Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Armada Markets

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• budfox eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kicsit olyan olvasni amit írsz, mint amikor egy nő vitázik: "mindig", "szokott" ... semmi konkrétum? (bocsi hölgyeim, de ez van )
    Most pont azt a hibát követed el, amivel a nőket vádolod: általánosítasz.

Hozzászólás

• moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Most pont azt a hibát követed el, amivel a nőket vádolod: általánosítasz.
      így legyen ötösöm a lottón
      erre inkább nem reflektálok, mert az teljesen offtopic lenne.
      Imádom a nőket! mea culpa

Hozzászólás

• budfox eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Én igyekszem a lényegre figyelni, az pedig a pénz. Kérdés nélkül és gyorsan kifizetnek, és szerintem amíg ez így van, addig minden megbeszélhető, megoldható apróság.
        Kereskedj ott, ahol nem érzed magad átverve vagy lehúzva. Én itt vagyok ezzel így először, korrektségből csillagos ötös.
        2 nap alatt nem jött meg a bankkártyás visszautalás. Pl. az ironfx gyorsabb.
        De ezt már be sem írtam, mert én is próbáltam a lényegre koncentrálni.

Lényeg : nem tudtam bezárni a kötést, a chaton simán eltűntek, nem reagáltak, másnap meg már a weboldaluk sem volt elérhető.

Bár tudom, számodra a férfias kommunikáció a fontos, de szerintem azért ezek is lényeges dolgok.

Hozzászólás

• Kedves budfox,

Amennyiben nem Soros György a valódi neved, megtehetnéd, hogy amikor látod, hogy "Szenior tagok" szánnak rád időt, vagy te akarsz nekik írni, akkor egy kicsit visszáb fogod magad. (bár lehetőleg akkor is teheted ezt, ha tényleg ő vagy)

0 hírnévvel, új tagként ne kezd el pl. moncsicsi78-at kioktatni, persze kivéve ha szeretnéd már fórumos tagságod első pár napjában teljesen lejáratni magad.

ui: bocs az offtopic-ért, de ez nagyon kikívánkozott belőlem
          Utoljára szerkesztve a következő által: safe; 2014-07-25, 13:11. Oka: elírás

Hozzászólás

• safe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Kedves budfox,

Amennyiben nem Soros György a valódi neved, megtehetnéd, hogy amikor látod, hogy "Szenior tagok" szánnak rád időt, vagy te akarsz nekik írni, akkor egy kicsit visszáb fogod magad. (bár lehetőleg akkor is teheted ezt, ha tényleg ő vagy)

0 hírnévvel, új tagként ne kezd el pl. moncsicsi78-at kioktatni, persze kivéve ha szeretnéd már fórumos tagságod első pár napjában teljesen lejáratni magad.

ui: bocs az offtopic-ért, de ez nagyon kikívánkozott belőlem
            ja, értem.

Hozzászólás

• nem tudom szoktátok-e ti is olvasni az Armada blogját, minden esetre a mostani bejegyzésük szimpi húzás, lényegében figyelmeztetnek a várható volatilitásnövekedésre:
              http://armadamarkets.blogspot.com/20...-on-forex.html

Hozzászólás

• SzörfösLány eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                szimpi húzás, lényegében figyelmeztetnek a várható volatilitásnövekedésre:
                http://armadamarkets.blogspot.com/20...-on-forex.html
                mt4-ben is küldték üzenetben, szoktak.
                Korábban is történt már ilyen

Hozzászólás

• sorosgyuri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  mt4-ben is küldték üzenetben, szoktak.
                  Korábban is történt már ilyen
                  Most ez jött az mt4-ben nemrég. Tény, érdekes sztori ez az EurChf, kíváncsi vagyok mi lesz vele végül, de elég következetes az snb szerintem - nem hinném, hogy megroppantanák... de ki tudja

"Dear,

The Swiss National Bank shocked marketwatchers on Sept 6, 2011 when officials introduced a EURCHF floor of 1.20. The announcement sent the pair up more than 1000 pips.

The SNB never put a timeline on the actions, only saying it was to prevent deflation. If Europe successfully navigates 2014 without a flare up in the crisis, the SNB will come under increasing pressure to remove the cap and no matter how they do it, volatility will result.

By looking at the EURCHF chart it seems that market participants have started to question the SNB's ability or willingness to keep the floor intact. Please be careful when trading EURCHF as potentially a major crash could materialize any moment.

By the way, please watch our new video here: Watch Now!

There are many great opportunities on the market every single day. But always trade carefully and by the plan.

Best regards,

Armada Markets
                  Website: www.armadamarkets.com
                  Email: support@armadamarkets.com"

Hozzászólás

• captpirx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    érdekes sztori ez az EurChf, kíváncsi vagyok mi lesz vele végül, de elég következetes az snb szerintem - nem hinném, hogy megroppantanák... de ki tudja

nem eszik olyan forrón azt a kását azért

Hozzászólás

• Ha jól látom, ez a Michael gyerek visszatérő látogató a trader of the month dobogóra.
                      májusban http://www.armadamarkets.com/2014/06/may-2014-michal/
                      és most a legutóbbit, az októbert is megkapta.
                      http://www.armadamarkets.com/2014/11...r-2014-michal/
                      közben meg elég szépen nőtt a számlája. kb 40e€ -ról most 400e fölé skalpolta magát.
                      kicsit kezdem irigyelni, bevallom őszintén

Hozzászólás

• sorosgyuri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ha jól látom, ez a Michael gyerek visszatérő látogató a trader of the month dobogóra.
                        májusban http://www.armadamarkets.com/2014/06/may-2014-michal/
                        és most a legutóbbit, az októbert is megkapta.
                        http://www.armadamarkets.com/2014/11...r-2014-michal/
                        közben meg elég szépen nőtt a számlája. kb 40e€ -ról most 400e fölé skalpolta* magát.
                        kicsit kezdem irigyelni, bevallom őszintén
                        *legalábbis azt írja skalpol, de vannak komoly swing pozijai a statementbe.
                        > kockasseggu, vélemény?

Hozzászólás

• Mostmár annyi statement-et linkeltetek be mindenhova, erre rápillantottam.

Alig van vesztő, ez kissé meglepett. Meg 52 lotok a végén. Persze ekkora tőkénél rendben is van. Nem semmi a srác, elismerésem.

Ahogy Mark Douglas is mondta: "...vannak a konzisztens nyerők, és mindenki más..."

Ez már szint!
                          http://www.tradersnight.hu Előadások videói itt érhetőek el!

Hozzászólás

• Azért ezeket a zsinórba 17 nyerőket gondolom az 50%-os találati arányt vallók meredten nézik.. Nincs mese, ahogy irjátok is, vannak a nyerők és van a többi...De láttam már olyan statementet amit valaki feltett, hogy 50 nyerője volt zsinórba, biztos ez a trader is a hagyományos setupokra nyit.. Állítom kb. 5 percbe telne neki megtanitani bennünket profitosan tradelni, elmondaná a belépést és kész.. Más kérdés, hogy hülye lenne , én se mondanám el, hogy a piac levadássza.

Hozzászólás

• Dvit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Azért ezeket a zsinórba 17 nyerőket gondolom az 50%-os találati arányt vallók meredten nézik.. Nincs mese, ahogy irjátok is, vannak a nyerők és van a többi...De láttam már olyan statementet amit valaki feltett, hogy 50 nyerője volt zsinórba, biztos ez a trader is a hagyományos setupokra nyit.. Állítom kb. 5 percbe telne neki megtanitani bennünket profitosan tradelni, elmondaná a belépést és kész.. Más kérdés, hogy hülye lenne , én se mondanám el, hogy a piac levadássza.
                              megnézed a statement kötéseit 1 páron
                              teszel minden belépőhöz egy jelet az adott gyertyához, és megpróbálod kitalálni az összefüggéseket

Hozzászólás

• Ez kb eselytelen, mert ezefele chart van, ezefele beallitassal. Lehet, ki lehet par dolgot silabizalni, de aligha. Amigymeg nem kellenek vilagmegvalto gondolatok szerintem. Ez pszicho sport, de kell hozza kreativitas is. Az ilyen statementeket latva megerosodhet mindenki mentalisan: lehet jol csinalni, nagyon jol is. Ezek legyenek a peldak, celok. Most mindegy, hogyan, de ezek az eredmenyek impozansak valoban. Minden szakmaban van 1%, aki profi.

Amugy Dvitnek igaza van. Tuti vitt bele sok kreativitast, tapasztalatot, sot, intuiciot is, mert ha a hagyomanyos dolgok egy az egyben mukodnenek, akkor a tozsde penznyomda lenne, es mindenki nyerne.
                                http://www.tradersnight.hu Előadások videói itt érhetőek el!

Hozzászólás

Working...
                                X