Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Napi Signal

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• DMarci
    válaszolt
    XMan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kicsit megkésve válaszolok, bocsi.

Szóval az esetek nagy részében ugyan akkora az sl-em mint a tp-m.

Előszeretettel használom a 40pip, 50pip, 150pip-et

Szia XMan. És milyen a találati arányod? Mert ahogy látom a RR=1:1 de ahhoz gondolom elég jó találati arány kell ha már fix lottal kötsz.

Szólj hozzá::

• profitos
    válaszolt
    A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom törvényes e, kell e végzettség, engedély ahhoz hogy tippet adj.
    Kezelni se lehet más számláját, ebből indultam ki. Aggódásból írtam, nem kötekedek.
    Igen jogos! Befektetési tanácsnak minősül! Tehát engedélyköteles! Csak óvatosan!

Tapatalkkal küldve az én H60-L04 eszközömről

• XMan
    válaszolt
    deimos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt az 50 pip sl-tp-t mindig betartod? Már csak azért mert az egyik párnak mondjuk 100 a napi ATR-je a másiknak meg 200.
    Kicsit megkésve válaszolok, bocsi.
    Szóval az esetek nagy részében ugyan akkora az sl-em mint a tp-m.
    Előszeretettel használom a 40pip, 50pip, 150pip-et

• deimos
    válaszolt
    Ezt az 50 pip sl-tp-t mindig betartod? Már csak azért mert az egyik párnak mondjuk 100 a napi ATR-je a másiknak meg 200.

• XMan
    válaszolt
    EURUSD buy
    Entry 1.1018
    Sl: 1.0968
    Tp: 1.1068

• calen
    válaszolt
    Az AUD és JPY párok többsége túlment a korábbi csúcsokon, ezért le kell venni a megbízásokat. A magasabb alj, magasabb csúcs lehetősége továbbra is él, ezért ha visszakonyulnak, lehet rájuk húzni a fibót.
    Volt ma egy jó long lehetőség GBPUSD-n H1-en, de nem figyeltem.
    Most a GBPAUD-ot nézem. Kissé későn ültem a gép elé, éppen csak bedobtam a megbízást. Talán még visszanyúl érte.
    Ha ilyen pinbarokat látunk a megbízásainkkal szemben, akkor csak a 61.8% jöhet szóba!

• calen
    válaszolt
    Közben fut egy trédem, amit kifelejtettem tegnap. Túlzárt a féltávon, tehát a stopot BE-be húztam. Hadd mozogjon, ha akar. A belépés helye nyilván szándékosan van ott, ahol, a célár meg véletlenül esik pont technikai helyre.

• calen
    válaszolt
    Csak most néztem, hogy azzal kezdted a topicot, hogy másoktól is vársz tippeket. Nos, itt vannak az enyéim:

A fibonaccit elsősorban akkor húzom be, ha volt magasabb alj és magasabb csúcs, illetve (short esetén) alacsonyabb alj és alacsonyabb csúcs.
    Megbízást akkor adok be, ha a fibo szinthez találtam szemkiverős támasz/ellenállás szintet.
    Minden egyes megbízásnál a kezdőstop mérete az aktuális fibonacci szintek közötti távolság. A célár a kezdőstop méretének háromszorosa. Ha az árfolyam túlzárt a féltávon, a stopot a belépés helyére mozgatom. Innentől azt csinál, amit akar.
    Alapból 1% kockázatot vállalok. Ha több megbízás is beadható - tehát van több fibo+támasz/ellenállás -, akkor rendre 1%, 1.5%, 2% a kockázat.

• XMan
    válaszolt
    NZDJPY sell
    Entry:74.55
    Sl:75.05
    Tp: 74.05

• XMan
    válaszolt
    GBPUSD sell
    Entry 1.3982
    Sl: 1.4032
    Tp: 1,3932

• XMan
    válaszolt
    USDCHF buy
    Entry:0.9920
    Sl: 0.9870
    Tp:0.9970

• XMan
    válaszolt
    GBPUSD buy
    Entry: 1.4283
    SL: 1.4233
    TP:1.4385

• XMan
    válaszolt
    NZDJPY sell
    Entry: 74.71
    SL:75.11
    TP:74.31

• XMan
    válaszolt
    USDCAD sell
    Entry: 1.3781
    SL: 1.3821
    TP: 1.3741

• deimos
    válaszolt
    XMan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Már megy a publikus ékes számlám, de egyenlőre mínuszban vagyok.
    Eredeti tervek szerint egy hónap kereskedés után teszem láthatóvá, mert addig a kevés érték miatt úgyis csak a savazás menne.
    És? Kit érdekel, h mínuszban vagy pár kötés után? Akik okoskodnak azt fogják mondani, hogy több számlát nyitottál és amelyik sikerült azt teszed közzé.
    Sztem ne adj esélyt nekik.
    Tedd ki nyugodtan. Aki messze menő következtetést von le pár kötésből az úgy is dilettáns, nem mindegy mit gondol?

Working...
X