Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Napi Signal

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

nlot:

Világosan leírtad, hogy "brókernek egy fillért sem adsz" mert a fx egy szélhámosság.
    (Van egy kérdésem című topik)
    Mi a jófenének olvasgatsz itt, csak idegeskedsz.

Hozzászólás

A válasz egy szó: függőség. Egy másik topikban egyszer már leírtam:
      nlot eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ez a függőség igen kemény, hiába tudom biztosan hónapok óta, hogy forexen soha az életben nem fogok kereskedni többé, semmi sem változott, azóta is ugyanúgy fejlesztem tovább a robotjaimat minden nap, mintha mi se történt volna.

Hozzászólás

kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Komolyan mondom pont ezért is hihető, hogy ős szakmabeli !
        Nyilván más világban él, full funda a fazon teljesen, de ettől még, vagy pont ezért lehet sokkal eredményesebb mint a sok technokr(a/e)t((a/e(n)), köztük én
        //tudomezazegyenletnemperfect
        Vagy inkább egy okoskodó semmitmondó unatkozó túlmozgásos figura, aki nem lett gazdag. Ténykedése pont olyan káros ezen a fórumon, mint az affiliate linkes ügyeskedőké.

Hozzászólás

A válasz egy szó: függőség. Egy másik topikban egyszer már leírtam:
          Addiktológust ajánlanék.
          Milyen függőség ez ha kívül vagy?

NAGYON ÉRTÉKELEM AZ ŐSZINTESÉGEDET! Nem vicc.
          De nem kell anyázni.

Hozzászólás

falcon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Vagy inkább egy okoskodó semmitmondó unatkozó túlmozgásos figura, aki nem lett gazdag. Ténykedése pont olyan káros ezen a fórumon, mint az affiliate linkes ügyeskedőké.
            Szemben a fórumon jelenlevő milliárdosokkal. Volt aki leírta, hogy már annyit keresett, hogy megosztja titkát másokkal.
            Röhej vagy siralom.

Hozzászólás

Tudom hogy nem foghatod fel, mert ahhoz találkoznod kellene olyan emberrel, aki annyira ostoba Hozzád képest, mint Te az átlagemberhez képest.
              De ez fizikai képtelenség, mert az már nem is ember lenne, hanem például egy konyhakész csirke. Annyi biztos, hogy írni nem tudna, tehát nem tudnád a hülyeségeit olvasni ha akarnád se. De ha valahogy mégis, akkor is védve lennél, mert ahhoz hogy idegesítsen, fel kellene fognod amit olvasol, és mint tudjuk, Téged ez a veszély nem fenyeget.
              VAZZZEEE
              Általában nem tetszik ha valakit fikáznak a fórumon (kivéve ha BZ az ), de az utolsó két hozzászólásodon sírtam a nevetéstől és elolvastam vagy ötször, mivel én is csak függőségből vagyok itt ez egy külön színfolt volt a számomra

Hozzászólás

deimos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                VAZZZEEE
                Általában nem tetszik ha valakit fikáznak a fórumon (kivéve ha BZ az ), de az utolsó két hozzászólásodon sírtam a nevetéstől és elolvastam vagy ötször, mivel én is csak függőségből vagyok itt ez egy külön színfolt volt a számomra
                Minden tőzsdés függő valamelyest.
                Kívülről? Ez olyan mintha egy heroinista nem szúrna hanem szenvedélyesen nézné ahogy böki magát vki.
                Mint tudjuk ez kizárt dolog.
                Pszichátria bugyrai ezek.

(bz fikázásával pedig nagyon óvatosan mert nlot azt nem tűri, ilyen ügyben kezdett anyázni )

Hozzászólás

deimos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Örülök ha sikerült szereznem néhány vidám percet

MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Kívülről?
                  Én azokat tekintem kívülállónak, akik ezt a rendkívül népszerű "nézzél rá és mondjad meg merre megy a trend, nehogy túlbonyolítsd" nevű stílust követik, tökmindegy mennyi pénzzel játszanak, vagy mennyit kerestek eddig.

Arra készültem évekig, hogy a világ egyik legnehezebbnek tartott szakmáját fogom végezni a lehető legprofibb módon, és az ezzel a felkészüléssel járó tanulásnak és kísérletezésnek lettem a függője. Szóval tarthatsz engem kívülállónak, de ez nekem olyan, mintha azt neveznéd profi oroszlánvadásznak, aki elolvas egy-két oroszlán csillagképről szóló könyvet, aztán egy csúzlival kóvályog a dzsungelben; és azt neveznéd kívülállónak, aki évek óta fegyvertant, állattant, és csupa hasonló tantárgyat tanul, állatcsapdákkal és speciális védőruházatokkal kísérletezik, mert valaha komolyan gondolta, hogy profi oroszlánvadász szeretne lenni.
                  (bz fikázásával pedig nagyon óvatosan mert nlot azt nem tűri, ilyen ügyben kezdett anyázni )
                  Félreértettél ha azt hiszed, hogy ennek bármi köze is volt BZ-hez, mert nem volt. Annak oka a korábban soha nem látott mértékben elszabadult indulatok, és az objektív és a tárgyilagos megítélés teljes hiánya volt. Abban mindenki egyetért, hogy minden oktatásnak vannak hasznosabb és kevésbé hasznos részei, de szelektálni mindenki lusta volt, kötözködni és sarat dobálni viszont senkinek sem okozott nehézséget. Az elején még biztos voltál benne, hogy az USSB-FX mindenkinek rossz, de végül Te magad is elismerted, hogy konkrétan nem tudsz másik oktatót vagy iskolát ajánlani helyette. Eszem ágában sem volt USSB-t védeni, mint ahogy támadni sem, mert nem ismerem sem őt sem a rendszerét, csak valahogy véget akartam vetni annak az őrületnek, ami akkor ott abban a topikban folyt.

Hozzászólás

nlot:

Ez "nézzél rá merre megy a trend" természetesen hülyeség.
                    Az hogy trendekben gondolkodjunk-e már jobb felvetés.

Csupán példaként: mikor Shanghai átlépte a 3000 pontot fundamentálisan, pszichikailag is 90%-os eséllyel (sztem) shortot érdemes volt felvenni az összes fő piacon az indexekre. Esetleg kiegészítésül jól jöhetett a technikai elemzés de nem volt főszerepe. Ez valóban csak példa egy spekulációra.

Az oroszlános hasonlatod telitalálat.
                    Lehet oroszlánvadászatot könyvtárban elsajátítani?
                    Lehet az oroszlánvadászatot matematikailag leírni?
                    Lehet, hogy évekig tanulunk olyasmit ami tévútra visz?
                    Lehet, hogy a fától nem látjuk az erdőt?
                    Ezek valamennyiünk kérdései lehetnek.

Tudom, hogy ez magas labda de kikerülhetetlen, ennyi felkészüléssel miért nem kereskedsz? Nem cikizés.
                    Lehet OTC-n, tőzsdén bármilyen eszközzel, jó brókereknél is.
                    Bíztatni persze senkit soha nem akarok, inkább fordítva.

Mert nem ismerek jó oktatást (a kifejezés is autóvezetésre vonatkozhat inkább) miért küldenék valakit szélhámos karjaiba?
                    Pont Te tennél ilyet aki óriási energiával tanulni akartál hasznos! dolgokat.

Hozzászólás

USDJPY sell
                      ENTRY:113,97
                      SL:114,47
                      TP:113,47
                      Új ügyfeleknek 30USD-s LIVE számla jár ajándékba!

Hozzászólás

Nem szeretném tovább ragozni, a lényeg hogy szép és menő egy oroszlánbőr kabát, de ha minden nap vásárra kell vinnem érte a saját bőrömet, akkor nekem nem éri meg. Úgy döntöttem megelégszem a birkabőr kabáttal, és inkább megtanulok birkákat tartani otthon, sokkal biztonságosabb és kényelmesebb lesz mint a dzsungelharc. Ettől függetlenül nem hinném, hogy valaha is laikusnak vagy kívülállónak fogom tekinteni magam az oroszlánvadászat témájában.

Hozzászólás

Nem szeretném tovább ragozni, a lényeg hogy szép és menő egy oroszlánbőr kabát, de ha minden nap vásárra kell vinnem érte a saját bőrömet, akkor nekem nem éri meg. Úgy döntöttem megelégszem a birkabőr kabáttal, és inkább megtanulok birkákat tartani otthon, sokkal biztonságosabb és kényelmesebb lesz mint a dzsungelharc. Ettől függetlenül nem hinném, hogy valaha is laikusnak vagy kívülállónak fogom tekinteni magam az oroszlánvadászat témájában.
                          Világos, kettősség, mindannyian tele vagyunk kettősségekkel.

Hozzászólás

XMan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            USDJPY sell
                            ENTRY:113,97
                            SL:114,47
                            TP:113,47
                            Miért nem próbálsz meg hosszabb távon gondolkodni? Vagy próbáltad már?

Hozzászólás

Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Miért nem próbálsz meg hosszabb távon gondolkodni? Vagy próbáltad már?
                              Próbáltam már. Sajnos pszichológiailag nehezen tudtam lekezelni. Igaz voltak nagyobb sikereim trendépítésnél, de sokat is buktam miatta.
                              Nekem ez vált idáig be a legjobban 50-50% fix lot, trendirány. Legakább 51% os találati aránnyal
                              Új ügyfeleknek 30USD-s LIVE számla jár ajándékba!

Hozzászólás

És ha pszichó nem befolyásolt volna?

Hozzászólás

Working...
                                X