Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

DTT Financial

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• kockas
    válaszolt
    Kamionos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kmisi: nyilván a SL/TP szintekből lehet következtetni az idősíkra. Meg az adott idő alatt benyitott pozik számából. De hogy ebből visszafejteni egy stratégiát?? Na az nem egyszerű. Talán lehetetlen is.
    Szia, küldd a kötéslistádat, és megmondom egyszerú eset vagy e vagy sem )

Szólj hozzá::

• Kamionos
    válaszolt
    Kmisi: nyilván a SL/TP szintekből lehet következtetni az idősíkra. Meg az adott idő alatt benyitott pozik számából. De hogy ebből visszafejteni egy stratégiát?? Na az nem egyszerű. Talán lehetetlen is.

A szerződés nyilván fontos. Az embernek manapság óvatosnak kell lennie azzal, hogy mit ír alá. Nem vagyok jogi szakértő, de biztosan kell egy ilyen cégnek magyar engedély?
    Hozzáteszem a magyar hatóságoktól én nem vagyok nyugodtabb. 20 fillért nem érnek.

Gondolom a szerződést majd meglátod, amikor ott tartasz. Én ilyenkor azt szoktam mondani, hogy elviszem megnézetni egy ügyvédismerőssel. A reakcióból már olvasok, hogy tiszta-e a dolog. Volt, ahol nem is engedték, hogy kivigyem az irodából

• Kamionos
    válaszolt
    Otthonról lehet kereskedni, vagy bent kellene ülni valami flancos irodában?

• kmisi
    válaszolt
    Ma keresett, hogy miért nem kereskedek intenzívebben. Írtam Önnek:

"…
    csináltam kb. 70 tradet, kb. 95% találati aránnyal. Szépen gyűlik is a nyereség annak ellenére, hogy a stratégiámat nem akarom, és nem is tudom teljes mértékben kihasználni a felületükön…

12.04 körül kerestem Önt skype-on, feltettem néhány kérdést. Nem látom, hogy kaptam volna választ.

Próbáltam mások tapasztalatait is kikérni, de arra se nagyon jött visszajelzés: http://forum.tozsde.hu/tovabbi-befek...e-talents.html

Szóval a mai napig nem tudom, komoly-e ez a dolog. Valóban komoly cég, komoly ügyfelek, vagy csak „dolgozz ingyen 3 hónapig, lássuk a sikeres stratégiád”?

Ha tényleg komoly, küldjön nekem legyen szíves egy céges tájékoztatót, szerződés tervezetet…"

Válasz:

Amint látom Ön egy alacsonyabb idősíkon kereskedő trader, ami valóban meg nehezíti a kereskedést …

Nem is értem milyen engedélyre kíváncsi ? Hiszen a cég Svájcban van bejegyezve. A szerződésekkel kapcsolatban csak annyit, hogy kérdezze meg azok közül a traderek közül akik már élesben kereskednek, hogy milyen a szerződésük, mert én erre nem adok semmiféle felvilágosítást.

Tehát:
    1. Ön mégis látja, hogy milyen idősíkon, hogyan kereskedtem. Éppen erről beszéltem.
    2. Ne haragudjon, de külföldi munkáltató is szokott Magyarországon magyar engedéllyel rendelkezni, s munkavégzés előtt tisztázni a szerződéses feltételeket.
    3. Ha nem akar tájékoztatni, velem dolgozni, ne keressen, ne kérjen számon.

4. Sok sikert Önnek és az élesben kereskedő tradereknek.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    A honlapon ez áll:

Can I use my previous track record instead of qualifying here?
    No. Each of our traders needs to pass our qualification process. Our trading strategy is a pure trend lines based trading approach, therefore the trader needs to prove that he is also profitable with our strategy and software.

• fxMisi
    új témát indított: DTT Financial

DTT Financial

Tisztelt Trader Kollégák !
    Egy kereskedési lehetőséget ajánlok nektek ! Amennyiben úgy érzed, hogy sikeresen tudsz kereskedni a Forex piacon, akkor itt a lehetőség, és csak a munkád befektetésével komolyabb tételekben kereskedhetsz. Természetesen ehhez egy „Track Record” szükséges ahol bizonyítani tudod, hogy képes vagy, hosszú távon is profitosan kereskedni.
    Konkrét érdeklődés esetén keress meg a vm@dtt-financial.com címen.
Working...
X