Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Armada Markets

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Ez az Armadás oldal egyébként nekem egy kötéslista paradicsom, köszönet a linkért!
    akkor itt a következő sporttárs kötéslistája
    http://www.armadamarkets.com/2014/04...-2014-philipp/

----------
    u.i.: csak engem idegesít, hogy 50-100 rongyokkal tudnak kereskedni a külföldiek?

Hozzászólás

sorosgyuri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      akkor itt a következő sporttárs kötéslistája
      Ebből elég sokat ki lehet hámozni. Ellentétben a többiekével itt nem érdemes túl sok figyelmet forditani a nem teljesült megbízásokra mert jópáron látszik, hogy szándékosan meg lettek változtatva a szintek kiikszelés előtt.
      Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

Ebből elég sokat ki lehet hámozni. Ellentétben a többiekével itt nem érdemes túl sok figyelmet forditani a nem teljesült megbízásokra mert jópáron látszik, hogy szándékosan meg lettek változtatva a szintek kiikszelés előtt.
        pontosan miket hámozol ki amugy? (tényleg érdekelne mit keresel a kötéslistán stratégia után nyomozol? vagy teljesülések, ilyesmi? )

Hozzászólás

demó versenyt írtak ki az Armadások:
          http://www.armadamarkets.com/demo-contest/

Hozzászólás

captpirx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            demó versenyt írtak ki az Armadások:
            http://www.armadamarkets.com/demo-contest/
            jaja, nekem is jött hírlevél róla.
            zsir

Hozzászólás

5 millió dollárral nyitni vicces lesz.

Hozzászólás

Chucky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                5 millió dollárral nyitni vicces lesz.
                allin, 50 lotos pozit nyitni? ---vagy hogy érted?
                ezt versenytől függetlenül is betolhatod egy demó számlán bármikor
                persze élesen is...

Hozzászólás

Pár napja tesztelgetem a céget. A spreadek jók, a felület gyors, de észrevettem egy zavaró dolgot. H4-ben a 20h-ás gyertya után a 00h-ás következik. Ez időnként elég érdekes fomációkat ad (mintha gapes lenne). Eur/chf-en és eur/huf-on is hasonló volt ma a helyzet, ami egy ilyen gyakran kereskedett devizapárnál nem túl jó.

http://www.kephost.com/view3.php?fil...qb85w6cepx.png

Hozzászólás

Menő Jenő eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Pár napja tesztelgetem a céget. A spreadek jók, a felület gyors, de észrevettem egy zavaró dolgot. H4-ben a 20h-ás gyertya után a 00h-ás következik. Ez időnként elég érdekes fomációkat ad (mintha gapes lenne). Eur/chf-en és eur/huf-on is hasonló volt ma a helyzet, ami egy ilyen gyakran kereskedett devizapárnál nem túl jó.

http://www.kephost.com/view3.php?fil...qb85w6cepx.png

mi a fura abban, hogy H4-en a 20h-ás gyertya után a 00h-ás gyertya következik?
                    különben sem az eur/chf de főleg az eur/huf nem mondható gyakran kereskedett devizapárnak... főleg éjjel. minden párban nagyon alacsony a forgalom, gap-ek meg napközben is bárhol-bármikor lehetnek, alacsony likviditásnál meg főleg. Nincs ebben semmi érdekes szerintem.
                    ...plusz, éjfél körül minek akarsz kereskedni? persze nem tilos. max yen párokkal... de én speciel alszom olyankor

Hozzászólás

sorosgyuri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      pontosan miket hámozol ki amugy? (tényleg érdekelne mit keresel a kötéslistan stratégia után nyomozol? vagy teljesülések, ilyesmi? )
                      Egyertelmuen strategiamegfejtes a cel. Van amelyiket lehetseges, illetve sokszor jon elo az "aha" ezt en is igy csinalom tipusu megerosito erzes. Ezek a pillanatok erositik a hitedet.

Hozzászólás

Egyesével végig nézed a kötéseit, hogy, hol, mit, miért, és hol a stop?

Hozzászólás

én a múlthavi "bajnok" egy kötést néztem csak meg a listából, EURUSD
                          tartotta vagy két hétig, volt a pozi 100eur minuszban is, a végén pedig lezárt 70 pluszban
                          ez után a többit már nem néztem meg, bár a fő tevékenysége EURCHF-ben volt

Hozzászólás

hal_kan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Egyesével végig nézed a kötéseit, hogy, hol, mit, miért, és hol a stop?
                            Annyira nem. Kb úgy mint amikor könyvet olvasok scannelő módban.
                            10 percet megér minden versenyző. A lényeget annyi idő alatt már lehet látni.
                            A részleteket úgyis a sajátodra kell formálnod.

Hozzászólás

Annyira nem. Kb úgy mint amikor könyvet olvasok scannelő módban.
                              10 percet megér minden versenyző. A lényeget annyi idő alatt már lehet látni.
                              A részleteket úgyis a sajátodra kell formálnod.
                              Elég érdekes, hogy kirakják ezeket az emberek, hogy róluk vegyenek példát mert hatalmas profitot csináltak stb... Szerintem 40-es lottal nyitni nem túl példaértékű

Hozzászólás

Chucky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Elég érdekes, hogy kirakják ezeket az emberek, hogy róluk vegyenek példát mert hatalmas profitot csináltak stb... Szerintem 40-es lottal nyitni nem túl példaértékű
                                hehe, ez nem azért van mert ők mintapéldák, csak mert megnyerték az 500 dolcsit az más kérdés, hogy melyik szerencsehuszár és melyik trader... persze tanulni belőle sem rossz ötlet, mert ahogy a jóból úgy a rossz példából is lehet tanulni

Hozzászólás

Working...
                                X