Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Armada Markets

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

kriszhor2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem csak demo-m van az Armadánál, de 6 pipes gap EUR/USD-nél úgy, hogy másik cégeknél éles és demo számlán 0 pip gap, az kissé elbizonytalanít. Én is sok jót olvastam róluk, de ha demon van ekkora gap, akkor élest inkább nem is nyitok.
    hát ennek semmi jelentősége szerintem. nyugodtan próbáld ki őket egy párszázas kis számlával ha brókert keresel ...ha meg nem, akkor nem igazán értem mi érdeked negatív visszhangot szítani, főleg h nincs is éles tapasztalatod.
    Bocsi, ne vedd a lelkedre mert ez nem a személyed ellen szól vagy ilyesmi, de megvédem az Armadát, mert nagyon megkedveltem őket.

Hozzászólás

mit szóltok a legutolsónak a kockázatkezeléséhez?
      http://www.armadamarkets.com/trader-of-the-month/

Hozzászólás

Chris eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        mit szóltok a legutolsónak a kockázatkezeléséhez?
        http://www.armadamarkets.com/trader-of-the-month/
        Stanislav?

hát ez se sokat szarozott minilotos pozikkal látom

Hozzászólás

új az armada oldala: http://www.armadamarkets.com/
          amúgy megkérdeztem, hogy lesz-e magyar, és azt mondták, hogy nemsokára csak informatíve, akit érdekel

Hozzászólás

Chris eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            új az armada oldala: http://www.armadamarkets.com/
            amúgy megkérdeztem, hogy lesz-e magyar, és azt mondták, hogy nemsokára csak informatíve, akit érdekel
            Áruld már el légyszi, hogy mi a franc előnye van az Armadának az LMAX-al szemben? (tényleg érdekel)
            Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Áruld már el légyszi, hogy mi a franc előnye van az Armadának az LMAX-al szemben? (tényleg érdekel)
              én pl azért nyitottam náluk, mert kevesebb mint 10k-val lehet, Lmax-nál az a minimum (ok, tudom h 1k-val is megoldható). Lmax tőkeáttét 1:100, Armada 1:500, olcsóbb a commission (a spread ugyan az lényegében, tekintve h Lmax partnere), Meta trader elérés, és mint mondtam kisebb összeggel is lehet számlát nyitni. Nekem ezek voltak a lényeges okok.
              plusz teljesen átlátható volt számomra a számlanyitás meg minden infó elérése az Armadánál, az Lmax oldalán teljesen el lehet tévedni szerintem ezen a téren. Írjak emailt h számlát akarok nyitni, vagy nem is tudom hogy működik náluk már a kezdés egyáltalán.

Hozzászólás

Megbízások teljesülése mennyire gyors ennél a brókernél?

Hozzászólás

nagyd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  én kézzel kötök, nekem elég gyorsak.
                  a honlapon azt írják 0.3 sec az átlag execution:
                  http://www.armadamarkets.com/open-live

de ha valaki tudna mért adatot írni, arra én is kíváncsi vagyok végülis.

Hozzászólás

Szia!

Gyors nagyon a serverük, gyorsan feldolgozzák a kéréseket. Éles számlás teszeredményeink kötések kihelyezéséről, törléséről, módosításáról:

100 módosítást átlagban 12 másodperc alatt hajtanak végre. Azaz kb 0,12 század másodperc alatt megkapják a kérést, feldolgozzák és visszaküldik az infot, hogy sikerült a módosítás. Ez igencsak jónak mondható. Rengeteg bróker még bőven a fél másodperces / 1 másodperces időnél tart.
                    www.TozsdeProgram.hu - Automatizált kereskedés, MetaTrader Expert Advisor programozás

Hozzászólás

TozsdeProgram.hu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Szia!

Gyors nagyon a serverük, gyorsan feldolgozzák a kéréseket. Éles számlás teszeredményeink kötések kihelyezéséről, törléséről, módosításáról:

100 módosítást átlagban 12 másodperc alatt hajtanak végre. Azaz kb 0,12 század másodperc alatt megkapják a kérést, feldolgozzák és visszaküldik az infot, hogy sikerült a módosítás. Ez igencsak jónak mondható. Rengeteg bróker még bőven a fél másodperces / 1 másodperces időnél tart.
                      Meggajdult a robim. Már több mint egy hete dobálja demon a szignifikánsan több zöldet mint pirosat. Hány kötésnél szoktatok ilyet ringbe küldeni?
                      Csatolt fájlok

Hozzászólás

Valamit csináltak az armadánál, mert az mt4 -es végrehajtási idő mindenhol csak az utolsó server request-et követő 30mp-en belül szokott "gyors" lenni ahogy az látható is a kép bal oldalán. Ehhez képest az armada folyamatosan jó időket produkál.
                        Mostmár kíváncsi lennék egy LMAX mt4 execution speedre is.
                        Csatolt fájlok

Hozzászólás

Én személy szerint egy brókernél tapasztaltam már olyat, hogy a megbízás sebessége változott a pozícióm méretétől.
                          Nemtudom ezek a méréseknél több paraméter nincs? csak az idő? ???

Hozzászólás

Én személy szerint egy brókernél tapasztaltam már olyat, hogy a megbízás sebessége változott a pozícióm méretétől.
                            Nemtudom ezek a méréseknél több paraméter nincs? csak az idő? ???

ha nem tradelsz 50-60 lot felett általában egy kötésben, akkor ezzel nem kell foglalkoznod szerintem.

Hozzászólás

sorosgyuri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              ha nem tradelsz 50-60 lot felett általában egy kötésben, akkor ezzel nem kell foglalkoznod szerintem.
                              Ja, ezt Stanislav már letesztelte szerencsére helyettem

most találtam az oroszoknál egy nagyon durvát:
                              The fastest contest in Russia
                              – Drag Trade.
                              It is held every Friday from 15:00 till 16:00 (at the terminal time).
                              Trading on the DEMO-account (initial deposit is $100 000) during one hour it is necessary to perform maximum profit among all participants.

200 dodó jár a legjobb vakmajomnak aki végig nyomja fullmarginon egy órán keresztül.
                              https://grandcapital.ru/eng/trading/action/

Hozzászólás

Armadasok!

Vagy bárhol máshol valaki tapasztalt már hasonlót?
                                Nyüstölöm ezt a ingyen 15euros számlát.
                                Betettem egy BUY LIMIT megbízást, majd rá 2-3 percre az ár lement jóval alá, de nem kötött be. Egyszerűen mintha abban a pillanatban törölték volna a megbízást, amikor be kellett volna kattannia. Nem volt semmi stop semerre, és a mennyiséget is bírja a rendszer, mert kézzel beköti.
                                A naplo szerint meg olyan mintha pont akkor mozgattam volna a pendinget, pedig hozzá sem nyúltam.
                                Mit bénáztam el??

Azt, hogy egy buy stop-ot nem köt be, még talán megértem. De ezt??? Pedig nagyon tetszik a gyorsaság, meg az ártól való távolság.
                                Csatolt fájlok

Hozzászólás

Working...
                                X