Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Menedzselt Forex Számlák

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Én kipróbáltam párat, van egy két jó, de minimum egy év hitelesített kereskedési eredmény legyen a cég mögött, meg az sem árt, ha valós idejű is rendelkezésre áll.

AZ én pénzem a Ponte Capital portfólióba van. Buda Cashnél is volt, meg a Concorde-nál, de azok csak jutalékot termeltek max évi 20%-ért, azt rájöttem, hogy mire megy ki a játék, úgyhogy áttettem mindkét helyről a pénzem. Az egyiket www.ponte-capital.com. Itt 5 hónapja van a pénzem és korrektül állok nagyon. A másikat pedig aranyba fektettem.
    lenyűgöző ez a superadvanced ponte capital tradingdesk, hogy is mondjam.. "kőprofi"
    http://www.ponte-capital.com/kik-vagyunk.html

Hozzászólás

Én egy laptopról trédelek, úgyhogy nekem impozánsan néz ki. Erről eszembe jutott az a sztori, amikor az egyik hackereknek szervezett versenyt a győztes 4 óra idővel nyerte meg több nagy teljesítményű számítógép segítségével. Aztán az egyik szervező a verseny után negyed óra alatt feltörte a rendszert egy laptopról, miközben szendvicset majszolt a barátaival.

Én eddig olvastam a bemutatkozást: "egy olyan innovatív kereskedési technikát dolgoztak ki, amellyel biztonságosan érhető el jelentős profit"

Hozzászólás

Érdekes

Csak belemagyarázom, hogy tökugyanaz?

Ponte Capital

Sherpa Forex

Hozzászólás

Csak belemagyarázom, hogy tökugyanaz?
          Nekem enélkül is volt ilyen utánérzésem. De mondom, biztos már üldözési mániám van

Hozzászólás

Ezek a számlakimutatások lassan olyanok, mint a facebookon a mellüket photoshopoló lányok agyonlike-olt profilképei.

Hozzászólás

Szia!

Nem kell belemagyarázni, az a valódi helyzet, hogy mindkét cég mögött mi vagyunk, kedves fórumozó.

Ha jól elolvastad a Forex Sherpa honlapját, akkor egyszerűen leírjuk már a kezdőoldalon, hogy
              "Szolgáltatásunkon keresztül, megtanulhatja és megtapasztalhatja egy profi portfólió kereskedő sikeres befektetés kezelését."

De nem tudom mennyire tapasztaltad a gyakorlatban, azt, hogy szerver alapú kereskedésmásolással, nem kell nagy technikai megoldás, hogy egy kereskedést lemásoljunk, bárki Mt4 számlájára, legyen az szerver alapú, vagy remote alapú.

Remélem így már sikerül megérteni, hogy miért van a honlapon ugyanaz az eredmény, mint a portfóliókezelésben.

A Ponte Capital a Strategon vagyonkezelőben használt portfóliónk neve.

A Forex Sherpa az egy teljesen saját vállalkozásunk, amit nemsokára megindítunk a nemzetközi piacra is.

kedves urak, az senkinek nem fordult meg a fejében, hogy lehet, hogy ugyanaz a két cég között lehet kapcsolat.

Üdv

Hozzászólás

SherpaForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Szia!

Nem kell belemagyarázni, az a valódi helyzet, hogy mindkét cég mögött mi vagyunk, kedves fórumozó.

Ha jól elolvastad a Forex Sherpa honlapját, akkor egyszerűen leírjuk már a kezdőoldalon, hogy
                "Szolgáltatásunkon keresztül, megtanulhatja és megtapasztalhatja egy profi portfólió kereskedő sikeres befektetés kezelését."

De nem tudom mennyire tapasztaltad a gyakorlatban, azt, hogy szerver alapú kereskedésmásolással, nem kell nagy technikai megoldás, hogy egy kereskedést lemásoljunk, bárki Mt4 számlájára, legyen az szerver alapú, vagy remote alapú.

Remélem így már sikerül megérteni, hogy miért van a honlapon ugyanaz az eredmény, mint a portfóliókezelésben.

A Forex Sherpa az egy teljesen saját vállalkozásunk, amit nemsokára megindítunk a nemzetközi piacra is.

kedves urak, az senkinek nem fordult meg a fejében, hogy lehet, hogy ugyanaz a két cég között lehet kapcsolat.

Üdv
                mi csak a profizmust észleltük.

Hozzászólás

SherpaForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Szia!

Üdv
                  Szerintem pont azt akarták mondani,hogy Underground,Sherpa,Capital,mind egy társaság,csak mindig más névvel,céggel,és számlakivonattal.

Hozzászólás

kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Szerintem pont azt akarták mondani,hogy Underground,Sherpa,Capital,mind egy társaság,csak mindig más névvel,céggel,és számlakivonattal.
                    Így legalább már hivatalosan is megerősítették.
                    Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

Elvileg Ponte capital:

http://www.myfxbook.com/members/Fore...capital/873826

Ha az övék, érdekes hogy nem nagyon dicsekednek vele. Pedig hát ez lenne a lényeg.

Hozzászólás

szeki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Elvileg Ponte capital:

http://www.myfxbook.com/members/Fore...capital/873826

Ha az övék, érdekes hogy nem nagyon dicsekednek vele. Pedig hát ez lenne a lényeg.
                        Privátba tettek, mindent, semmi adat nem látszik

Hozzászólás

Working...
                        X