Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Armada Markets

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Tompi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv mindenkinek!
    Kérdésem az lenne, hogy eddig Demo-számlán gyakoroltam az Armada Markets-nél, és szeretnék éles számlát nyitni $500-al. Mennyiben más a Demo az éleshez viszonyítva? Értem ez alatt, hogy változik-e a spread a demo-hoz képest. Demo számlán Eur/Usd átlag 0.3-09 volt.
    Milyen tanácsot adnátok számlanyitáshoz?
    Hali,
    sztem jutalékos számlát nyiss (=exchange), gondolom a demód is olyan típusú volt.
    ugyan olyan az éles is.

Hozzászólás

• mivel sikerült nekem is egy számlát bedarálni a svájciak húzásán, minuszos lett az az accountom.
      Ezt a levelet ma kapptam tickmilléktől:

"
      Hello,
      We have covered your negative balance so that you can deposit and continue trading. Thank you.
      Best regards,
      "

Ennek örülök azért, főleg olvasva a helyzetet FXCM, Alpari stb -ről, elég súlyos.
      Meg ennek is:
      (de gondolom ti is megkaptátok a mailt)

"
      Dear Client,

As you may already know, yesterday morning there was a very sudden and massive move in Swiss Franc pairs.

CHF pairs have never seen this record-high volatility.
      Within few moments EURCHF dropped to below 1 from an early morning solid-high above 1.20. Other CHF pairs experienced similar extreme moves seen with EURCHF.
      What does it mean for traders?
      Of course, it was a golden-opportunity for many traders to earn quite a lot. Clients of many brokers, however, were not able to profit from this move due to requotes and rejects. Many brokers have started to cancel Client profits with reference to various causes and contract conditions. We are very sorry to see that happening!

Why Tickmill Clients remain calm?
      Simple! Because as always, we didn’t issue a single re-quote and our Clients can keep their profits in their pockets.

We are proud to report that it is business as usual at Tickmill as client trading and all other processes are going normally.
      Tickmill is proud of its strong reputation and integrity. We thank our customers for their continued loyalty and welcome new traders who want to experience outstanding service and execution.

This is Tickmill’s approach to trading and serving our clients! We welcome all new Clients!

Thank you for being our Client! We wish you profitable trading as always!
      Tickmill Team

http://www.tickmill.com/company-news...tility-eurchf/
      "

Hozzászólás

• sorosgyuri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        mivel sikerült nekem is egy számlát bedarálni a svájciak húzásán, minuszos lett az az accountom.
        Ezt a levelet ma kapptam tickmilléktől:

"
        Hello,
        We have covered your negative balance so that you can deposit and continue trading. Thank you.
        Best regards,
        "

Ennek örülök azért, főleg olvasva a helyzetet FXCM, Alpari stb -ről, elég súlyos.
        Meg ennek is:
        (de gondolom ti is megkaptátok a mailt)

"
        Dear Client,

As you may already know, yesterday morning there was a very sudden and massive move in Swiss Franc pairs.

CHF pairs have never seen this record-high volatility.
        Within few moments EURCHF dropped to below 1 from an early morning solid-high above 1.20. Other CHF pairs experienced similar extreme moves seen with EURCHF.
        What does it mean for traders?
        Of course, it was a golden-opportunity for many traders to earn quite a lot. Clients of many brokers, however, were not able to profit from this move due to requotes and rejects. Many brokers have started to cancel Client profits with reference to various causes and contract conditions. We are very sorry to see that happening!

Why Tickmill Clients remain calm?
        Simple! Because as always, we didn’t issue a single re-quote and our Clients can keep their profits in their pockets.

We are proud to report that it is business as usual at Tickmill as client trading and all other processes are going normally.
        Tickmill is proud of its strong reputation and integrity. We thank our customers for their continued loyalty and welcome new traders who want to experience outstanding service and execution.

This is Tickmill’s approach to trading and serving our clients! We welcome all new Clients!

Thank you for being our Client! We wish you profitable trading as always!
        Tickmill Team

http://www.tickmill.com/company-news...tility-eurchf/
        "
        Lefordítanátok hogy ez mit jelent? Köszi

Hozzászólás

• Tompi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Lefordítanátok hogy ez mit jelent? Köszi
          nagyjából a következőket:

1.levél: Fedeztük a negatív egyenleged, újra kereskedhetsz a számládon.

2.levél: Sajnálattal látjuk, hogy mik történnek. Egyes brokik az ügyfelek kárára trükköznek, különféle szabályokra és kondíciókra hivatkozva érvénytelenítenek pozikat, amelyek nyertek a frankon a tegnapi nap.
          Biztosítunk mindenkit, hogy nálunk minden OK, stb.

részleteksebb fordításért másold be a szöveget ide: https://translate.google.com

Hozzászólás

• Más brókerekhez képest én az Armadánál sokkal nagyobb csúszászokat tapasztaltam buystopp, sellstopp megbízásnál. Szerintem trükköznek vele.

+ Nem akarom túlnyomni a dolgot, de mégegyszer felhívnám a figyelmet, az új név, új helyszín egekig érő adózást is jelent. (Részletek előző kommentekben)

Senkinek sem ajánlom emiatt.

Hozzászólás

• safe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              AZ ARMADÁS SZÁMLÁKAT KI LEHET DOBNI A KUKÁBA!!!
              A +27% a legkevesebb.
              Nem lehet szembeállítani a nyereséget a veszteséggel.
              Ha egy évben van 10 millió nyereséged és 9 millió vezsteséged, akkor a 10 millió után kell adót fizetned.
              Szóval még ha nyereséges vagy is, valószínű hogy a nyereséged többszörösét kell majd adóként befizetned a fenti szabály miatt!

Viszlát Armada
              Ezt hol olvastad? Én ilyet sehol nem hallottam vagy olvastam, hogy nem lehet szembeállítani a nyereséget a veszteséggel.

Hozzászólás

• FxPert eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Ezt hol olvastad? Én ilyet sehol nem hallottam vagy olvastam, hogy nem lehet szembeállítani a nyereséget a veszteséggel.
                Hát már vagy 2 éve néztem és nem elmlékszem pontosan. Örülnék, ha valaki megtalálná a pontos leírást.

A lényeg az volt, hogy definiálva az szja törvényben a "Ellenőrzött tőkepiaci ügylet" és ott lehet szembeállítani a nyereséget a veszteséggel. A nem ellenőrzöttben pedig nem.

Megpróbálom újra összeszedni:
                http://www.hungariaertekpapir.hu/ugy...zasi-tanacsok/
                a nem ellenőrzött tőkepiaci ügyletekre az árfolyamnyereség típusú adózás a mérvadó."

Szja törvény:
                67. §
                Árfolyamnyereségből származó jövedelem:

Hát én hirtelen idáig jutottam, nem találtam meg a konkrét "szembeállítási" idézetet.

Én is megköszönném, ha valaki befejezné....

Hozzászólás

• én nem értem miért rugóztok annyit ezen az adózás dolgon... (nem rosszból)
                  de ha annyit keresel, hogy megéri adózni, akkor egy adótanácsadó nem akkora összeg, hogy kikérd a segítségét, és befizesd amit kell. De, ha nem keresel annyit (főleg konzisztensen), akkor meg sztem magasról tesznek rá, hogy néha kiveszel "fagyira" valót, és nem csengeted be hozzájuk a "jussot". Ha meg elbuktad a lóvét akkor meg azért...

Amúgy meg ha annyira ráállnak a témára, akkor úgyis kiderítik, hogy mennyit kellett volna fizetned, max megbüntetnek, befizeted és letudtad Úgyis mindent tudnak rólad, ha akarják, ha meg el akarnak venni tőled valamit, bármilyen címkét ráragasztanak, hogy Te legyél a fekete bárány és jól lehúzzanak, közben meg ők tarják a markukat a semmiért. mindegy, az már erősen offtopic, mindenki csinálja ahogy akarja

Hozzászólás

• Találtam egy szakit aki 25.000.- Ft-ért megossza velünk a tudását forex adózás témakörben. http://963.hu/tozsde-adozas/forex-adozas/ Mit gondoltok róla? Ha esetleg többen összedobnánk rá a pénzt és valaki felvenné az előadást?

Hozzászólás

• Chris eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      én nem értem miért rugóztok annyit ezen az adózás dolgon... (nem rosszból)
                      Én pont meguntam a dolgot, és nem foglalkozok vele.

Keresni kell egy normális brókert, ahol a kereskedés megfelel az "ellenőrzött tőkepiaci ügylet" feltételének, befizetni 16%-ot a profitból aztán vége a sztorinak. Nem kell semmilyen adótanácsadó.

Több tucat megfeleleő bróker van, a Seychelles szigeteki brókereket, mint az armada /tickmill meg el kell felejteni

Hozzászólás

• safe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Én pont meguntam a dolgot, és nem foglalkozok vele.

Keresni kell egy normális brókert, ahol a kereskedés megfelel az "ellenőrzött tőkepiaci ügylet" feltételének, befizetni 16%-ot a profitból aztán vége a sztorinak. Nem kell semmilyen adótanácsadó.

Több tucat megfeleleő bróker van, a Seychelles szigeteki brókereket, mint az armada /tickmill meg el kell felejteni
                        Egyetértek veled. Pénzt fizetni valakinek azért, hogy elmondja azt, amit meglehet találni a neten, hát???? Ne kibújni akarjatok az adózás alól, hanem kereskedni, és nyerni, hogy legyen miből adózni. Ha valaki nyereséges, akkor nem hiszem, hogy az a 16% adó betesz neki. Fizesd ki, és aludj nyugodtan. Ne a gagyi, szar brókereket, meg az adó alóli kibújást keressétek.
                        willow

Hozzászólás

• willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Egyetértek veled. Pénzt fizetni valakinek azért, hogy elmondja azt, amit meglehet találni a neten, hát???? Ne kibújni akarjatok az adózás alól, hanem kereskedni, és nyerni, hogy legyen miből adózni. Ha valaki nyereséges, akkor nem hiszem, hogy az a 16% adó betesz neki. Fizesd ki, és aludj nyugodtan. Ne a gagyi, szar brókereket, meg az adó alóli kibújást keressétek.
                          Tökéletesen egyetértek. Azzal kiegészítve, hogy akik sajnos buktak az előző évben azok azt is tüntessék fel, mert ha nem változik a rendszer akkor még jól jöhet.

Hozzászólás

• willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Énis egyet értek bár még ez most nem sokat számít de dolgozok az ügyön, hogy számítson

Hozzászólás

• Én nagyon szeretem a Tickmill-t, semme requote éles számlán, gyors és pontos. Voltam már több brókercégnél is de ez a legjobb. Az offshore háttért nem szeretem, de mivel eddig megbízhatóak voltak maradok náluk.

Az adózás miatt kicsit én is aggódok, de ha jól értelmeztem csak 2016-os évről jelentenek, uhogy még nem aggódok. Amúgy sem tudom elképzelni hogy jelenteni fog a Seychelles szigetek a számlákról, hiszen ebből élnek.

Max ha bejön az élet nyitok az államkincstárnál egy stabilitási számlát

Hozzászólás

• Drogos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Én nagyon szeretem a Tickmill-t, semmi requote éles számlán, gyors és pontos. Voltam már több brókercégnél is de ez a legjobb. Az offshore háttért nem szeretem, de mivel eddig megbízhatóak voltak maradok náluk.
                                dettó.
                                brókerkockázat bármilyen székhelyű cégnél is kereskedj, mindig van. Fizessen ki kérdés nélkül - a korrekt order-teljesítéseken túl szerintem ez a lényeg.
                                Azt mondjuk értem, hogy ha valaki úgy kereskedik, hogy minden trade-re szánt pénze kint van a számláján*, az be lesz tojva, hogy mi van, ha valami történik a céggel... (*ennek a kereskedésére gyakorolt pszichológiai hatása is megérne egy misét).
                                Én is így kezdtem, nyilván... aztán idővel rájöttem, hogy kizárólag 1db DD összeget szabad csak kitenni egyszerre a számlára. Ha a stratégia miatt kellene többet, akkor nagy valószínűséggel az martingale stílusú, és akkor meg azért felesleges egyáltalán az egész kiutalás . Persze ez csak egy szubjektív vélemény, amire az évek tapasztalata vezetett rá, nem biztos, hogy igazam van mások szerint is, de nem is kell. És ez így jó.

Hozzászólás

Working...
                                X