Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Napi Signal

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

XMan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Mai nap elhatároztam, hogy létrehozok egy témát azoknak akik elemzés helyett szignálok alapján kereskednek.

Kérem a segítségetek és a bejegyzésetek!

FONTOS SZABÁLY! Mindig írjátok meg a:
    - Devizapárt:
    - Beszállót:
    - SL-t:
    - TP-t:

Köszönöm! Szép napot! Sikeres kereskedést!
    Esetleg szembesíthetnéd magad, és a lehetséges követőidet az eredményeiddel is. Beírhatnád a saját tippjeidre adott válasszal, mi lett a pozíció sorsa. Esetleg még képet is mellékelhetnél hozzá. Akár még összesítést is készíthetnél az eddigi összes pozícióidról.

Én vettem a fáradtságot, és megcsináltam az eddigieket:
    Összesen 18 pozíciót számoltam. Ebből 6 nyertes, 11 vesztes, 1 pedig értelmezhetetlen a beírt adatok alapján.

Nem nagy a mintavétel, de 1:1 R/R mellett könnyen kitalálható mi lesz, ha nem javul a találati arány.
    Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Esetleg szembesíthetnéd magad, és a lehetséges követőidet az eredményeiddel is. Beírhatnád a saját tippjeidre adott válasszal, mi lett a pozíció sorsa. Esetleg még képet is mellékelhetnél hozzá. Akár még összesítést is készíthetnél az eddigi összes pozícióidról.

Én vettem a fáradtságot, és megcsináltam az eddigieket:
      Összesen 18 pozíciót számoltam. Ebből 6 nyertes, 11 vesztes, 1 pedig értelmezhetetlen a beírt adatok alapján.

Nem nagy a mintavétel, de 1:1 R/R mellett könnyen kitalálható mi lesz, ha nem javul a találati arány.
      Zoli ne mond, hogy sosem tartottál ezen a ponton. Igenis lehet 1:1-el pénzt keresni. Most csak a nyilvános megosztás miatt lett gyenge a széria, hidd el Ja, és 1:0.7-el is lehet keresni mert ott meg az idő a lényeg. Teccikérteni?

Hozzászólás

Binaris Opcio nalunk olaj short

Januari szintekre fagyasztottak a kitermelest (ennek hatasara azert sokat esett az olaj ara).
        Ladder-en sokat lehetett nyerni, de hosszu tavba ki lehet kerulni a kisebb-nagyobb vissza huzasokat.
        Most meg bonuszt is adunk a kereskedoknek.

Hozzászólás

Bekötötte valaki?

Hozzászólás

GBPUSD
            Entry: 1.4292
            Sl:1.4332
            Tp: 1.4252
            Új ügyfeleknek 30USD-s LIVE számla jár ajándékba!

Hozzászólás

XMan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              GBPUSD
              Entry: 1.4292
              Sl:1.4332
              Tp: 1.4252
              Ez a pali mániás

Hozzászólás

Az a gyanúm - ez mindannyiunk szégyene -, hogy vki beleolvas a fórumba és felkiált, de hisz itt csupa debilis alak található! No, ez az én pályám! Mostantól naponta megkapják tőlem amire sóvárog a sok félhülye szerencselovag.

A kollégája pedig telesír három topikot azzal, hogy ő baromi jó tréder de oly türelmetlen ő.
                Segítsünk gyorsan hiszen veszettül türelmetlen. Edzésen a vasat is ketté roppantja de versenyen már nem roppant olyan erővel.

Tényleg úgy tűnik többeknek, hogy itt hemzsegnek a hülyék?

Hozzászólás

Isten szereti a hülyéket, hiszen olyan sokat teremtett belőlük.

Hozzászólás

A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Isten szereti a hülyéket, hiszen olyan sokat teremtett belőlük.
                    Remélem vigyáz ránk

Hozzászólás

MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Tényleg úgy tűnik többeknek, hogy itt hemzsegnek a hülyék?
                      Már megbocsáss, de ezen a fórumon mindenki közül messze Te vagy a leghülyébb. Meg vagyok győződve róla, hogy valamiféle értelmi fogyatékkal élsz, mivel a jelek szerint azt sem fogod fel amit olvasol, és azt sem amit Te magad írsz. Amikor pedig valaki észhez próbál téríteni, akkor rohansz panaszkodni harzolnak meg mindenkinek. Pedig ha legalább a saját beírásaidat értenéd, akkor azon csodálkoznál hogy beküldted őket, nem pedig az általuk kiváltott reakciókon.

Azt állítod magadról, hogy már akkor tőzsdéztél, amikor mi még tervben sem voltunk, ennek ellenére sehol egyetlen sztori, vagy használható információ, csak háromszavas beszólogatások, meg André Kostolany istenítése (mintha egy számítási intelligencia fórumon valaki az abakuszt istenítené, mert amit Kostolany csinált, az mára már legalább annyira elavult).

Komolyan mondom ha megkérnénk itt a fórumtagokat, hogy regisztráljanak be annak a témának a fórumába, amihez a világon a legkevésbé értenek, kivétel nélkül mindenki több értelmes dolgot írna le az első nyolc hozzászólásában, mint Te az eddigi közel nyolcszáz hozzászólásodban összesen. Nekem emiatt nagyon nehéz elhinnem, hogy valóban olyan ős-szakmabeli vagy, mint amilyennek beállítod magad.

A hozzászólásaid engem olyan szinten idegesítenek, hogy már szinte nem is olvasom a fórumot miattunk, hozzászólni meg pláne semmi kedvem. Az emberek nagyon nem szokták tudni élvezni az olyanok társaságát, akiknek az intelligencia-szintje az övéknél sokkal alacsonyabb. A tiéd messze nem éri el az átlagot, és mivel Te szólsz hozzá a leggyakrabban a témákhoz, élvezhetetlenné és olvashatatlanná teszed a fórumot mindenki számára, aki legalább átlagközeli intelligencia-hányadossal rendelkezik.

Ezt itt nem csak arra az egy topikra, hanem az egész fórumra értettem, és fenntartom továbbra is.
                      Az értelmi színvonalad nem elég ahhoz, hogy itt bárkinek is segíts, számodra ennek egyetlen módja az, ha csendben maradsz.

Hozzászólás

nlot eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        ..
                        .....

Azt állítod magadról, hogy már akkor tőzsdéztél, amikor mi még tervben sem voltunk.................
                        .......meg André Kostolany istenítése (mintha egy számítási intelligencia fórumon valaki az abakuszt istenítené, mert amit Kostolany csinált, az mára már legalább annyira elavult).
                        ..........
                        Nekem emiatt nagyon nehéz elhinnem, hogy valóban olyan ős-szakmabeli vagy, mint amilyennek beállítod magad.
                        Komolyan mondom pont ezért is hihető, hogy ős szakmabeli !
                        Nyilván más világban él, full funda a fazon teljesen, de ettől még, vagy pont ezért lehet sokkal eredményesebb mint a sok technokr(a/e)t((a/e(n)), köztük én
                        //tudomezazegyenletnemperfect
                        Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

[QUOTE=nlot;77267]Már megbocsáss, de ezen a fórumon mindenki közül messze Te vagy a leghülyébb. Meg vagyok győződve róla, hogy valamiféle értelmi fogyatékkal élsz, mivel a jelek szerint azt sem fogod fel amit olvasol, és azt sem amit....

Nem értem mi az a "számítási intelligencia fórum".
                          Miért ne használnánk abakuszt ha az hasznunkra van. Az euklideszi geometriát is használjuk.
                          Kostolanyt nem hasonlítanám a Te csókosaidhoz

Fel nem foghatom, hogy egy szellemi fogyatékos miatt miért idegeskedsz.

Üdv

Hozzászólás

MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Tudom hogy nem foghatod fel, mert ahhoz találkoznod kellene olyan emberrel, aki annyira ostoba Hozzád képest, mint Te az átlagemberhez képest.
                            De ez fizikai képtelenség, mert az már nem is ember lenne, hanem például egy konyhakész csirke. Annyi biztos, hogy írni nem tudna, tehát nem tudnád a hülyeségeit olvasni ha akarnád se. De ha valahogy mégis, akkor is védve lennél, mert ahhoz hogy idegesítsen, fel kellene fognod amit olvasol, és mint tudjuk, Téged ez a veszély nem fenyeget.

Hozzászólás

kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Komolyan mondom pont ezért is hihető, hogy ős szakmabeli !
                              Nyilván más világban él, full funda a fazon teljesen, de ettől még, vagy pont ezért lehet sokkal eredményesebb mint a sok technokr(a/e)t((a/e(n)), köztük én
                              //tudomezazegyenletnemperfect
                              Kénytelen vagyok pironkodni.

Nem vagyok a technikai elemzés teljes ellensége. Hasznos lehet.

Azonban:
                              1.) Sajnos ebben van lehetőség a legtöbb szélhámosságra. Dugig is az fx ezekkel. Valami megfogható kell, hogy minél több outsidert húzzanak be a piacra.

2.) Irgalmatlan bonyolulttá tették és valljuk be a piac nem matematikai folyamat.

Hozzászólás

nlot eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Tudom hogy nem foghatod fel, mert ahhoz találkoznod kellene olyan emberrel, aki annyira ostoba Hozzád képest, mint Te az átlagemberhez képest.
                                De ez fizikai képtelenség, mert az már nem is ember lenne, hanem például egy konyhakész csirke. Annyi biztos, hogy írni nem tudna, tehát nem tudnád a hülyeségeit olvasni ha akarnád se. De ha valahogy mégis, akkor is védve lennél, mert ahhoz hogy idegesítsen, fel kellene fognod amit olvasol, és mint tudjuk, Téged ez a veszély nem fenyeget.
                                Igazi bunkó vagy

Hozzászólás

Working...
                                X