Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

DTT Financial

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

fxMisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tisztelt Uraim,

Amíg Önök itt megváltják a világot, addig az élesben kereskedő tradereink szépen élnek a lehetőséggel, és minden hónapban veszik fel a profitot. Nem posztolnak és nem is okosok "csak" kereskedők akik teszik a dolgukat. Bizonyára könnyebb kitalálni, hogy valami miért nem jó, mint megcsinálni azt. Egy kicsit tévedtem amikor azt hittem, hogy itt nem érvényes a szokásos (dögöljön meg a szomszéd tehene) elv, hiszen azt gondoltam, hogy lesz valaki aki esetleg él a lehetőséggel. Az viszont biztos, hogy senkinek nem kötelező itt kereskedni. Viszont ha valaki ajánlott egy lehetőséget (ingyen) akkor ki lehet találni, hogy élek vele vagy nem. Azt sem érdemes feszegetni, hogy miért nem érdemes elkezdeni. Na mind1 mindenkinek további kellemes fikázást kívánok !
    Így van!Semmibe nem kerül,a lehetőség adott!Miért ne próbálná ki bárki is?
    És saját személyes véleményem,hogy a feltételek nagyon jól átgondoltan vannak kialakítva,a célnak maximálisan megfelel!A legjobbak megtalálása!
    Úgyhogy ehhez gratulálni szeretnék a DTT-nek!(tudom nem leszek ezzel népszerű,valamint nincs közöm a céghez,és nem tradelek náluk,de ez van).
    Enyém a galaxis leggyorsabb hajója!

Hozzászólás

Kedves Misi! Mivel ez nem a DTT honlapja hanem egy fórum, had szabadjon már elmélkednünk beszélgetnünk vitatkoznunk belekötnünk hibákat keresni és javasolni dolgokat.. A kommentek sokszínűsége és a nézetek egymással való megosztása jelenti számomra a fórumozást

Hozzászólás

fxMisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Tisztelt Uraim,

Amíg Önök itt megváltják a világot, addig az élesben kereskedő tradereink szépen élnek a lehetőséggel, és minden hónapban veszik fel a profitot. Nem posztolnak és nem is okosok "csak" kereskedők akik teszik a dolgukat. Bizonyára könnyebb kitalálni, hogy valami miért nem jó, mint megcsinálni azt. Egy kicsit tévedtem amikor azt hittem, hogy itt nem érvényes a szokásos (dögöljön meg a szomszéd tehene) elv, hiszen azt gondoltam, hogy lesz valaki aki esetleg él a lehetőséggel. Az viszont biztos, hogy senkinek nem kötelező itt kereskedni. Viszont ha valaki ajánlott egy lehetőséget (ingyen) akkor ki lehet találni, hogy élek vele vagy nem. Azt sem érdemes feszegetni, hogy miért nem érdemes elkezdeni. Na mind1 mindenkinek további kellemes fikázást kívánok !

nyugi van fülemüle. itt olyat kapsz amit sehol másutt ráadásul ingyen: őszinte és tabuk nélküli véleménykinyilvánítást.

Kínálj valami olyat amitől leesik az állunk és rohanunk a dtt-re regisztrálni. Csomagold be ugy hogy csak remegő kézzel merjük kibontani és büszkék lehessünk rá hogy részesei lehetünk és a megfelelni akarás szorongassa gyomrunkat.

Nem kell ezt tulcizellálni: az ajánlatod egyszerűen ebben a rétegben nem vonzó.

Hozzászólás

https://www.youtube.com/watch?v=VUpL...ature=youtu.be

Hozzászólás

Sziasztok! DTT-vel kapcsolatban Mr. Altermannal értek egyet...amíg nem próbáltad minek szövegelsz!!...Alterman öreg harcos hogy vagy...hogy megy a kereskedés?

Hozzászólás

Hogyan megy ez a project?Tud valaki valamit?

Hozzászólás

kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Hogyan megy ez a project?Tud valaki valamit?
                Úgy tudom megfeneklett a projekt. Volt már pár éles kereskedő, de elfogyott a kereskedő rendszer fejlesztésére szánt pénzügyi keret.
                Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Úgy tudom megfeneklett a projekt. Volt már pár éles kereskedő, de elfogyott a kereskedő rendszer fejlesztésére szánt pénzügyi keret.
                  Mozgalmas ez az év!

Hozzászólás

Mozgalmas ez az év!
                    Pedig még csak február van. Viszont van új feltörekvő csillag a számlakezelésben, de erről meg nem írhatok.

Hozzászólás

Pedig írhatnál róla!Idén már annyit szórakoztam,hogy egy szilveszteri buli semmi ehhez képest!
                      Igazából nem értem a DTT sem!
                      -voltak sikeres kereskedők..
                      -tehát pénzt termeltek(amin osztoztak)
                      -és elfogy a fejlesztési pénz??

Azt hiszem logikai továbbképzésre kellene jelentkeznem már..

Hozzászólás

Pedig írhatnál róla!Idén már annyit szórakoztam,hogy egy szilveszteri buli semmi ehhez képest!
                        Nem tudok részleteket. Drágák lehettek a programozók.

Hozzászólás

Valószínű szerintem is..meg az áram is drága stb

És az új feltörekvő csillag?Miért nem irhatsz róla,ez az év joo lesz érzem!

Hozzászólás

Milyen színű? Valószínű.

(Nem is tudom, miért voltam korábban bizalmatlan:
                            http://forum.tozsde.hu/43987-post10.html
                            http://forum.tozsde.hu/tovabbi-befek...e-talents.html )
                            http://moneymentor.5mp.eu

Hozzászólás

Sziasztok

Éles kereskedő vagyok, voltam náluk. Nem fizettek jutalékot! Arra hivatkoznak, hogy a magyar csapat összességében veszteséges és ezért nem fizetnek a sikeres kereskedőknek.

Mi köze a sikeres kereskedőnek a vesztő kereskedőhöz?

Ezt a feltételt nem fektették le az elején! Ha ezt tudom bele se vágok a kereskedésbe!

1 évig kereskedtem náluk! Bebuktam

Nem érdemes velük foglalkozni!!!

KUKA!!!
                              www.strategon.hu-Boczán László Tel:+36703661766

Hozzászólás

Strategon_zrt. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Sziasztok

Éles kereskedő vagyok, voltam náluk. Nem fizettek jutalékot! Arra hivatkoznak, hogy a magyar csapat összességében veszteséges és ezért nem fizetnek a sikeres kereskedőknek.

Mi köze a sikeres kereskedőnek a vesztő kereskedőhöz?

Ezt a feltételt nem fektették le az elején! Ha ezt tudom bele se vágok a kereskedésbe!

1 évig kereskedtem náluk! Bebuktam

Nem érdemes velük foglalkozni!!!

KUKA!!!
                                Mondom, hogy gennyes szakma ez, végtelen hosszú lehetne a sor az inkorrektekről.

Hozzászólás

Working...
                                X