Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Napi Signal

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Devizapár: GBPJPY
    Entry: 165,55 Sell
    SL: 166,05
    TP: 164,5
    Új ügyfeleknek 30USD-s LIVE számla jár ajándékba!

Hozzászólás

Devizapár: EURUSD
      Entry: 1.1192 Sell
      SL: 1.1242
      TP: 1.1142

Hozzászólás

Devizapár: AUDJPY
        Entry: 79.93 sell
        SL: 80.43
        TP: 79.43

Hozzászólás

Semmi értelme a signaloknak, ha nem tudni, miért (milyen elgondolás, milyen stratégia alapján) kötöd.

Egyébként ez így súrolja a befektetési tanácsadás határát, ami engedélyköteles tevékenység.

Az aláírásod meg reklámcélú átb@szás. Ha odaírnál 2, azaz két szót „új ügyfeleknek”, akkor korrektebb lenne a marketing.
          http://moneymentor.5mp.eu

Hozzászólás

Devizapár: AUDJPY
            Entry: 78.63 sell
            SL: 79.13
            TP: 78.13

Hozzászólás

moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Semmi értelme a signaloknak, ha nem tudni, miért (milyen elgondolás, milyen stratégia alapján) kötöd.

Egyébként ez így súrolja a befektetési tanácsadás határát, ami engedélyköteles tevékenység.

Az aláírásod meg reklámcélú átb@szás. Ha odaírnál 2, azaz két szót „új ügyfeleknek”, akkor korrektebb lenne a marketing.
              Jogos az észrevétel. Javítottam az aláírásom.
              Én senkinek nem mondom, hogy kösse be. Én egyszerű jószándékkal beírom ide, amit kötök.
              Tehát nem engedélyköteles, ennek ellenére pénzügyi tanácsadó vagyok.

Hozzászólás

XMan, figy ide, írd át a topik címét arra, hogy "EZT KÖTÖM ÉN" és ezzel fel is oldottad a tanácsadás-bla-bla-bla, engedélyköteles-bla-bla-bla aggodalmakat.
                Onnantól kezdve senkinek egy nem lehet egy szava sem.
                A topik első bejegyzése meg legyen az, hogy a lent leírt hsz.-ek kizárólag magánvélemények, nem minősülnek bef.tanácsadásnak-bla-bla-bla, keress egy oldalt, másold ki onnan és tuti nem köthet beléd senki.

Hozzászólás

Látszik, h magyarok vagyunk.... valaki ossza a gondolatait, erre megy a kötekedés
                  Ha érdekel valakit, kövesse le, elemezze ki, találja ki mire nyílt a pozi, és tanuljon belőle..

Hozzászólás

A lovin is sok tippadó mozog

Hozzászólás

Devizapár: EURUSD
                      Entry: 1.1310 buy
                      SL: 1.1260
                      TP: 1.1360

Hozzászólás

Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Látszik, h magyarok vagyunk.... valaki ossza a gondolatait, erre megy a kötekedés
                        Ha érdekel valakit, kövesse le, elemezze ki, találja ki mire nyílt a pozi, és tanuljon belőle..
                        Sosem lehet kitalálni. Lehet, hogy pénzérmét dobál. Bár akkor nem ártana egy 1:2 R/R.
                        Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          egyértelmű hogy az 50 pip erre, 50 pip arra dologgal szeretné bizonyítani, hogy a piac nem random, számítanak a belépők.
                          Ha összejön neki, akkor a végén a hasonló elven szelektáló "trédervadász" cég reklámjával fog előjönni....... ez a tippem
                          azok léteznek még??
                          Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

Devizapár: USDJPY
                            Entry: 113.2 buy
                            SL: 113.7
                            TP: 112.7

Hozzászólás

Sziasztok!

Sok magyarnak nem tetszik, hogy megosztom a pozícióim! Röviden leírom, hogy miért teszem ezt, milyen stratégia alapján nyitok és mi a célom azzal, hogy megosztom nyitásaim:

Tapasztalataim:
                              - 5 éve kereskedem
                              - 5 év alatt rengeteg stratégiát megismertem, kerestem a szent grál-t ugyanis a forexből akartam milliárdos lenni (nem találtam meg, lehet azért mert nem létezik)
                              - Ez idő alatt egy az-az EGY használható stratégiát találtam amivel pluszba tudtam kerülni. Ez se tökéletes, csak 55-60% közötti találati aránya van, de ez elég ahhoz, hogy lassan, de növekedjen a számlám!
                              - Sose leszek a forexből milliárdos, nem ez a fő bevételi forrásom. Csak hobbyból kereskedem.
                              - Online marketing és pénzügyi tanácsadó vagyok.

Stratégiám:
                              - FIX lot-tal nyitom meg minden pozícióm!
                              - Egész számokat használok támasznak és ellenállásnak!
                              - Általában 50-50pip-es TP-m SL-em!
                              - 80%-ban trend irányba nyitok!
                              - Csakis H4-es charton elemzek!
                              - Ha megnyitottam egy pozíciót SOHA nem zárom be. Megvárom amíg ezt megteszi a TP, vagy az SL!
                              - Nagy bejelentések előtt se zárom a pozícióim. (Ezt sokan megjegyezték már, hogy nem jó, de tartom magam a szabályokhoz miszerint nem zárok nyitott pozíciót)
                              - RSI kizárást alkalmazok!
                              - Fundamentálisan csak a kamatdöntéseket követem. bejelentés előtt 10-20 másodperccel nyitok megbízást buy stop, sell stop a piaci ártól 15-45 pippel.

Miért osztom meg?
                              - Mert nem vagyok irigy
                              - Életben tartsam a fórum témáját
                              - Aláírásomban lévő linket népszerűsítsem (Igen ez egy reklám link, amiből bevételem származik. Nem tagadom egy szóval se. Ha rákattintasz és beregisztrálsz akkor 30USD-s LIVE számlát kapsz érte)

FONTOS:
                              Ezek az én tippeim! Felelőséget nem vállalok érte! Ez nem tanácsadás. Egyszerűen csak kiírom mit kötöttem. Ti is osszátok bátran a pozícióitokat!

Ui.: Kérlek a nevem alatti középső gombbal adj hozzá a hírnevemhez 1 pontot, vagy egy aláírás kattintással támogasd a jövőbeli munkám!

Köszönöm a figyelmetek! Kellemes hétvégét, sikeres tradelést!

Hozzászólás

XMan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Sziasztok!

Sok magyarnak nem tetszik, hogy megosztom a pozícióim! Röviden leírom, hogy miért teszem ezt, milyen stratégia alapján nyitok és mi a célom azzal, hogy megosztom nyitásaim:

Tapasztalataim:
                                - 5 éve kereskedem
                                - 5 év alatt rengeteg stratégiát megismertem, kerestem a szent grál-t ugyanis a forexből akartam milliárdos lenni (nem találtam meg, lehet azért mert nem létezik)
                                - Ez idő alatt egy az-az EGY használható stratégiát találtam amivel pluszba tudtam kerülni. Ez se tökéletes, csak 55-60% közötti találati aránya van, de ez elég ahhoz, hogy lassan, de növekedjen a számlám!
                                - Sose leszek a forexből milliárdos, nem ez a fő bevételi forrásom. Csak hobbyból kereskedem.
                                - Online marketing és pénzügyi tanácsadó vagyok.

Stratégiám:
                                - FIX lot-tal nyitom meg minden pozícióm!
                                - Egész számokat használok támasznak és ellenállásnak!
                                - Általában 50-50pip-es TP-m SL-em!
                                - 80%-ban trend irányba nyitok!
                                - Csakis H4-es charton elemzek!
                                - Ha megnyitottam egy pozíciót SOHA nem zárom be. Megvárom amíg ezt megteszi a TP, vagy az SL!
                                - Nagy bejelentések előtt se zárom a pozícióim. (Ezt sokan megjegyezték már, hogy nem jó, de tartom magam a szabályokhoz miszerint nem zárok nyitott pozíciót)
                                - RSI kizárást alkalmazok!
                                - Fundamentálisan csak a kamatdöntéseket követem. bejelentés előtt 10-20 másodperccel nyitok megbízást buy stop, sell stop a piaci ártól 15-45 pippel.

Miért osztom meg?
                                - Mert nem vagyok irigy
                                - Életben tartsam a fórum témáját
                                - Aláírásomban lévő linket népszerűsítsem (Igen ez egy reklám link, amiből bevételem származik. Nem tagadom egy szóval se. Ha rákattintasz és beregisztrálsz akkor 30USD-s LIVE számlát kapsz érte)

FONTOS:
                                Ezek az én tippeim! Felelőséget nem vállalok érte! Ez nem tanácsadás. Egyszerűen csak kiírom mit kötöttem. Ti is osszátok bátran a pozícióitokat!

Ui.: Kérlek a nevem alatti középső gombbal adj hozzá a hírnevemhez 1 pontot, vagy egy aláírás kattintással támogasd a jövőbeli munkám!

Köszönöm a figyelmetek! Kellemes hétvégét, sikeres tradelést!
                                Teljesen szimpatikus! (a magyarazo szoveg )
                                Szeretek élcelődni, de mindjart oblítek egy citromfűteát vészfékként

Egy 50 pipes ideoda strategiat mar annyira tenyleg nem kell sajnalni, azt eleg nehez globalisan leamortizalni foleg ha nem total ugyanaz mindenkinel. Eddig stimm.
                                Az RSI kizárás pontosan mit takar?
                                Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

Working...
                                X