Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Armada Markets

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Traders Night eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Egyébként topickérdés: Armadának már nem likviditásszolgáltatója az LMAX?

Az oldaluk szerint már nem.

Martingale: a buta és kapzsi ember megy reklámoztatni magát...és vannak azok,akik pénzt keresnek vele és nem foglalkoznak a hitvitákkal.

Hozzászólás

• hmm, fura, mar nem likviditasszolgaltatojuk, pedig regebben ugy emlekeztem, reklamoztak az lmax-os kapcsolatot.
      http://www.tradersnight.hu Előadások videói itt érhetőek el!

Hozzászólás

• Martingale: amugy nincs bajom a martingale-lel, csak a legtobb csalo martingale-zseninek allitja be magat, es nyeronek Alapvetoen barmilyen stratbol meg lehet elni, ha jol csinalja az ember, de valljuk be, a csalok nagy resze martingale-cuccokkal hulyiti az embereket Es egyaltalan nem a profitosokra gondoltam, hanem akik mar belebuktak...
        http://www.tradersnight.hu Előadások videói itt érhetőek el!

Hozzászólás

Martingale: amugy nincs bajom a martingale-lel, csak a legtobb csalo martingale-zseninek allitja be magat, es nyeronek Alapvetoen barmilyen stratbol meg lehet elni, ha jol csinalja az ember, de valljuk be, a csalok nagy resze martingale-cuccokkal hulyiti az embereket Es egyaltalan nem a profitosokra gondoltam, hanem akik mar belebuktak...
          Szerintem a mtgl csak egy matek trükk.Az igazság meg odaát van!

Hozzászólás

Martingale: amugy nincs bajom a martingale-lel, csak a legtobb csalo martingale-zseninek allitja be magat, es nyeronek Alapvetoen barmilyen stratbol meg lehet elni, ha jol csinalja az ember, de valljuk be, a csalok nagy resze martingale-cuccokkal hulyiti az embereket Es egyaltalan nem a profitosokra gondoltam, hanem akik mar belebuktak...
            Én például egyáltalán nem végeztem statisztikai méréseket azt illetően, hogy a csalók mivel nyomulnak nagyobb részt, de azt nyugodtan kijelenthejük, hogy vannak bőven minden térről.
            Jó lenne egyszer-kétszer konkrétumokat írni, ha ilyen általánosságokról beszélünk, akkor lenne valami kézzelfogható is...

Az világos, hogy sokan nem szeretik a martingale-féle dolgokat, de az is világos, hogy azok közül, akik ördöginek tartják, nagy részük csak odáig jutott el, hogy a marti valami olyasmi, hogy trend ellen benyit, majd egyre többet, egyre nagyobb lotokkal nyit, természetesen trend ellen.
            Ennyi, ettől többet nem ismernek.

Sőt, azt sem hajlandóak elismerni, hogy nem ismerik ezt a világot...

Ez mind nem lenne baj, ha itt meg is állna a dolog, de amikor úgy beszél valaki valamiről, nagy magabiztossággal és megvetően, hogy kb. csak a jéghegy tetejét látja, az magáról állít ki bizonytíványt.

Ezzel nem azt sugallom, hogy jó-e a marti vagy sem, mert ennek a mondatnak pl. önmagában semmi értelme nincs.
            Egy dolog az ezerféle marti stratégia és egy másik dolog azt alkalmazó ember, s e kettő "összege" fogja a számla növekedését vagy bukását eredményezni.

Hozzászólás

• sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              ezért nem teszik ki a számlára a teljes pénzüket, hanem csak egy részét.
              és szépen meglehet élni a martingale stratégiákból. ha van a kockázatkezelés és pszicho, akkor a stratégia már lényegtelen.
              teljesen egyetértek. ebben ott szokták elkövetni a hibát, hogy elfelejtik a tőzsde egyik alapszabályát: a megfelelő tőke szükségessége... ami nem 1000 dollár... sokan ezért keresik a szent grált és ezért lehet eladni nekik, akár martin akár más stratégiákkal, mert azt hiszik, vagy hitetik el velük, hogy pár ezer dolláros számlából meg lehet váltani a világot, és csitrilliárdos leszel.

Általában elmondják, hogy fontos az MM, de azt nem mondja el senki egy martingale-nél pl, hogy lehet hogy 100.000,- dolláros számlájáról 10x10.000es felbontásokba kereskedik, és egyszerre csak egy 10es szlán, amin ha bejön a speku és dupláz, akkor úgy tűnik mintha tényleg meg lenne a szent grál. de valójában csak 10% csinált teljes tőkére, és azt is 3-4-5 vagy akárhány hónap alatt, ha sikerült kiülni a DD-t. Ha nem akkor következő 10es számla. viszont ha sikeres, akkor el lehet adni, mintha meglenne a grál, főleg ha elhitetik, hogy ezt konzisztensen lehet művelni

Hozzászólás

• Chris eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                teljesen egyetértek. ebben ott szokták elkövetni a hibát, hogy elfelejtik a tőzsde egyik alapszabályát: a megfelelő tőke szükségessége... ami nem 1000 dollár... sokan ezért keresik a szent grált és ezért lehet eladni nekik, akár martin akár más stratégiákkal, mert azt hiszik, vagy hitetik el velük, hogy pár ezer dolláros számlából meg lehet váltani a világot, és csitrilliárdos leszel.

Általában elmondják, hogy fontos az MM, de azt nem mondja el senki egy martingale-nél pl, hogy lehet hogy 100.000,- dolláros számlájáról 10x10.000es felbontásokba kereskedik, és egyszerre csak egy 10es szlán, amin ha bejön a speku és dupláz, akkor úgy tűnik mintha tényleg meg lenne a szent grál. de valójában csak 10% csinált teljes tőkére, és azt is 3-4-5 vagy akárhány hónap alatt, ha sikerült kiülni a DD-t. Ha nem akkor következő 10es számla. viszont ha sikeres, akkor el lehet adni, mintha meglenne a grál, főleg ha elhitetik, hogy ezt konzisztensen lehet művelni
                jól összefoglaltad, egyetértek veled. van ebben a martinban valami bizsergető be kell látni. Amúgy a profitosok extrémje is erre a felosztott tőkés mm-re épül, de ez egy masik topik témája már :-)
                illetve nem az, mert titkos

Hozzászólás

• Srácok! azt láttátok, hogy magyar srác viszi a pálmát az Armada havi versenyén?? ez még szeptemberben volt, de összesítettben is úgy látom. Ki ez a Ricsi12345?
                  http://www.armadamarkets.com/september-interview/
                  Ha van valaki tapasztaltabbnak kedve átbogarászni a statement-jét, és leírná a véleményét róla, azt előre is megköszönöm

Hozzászólás

• SzörfösLány eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ha van valaki tapasztaltabbnak kedve átbogarászni a statement-jét, és leírná a véleményét róla, azt előre is megköszönöm
                    Kb 5 perc nézegetés után azt mondanám, ez valami scalper robot. Ami kedvező irányú elmozdulásban azonnal huzigála maga után a csúszó stopot, és/vagy zár magától pár pipben. Éles számlán ezeket ellehetetlenítik a brokik.

Hozzászólás

• Hello!

Ha jól látom változások voltak a cégnél......

Hozzászólás

• chrisbf1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Hello!

Ha jól látom változások voltak a cégnél......

Igen, lesznek/vannak indexek és minden szép és jó/hasznos segítség vár rátok az új név alatt!

DE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ajánlom tanulmányozásra az orosz barátaink által belinkelt pdf-et.

http://mmgp.ru/attachment.php?attach...4&d=1419272542

http://mmgp.ru/showthread.php?t=310112

a lényeg, hogy ezentúl a banánfák alatti szeSELL szigeteki felügyelet vigyáz a pízre

bár én nem tudom mennyivel jobb egy ciprusi FSA mint ez ........konkrétan van itt olyan, akinek ez a hivatal már intézett vmit????
                        Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Igen, lesznek/vannak indexek és minden szép és jó/hasznos segítség vár rátok az új név alatt!

DE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ajánlom tanulmányozásra az orosz barátaink által belinkelt pdf-et.

http://mmgp.ru/attachment.php?attach...4&d=1419272542

http://mmgp.ru/showthread.php?t=310112

a lényeg, hogy ezentúl a banánfák alatti szeSELL szigeteki felügyelet vigyáz a pízre

bár én nem tudom mennyivel jobb egy ciprusi FSA mint ez ........konkrétan van itt olyan, akinek ez a hivatal már intézett vmit????
                          Gondolom az offshore helyszin miatt az adózás is változik bevalláskor itthon........

Hozzászólás

• chrisbf1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Gondolom az offshore helyszin miatt az adózás is változik bevalláskor itthon........
                            az, hogy hol adózol attól függ, hol vagy adórezidens, nem a bróker cég helyétől

Hozzászólás

• Igen ez így van! És abban az esetben ha a brókercég adomentes országban van és te rendelkezel kinti bankszámlával és arra utalod ki a pénzt, onnan meg haza vagy kimész érte ebben az esetben szerintem ki lehet kerülni?!Vagy tévedek? Annyit tudok pontosan,hogy mindig abban az országban kell adót fizetni ahol a lakhelyed van.Jelen esetben Magyarország

Hozzászólás

• Chris eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                az, hogy hol adózol attól függ, hol vagy adórezidens, nem a bróker cég helyétől
                                Én,arra gondoltam,hogy az offshore helyszin miatt a 16% adó mellé még az eho-t is meg kell fizetni bevalláskor,mivel nincs kettős adóztatást elkerülő egyezményünk a seychelles szigetekkel.De lehet rosszul tudom........

Hozzászólás

Working...
                                X