Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Armada Markets

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Szia, ha Russelt akarsz kicsiben kereskedni, akkor Oandat javaslom, ugyan nem kicsi a spread, en is meg most nezegetem, de eleg sok bond, index miegymas van es demoban is ki tudod probalni.

Udv!

fxandthedax eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Russel 2000 minivel (TF) szeretnék kereskedni futures formájában, és e-mini s&p-vel. Az ő demójukat próbáltam és a többi cégnél nagyobb volt a számlanyitás minimum összege. A hazautalás nem olcsó de most ennél a projektnél el kell fogadnom. Nálad mi a legfontosabb szempont?

Hozzászólás

• fxandthedax eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      A Russel 2000 minivel (TF) szeretnék kereskedni futures formájában, és e-mini s&p-vel. Az ő demójukat próbáltam és a többi cégnél nagyobb volt a számlanyitás minimum összege. A hazautalás nem olcsó de most ennél a projektnél el kell fogadnom. Nálad mi a legfontosabb szempont?
      David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Szia, ha Russelt akarsz kicsiben kereskedni, akkor Oandat javaslom, ugyan nem kicsi a spread, en is meg most nezegetem, de eleg sok bond, index miegymas van es demoban is ki tudod probalni.

Udv!
      Azt írják, hogy lesznek itt a Tickmillnél is indexek +egyéb instrumentumok. Gondolom russel is, de majd kiderül persze. :-)

Hozzászólás

• Én most láttam, hogy demóba már ott vannak.

Hozzászólás

• sőt iOS MT4-ben megjelentek live számlánál is.

Hozzászólás

• Ha valakit érdekel a kereskedési utáni pénzvisszatérítés ennél a brókernél, akkor nézzen szét itt: http://fxrebateclub.com/hu/brokers/armada-markets
            Most már ugyan Tickmill a bróker neve, de ugyanarról a cégről van szó.
            Exchange számlákon 5% azonnali kedvezmény a jutalékból + lotonként $1.4, Classic számlákon lotonként $1.4. Ami így összesen elérheti a jutalék 30-40%-át is.

Hozzászólás

• simifx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ez így tényleg szívás.....
              Miért is az? Hallottál már az IronFX-problémáról? CySEC, FCA és egyéb felügyeletek, és mire jó? Senkinek nem fizetnek kb. 2 hónapja, és össze-vissza hazudoznak.
              Ehhez képest Seychelles-szigetek ide, vagy oda, nekem eddig a Tickmillnél nem volt ilyen gondom.

Hozzászólás

• Today eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Miért is az? Hallottál már az IronFX-problémáról? CySEC, FCA és egyéb felügyeletek, és mire jó? Senkinek nem fizetnek kb. 2 hónapja, és össze-vissza hazudoznak.
                Ehhez képest Seychelles-szigetek ide, vagy oda, nekem eddig a Tickmillnél nem volt ilyen gondom.
                És megfelel a cég a magyar adójogszabályoknak ahhoz, hogy a nyereséges ügyleteid szembeállíthasd a veszteségesekkel?

Hozzászólás

• Chris eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  sőt iOS MT4-ben megjelentek live számlánál is.
                  nem csak ios-en https://www.facebook.com/Tickmill/ph...type=1&theater

Hozzászólás

• Egy kis segítséget kérnék. Nem tudok demoszámlát nyitni az Armada/Tickmill-nél.
                    A számla ugyan megnyílik, de a depozitra 0-át ír, akármennyivel is akarom megnyitni.
                    Valaki megnézné, hogy nála is így van, vagy csak velem szórakoznak?

Hozzászólás

• Valaki?

Hozzászólás

• Bill eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Egy kis segítséget kérnék. Nem tudok demoszámlát nyitni az Armada/Tickmill-nél.
                        A számla ugyan megnyílik, de a depozitra 0-át ír, akármennyivel is akarom megnyitni.
                        Valaki megnézné, hogy nála is így van, vagy csak velem szórakoznak?
                        A weboldalon keresztul vagy az mt4be probalod?

Hozzászólás

• most próbáltam ki mind a kétféle képpen, nekem ott az összeg is. próbáld újra, hátha sikerül neked is.

Hozzászólás

• Chris eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            most próbáltam ki mind a kétféle képpen, nekem ott az összeg is. próbáld újra, hátha sikerül neked is.
                            Köszi, valami központi gubanc volt délután, késő estére kijavították.

Hozzászólás

• ha már van jó kis cfd végre, ajánlom figyelmetekbe az olaj shortot!

...még a végén bejön
                              Csatolt fájlok

Hozzászólás

• sorosgyuri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                ha már van jó kis cfd végre, ajánlom figyelmetekbe az olaj shortot!

...még a végén bejön
                                vagy talán a következő alkalommal...

Hozzászólás

Working...
                                X