Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Armada Markets

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

sorosgyuri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Exchange számlát nyiss, 300$-tól lehet úgy tudom.
    a jutalék összesen 4$,€, stb, attól függ milyen devizán kötsz.
    (tehát eurusd-n ha 2€ lesz a commission. akkor azt fogod látni a jutaléknál irva kb 5,5$ mert a számlád dollár alapú... ha euró alapú akkor pontosan 4-et fogsz ott látni. Próbáld ki demon majd meglátod.)
    Skrill van, használhatod.
    Szabályozást én is nemrég kérdeztem, h lesz-e másik is, azt mondták nemsokára igen (sztem UK-ból az FCA, de csak tipp). Addig az országuk engedélye az van nekik, jól tudod... mintha egy magyar cégnek pszáf engedélye lenne, ugyan azt tudja az is.
    Hírek alatt a csúszást mérni felesleges... minden hír más. egyszer javadra fog csúszni a kötésed egyszer meg nem. Én nem javaslom h hírek alatt próbálj ki-beugrálni, nem csak az Armadánál, hanem más cégnél sem (főleg). De felőlem próbáld ki.
    korrekt környezetben mindenképpen megnőnek ilyenkor a spread-ek is. erről szoktak posztolni felvételt ahol látszik a spread-változás, youtube-on megtalálod ha rákeresel.
    Amit tapasztaltam eddig az kb 10 pip csúszás volt a legnagyobb, kétszer történt velem ilyen, egyszer ellenem mozdult a piac másodszor javamra.
    jó ideje nem mértem meg pontosan egyébként, de az átlagot napon belül néztem, -0.3 és +0.3 pip közé esett a legtöbb nap.
    Ha valakinek van aktuális mérése szerintem nemsokára majd megírja neked.
    Köszi a válszt

Sajnos sok esetben stop-pal megy a nyitás a stratégiámban,ezért gyakran hírek idején éri el az aktiválási szintet az ár.Van limit áras megbízás is benne,akkor gyakran "+" a csúszás valóban,csak jóval kevesebb a plusz,mint a mínusz a stop megbízásnál.De úgy látom akkor ez minden brókernél ennyi,nem érdemes nagyon keresgélni.Dukas-nál kb. 5 pipes a csúszás hír alatti nyitásnál.

Azért köszi

Hozzászólás

hát igazán nincs mit
      azt a Blessinget már olvastam ott korábban, kíváncsiságból rákerestem a neten egy pár percig (ha már pénzt csinált vele a gyerek...), de nem találtam semmit ha meglelitek toljátok fel ide pls, kielégíteném a kíváncsiságom elvarratlanul maradt szálát
      Kizárt, hogy ezt a verziót használja, de ha már egyszer feltöltöm, akkor jó legyen...
      Csatolt fájlok

Hozzászólás

Osel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Köszi a válszt

Sajnos sok esetben stop-pal megy a nyitás a stratégiámban,ezért gyakran hírek idején éri el az aktiválási szintet az ár.Van limit áras megbízás is benne,akkor gyakran "+" a csúszás valóban,csak jóval kevesebb a plusz,mint a mínusz a stop megbízásnál.De úgy látom akkor ez minden brókernél ennyi,nem érdemes nagyon keresgélni.Dukas-nál kb. 5 pipes a csúszás hír alatti nyitásnál.

Azért köszi
        igazán nincs mit
        a tíz pip azért a max volt nekem, korántsem jellemző. (azt hiszem FED hír volt vagy valami hasonló erősségű.)
        attól is függ egyébként, hogy honnan megy a trade - itthonról pl egy mobilnettel, vagy Londonból egy övékéhez közeli szerverről.
        De miért nem próbálod ki egy kis számlával?
        vagy ott a welcome számla lehetőség, az 'ingyér van' és élő környezetet tudsz kipróbálni.

Hozzászólás

moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Kizárt, hogy ezt a verziót használja, de ha már egyszer feltöltöm, akkor jó legyen...
          köszi!!! mostmár nincs mentségem, meg kell nézni

Hozzászólás

http://www.armadamarkets.com/wp-cont...t_August13.pdf

1 hónap alatt 846 %
            Tetszik ez a Abdul. Ahhoz képest hogy nyugger, 5 percenként skalpol.
            Szinte alig hibázik. A módszerében sajnos kamuzik, mert amit leír, ahhoz nem stimmelnek a cancelled BUY STOP-ok amikkel szeretett volna belépni.

I implement the strategies from books that I have. I use Bollinger band (13) and moving averages (13 and 113). I usually open buy order when the candle touches the lower band of Bollinger band and moving average confirms the right. Number 13 is my favourite number and suits with my market analysis
            Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              http://www.armadamarkets.com/wp-cont...t_August13.pdf

1 hónap alatt 846 %
              Tetszik ez a Abdul. Ahhoz képest hogy nyugger, 5 percenként skalpol.
              Szinte alig hibázik. A módszerében sajnos kamuzik, mert amit leír, ahhoz nem stimmelnek a cancelled BUY STOP-ok amikkel szeretett volna belépni.

I implement the strategies from books that I have. I use Bollinger band (13) and moving averages (13 and 113). I usually open buy order when the candle touches the lower band of Bollinger band and moving average confirms the right. Number 13 is my favourite number and suits with my market analysis

vagy pont azért nyomja 5percenként mert nyugger, unatkozik
              de azért elég ügyes, ja.

Hozzászólás

vagy pont azért nyomja 5percenként mert nyugger, unatkozik
                de azért elég ügyes, ja.

Stop nélkül skalpol 3-5 pipeket az öreg, és alig lő melé. Biztos nincsenek szívproblémái, ha ilyen jól bírja a strapát

Hozzászólás

Köszi mindenkinek a válaszokat, látom mindenki jót mond az armadáról, úgyhogy én is nyitottam egy exchange szlát, fél órán belül vissza is igazolták és az utalásom másnap már jóvá is írták.

Hozzászólás

Nekem csak demo-m van az Armadánál, de 6 pipes gap EUR/USD-nél úgy, hogy másik cégeknél éles és demo számlán 0 pip gap, az kissé elbizonytalanít. Én is sok jót olvastam róluk, de ha demon van ekkora gap, akkor élest inkább nem is nyitok.

Hozzászólás

kriszhor2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Nekem csak demo-m van az Armadánál, de 6 pipes gap EUR/USD-nél úgy, hogy másik cégeknél éles és demo számlán 0 pip gap, az kissé elbizonytalanít. Én is sok jót olvastam róluk, de ha demon van ekkora gap, akkor élest inkább nem is nyitok.
                      Amíg összefüggést látsz a demó és éles számla között, addig én sem tanácsolom, hogy bárhol éles számlát nyiss

Hozzászólás

Nem teljesítésről volt szó, hanem adatszolgáltatásról, és ez óriási különbség!

Hozzászólás

Amíg összefüggést látsz a demó és éles számla között, addig én sem tanácsolom, hogy bárhol éles számlát nyiss

máskülönben a gap a piac része, élőben is van ilyen. Miért kellene ott nyitnia a következő gyertyának, ahol az előző befejeződött??
                          demot meg sehol sem kell komolyan venni, azért hívják demónak... arra való, hogy gyakorolj, teszteld magad 'ingyér'!
                          nem teljesen értem, hogy ezen miért akadtál fenn.

Hozzászólás

Nem teljesítésről volt szó, hanem adatszolgáltatásról, és ez óriási különbség!
                            ki beszélt teljesítésről?

már nem azért, de a demó és éles adatszolgáltatás között semmi összefüggés nincs...

Különben próbáld ki a Dukaskopy demó számláját, meg fogsz lepődni mennyire komolytalan. Pedig az ő nevüket már biztos hallottad...

Hozzászólás

Pontosan ez az! Dukas? Pfff Volt hozzájuk szerencsém! Jó nagy slippage+lassú ügyfélszolgálat!
                              De nézzük a tényeket! Ha már a demo-n van negatív tapasztalat, akkor élesen mit várjak?
                              Teljesen másik kontinensen van a számlám. Annak idején megnéztem annak a cégnek is a demo részét és nem volt rossz, szinte rés nélküli eur/usd esetén európai és amerikai kereskedési időszakban. Természetesen élesen már nem volt olyan csodálatos a történet, de teljes mértékben tűrhető. De az a cég, aki már a reklámnál (vagyis demo számla) nyögdécsel ott már helyből nem nyitok élest, mivel az éles mindig rosszabb mint a demo.
                              A stílusodból pedig meglátszik hogy milyen vagy...
                              Részemről a téma off

Hozzászólás

Pontosan ez az! Dukas? Pfff Volt hozzájuk szerencsém! Jó nagy slippage+lassú ügyfélszolgálat!
                                De nézzük a tényeket! Ha már a demo-n van negatív tapasztalat, akkor élesen mit várjak?
                                Teljesen másik kontinensen van a számlám. Annak idején megnéztem annak a cégnek is a demo részét és nem volt rossz, szinte rés nélküli eur/usd esetén európai és amerikai kereskedési időszakban. Természetesen élesen már nem volt olyan csodálatos a történet, de teljes mértékben tűrhető. De az a cég, aki már a reklámnál (vagyis demo számla) nyögdécsel ott már helyből nem nyitok élest, mivel az éles mindig rosszabb mint a demo.
                                A stílusodból pedig meglátszik hogy milyen vagy...
                                Részemről a téma off
                                Hála Istennek

Hozzászólás

Working...
                                X