Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Armada Markets

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Beleböngésztem pár kötésébe tegnap este. De engem inkább az érdekelt, naponta mennyit köt, és többnyire 2-4 kötés, van amikor 4-5 óra kihagyással. Persze lehet addig amcsi bókernél nyomul futuresen szoval ez is csak találgatás. Mindenesetre én tartom az állításom, miszerint fx-en aki tényleg profi, és a profi belépő nem évi 100%-tól indul sztem, bár az is szép pénz, szóval aki valóba penge az bekapcsolja bármikor a gépet és mint egy perselyből kiveszi a pénzt majd távozik, én így tudok elképzelni egy valódi pro-t, és ezek a statementek méginkább megerősítenek ebben. És valóban, ez megerősít mentálisan, hogy van értelme nyomulni Fx-en. Mondjuk ilyenkor eszembe jut pár szakértő megjegyzése, hogy Fx-en és Mt4-en nem lehet pénzt keresni és totál bukó.. Hát ha nem vagy Michal akkor tuti.

Hozzászólás

• JA és ez a psziho maszlag, pszihosport, erről meg annyit, hogy mindenki azt szajkózza, a belépő nem számít, nos kb. mint egy pizzeriaba bemész enni, olyan mint fx-en belépni, csak nem mindegy, hogy nyitvatartási időben lépsz be, vagy amikor zárva van(=nincs pizza)... 17 zsinór nyerőknél nem számítana a belépő?

Hozzászólás

• Lehet, hogy nekem nem megy a matek, de a második traden a lebegő minusz eléri a számla összegét... Vagy javítsatok ki, ha tévednék...
        Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Hát kell a pszicho es a kreativitas is. Mindketto kell szerintem. Legalabbis amikor nem vagyok jo passzban, vagy nagy a terheles, nem megy a trade, amikor okes, akkor jobban megy sokkal, persze ez sajat eszrevetel.

A szamolasrol annyit, hogy 40 lotnal igen, az kb 110k minusz, de ekkor mennyi volt a szamlan?

Az a baj, tabon pont nem latom az arfolyamertekeket. Szamolj kb 10usd/lot/pip-pel. ez esetben a 330x40x10=132000
          http://www.tradersnight.hu Előadások videói itt érhetőek el!

Hozzászólás

• Szeptember 19-én éjszaka a másik nyitott pozíció, ami volt, szintén mellékelve. Ennek margin és lebegő veszteség igényét már ki sem számolom, mert akkora... Tehát a számlán volt 95.000 euro, 110.000 lebegő minusz gbpusd páron, és még nagyon sok gbpjpy páron.
            Csatolt fájlok

Hozzászólás

• szerintem lehettek más pozijai is amiket még szeptemberben zárt, akár hedge longok, vagy nagyobb balance, amit viszont csak a szeptemberi kivonatból láthatnánk.

Hozzászólás

• sorosgyuri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                *legalábbis azt írja skalpol, de vannak komoly swing pozijai a statementbe.
                > kockasseggu, vélemény?
                Az a baj, hogy a véleményem nem lehet releváns.
                Alapból negatívan indulok neki.
                Semmi bizalmam. Főleg a vrokik irányába.
                Gyorsan átfutva az első gondolatom az volt , hogy marketingesek egy kis reklámot akartak csapni a számukra legjobban termelő kötési formának.
                Armada amúgy is köztudottan csúszik mindkét irányba (hírekkor különösen).
                Az ilyen sell/buy-stopok egész jó kis slippeaget tudnak okozni nekünk nem jó fele.
                Én spec azt a fajta gombot évek óta nem merem megnyomni. Akkor már inkább a prompt piaci.

Hosszabban elemezve a második gondolatom is ez. Rejtett zsebpénzgyűjtő reklámakció
                Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Az a baj, hogy a véleményem nem lehet releváns.
                  Alapból negatívan indulok neki.
                  Semmi bizalmam. Főleg a vrokik irányába.
                  Gyorsan átfutva az első gondolatom az volt , hogy marketingesek egy kis reklámot akartak csapni a számukra legjobban termelő kötési formának.
                  Armada amúgy is köztudottan csúszik mindkét irányba (hírekkor különösen).
                  Az ilyen sell/buy-stopok egész jó kis slippeaget tudnak okozni nekünk nem jó fele.
                  Én spec azt a fajta gombot évek óta nem merem megnyomni. Akkor már inkább a prompt piaci.

Hosszabban elemezve a második gondolatom is ez. Rejtett zsebpénzgyűjtő reklámakció
                  Előre elnézést érte azoktól, akik másként látják ezt, hogy leírom itt erről a véleményemet, de kockaseggűvel kell egyetértenem: egy jó brókeri kapcsolattal olyan számlát lehet hitelesíttetni, amilyent akar az ember. Bár a jellemzőbb az, hogy maguk kreálnak "sztártradereket" az internet világának köszönhetően és ellenőrizhetetlenül. A profitért mindent bevállalnak ebben a kiélezett versenyben. A banktitok erre is vonatkozik, tehát arra alkalmas ember vagy hatóság nincs, aki ezt ellenőrizni tudná folyamatosan, nem mint ha nagyon akarnák a tapasztalatok szerint. De nem kell messzire menni, Magyarországon is volt már az elmúlt években olyan bróker, aki azt hiszem 20 milliós büntetést és több hónapos eltiltást kapott hasonló reklámcélú trükkök miatt (a konkurencia dobta fel őket persze, a hatóságnak így muszáj volt kivizsgálnia, ők ugye évekig nem vették észre a naponta kb. ezer helyen megjelenő reklámokat...). Természetesen nem állítom, mert arra sincs bizonyíték, hogy nincsenek ideg nélküli milliárdos szuperzsenik, akik ilyen összeggel ezt a játékot játsszák, csak éppen én még nem futottam össze ilyenekkel. Viszont olyanokkal igen, akik ezzel a fajta kereskedéssel nullázták le magukat szépen sorjában egymás után a kezdeti sikerek után.

Hozzászólás

• Ez is lehet persze, de hat barmi lehet kamu Ettol fuggetlenul az ilyen teljesitmenyek elerese lehet batorito. Lehet, soha senki se csinalt ennyi penzt forexen. En nem tudom. De mindegy is, a lenyeg, mindenkinek az a celja teljesuljon, amit el akar erni.

Hozzászólás

• Jut eszembe, itt egy stratégia, amivel rendkívül hasonló számlákat lehet csinálni, akár 33 nyerő is megjelenhet vesztő nélkül a számlán. Ezért tűnhet kiismerhetetlennek a stratégia is, hiába nézi valaki az egyenlegközlőt, mert van olyan order ami 1 perc alatt teljesül és van ami 3 nap után.

https://www.youtube.com/watch?v=FyAeujRwLxM

Amiről viszont nem beszél a bácsika a videón, hogy nos itt van az, amikor a lebegőd elmehet a csillagos égig, azaz ameddig nem zár ki a bróker vagy nullázod le a számlát. Akit érdekel ez a téma, a különböző nemzetközi fórumokon rengeteget foglalkoznak ezzel a rendszerrel, ami egy időben világsikernek volt kihirdetve, de ez a "Holy Grail" is röviden megdőlt, miután néhány a matekhoz és a forexhez is értő ember átnézte. Ő egy vagyonért adja a rendszert (ami azért nem semmi a hozzátett eszközökkel, ezt el kell ismerni - csak tudnám akkor miért perelik vagy 5 országban érte?), de én ismerek itthon olyan expertet, amelyet itt írtak és néhány tízezerért meg lehet venni, azzal egy az egyben ezt le lehet kereskedni. Nekem is meg van demóban, azt ingyen megkaptam, de nem használom, én nem bírom azt a fajta stresszt kezelni. Akiről tudok, a DAX-on használja/használta éppen. Eredmények? Demóban király a történet mindig (ott nem gond semmi, ott elviselhető a hatalmas lebegő mínusz), de élesben már -60%-nál beremeg a kéz, elborul az agy, nem azt csinálja amit kellene és utána rövidesen bedől/bedőlt a számla.

Hozzászólás

• USSB-FX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Jut eszembe, itt egy stratégia, amivel rendkívül hasonló számlákat lehet csinálni, akár 33 nyerő is megjelenhet vesztő nélkül a számlán. Ezért tűnhet kiismerhetetlennek a stratégia is, hiába nézi valaki az egyenlegközlőt, mert van olyan order ami 1 perc alatt teljesül és van ami 3 nap után.

https://www.youtube.com/watch?v=FyAeujRwLxM

Amiről viszont nem beszél a bácsika a videón, hogy nos itt van az, amikor a lebegőd elmehet a csillagos égig, azaz ameddig nem zár ki a bróker vagy nullázod le a számlát. Akit érdekel ez a téma, a különböző nemzetközi fórumokon rengeteget foglalkoznak ezzel a rendszerrel, ami egy időben világsikernek volt kihirdetve, de ez a "Holy Grail" is röviden megdőlt, miután néhány a matekhoz és a forexhez is értő ember átnézte. Ő egy vagyonért adja a rendszert (ami azért nem semmi a hozzátett eszközökkel, ezt el kell ismerni - csak tudnám akkor miért perelik vagy 5 országban érte?), de én ismerek itthon olyan expertet, amelyet itt írtak és néhány tízezerért meg lehet venni, azzal egy az egyben ezt le lehet kereskedni. Nekem is meg van demóban, azt ingyen megkaptam, de nem használom, én nem bírom azt a fajta stresszt kezelni. Akiről tudok, a DAX-on használja/használta éppen. Eredmények? Demóban király a történet mindig (ott nem gond semmi, ott elviselhető a hatalmas lebegő mínusz), de élesben már -60%-nál beremeg a kéz, elborul az agy, nem azt csinálja amit kellene és utána rövidesen bedől/bedőlt a számla.
                        Tömegesen keringenek ilyen stratival működő expertek a neten, ingyen, live számlán is futók.

Hozzászólás

• Fu, a nagy lebegő mínuszoknak eszméletlen élettani és fiziológiai hatásai vannak

Én kétszer voltam ilyenben, soha többet, nem embernek való kínokat okoz

Nekem legalábbis.

De több martingale-s, meg ilyen elvetemült stratégiákat mutatókat nem engedek a klubunk közelébe sem többé, az is tuti. Én nem tudom, hogy bírják egyesek elviselni a hatalmas lebegő mínuszokat.

Hozzászólás

• Traders Night eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Fu, a nagy lebegő mínuszoknak eszméletlen élettani és fiziológiai hatásai vannak

Én kétszer voltam ilyenben, soha többet, nem embernek való kínokat okoz

Nekem legalábbis.

De több martingale-s, meg ilyen elvetemült stratégiákat mutatókat nem engedek a klubunk közelébe sem többé, az is tuti. Én nem tudom, hogy bírják egyesek elviselni a hatalmas lebegő mínuszokat.
                            Azért egy kicsit vigyázz a kijelentéseiddel, - egysze már megégetted a fórumon magad, emlékszel?

Hozzászólás

• Igaz, de akkor nem voltam jó passzban, és mostmár odafigyelek mégjobban

Köszi a figyelmeztetést!

Viszont tényleg odafigyelek, jó előadók jöjjenek, mostmár van annyi pressztízsünk, hogy jobban szűrjek, de mindig lehet kis kisiklás. Viszont martingale-s, csak marketingelem magam-félék biztosan nem lesznek!

A nagy lebegő mínuszt szinte senki se tudja elviselni. Már csak ezért sem lesz ilyesmi előadás.

Megkérdezem Mergot, van-e kedve neki is livetradelni

Erre ahogy észrevettem, óriási igény van.

Egyébként topickérdés: Armadának már nem likviditásszolgáltatója az LMAX?

Hozzászólás

• USSB-FX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Amiről viszont nem beszél a bácsika a videón, hogy nos itt van az, amikor a lebegőd elmehet a csillagos égig, azaz ameddig nem zár ki a bróker vagy nullázod le a számlát. A
                                ezért nem teszik ki a számlára a teljes pénzüket, hanem csak egy részét.
                                és szépen meglehet élni a martingale stratégiákból. ha van a kockázatkezelés és pszicho, akkor a stratégia már lényegtelen.

Hozzászólás

Working...
                                X