényező. Ezek a tréderek egy változó, kiszámolandó nem fontos számként tekintenek rá

Azt gondolom ki kell jelenteni, a kockázatkezelés azaz MM (money management) nélkül nincs eredményes számla. Ez alap és nélkülözhetetlenen , aki komolyan kereskedik, csak is ezzel a módszerrel mehet neki a piacnak. Mint sokan tudjuk ez nem szerencsejáték, illetve úgy is lehet tekinteni, de azokat hosszútávon meg fogja verni a piac.
    Amennyiben a helyes kockázatkezelés elvéből indulunk ki, akkor a lot értékének meghatározása csak egy számolásból eredő érték lesz. Mint tényező - főleg amennyiben automatizálva számoltatjuk - figyelmet sem érdemel, csak egy szám. Tőlem lehet 1 is, vagy akár 50 , de én 100 lottal is bátran és minden feszültség nélkül bekötök.

Már csak annál az egyszerű oknál fogva is,hogy eleve nem is szoktam figyelni, (mivel nincs jelentősége) , de legfőképpen fogalmam se szokott lenni épp melyik kötésem mekkora lottal kötöm. Adott lesz egy szám és annyi. Ugye az is egyértelmű, hogy kockázatkezelő tréder nem tud fix lottal dolgozni.
    Merem remélni, sokan vannak olyanok akik szintén hasonlóan gondolkodnak, és mint kockázatkezelő trédereknek ez alapszintű szabályként van benne a rendszerükben.

Amennyiben valakinek már ezek sem érthetőek, nyugodjon meg majd a végére az lesz.

Először is tegyük nagyító alá a feltételrendszereteket. Azt mondod számla 1.000.000. $ ahhoz tartozó max kötésméret 2,5 lot / kötés egy páron / az elvárás sem nagy évi 10% azaz havi 0.8- 0.85% így az 1 milliós számlán évi 100K $ azaz 8000-8500 $/ hó hozam.
    Nézzünk mit mond erre a tudatlan. Ó ez jónak tűnik, ez megugorható sima ügy. Végül is ez semmi csak havi 1 % , viszont végre itt a lottó ötös, a várt nagy pénz, 1 millió az álmok álma.
    Mert ugye minden amatőr az mögé bújik, azért vagyok eredménytelen mert kevés a pénzem és nagy kockázatot kell vállalnom, bezzeg, ha volna sok pénzem nem kellene nagy kockázattal nyomnom

Havi 1% az 1 milliós számlával !!! Jó , de van még egy akadály, ennél a nagy számlánál valahogy majd le kell tudni győzni a lot méretből adódó stresszt. Igen ám , de ebben is segítenek ezek a jótevők, az se lesz probléma, mert ahogy eddig is, ezután is 1-2-3 lottal kell kötögettem.
    Hát ez őrület, ez maga az EuroLotto ötös!!!

És akkor !!! Engedelmetekkel Én lennék a példa. Én egy day trader vagyok, aki évek óta azonos rendszerben dolgozva, szép nyugodtan legyártja a havi 5-12 db R- jét !!! Gondolom a tapasztalatlanok
    most nem értik, mit is ? A szakmabeliek már kezdik sejteni, (sőt pontosan tudják) hova fogok kilyukadni. Igen, sok tucatnyi kötéssel pluszokat/mínuszokat gyártva havonta 5-12 R- nyit szoktam termelni, ami csak is az MM beállítástól függ, hogy az százalékban meghatározva mennyi szokott lenni. Maga a számla éves hozama - ezen kívül - még attól is függ, hogy ezeknek az R -eknek az értéke milyen ütemben, mekkora méretre van átállítva. Ez - nem lehet túl sok embernek ismerős, mivel használata nem jellemző a sima trédereknél, inkább a vagyonkezelők, alapokat kezelő tréderek eszköze - éven belüli account managemant.

Most akkor mondjuk azt Nektek dolgozok ...... Lehetőségek, korlátok, adottak........ Mint day trader jellemzően, 6 és 12 pip közötti , de max 15 pipes kockázatokkal dolgozom, azaz R-ekkel. És akkor itt az ideje - a kezdőkkel- megértettni, mennyire jelentéktelen tényező maga a lot méretezés, illetve mekkora korlát és milyen lehetetlen helyzetet hozhat, ha valaki ezzel a korláttal próbálja kontroll alatt tartani a trédert.
    R meghatározása és kiszámolása....
    R = számla összege X (szor) meghatározott % azaz R határozza meg mennyi lesz összegben, vagy akinek jobban tetszik %-ban a veszteség, vagy a nyereség, amennyiben 1 R-nyit elmozdul a piac. (hogy mennyit és milyen irányba mozdul el, annak itt most nincs jelentősége ,erre senki ne kezdje el írni a sületlenségeit).
    Tehát pl, 1.000.000.$ X 0.1 % azaz R-enként nyerő vagy vesztő 1000 $ vagyis a tőke 0.1 %.

O.k akkor ebben megegyeztünk adott az R!!! De mekkora elmozdulás kell , hogy az R-nyi +1, vagy -1 legyen.
    Nagyon egyszerű, a kockázat mint technikai szint, (mostantól felejtsd el, hogyha eddig fix pip mérettel dolgoztál, egy profit sem látsz így tradelni) fogja meghatározni.
    Vagyis Én ezt jellemzően 6-15 pip közé szoktam rakni. Na itt jön a lot mérete mint szám, ki kell számolni, vagy kiszámoltatni. A kockázatkezelésnek a szereplői : kockázandó összeg mint R, ahhoz változó pip mint technikai szint, akkor ahhoz a lot méret már csak egy jelentéktelen kiszámolandó szám lesz, ami minden egyes kötésnél más és más lesz, a technikai (stop egy R) szint függvényében.
    Ezek alapján teljesen mindegy a lothoz milyen szám párosult, kijött egy szám és kész, annyival kell kötni és csókolom. Mivel automatikusan számoltatom ki, és köttetem meg, ezért soha nem tudom és nem is foglalkoztat mennyi az annyi.

Jó akkor most nézzük meg, mit is szeretnétek , hogy elérjenek a tréderek és ehhez milyen korlátokat szabtatok.
    1.000.000.$ számla ahhoz max 2,5 lot , de legyen havi kb. 0.8 % 8000 $ Hát kérem ez nem egyszerű arányosítás egy daytradernek!!!

Arany szabály első nap első órán tanítják 1 lot 1 pip elmozdulás + vagy - 10 $-t eredményez (na ez sem minden páron, és főleg akkor nagyon nem, amennyiben nem is $ alapú a számlád, de ezt most a könnyebb példa miatt hagyjuk).

Mivel korlátozva vagyok (ugye most Nektek dolgozom max 2.5 lot/ egy pár kötés) így előre ki kell számolnom ebben az esetben maximum mekkora lehet az R értéke a legkisebb technikai szint bekötés esetén ami jelen esetben 6 pip. (mert hogy azért a legkisebbre kell számolni mert minél kisebb a pip méret annál nagyobb a lot) . Szóval akkor számoljunk, mekkora az R értéke ahol még akár 6 pipnél is bele fogok férni a kötésenként 2.5 lotba.

2.5 lot 25 $ pipenként azaz 6 pip elmozdulás 150$ MEGSZÜLETETT AZ R ÉRTÉKE 150$ ebből már könnyű kiszámolni, az 1.000.000. $ számlán 0.015% köthető be mint kockázat.
    (ugye mindenki érti, amennyiben ez nem 6 pip, hanem pl, 10 pip akkor is 150$ 0.00015 % lesz a kockázat, csak akkor nem lesz szükség 2,5 lotra (csak 1.5 lot) )

Szóval EGY R 150 $ vagyis 0.015 % ......az elvárás meg havi kb 8000 $ 0.8 %....... ebből adódóan CSUPÁN CSAK !!! 53.3 R- nyit kell tudni csinálni egy daytradernek. Azt gondolom egy kezdőnek sima úgy (elvben, ha csak a 1.000.000 $. számla, és a 0.8 % lebeg a szeme előtt) egy profi következetes tudatos trédernek lehetetlen.

Még véletlen sem megsértve, de ezek a feltételek nem lettek alaposan átgondolva illetve még az is lehet, hogy jól át lett, csak azoknak a tredereknek lett szánva akik 50-70 pip alatt nem vesznek fel kockázatot.Félre ne értsd, nem a kockázat korlátozása mint elv a probléma, mert az teljesen természetes és szokás is.

Ezzel az egésszel csak azt szerettem volna bizonyítani, hogy egy daytrader esetében a korlátok nincsenek arányában az elvárt hozamokkal és maga a lot korlátozás egy hibás, kiöregedett elv a kontrollra . Erre van sokkal ésszerűbb technika, amivel a tréderek összes típusa érintve lehetne, és a kontroll alatt tartás is lehetséges lenne.

Ezeket a Ti általatok felállított arányokat Én sem (más daytrader sem) tudnám teljesíteni, mert amennyiben tudnék havonta 53 R- nyit , már $ milliárdos alapokat kezelnék, és minden újság címlapján ott lennék. Én csak azt a szerény 5-12 R-nyiket tudom havonta, de azt szép konzisztensen. Szerintem nem is kell több, ez bőven elég. Ehhez kell a profit szinttel arányosan növekvő MM , ahhoz folyamatosan igazított account managemant., és már kész is a recept egy szép kis kerek évhez, merthogy ez az igazi kockázatkezelés, és egy tréder kordában tartásának kontrollja, nem a lot méret korlátozása.

Amennyiben hosszúra sikerült, - próbáltam a kezdőknek valami más megközelítést vázolni - úgy elnézést a profiktól.

Kedves Misi, kérlek levelem ne vedd kritikának, szakmai inditatás vezérelt.
    Üdv,

• Ginew
    válaszolt
    Zooli Trading Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kár alkudozni, nem valószínű hogy változnának a feltételek.
    Egy pozíció max 1 lot lehet, tehát a 2,5 lotot csak 1+1+0,5 kötésekkel tudod megnyitni. Azt is csak úgy, hogy H1-en nyitsz 1 lotot, H4-en még egy lotot, meg D1-en 0,5-öt. A kötések grafikusan csak azon az idősíkon látszanak, ahol nyíltak. Tehát H1-ben csak a H1-ben nyílt kötések látszanak, a többi nem. A részletes kötéslista persze mindent tartalmaz.
    Ez a rugalmatlanság hiánya, pedig nekik jobban megérné mint nekem az hogy mi hogy látszik nem nagy kaland, mert úgyis minden elemzés másik felületen menne, és ott akár egy demón lehetne kötögetni.. De így h maximumon járatva is havi 320 pip kell, miközben lehet nincs is annyi mozgás.. Max tükörpárokkal trükközve, vagy xau.. mindenesetre egy egészséges üzleti kapcsolatban nem csak 1 irányból diktálnak és kész.. Az semmi jóra nem vezet..

• fsdhbfjksdbflhsdgfj
    válaszolt
    Kár alkudozni, nem valószínű hogy változnának a feltételek.
    Egy pozíció max 1 lot lehet, tehát a 2,5 lotot csak 1+1+0,5 kötésekkel tudod megnyitni. Azt is csak úgy, hogy H1-en nyitsz 1 lotot, H4-en még egy lotot, meg D1-en 0,5-öt. A kötések grafikusan csak azon az idősíkon látszanak, ahol nyíltak. Tehát H1-ben csak a H1-ben nyílt kötések látszanak, a többi nem. A részletes kötéslista persze mindent tartalmaz.

• Ginew
    válaszolt
    Szal, ha jól értelmezem, mondjuk egy 0,1% risket nézve, 50es stoppal max kötésméret 2,5lottal kell kereskedni havi 320 pipet minimum, de úgy, hogy a DD elmehet 1200 pipig.. (3%). A kötésméret korlát nem tetszik, teljesen felesleges ha úgyis megvan adva a max DD.. Ha ezt fel lehet emelni 5 lotra, persze a max 10 maradhat, akkor simaliba

• fxMisi
    válaszolt
    Kedves Jano

szerintem van neked más is amivel szórakozhatsz

• Jano
    válaszolt
    döbbenet micsoda zenei kínálat van ezen a szálon. Dj DTT in da house
    Jano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nekem tetszik maga az ötlet és a kivitelezés is elég jó A paprika alaphoz Pap Rita illene, de inkább egyfajta kedvenc a 90-es évekből a vidékieknek elsősorban.. it a forum.trader.hu-n most először élőben:
    ..
    "Száz lampion - lassan elkapta a dal ritmusát"

Modern Hungaria - Elfujja a szél

Ja es ha már itt tartunk, kalkbrenner egy klasszikusa. Küldöm ezt Tatai balintnak és a paprika teamnek svajcba, ciprusra, cayman szigetekre, kazahstanba, lacinak nyiregyházára, harzolnak, kmisinek , kockasseggűnek, gp57-nek, kamionosnak, ironmaster zalannak, füleky brownmozgas ferinek, shcafermeiernek, es hr birgermeiernek, dvitnek, nagyd quake godmode-nak, anyukamnak, horvath noloss andrisnak, dr andrewsnak, es minden kedves firum olvasónak legyen akár plusszos akár minuszos.

a szöveg pedig mintha csak rólunk traderekről szólna:
    and we build up castles
    in the sky and in the sand
    design our own world
    ain't nobody understand
    I found myself alive
    in the palm of your hand
    as long as we are flyin'
    All this world ain't got no end
    lehet hogy kamu vagy hülyeség, de szeretném felhívni a figyelmet, hogy a zene ami a reklám alatt megy az Agoria... egyik kedvenc francia minimal zenészem ( a másik aes dana.. de ő másik kategoria)

akinek tetszik a hedge fund dal annak itt az egész:

na de ha már itt tartunk és szombat este révén minimál hedge fund reklámzenékben gondolkodunk itt az egyik legjobb *magyar* minimál kedvencem..i.. igen ő Hauber Zsolt és a Life... itt most a forum.tozsde.hu> brokerblogban először..

Tapcinak küldöm innen a szerb határ mellől, Kamionos arany shortjához (Aranyeső hulljon rája), Kockásseggű 20 éves autostoppos emlékeihez és az ironFx Teljes teamjének, Magyar Balázsnak és a BME összes többi jediTEK lovagjának, Birgermeiernek laura69-nek, Menő Jenőnek (USD), Bill-nek, Kmisinek, Safe-nak, Sindlernek, Bajana-nak, efraim-nak, OrkAti-nak, Skylightnak a sógorokhoz ( remélem olvasod és nyomod még a villákat), TMforexnak ( hol maradnak a tweetek bro), Kass Zolinak és az XTB érthetetlen elemzéseinek, Pintér Profit megtudodcsinálni Péternek, vuknak és vakmajomnak, a tőszdesügéreknek ( főleg a veszprém és MKB rajongóknak, Canslim-nek, tapasznak, anyámnak.. kihagytam valakit?

.. azt hiszitek jó kedvem van? kemény hetünk lesz.. ki kell kapcsolódni előtte. az alábbi song a forex nagy igazsága swing trade rile #1 egyszer fenn egyszer lenn

Modern Szeged, Modern Mesterházy, Modern Kalium-Jodid kisbolt paks-2-nek, modern capital controls, modern forex...

peace guys

moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Okos.

• moncsicsi78
    válaszolt
    Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Minek ennyire bonyolítani..?
    Adjatok 500ezret 3 évre, amire garanciát vállalok, és 3 év múlva visszaadok nettó 1 millát, a többi amit meg még sikerül összehoznom, az enyém
    Okos.

• Jano
    válaszolt
    fxMisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Traderek !
    Engedjétek meg, hogy egy olyan kereskedési lehetőségről tájékoztassalak benneteket, amilyen Magyarországon teljesen egyedülálló, és nagyon kedvező lehet a számotokra. Bizonyára hihetetlennek tűnik, pedig igaz ! A cégnél lévő éles számlán kereskedő traderek már jutalékot is vettek fel a kereskedési eredményeik után
    A kezdeményezést egy magyar érdekeltségekkel is rendelkező cég indította, a híres Richard Dennis által indítottTurtle Traders program mintájára.
    Kiknek szól ez a lehetőség?
     aki úgy gondolja, hogy traderként azon a szinten van, hogy a mókuskerékből már ki tudna szakadni, de ehhez szó szerint 'a pénz a legkevesebb',
     aki úgy érzi, hogy jó úton halad, de szüksége lenne valamire, ami átlendíti a nehézségeken, hogy sikeressé válhasson

Elvárások a traderekkel szemben:
     a cég saját rendszerében, saját platformján egy pár hónapos pozitív egyenlegű számlatörténet felépítése (most megmutathatod, hogy a kidolgozott rendszered életképes)
     hozamelvárás éves szinten minimum 10 %
     a maximális visszaesés mértéke ne legyen nagyobb, mint 3 %

Amit a cég kínál:
     a sikeres próbaidőszak után 1 millió (!) dolláron kereskedhetsz
     a sikerdíjad mértéke 30 % az elért nyereségből
     egy közösség, ahol megoszthatod a tapasztalataidat a többi traderrel
     piacelemzések, akár napi megbeszélések
     Fontos megjegyezni, hogy a rendszeredet az alábbi feltételeknek megfelelően kell optimalizálni:
     nem használhatsz tőkeáttételt, így maximálisan 10 lot kötésegység lehet nyitva
     instrumentumonként maximálisan 2.5 lot köthető be
     maximum 10 lot pozíciót vehetsz fel egyszerre
    Ezekből következik, hogy kb. 8000-8500 dolláros profitot kell produkálni egyenletesen havonta.
    A cég az alábbi tagsági szinteket hozta létre, hogy mindenki megtalálja a saját képességeinek, igényeinek megfelelőt.
    Alap tagság –ingyenes
    Ezüst tagság -20€ /év (egy éves díj fizetendő)
    Arany tagság -20€/hó (minden hónap elején fizetendő)
    Platina tagság -99€/hó (minden hónap elején fizetendő)

Természetesen a különböző tagságok különböző szolgáltatásokat jelentenek

Aki úgy gondolja, hogy a fenti feltételeknek megfelel, további részletekért forduljon Vági Misihez a vm kukac dtt-financial.com címen.
    És végezetül......
    tehát maga a lehetőség röviden: csinálsz havi 0,8 %-ot, és keresel cca. 500.000 Ft-ot. De a címben kockázat nélküli lehetőséget írtam miért is? Mi az amit veszíthetsz? Maximum a lehetőséget magára a lehetőségre.
    Szerintem kár lenne kihagyni!
    Üdvözlettel: Vági Mihály
    hülyeség.

• Ginew
    válaszolt
    Minek ennyire bonyolítani..?
    Adjatok 500ezret 3 évre, amire garanciát vállalok, és 3 év múlva visszaadok nettó 1 millát, a többi amit meg még sikerül összehoznom, az enyém

• fxMisi
    válaszolt
    Kockázat mentes lehetőség

Kedves Traderek !
    Engedjétek meg, hogy egy olyan kereskedési lehetőségről tájékoztassalak benneteket, amilyen Magyarországon teljesen egyedülálló, és nagyon kedvező lehet a számotokra. Bizonyára hihetetlennek tűnik, pedig igaz ! A cégnél lévő éles számlán kereskedő traderek már jutalékot is vettek fel a kereskedési eredményeik után
    A kezdeményezést egy magyar érdekeltségekkel is rendelkező cég indította, a híres Richard Dennis által indítottTurtle Traders program mintájára.
    Kiknek szól ez a lehetőség?
     aki úgy gondolja, hogy traderként azon a szinten van, hogy a mókuskerékből már ki tudna szakadni, de ehhez szó szerint 'a pénz a legkevesebb',
     aki úgy érzi, hogy jó úton halad, de szüksége lenne valamire, ami átlendíti a nehézségeken, hogy sikeressé válhasson

Elvárások a traderekkel szemben:
     a cég saját rendszerében, saját platformján egy pár hónapos pozitív egyenlegű számlatörténet felépítése (most megmutathatod, hogy a kidolgozott rendszered életképes)
     hozamelvárás éves szinten minimum 10 %
     a maximális visszaesés mértéke ne legyen nagyobb, mint 3 %

Amit a cég kínál:
     a sikeres próbaidőszak után 1 millió (!) dolláron kereskedhetsz
     a sikerdíjad mértéke 30 % az elért nyereségből
     egy közösség, ahol megoszthatod a tapasztalataidat a többi traderrel
     piacelemzések, akár napi megbeszélések
     Fontos megjegyezni, hogy a rendszeredet az alábbi feltételeknek megfelelően kell optimalizálni:
     nem használhatsz tőkeáttételt, így maximálisan 10 lot kötésegység lehet nyitva
     instrumentumonként maximálisan 2.5 lot köthető be
     maximum 10 lot pozíciót vehetsz fel egyszerre
    Ezekből következik, hogy kb. 8000-8500 dolláros profitot kell produkálni egyenletesen havonta.
    A cég az alábbi tagsági szinteket hozta létre, hogy mindenki megtalálja a saját képességeinek, igényeinek megfelelőt.
    Alap tagság –ingyenes
    Ezüst tagság -20€ /év (egy éves díj fizetendő)
    Arany tagság -20€/hó (minden hónap elején fizetendő)
    Platina tagság -99€/hó (minden hónap elején fizetendő)

Természetesen a különböző tagságok különböző szolgáltatásokat jelentenek

Aki úgy gondolja, hogy a fenti feltételeknek megfelel, további részletekért forduljon Vági Misihez a vm kukac dtt-financial.com címen.
    És végezetül......
    tehát maga a lehetőség röviden: csinálsz havi 0,8 %-ot, és keresel cca. 500.000 Ft-ot. De a címben kockázat nélküli lehetőséget írtam miért is? Mi az amit veszíthetsz? Maximum a lehetőséget magára a lehetőségre.
    Szerintem kár lenne kihagyni!
    Üdvözlettel: Vági Mihály

• AngyalBandi
    válaszolt
    Zooli Trading Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hogy ismét ON legyen a téma.

Írtam egy cikket a történetről az oldalamon.
    Van aki már látott ebből pénzt is?

• fsdhbfjksdbflhsdgfj
    válaszolt
    Munkalehetőség profi kereskedőknek

Hogy ismét ON legyen a téma.

Írtam egy cikket a történetről az oldalamon.

Working...
X