Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Armada Markets

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• safe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    AZ ARMADÁS SZÁMLÁKAT KI LEHET DOBNI A KUKÁBA!!!
    A +27% a legkevesebb.
    Nem lehet szembeállítani a nyereséget a veszteséggel.
    Ha egy évben van 10 millió nyereséged és 9 millió vezsteséged, akkor a 10 millió után kell adót fizetned.
    Szóval még ha nyereséges vagy is, valószínű hogy a nyereséged többszörösét kell majd adóként befizetned a fenti szabály miatt!

Viszlát Armada
    Remélem ez nem minden brókerre vonatkozik........

Hozzászólás

• chrisbf1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Remélem ez nem minden brókerre vonatkozik........
      Azokra a brókerekre vonatkozik, akik nem megfelleő országban vannak:
      vagy nincs kettős adózást elkerülő egyezmény
      vagy nincs együttmőködési megállapodás az MNB és az adott ország felügyelete között

Hozzászólás

Azokra a brókerekre vonatkozik, akik nem megfelleő országban vannak:
        vagy nincs kettős adózást elkerülő egyezmény
        vagy nincs együttmőködési megállapodás az MNB és az adott ország felügyelete között
        Nekem van egy Pepperstone számlám és az mnb honlapján ez áll:

https://felugyelet.mnb.hu/bal_menu/p...te=ktadataview

Nem elég a kettős adózást elkerülő egyezmény a két ország között?

Hozzászólás

AZ ARMADÁS SZÁMLÁKAT KI LEHET DOBNI A KUKÁBA!!!
          A +27% a legkevesebb.
          Nem lehet szembeállítani a nyereséget a veszteséggel.
          Ha egy évben van 10 millió nyereséged és 9 millió vezsteséged, akkor a 10 millió után kell adót fizetned.
          Szóval még ha nyereséges vagy is, valószínű hogy a nyereséged többszörösét kell majd adóként befizetned a fenti szabály miatt!

Viszlát Armada
          Hová való ez a cég? Nem Észtország?
          www.forexvilag.blog.hu

Hozzászólás

• simifx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Hová való ez a cég? Nem Észtország?

http://www.tickmill.com/

Már nem változott a Seychelles szigetekre mentek és a név is tickmill lett......

Hozzászólás

• chrisbf1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              http://www.tickmill.com/

Már nem változott a Seychelles szigetekre mentek és a név is tickmill lett......
              Ez így tényleg szívás.....
              www.forexvilag.blog.hu

Hozzászólás

• Én vissza is utaltattam a pénzt és vagy az Ultrafx.hu-n gondolkodom (1000 dodó a beugró) vagy lesz egy 500 dodós számla az ampfutures-nél. ;-(

Hozzászólás

• fxandthedax eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Én vissza is utaltattam a pénzt és vagy az Ultrafx.hu-n gondolkodom (1000 dodó a beugró) vagy lesz egy 500 dodós számla az ampfutures-nél. ;-(
                  Én is utalom vissza. Én az ikonfx -et találtam. Mit gondoltok róla?

Esetleg megkérhetnélek, hogy mond el -akár privátban is- , hogy miért az ampfutures-t nézted ki.

Előre is köszönök minden választ.
                  Utoljára szerkesztve a következő által: safe; 2015-01-14, 11:29. Oka: jav

Hozzászólás

• Warning!

Figyelem!

Óva intek mindenkit a nevesincs vagy a klasszikus offshore helyeken székelő brókercégektől!! Az adózás még csak egy szempont de ha nem kapod vissza a pénzed az még nagyobb gáz. Ki tudja miféle hülyegyerekek ülnek a cégek mögött csak arra várva, hogy összegyűljön egy csinosabb összeg amivel le tudnak lépni. Nekem 10000 euróhoz kellet botot keresnem nemrég, hogy üssem a nyomát... Csak óvatosan, kérem szépen!

Hozzászólás

Én is utalom vissza. Én az ikonfx -et találtam. Mit gondoltok róla?

Esetleg megkérhetnélek, hogy mond el -akár privátban is- , hogy miért az ampfutures-t nézted ki.

Előre is köszönök minden választ.
                      A Russel 2000 minivel (TF) szeretnék kereskedni futures formájában, és e-mini s&p-vel. Az ő demójukat próbáltam és a többi cégnél nagyobb volt a számlanyitás minimum összege. A hazautalás nem olcsó de most ennél a projektnél el kell fogadnom. Nálad mi a legfontosabb szempont?

Hozzászólás

A Russel 2000 minivel (TF) szeretnék kereskedni futures formájában, és e-mini s&p-vel. Az ő demójukat próbáltam és a többi cégnél nagyobb volt a számlanyitás minimum összege. A hazautalás nem olcsó de most ennél a projektnél el kell fogadnom. Nálad mi a legfontosabb szempont?
                        Mennyi a hazautalas koltsege?

Hozzászólás

• Porter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Mennyi a hazautalas koltsege?

30 dollár mert ahogy látom nincs kártyás fizetési lehetőség.
                          http://www.ampfutures.com/account_fees.html
                          ACH ingyenes de csak amerikai számlával megy.

Hozzászólás

30 dollár mert ahogy látom nincs kártyás fizetési lehetőség.
                            http://www.ampfutures.com/account_fees.html
                            ACH ingyenes de csak amerikai számlával megy.
                            Koszi, En is naluk nyitottam szamlat.

Hozzászólás

Az alacsony kereskedési költség, gyors teljesülés, microlot. Ezért használtam az armadát, mert ezeknek megfelelt. +Én devizapárokon is szeretnék kereskedni, nemcsak indexeken.

Hozzászólás

• Üdv mindenkinek!
                                Kérdésem az lenne, hogy eddig Demo-számlán gyakoroltam az Armada Markets-nél, és szeretnék éles számlát nyitni $500-al. Mennyiben más a Demo az éleshez viszonyítva? Értem ez alatt, hogy változik-e a spread a demo-hoz képest. Demo számlán Eur/Usd átlag 0.3-09 volt.
                                Milyen tanácsot adnátok számlanyitáshoz?

Hozzászólás

Working...
                                X