Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Armada Markets

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Lmax után azt hittem nem találok jobb brókert.... azt hiszem mégis megvan!

Hozzászólás

GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Lmax után azt hittem nem találok jobb brókert.... azt hiszem mégis megvan!
      Egy javarészt Lmax whitelabelségre alapított cég mennyivel lehet jobb az eredetinél?
      Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Egy javarészt Lmax whitelabelségre alapított cég mennyivel lehet jobb az eredetinél?
        Amennyit a whitelabel hozzáad minusz amit elvesz
        Amúgy jogos a kérdés, remélem nem kiabáltam el, mivel még csak teszt üzemmódban vannak. Spread és teljesítési idő nagyon jó, spreadek nem tágulnak akkorát hírek alatt mint Lmaxnál, viszont slippage mintha több lenne (valszeg itt kompenzálnak ) uh maradjunk annyiban még meglátjuk.
        Jövőhét jó lesz tesztelgetni

Hozzászólás

Amennyit a whitelabel hozzáad minusz amit elvesz
          Amúgy jogos a kérdés, remélem nem kiabáltam el, mivel még csak teszt üzemmódban vannak. Spread és teljesítési idő nagyon jó, spreadek nem tágulnak akkorát hírek alatt mint Lmaxnál, viszont slippage mintha több lenne (valszeg itt kompenzálnak ) uh maradjunk annyiban még meglátjuk.
          Jövőhét jó lesz tesztelgetni
          A limittel történő beszállással próbálnám a csúszást elkerülni. (ezeknél az állítólag pozitív is szokott lenni). A stopra meg ki kellene próbálni valami kézzelzárós scriptet, de olyat ami nem enged egy fikarcnyi csúszást sem a zárási pillanathoz képest, hanem inkább újra próbálkozik 20x. (mondjuk ezt nem híreknél vetném be)

Hozzászólás

Jó ötlet, de mi van akkor ha zárni KELL....

Szerintem annyit fogok változtatni h a stopba belekalkulálom a slippage-et és akkor én is jól járok meg ők is

Hozzászólás

Jó ötlet, de mi van akkor ha zárni KELL....

Szerintem annyit fogok változtatni h a stopba belekalkulálom a slippage-et és akkor én is jól járok meg ők is
              Én nem szeretnék ilyen nagyvonalú lenni. Éljenek csak a száraz spreaden.
              Először nyomod a scripted, ha hatástalan, akkor marad az "X".
              (Amit beépíthetsz a sciptbe a 20 próbazárás utánra)

Egyébként az ilyen slippeages MT4 brokiknak nem lehetne betenni az MT5-n hedge módon ellentétes limites beszállóval zárva a poziciót??
              (friss ötlet, de felvillanyozott
              (feltéve hogy van MT5-je.)

Hozzászólás

A bónuszbrigád tapasztalatok (http://forum.tozsde.hu/brokercegek/7...html#post50456) után nyitottam én is most egy armadás számlát. Eddig esküszöm tiszta felüdülés! Majd lesz több tapasztalatom később megírom még.

Hozzászólás

Rágjam meg a lelküket, értem én h este aludni kell, de ha már rajta ülnek a pénzemen, akkor legyen már valaki a telefon mellett 24/7

Hozzászólás

Rágjam meg a lelküket, értem én h este aludni kell, de ha már rajta ülnek a pénzemen, akkor legyen már valaki a telefon mellett 24/7
                    Ezt leszámítva melyik irányba billen a mérleg az LMAX <> ARMADA kérdésben?
                    (különösen súlyozva a slippeage kérdést)

Hozzászólás

• Slippage-et főleg hírekkor kéne nézni, de hírekkor meg nem nagyon vagyok benne.... de majd lehet csinálok erre is egy tesztet. Nagyon azt állítják magukról h hírekkor is korrektül működnek

Amúgy meg marad az Armada, mert itt 500x-os áttétel van 100x helyett, még kevesebb pénzt kell betolni
                      Komolyabb összegre meg ott van a határidő....

Hozzászólás

• Kértem egy új jelszót, erre elküldik copy&paste formában ...

Hát bamm... olyan ez mintha bemenne az ember a kórházba, aztán bármelyik nővér ingyen és bérmentve játszhatna az ember golyóival, mert fehér ruha van rajta. Milyen már ez?!

Hozzászólás

• GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Kértem egy új jelszót, erre elküldik copy&paste formában ...

Hát bamm... olyan ez mintha bemenne az ember a kórházba, aztán bármelyik nővér ingyen és bérmentve játszhatna az ember golyóival, mert fehér ruha van rajta. Milyen már ez?!
                          gondolom MT4 jelszóról van szó.
                          miért nem változtatod meg a beállításokban arra amire szeretnéd?
                          Utoljára szerkesztve a következő által: sorosgyuri; 2014-06-26, 14:57. Oka: helyesírás

Hozzászólás

• sorosgyuri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            gondolom MT4 jelszóról van szó.
                            miért nem változtatod meg a beállításokban arra amire szeretnéd?
                            mert azt meg az oroszok hallgatják le a spájzból

Hozzászólás

• Sziasztok , lenne egy kérdésem .Nyitottam 1 demót Armadán, és úgy tudom hogy a Commissions 2$ per Lot (4$ oda-vissza) de pl. GBPUSD nyitok az 6.86$! EURUSD 5.44$ stb.. csak a USDJPY 4dodó nálam, a többi nem stimmel. Nem értem ez hogy lehet?? köszi

Hozzászólás

• ultrarec888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Sziasztok , lenne egy kérdésem .Nyitottam 1 demót Armadán, és úgy tudom hogy a Commissions 2$ per Lot (4$ oda-vissza) de pl. GBPUSD nyitok az 6.86$! EURUSD 5.44$ stb.. csak a USDJPY 4dodó nálam, a többi nem stimmel. Nem értem ez hogy lehet?? köszi
                                Gondolom nem dollár, hanem az elsődleges devizában számolják.
                                Tehát 4 GBP, vagy 4 EUR.

Hozzászólás

Working...
                                X