Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

social trading/copy trading

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• social trading/copy trading

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Üdv mindenkinek!

A social trading- et vagy copy trading- et próbálta valaki? Ha igen, mik a tapasztalataitok, tanácsaitok ezzel a típusú befektetéssel kapcsolatban? Szerintem óriási potenciál van benne, erősen gondolkodom hogy befizetek az egyik oldalra. Aki jártas a témában, nagyon hálás volnék ha leírná a javaslatait. Melyik oldalon vannak a legprofibb kereskedők, elsősorban ez érdekel, vagy hogy általánosan melyik a legjobb ilyen oldal.

Nagyon köszönöm mindenkinek, aki segít,
    Húllesch Walter

schaffer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv mindenkinek!

A social trading- et vagy copy trading- et próbálta valaki? Ha igen, mik a tapasztalataitok, tanácsaitok ezzel a típusú befektetéssel kapcsolatban? Szerintem óriási potenciál van benne, erősen gondolkodom hogy befizetek az egyik oldalra. Aki jártas a témában, nagyon hálás volnék ha leírná a javaslatait. Melyik oldalon vannak a legprofibb kereskedők, elsősorban ez érdekel, vagy hogy általánosan melyik a legjobb ilyen oldal.

Húllesch Walter
    én Etoro-t próbáltam. mai napig van ott számlám.
    Egy idő után nem kifejezetten arra mentem, hogy én másoljak másokat. Ott kezdtem el kereskedni.
    Tapasztalatok: Sok a kókler kereskedő akiket nehéz kiszámitani. Volt olyan nagyon jól teljesítő trader aki stabilan plusszos volt minden hónapban aztán meg egyik hónapban 70% mínusz.

De egyébként szerintem se annyira gáz. Kis összeggel ki lehet próbálni, egy hosszú távon stabil jól teljesítő kereskedővel.

Kíváncsi vagyok mennyire válik be.

Régebben úgy volt hogy láttad a kereskedők pozijait és tudtad módosítani, most már ha jól emléksz csak az eredményeket látod, be tudsz állítani stop a kereskedőkhöz (mennyi a minimum csökkenés amit engedélyzel neki)

Hozzászólás

Személyes tapasztalatom a szociális kereskedő platformokkal kapcsolatban nincs (nem véletlen), de -ha semmiképp nem tudlak lebeszélni- néhány tippel megpróbálok segíteni:
      A két legismertebb és legnagyobb platform az etoro és a zulutrade. A teljes választékot az alábbi linken tekintheted át: http://socialtradingguru.com/network...ading-networks
      Az etoron gyakran van üdvözlő bónusz, de ez engem inkább elrettentene a helyedben, hisz ha –mint legutóbb- például 2500 dollár befizetésre +1000 dollár jóváírást ígérnek, az nekik csak egy módon érheti meg...
      Olyan platformot válassz, melyen beállíthatod az egyes kereskedőkön -külön külön -felvállalt maximum drawdownt.
      Inkább portfóliót építs szignal szolgáltatókból, mint egy teljesítményéhez kösd magad.
      Óvakodj a 100% körüli találati arányt felmutató szignál szolgáltatóktól. Ez jellemzően stop nélküli kereskedést jelent, melynek hosszútávon nem lesz jó vége.
      Időzítés tekintetében érdemes lehet a több év óta (!) stabil növekedést mutató jelszolgáltatót az átlagos visszaesésének környékén "megvenni", mintsem ATH-on.
      Az adott jelszolgáltató maximum DD-je alá tedd a veszteségvágó megbízásodat, hisz -akárcsak a technikai elemzésnél- egy több éves ATL mélypont törése itt is valami változás, jellemzően teljesítmény romlás jele lehet.

Hozzászólás

Üdv mindenkinek!

Húllesch Walter
        Kiemeltem a lényeget.
        Szerintem is hatalmas lehetőségek vannak benne bár szerintem leginkább csak a rendszerüzemeltetőknek
        Ma beneveztem egy webinárra. A másfél óra végén kibökték a csodasoftware árát: 1500 pénz..... amivel napi több ezer robot gyártható
        és jár még mellé ajándék 8000-es bónuscsomag is ha gyorsan döntesz....
        De ez melós, mert 6 hétig oktatják.
        A Zuluk máris megszaporodtak általa és ki tudja mi lesz, ha beérik az újabb robotgyártó turnus....
        Talán még mostsmostmost indítani kellene nekem is pár százat, hátha valamelyik elevickél egy évig....

Ha gyorsan akarsz milliomos lenni és kísérletező kedvű mazochista is vagy akkor ennél a következőnél biztosabb helyet nem találsz a pénzed elvesztésének:

http://www.gemini2.co/

Igazán leteszteltelhetnéd remélhetőleg első magyarként, mert a nekünk fenntartott 5 hely nagyon nem akar betelni.....
        Az élménybeszámolódért cserébe meghívlak egy fagyira.
        Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

Aztaaaakúrva, azonnal jelentkeztem is! hajajajj

Hozzászólás

na megnéztem a vidit:

ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ hát ez háááát ez, ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ szóhoz se jutok. A vidi ott van a szeren, pár pillanat és 3500 DOLLÁÁÁR hááát ez

kis pajtás mehetne Afrikába ezzel a csodakocsival, ott lenne mit keresnie, hogy ne olyan nyomorba éljenek...

tetszenek ezek az amatőr színészek is, hajjaj nekem munkába kell mennem, úúúú milyen jó kocsid van haveeeeer......................................... . nincs elég pont hogy körbeírjam ezt............................................... .................................................. ................... hahaha

és simán elhiszem hogy 25 milliót szerzett vele az elmúlt 2 évben, mert ugye tudjuk hogy 90% veszít vagyhogy, VAGYHOGY?!?!?!? pláne hogyha ilyenek átverik őket

na várjunk tehát akkor mi van mindenki nyerni fog DE AKKOR KITŐŐL BHAZZEG? mert ugye innen a pénz mástól kerül hozzám, aki ugye veszííít, HA MINDENKI nyer, akkor honnan jön a pénz??? WHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAT?

ÚÚÚÚÚÚÚGY izgulok, remélem Jerry-nek piros lámborginije lessz izibe áááááááááááá nem piros lámborgiiinííííííí.....

hát ez csodás volt, külön tetszett, hogy ahogy néztem a vidit csökkent a helyek száma, de azért 1 maradt a végére

jókis nap indító vót ez, vidám leszek egésznap

Hozzászólás

Nival eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              na megnéztem a vidit:

ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ hát ez háááát ez, ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ szóhoz se jutok. A vidi ott van a szeren, pár pillanat és 3500 DOLLÁÁÁR hááát ez

kis pajtás mehetne Afrikába ezzel a csodakocsival, ott lenne mit keresnie, hogy ne olyan nyomorba éljenek...

tetszenek ezek az amatőr színészek is, hajjaj nekem munkába kell mennem, úúúú milyen jó kocsid van haveeeeer......................................... . nincs elég pont hogy körbeírjam ezt............................................... .................................................. ................... hahaha

és simán elhiszem hogy 25 milliót szerzett vele az elmúlt 2 évben, mert ugye tudjuk hogy 90% veszít vagyhogy, VAGYHOGY?!?!?!? pláne hogyha ilyenek átverik őket

na várjunk tehát akkor mi van mindenki nyerni fog DE AKKOR KITŐŐL BHAZZEG? mert ugye innen a pénz mástól kerül hozzám, aki ugye veszííít, HA MINDENKI nyer, akkor honnan jön a pénz??? WHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAT?

ÚÚÚÚÚÚÚGY izgulok, remélem Jerry-nek piros lámborginije lessz izibe áááááááááááá nem piros lámborgiiinííííííí.....

hát ez csodás volt, külön tetszett, hogy ahogy néztem a vidit csökkent a helyek száma, de azért 1 maradt a végére

jókis nap indító vót ez, vidám leszek egésznap
              sZERINTEM NYISS BE újra, azóta megint 5 hely van az előző 4 kiállt kereket cserélni)

Hozzászólás

C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                sZERINTEM NYISS BE újra, azóta megint 5 hely van az előző 4 kiállt kereket cserélni)
                lehet ennyi idő gyorsan megszedték magukat és felszabadult a helyük, elhiszem

Hozzászólás

A social trading- et vagy copy trading- et próbálta valaki?
                  Ne foglalkozz ilyenekkel. Kereskedj egyedül.

Hozzászólás

kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Kiemeltem a lényeget.
                    Szerintem is hatalmas lehetőségek vannak benne bár szerintem leginkább csak a rendszerüzemeltetőknek
                    Ma beneveztem egy webinárra. A másfél óra végén kibökték a csodasoftware árát: 1500 pénz..... amivel napi több ezer robot gyártható
                    és jár még mellé ajándék 8000-es bónuscsomag is ha gyorsan döntesz....
                    De ez melós, mert 6 hétig oktatják.
                    A Zuluk máris megszaporodtak általa és ki tudja mi lesz, ha beérik az újabb robotgyártó turnus....
                    Talán még mostsmostmost indítani kellene nekem is pár százat, hátha valamelyik elevickél egy évig....

Ha gyorsan akarsz milliomos lenni és kísérletező kedvű mazochista is vagy akkor ennél a következőnél biztosabb helyet nem találsz a pénzed elvesztésének:

http://www.gemini2.co/

Igazán leteszteltelhetnéd remélhetőleg első magyarként, mert a nekünk fenntartott 5 hely nagyon nem akar betelni.....
                    Az élménybeszámolódért cserébe meghívlak egy fagyira.
                    WTF, ez még mindig szedi az áldozatokat?

Hozzászólás

Ezzel témával kapcsolatban olvasd el bejegyzésünket!
                      http://tradergadget.com/hu/social-trading/
                      Olvasd el blogunkat: http://tradergadget.com/hu/events/

Hozzászólás

Working...
                      X