Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Armada Markets

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• n3d eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nálam 20 perce no connection
    20 perc??Az nem semmi! 20 s is sok!

Hozzászólás

• kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Igen persze jónak számit!Így már reálisabb is.
      De Estonia?Miért onnan kerül ki a legolcsóbb broki?
      Miért, mi kell ahhoz olcsón dolgozzanak? Olcsó önköltség nem?

Az már csak magyar sajátosság, hogy "ha már kicsi az ország és kevés az ügyfél (és pénzük sincs), akkor kerüljön nekik minden 3x annyiba..."

Hozzászólás

• Hát eddig jót írtam róluk, de a pénteki leállás tényleg durva volt.
        Írtam nekik levelet, ha hasznos választ adnak, felteszem ide a fórumra.
        Utoljára szerkesztve a következő által: safe; 2014-07-20, 09:16. Oka: hiba

Hozzászólás

• safe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Hát eddig jót írtam róluk, de a pénteki leállás tényleg durva volt.
          Hát az pozítívum, hogy vasárnap 20 perc alatt válaszoltak. Íme a válasz:

Hello,

Thank you for contacting Armada Markets, one of the fastest growing FX brokers in the world.

In such rare circumstances when something happens to our trading infrastructure the client who wishes to trade would have to contact us by e-mail or live chat or phone or skype and instruct us to close the orders. We have multiple back-up options for closing client trades manually. In a very unlikely scenario, should we then fail to close the trades manually we would then cover the losses incurred by the client.

Best regards,

Kristina
          Account Executive
          Armada Markets
          www.armadamarkets.com

Hozzászólás

• A választ megkaptad, most már biztonságban érezheted magad.
            Hosszabb kimaradások esetén valószínűleg az is működik, hogy elmész hozzájuk személyesen és húzol egy sorszámot az ügyfélszolgálaton

Egyébként ha nem volt stoppod, van rá megoldás:
            a lélektani stopszinted elérésekor egy másik számlán bekötöd az ellenkezőjét.
            A másik broki nagy eséllyel működni fog, csak ne "L" betűvel kezdődjön a neve.
            Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              A választ megkaptad, most már biztonságban érezheted magad.
              Hosszabb kimaradások esetén valószínűleg az is működik, hogy elmész hozzájuk személyesen és húzol egy sorszámot az ügyfélszolgálaton
              Szerintem biztonságosabb ajánlott levelet küldeni.

Hozzászólás

Hát eddig jót írtam róluk, de a pénteki leállás tényleg durva volt.

Volt bent pozid? Azokkal mi lett, ha igen? (Pusztan kivancsisag)

Hozzászólás

• Chris eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Volt bent pozid? Azokkal mi lett, ha igen? (Pusztan kivancsisag)
                  Megúsztam.

Hozzászólás

• Lehet, hogy ennyi volt gyors próbálkozásom az Armada Markets-nél
                    Alacsony spreadek, gyor befizetés,

DE

Múltkor elszállt a szerverük
                    Ma meg nem elérhető a weboldaluk *
                    Skype-on nem reagálnak,
                    És mellélkesen limit megbízásnál MINDIG rendesen csúszva teljesülnek a megbízások.

Nektek is van ezekről tapasztalatotok?

*próbáltam számítógépen, meg telefonon is, de mindig ezt írja ki:
                    "Forbidden
                    You don't have permission to access / on this server.
                    Apache Server at www.armadamarkets.com Port 80"
                    Utoljára szerkesztve a következő által: safe; 2014-07-24, 14:41. Oka: pótlás

Hozzászólás

Lehet, hogy ennyi volt gyors próbálkozásom az Armada Markets-nél

DE

Skype-on nem reagálnak,
                      És mellélkesen limit megbízásnál MINDIG rendesen csúszva teljesülnek a megbízások.

"Forbidden

a hiba az ön készülékében van mr.Safe.

Hozzászólás

DE

Skype-on nem reagálnak,

"Forbidden

"Múltkor elszállt a szerverük": sajna nekem akkor nem ment a gépem(ha a múltkori leállásodról van szó), így nem tudom visszanézni, mert nincs naplófájlom emiatt, de ha neked van, betehednéd.

"Ma meg nem elérhető a weboldaluk": nálam többféle böngészőn és mobilon is megy

"Skype-on nem reagálnak": elég rég nem írtam nekik, de ezt most nem tudtam kipróbálni, mert nem available, és ha available akkor várok csak választ. Nálad "available" volt a státuszuk amikor írtál?

"És mellélkesen limit megbízásnál MINDIG rendesen csúszva teljesülnek a megbízások.": mit jelent nálad a "rendesen"? nálam általában elhanyagolható a csúszás(kb. 1 tized), vagy egyáltalán nincs, de nem tudom nálad mi a "rendesen" határa

Hozzászólás

• sorosgyuri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          a hiba az ön készülékében van mr.Safe.
                          Hát ez mély hozzáfűzés. Nem pont értem, ezért csatolom az "Armadás" chat-em, és emailem:

14:52:05] steve: Your webpage was not availeble for 30 minutes
                          [14:52:17] steve: Do You know something about that?
                          [14:52:22] Armada Markets Support: Yes, we know about webpage
                          [14:52:30] Armada Markets Support: This problem is fixed now
                          [14:52:43] steve: and what happened?
                          [14:53:04] Armada Markets Support: We are sorry for any inconveniance caused
                          [14:53:26] Armada Markets Support: Some technical issued, which is not solved and everything is working properly.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                          Hello,

Thank you for contacting us. Now it is working properly. We are sorry for any inconvenience caused.

Best regards,

Olga
                          Account Executive
                          Armada Markets
                          www.armadamarkets.com
                          Utoljára szerkesztve a következő által: safe; 2014-07-24, 19:02. Oka: -------------------- beszúrás

Hozzászólás

Hát ez mély hozzáfűzés. Nem pont értem
                            bocs, úgy értettem, hogy nálam müxik minden.

Hozzászólás

• sorosgyuri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              bocs, úgy értettem, hogy nálam müxik minden.
                              Én is bocs, csak rosszul érint, hogy végre úgy tűnt, hogy itt egy szuper bróker, aztán 2 napon belül:
                              - elszáll a platformjuk
                              - elszáll a weblapjuk
                              - + észrevettem, hogy a szokottnál (más ECN) nagyobb a slippage

...

Hozzászólás

DE

Skype-on nem reagálnak,

"Forbidden
                                Kicsit olyan olvasni amit írsz, mint amikor egy nő vitázik: "mindig", "szokott" ... semmi konkrétum? (bocsi hölgyeim, de ez van )
                                A Limit megbízásodon nem pozitív irányú számodra a slippage egyébként? ha nem, akkor nem Limit orderről beszélünk, hanem Stop megbízásról.
                                Csúszás mindenhol van, máshol viszont csak a számomra negatívat kapom meg (''érdekes módon''), az armadánál a pozitívat is. Légy objektív szerintem.
                                Nekem normál időben (nem hírek alatt) elhanyagolható (1-2 tized plusz/minusz) vagy nulla csúszás szokott lenni.
                                email, online chat -en biztosan eléred őket, és gyorsan is válaszolnak.
                                nagyon ideges típusnak tűnsz, nem kell annyit stresszelni :-) gyűjts pár év tapasztalatot még, az megnyugtat ;-)
                                ezek nem igazi problémák, csak kisebb technikai malőrök, amivel eddig mindenhol találkoztam. Az bosszantó persze, ha egy cégnél nem stabil a kapcsolat, ezt elismerem, de az armadáéra ezt korántsem mondanám. Sőt, nagyon is jó.
                                Én igyekszem a lényegre figyelni, az pedig a pénz. Kérdés nélkül és gyorsan kifizetnek, és szerintem amíg ez így van, addig minden megbeszélhető, megoldható apróság.
                                Kereskedj ott, ahol nem érzed magad átverve vagy lehúzva. Én itt vagyok ezzel így először, korrektségből csillagos ötös.

Hozzászólás

Working...
                                X