Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Napi Signal

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zalán
    válaszolt
    Bekötötte valaki?

Szólj hozzá::

• Zalán
    válaszolt
    Binaris Opcio nalunk olaj short

Januari szintekre fagyasztottak a kitermelest (ennek hatasara azert sokat esett az olaj ara).
    Ladder-en sokat lehetett nyerni, de hosszu tavba ki lehet kerulni a kisebb-nagyobb vissza huzasokat.
    Most meg bonuszt is adunk a kereskedoknek.

• Forex Gump
    válaszolt
    Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Esetleg szembesíthetnéd magad, és a lehetséges követőidet az eredményeiddel is. Beírhatnád a saját tippjeidre adott válasszal, mi lett a pozíció sorsa. Esetleg még képet is mellékelhetnél hozzá. Akár még összesítést is készíthetnél az eddigi összes pozícióidról.

Én vettem a fáradtságot, és megcsináltam az eddigieket:
    Összesen 18 pozíciót számoltam. Ebből 6 nyertes, 11 vesztes, 1 pedig értelmezhetetlen a beírt adatok alapján.

Nem nagy a mintavétel, de 1:1 R/R mellett könnyen kitalálható mi lesz, ha nem javul a találati arány.
    Zoli ne mond, hogy sosem tartottál ezen a ponton. Igenis lehet 1:1-el pénzt keresni. Most csak a nyilvános megosztás miatt lett gyenge a széria, hidd el Ja, és 1:0.7-el is lehet keresni mert ott meg az idő a lényeg. Teccikérteni?

• Forex Klub
    válaszolt
    XMan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Mai nap elhatároztam, hogy létrehozok egy témát azoknak akik elemzés helyett szignálok alapján kereskednek.

Kérem a segítségetek és a bejegyzésetek!

FONTOS SZABÁLY! Mindig írjátok meg a:
    - Devizapárt:
    - Beszállót:
    - SL-t:
    - TP-t:

Köszönöm! Szép napot! Sikeres kereskedést!
    Esetleg szembesíthetnéd magad, és a lehetséges követőidet az eredményeiddel is. Beírhatnád a saját tippjeidre adott válasszal, mi lett a pozíció sorsa. Esetleg még képet is mellékelhetnél hozzá. Akár még összesítést is készíthetnél az eddigi összes pozícióidról.

Én vettem a fáradtságot, és megcsináltam az eddigieket:
    Összesen 18 pozíciót számoltam. Ebből 6 nyertes, 11 vesztes, 1 pedig értelmezhetetlen a beírt adatok alapján.

Nem nagy a mintavétel, de 1:1 R/R mellett könnyen kitalálható mi lesz, ha nem javul a találati arány.

• XMan
    válaszolt
    AUDJPY buy
    Entry: 82.22
    Sl. 81.82
    Tp: 82.62

• XMan
    válaszolt
    USDCAD sell
    Entry: 1.3759
    Sl: 1.3809
    Tp: 1.3709

• XMan
    válaszolt
    GBPJPY buy
    Entry: 165.46
    SL: 164.96
    TP: 165.96

• XMan
    válaszolt
    Kicsit megkésve ugyan, de közzéteszem
    USDJPY buy
    Entry:114.21
    Sl: 113.81
    Tp:114.61

• kockas
    válaszolt
    XMan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    EURUSD sell
    Entry: 1.1206
    Sl:1.1246
    Tp:1.1166
    nem értem itt hol fogja meg a kerek szám?
    nem úgy tűnik, hogy belenyalt az egykettő alá majd visszapattant??

• XMan
    válaszolt
    EURUSD sell
    Entry: 1.1206
    Sl:1.1246
    Tp:1.1166

• MyBusiness
    válaszolt
    kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem értem honnan veszed, hogy ebből az X-MAN signál dologból is a végére tanfolyam fog kisülni?
    (vagy csak én gondoltalak tovább
    Ginewhez kapcsolódtam csupán, Te gondoltál tovább, valóban
    XMan nem volt releváns.

Ami a tovább gondolást illeti, egyszer volt Budán kutyavásár

• XMan
    válaszolt
    Mindenki nyugodjon le a ... NEM lesz a végén tanfolyam, se egyéb lehúzás.
    Nekem egy dologból éri meg kiírni a pozícióim ami nem más, mint:
    Rákattintotok az aláírásomban szereplő linkre, és nekem ebből bevételen származik. Ráadásul ha még nem vagytok regisztrálva, akkor nektek is jár egy 30 USD bónusszal ellátott LIVE számla!
    Szóval katt! Köszönöm
    Csatolt fájlok

• kockas
    válaszolt
    MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Végre épeszű gondokodás!
    Szó szerint gondolkodás.

Tanfolyam-robotok
    nem értem honnan veszed, hogy ebből az X-MAN signál dologból is a végére tanfolyam fog kisülni?
    (vagy csak én gondoltalak tovább

• MyBusiness
    válaszolt
    Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez érdekes lesz Én 7 éve kezdtem ismerkedni ezzel a témával, de szerintem sincs kiemelkedő stratégia.. Olyan lehet, amivel lassan gyarapodsz, de én inkább elvetettem a stratégia alapú kereskedést. Nálam a megoldás, a globális fundamentális állapotokat figyelembe véve, mindig más más jel miatt nyitni. A risk is változó, attól függ mennyire vagyok biztos a jövőben. A fix stratégiakövetős aranyszabályos MM nem az én műfajom, azt csinálják a robotok
    Végre épeszű gondokodás!
    Szó szerint gondolkodás.

Tanfolyam-robotok

• Ginew
    válaszolt
    Ez érdekes lesz Én 7 éve kezdtem ismerkedni ezzel a témával, de szerintem sincs kiemelkedő stratégia.. Olyan lehet, amivel lassan gyarapodsz, de én inkább elvetettem a stratégia alapú kereskedést. Nálam a megoldás, a globális fundamentális állapotokat figyelembe véve, mindig más más jel miatt nyitni. A risk is változó, attól függ mennyire vagyok biztos a jövőben. A fix stratégiakövetős aranyszabályos MM nem az én műfajom, azt csinálják a robotok

Working...
X