Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

DCFX bróker + számlakezelés

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Én is hasonlóképp jártam...
    Nem lehetne ezeket az "embereket" karácsonyra meglepni valamivel ?
    Több száz ha nem ezer embert loptak meg, egy perközösség esetén már csak a jutalék miatt meglehetősen jól járna az ügyvéd aki kicsit a lábukra lépne...
    Persze ez lehet hogy álom, de nem biztos.
    Szerintetek ?

Hozzászólás

• Megleptétek már őket elég sok pénzzel...

https://www.youtube.com/watch?v=R8UdnG0MXh4

Hozzászólás

• http://dcfxbrokerscam.blogspot.hu/20...es-zoltan.html

Hozzászólás

• Nem gondoltam volna róluk. Kb. 10 éve Herbály és Dombai csinált tanfolyamot Csizmadiával. Tőlük(is) kezdtem el tanulni régen. Mondjuk nem értem, hogy az emberek
          miért bízzák másokra a pénzüket.

Hozzászólás

• Hat igen, a profitpottyos f.gabornak is minek kellett promozni oket annyira...

Hozzászólás

• eurusd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Hat igen, a profitpottyos f.gabornak is minek kellett promozni oket annyira...
              Feketére gondolsz? Hát tőle lestem el pár dolgot, kicsit alakítva, de tulajdonképpen neki köszönhetem azt, hogy jól megy

Hozzászólás

• DCFX károsultak számára

Drága urak és hölgyek!

Megnéztem a dcfx weblapját és már ott rengeteg probléma van ami a gagyiság jele:

1. a társaság nem rendelkezik sem EU sem US regulációval, azaz nem végezhet pénzügyi szolgáltatást, valamint portfólió és vagyonkezelést az Európai Únión belül sem az USA-ban.

2. a nagyobbik baj az, hogy sem az Egyesült Arab Emírségek területén sem pedig Seychelles szigeten nem rendelkezik Pénzügyi regulációval, azaz nem végezhet pénzügyi szolgáltatási tevékenységet, vagyon kezelést pedig pláne nem a fent leírt területeken!

3. a társaságnak van egy regisztrált telephelye az Egyesült Arab Emírségekben, valamint egy székhelye Seyychelles szigetén.

4. az MNB mivel Európán belülre terjed a joghatósága nem fog tudni túl sok mindent tenni az ügy érdekében.

5. amit ilyenkor érdemes lenne megtenni első lépésben az az, hogy megkeresitek a Seychelles-i valamint az Egyesült A. E.-ken belüli pénzügyi felügyeletet és panaszt tesztek, hogy nem kapjátok meg a pénzt.

6. második esetben pedig rendőrségi feljelentést tesztek a Seychelles valamint az Egyesült A.Een belüli irodájukhoz legközelebbi rendőrségen a cég ellen.

7. ha befektetésre szánjátok el magatokat akkor mindig olyan társaságot válasszatok amely az Európai Únión belül regisztrálva és pénzügyi regulációval rendelkezik.
                Valamint tagja a kárrendezési alapnak is. Így ha probléma merül fel a céggel kapcsolatban, megfogjátok kapni a pénzeteket!

Hozzászólás

• Azért EU is épp elég korrupt (Iron pl), szóval óvatosan azzal is, de nyilván ezeken a noname üdülőhelyeken még szerintem normálisan működő államszervezet sincs. Vagyis amikor én jártam ilyen helyeken, ez volt a benyomásomXD

Az a tuti, ha bárhol, bárhová, bármikor annyi pénz van kint vagy megy ki, aminek a teljes elvesztése esetén legalább van még egyszer ennyi pénz egy hasonló játékra.

Hozzászólás

• Forexsystems eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Drága urak és hölgyek!

Megnéztem a dcfx weblapját és már ott rengeteg probléma van ami a gagyiság jele:

1. a társaság nem rendelkezik sem EU sem US regulációval, azaz nem végezhet pénzügyi szolgáltatást, valamint portfólió és vagyonkezelést az Európai Únión belül sem az USA-ban.

2. a nagyobbik baj az, hogy sem az Egyesült Arab Emírségek területén sem pedig Seychelles szigeten nem rendelkezik Pénzügyi regulációval, azaz nem végezhet pénzügyi szolgáltatási tevékenységet, vagyon kezelést pedig pláne nem a fent leírt területeken!

3. a társaságnak van egy regisztrált telephelye az Egyesült Arab Emírségekben, valamint egy székhelye Seyychelles szigetén.

4. az MNB mivel Európán belülre terjed a joghatósága nem fog tudni túl sok mindent tenni az ügy érdekében.

5. amit ilyenkor érdemes lenne megtenni első lépésben az az, hogy megkeresitek a Seychelles-i valamint az Egyesült A. E.-ken belüli pénzügyi felügyeletet és panaszt tesztek, hogy nem kapjátok meg a pénzt.

6. második esetben pedig rendőrségi feljelentést tesztek a Seychelles valamint az Egyesült A.Een belüli irodájukhoz legközelebbi rendőrségen a cég ellen.

7. ha befektetésre szánjátok el magatokat akkor mindig olyan társaságot válasszatok amely az Európai Únión belül regisztrálva és pénzügyi regulációval rendelkezik.
                    Valamint tagja a kárrendezési alapnak is. Így ha probléma merül fel a céggel kapcsolatban, megfogjátok kapni a pénzeteket!

Ez is jó sok sebből vérzik....
                    Te sem vagy trader, az tisztán látszik.
                    A 7 pontoddal szerintem nem sok emberen segítesz.

A 6. pontodnál estem le a székemről a röhögéstől....
                    Voltál már egyáltalán Dubaiban? És Seychelles-en?
                    Húúúú....sötétség....

Minden esetre első bemutatkozó írásként nem gyenge tanácsok, az biztos.
                    Gondolom valami MásikFx-nél vagy supportos, vagy ilyesmi.

Hozzászólás

• Az FX21, Best Choice Bróker, Different Choice brókerek ügyében nyomozást folytat a Budapesti Rendőr-Főkapitányság Korrupció És Gazdasági Bűnözés Elleni Főosztálya.
                      Címük: 1027 Budapest, Gyorskocsi u. 31.
                      Tel: 1/457-5732 (Nagy László Péter r. ftőrm.)
                      Akinek panasza, vagy információja van az üggyel kapcsolatban, ide fordulhat!
                      Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

Working...
                      X