Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Armada Markets

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Armada Markets

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Sziasztok!

Ezzel a céggel van vkinek tapasztalata?
    Kíváncsi vagyok a véleményetekre, főleg aki "rendespénzel" tolja vagy ilyesmi, mert én eddig a demot és a welcome szlát próbáltam, ami elég tetszetős volt.

Köszi

Chris eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, főleg aki "rendespénzel" tolja vagy ilyesmi, mert én eddig a demot és a welcome szlát próbáltam, ami elég tetszetős volt.

Köszi

http://forum.tozsde.hu/brokercegek/7...html#post44692
    www.forexvilag.blog.hu

Hozzászólás

Sziasztok!

Köszi
      Kód:
      http://forex.profikezdo.hu/forum/viewtopic.php?f=15&t=1374

Hozzászólás

hú jó gyorsak vagytok, köszi
        átnézem őket

Hozzászólás

korrektek.
          a legolcsóbbak is talán.
          gyors ügyfélszolg.
          sosem volt gondom a kifizetésekkel.
          Exchange számlát használj szerintem.

Hozzászólás

Sziasztok!

Köszi
            Nekem 3 hónapja van számlám az Armadánál, eddig tetszenek.
            H4-en szoktam kötni, valszeg nem belőlem fognak meggazdagodni :-D, de nem izgatnak a kisebb időtávok, meg időm sincs rá. Szóval sűrűn nem nézem a spreadeket, de számlanyitáskor azért figyelembe vettem mert fontos. tényleg nagyon jók, talán a legolcsóbbak a piacon. Kiszámoltam, hogy nagyjából 80-100 lotot kötök egy évben, és eddig kb 1,5-2 pip-el kereskedtem EurUsd-n. Ha csak ezt nézem átlag 1 pip-el többet fizettem ezelőtt, ami az éves forgalmammal számolva 800-1000$ plusz a brókernek. Nem mindegy, ha ennél többet kötsz akkor meg főleg. (sosem tudom, hogy a pip vagy a pont a tizedes, szóval lehet rosszul írtam de biztosan értitek, ne kötekedjetek )

Vannak náluk forint párok is, ha begyengül a huf - mint pl most - megjátszom EUR/HUF shortot, kifejezetten jó swap-ot fizetnek rá. Exchange számlám van.

Tesztből kértem egy kifizetést két héttel a számlanyitás után, senki nem kérdezett semmit, utaltak. Nekem két nap alatt jött meg a pénz.
            Az ügyfélszolgálatról nem nyilatkozom, keveset beszéltem velük mert nem tudok jól angolul, de biztosan jófejek - látom mások azt írják... Kár, hogy nincs magyar kontaktjuk itthon.
            Ezt leszámítva ajánlom őket, megbízom bennük.

Hozzászólás

Csúszásokról(slipage) tudtok valamit mondani?Főleg hírek idején?Mennyi az átlag?

Melyik számlatípust ajáljátok néhány ezer $-os szinten?
              Főleg ECN érdekelne.
              Ha jól olvasom 4$/lot a jutalék.Ez /side v. oda-vissza

Befizetés,kifizetés skrill-el(moneybookers) megoldható?

Csak valami észt felügyelet alatt áll?Egyéb szabályozás alatt nincs,ha jól olvasom
              Elég gyenge az angolom sajnos.

Hozzászólás

Osel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Csúszásokról(slipage) tudtok valamit mondani?Főleg hírek idején?Mennyi az átlag?

Melyik számlatípust ajáljátok néhány ezer $-os szinten?
                Főleg ECN érdekelne.
                Ha jól olvasom 4$/lot a jutalék.Ez /side v. oda-vissza

Befizetés,kifizetés skrill-el(moneybookers) megoldható?

Csak valami észt felügyelet alatt áll?Egyéb szabályozás alatt nincs,ha jól olvasom
                Elég gyenge az angolom sajnos.

Exchange számlát nyiss, 300$-tól lehet úgy tudom.
                a jutalék összesen 4$,€, stb, attól függ milyen devizán kötsz.
                (tehát eurusd-n ha 2€ lesz a commission. akkor azt fogod látni a jutaléknál irva kb 5,5$ mert a számlád dollár alapú... ha euró alapú akkor pontosan 4-et fogsz ott látni. Próbáld ki demon majd meglátod.)
                Skrill van, használhatod.
                Szabályozást én is nemrég kérdeztem, h lesz-e másik is, azt mondták nemsokára igen (sztem UK-ból az FCA, de csak tipp). Addig az országuk engedélye az van nekik, jól tudod... mintha egy magyar cégnek pszáf engedélye lenne, ugyan azt tudja az is.
                Hírek alatt a csúszást mérni felesleges... minden hír más. egyszer javadra fog csúszni a kötésed egyszer meg nem. Én nem javaslom h hírek alatt próbálj ki-beugrálni, nem csak az Armadánál, hanem más cégnél sem (főleg). De felőlem próbáld ki.
                korrekt környezetben mindenképpen megnőnek ilyenkor a spread-ek is. erről szoktak posztolni felvételt ahol látszik a spread-változás, youtube-on megtalálod ha rákeresel.
                Amit tapasztaltam eddig az kb 10 pip csúszás volt a legnagyobb, kétszer történt velem ilyen, egyszer ellenem mozdult a piac másodszor javamra.
                jó ideje nem mértem meg pontosan egyébként, de az átlagot napon belül néztem, -0.3 és +0.3 pip közé esett a legtöbb nap.
                Ha valakinek van aktuális mérése szerintem nemsokára majd megírja neked.

Hozzászólás

Uh, ez durva.
                  van az Armadának egy promója: ''trader of the month''.
                  (aki a legjobb az összes ügyfelük közül egy adott hónapban, annak adnak 500$-t és készítenek egy rövid kis interjút vele.)
                  2014.januári nyertes; csávó nem semmi amit össze-allinezett:
                  kb 10k$-ból 1250%, 120K$+ profit.
                  http://www.armadamarkets.com/trader-of-the-month/

hm. azt írja kb fél éve tradel, komoly szerencsehuszár az ember ahogy elnézem a kötéslistáját
                  nade mindegy, kívánom neki, hogy megtartsa a pénzt.

Hozzászólás

szerintem Pintér Péter extreme stratégiáját követheti de mik ezek a 0,01 es kötések?

Hozzászólás

sorosgyuri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Uh, ez durva.
                      van az Armadának egy promója: ''trader of the month''.
                      (aki a legjobb az összes ügyfelük közül egy adott hónapban, annak adnak 500$-t és készítenek egy rövid kis interjút vele.)
                      2014.januári nyertes; csávó nem semmi amit össze-allinezett:
                      kb 10k$-ból 1250%, 120K$+ profit.
                      http://www.armadamarkets.com/trader-of-the-month/

hm. azt írja kb fél éve tradel, komoly szerencsehuszár az ember ahogy elnézem a kötéslistáját
                      nade mindegy, kívánom neki, hogy megtartsa a pénzt.
                      El tudom képzelni embert: elkezdek kötni 0,01 Lottal, szép biztonságosan. Jó, bejött az első két kötés, emelem a tétet 0,05-re. Hoppá, vessző helyett pontot ütöttem, nem vette be tizedes vesszőnek. Bement az 50 Lotos trade, tőkeáttétel miatt belefért.
                      Ajjjjaj! Mi lesz most.... Na, nem is indult rossz felé... Benthagyom, jó lesz ez!

Hozzászólás

Fxflo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        szerintem Pintér Péter extreme stratégiáját követheti de mik ezek a 0,01 es kötések?
                        A GUMP féle verziónak egy big LIKE!
                        A valóság ennél szárazabb lehet.
                        Az enyémben is váltakoznak a 0.01 esek a komolyabbakkal. Pusztán lustaság az oka. Meglátsz vmi jót, amit mostanában tesztelsz, de nem fut éppen a demo.
                        Hát bekötöd a minimummal, mert kíváncsi vagy, bejönne e.
                        Igen, tudom lehetne húzni egy vízszintes vonalat és nézegetni.
                        Emberi hülyeség, rossz szokás, kerülendő.

Ez az Armadás oldal egyébként nekem egy kötéslista paradicsom, köszönet a linkért!
                        Röpke negyedóra alatt elég sok érdekes dolgot hámoztam ki belőle. tisztán látszik, hogy egy jó darabig még elleszek ezekkel.
                        Lustábbaknak itt egy igéretes dolog az egyik versenyzőtól:

My second strategy is built on the EUR/CHF cross and is completely automatized. This strategy uses the Bollinger Bands to determine where to enter, a grid and a multiplier of position to exit in profit. The robot is free and is called Blessing (thanks to the author for sharing). I “only” found the correct settings for the EUR/CHF cross (it is my little grail)
                        Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

Forex Gump eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          El tudom képzelni embert: elkezdek kötni 0,01 Lottal, szép biztonságosan. Jó, bejött az első két kötés, emelem a tétet 0,05-re. Hoppá, vessző helyett pontot ütöttem, nem vette be tizedes vesszőnek. Bement az 50 Lotos trade, tőkeáttétel miatt belefért.
                          Ajjjjaj! Mi lesz most.... Na, nem is indult rossz felé... Benthagyom, jó lesz ez!
                          svéd koronán kötött látom, lehet csak próbálgatta mennyi egy pip értéke...''eh, ***om fog számolgatni, ötven jó lesz''.

Hozzászólás

Fxflo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            eeeh, nem szarozott ez annyit, egyből allin

Hozzászólás

kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              A GUMP féle verziónak egy big LIKE!
                              A valóság ennél szárazabb lehet.
                              Az enyémben is váltakoznak a 0.01 esek a komolyabbakkal. Pusztán lustaság az oka. Meglátsz vmi jót, amit mostanában tesztelsz, de nem fut éppen a demo.
                              Hát bekötöd a minimummal, mert kíváncsi vagy, bejönne e.
                              Igen, tudom lehetne húzni egy vízszintes vonalat és nézegetni.
                              Emberi hülyeség, rossz szokás, kerülendő.

Ez az Armadás oldal egyébként nekem egy kötéslista paradicsom, köszönet a linkért!
                              Röpke negyedóra alatt elég sok érdekes dolgot hámoztam ki belőle. tisztán látszik, hogy egy jó darabig még elleszek ezekkel.
                              Lustábbaknak itt egy igéretes dolog az egyik versenyzőtól:

My second strategy is built on the EUR/CHF cross and is completely automatized. This strategy uses the Bollinger Bands to determine where to enter, a grid and a multiplier of position to exit in profit. The robot is free and is called Blessing (thanks to the author for sharing). I “only” found the correct settings for the EUR/CHF cross (it is my little grail)

hát igazán nincs mit
                              azt a Blessinget már olvastam ott korábban, kíváncsiságból rákerestem a neten egy pár percig (ha már pénzt csinált vele a gyerek...), de nem találtam semmit ha meglelitek toljátok fel ide pls, kielégíteném a kíváncsiságom elvarratlanul maradt szálát

Hozzászólás

Working...
                              X