Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Menedzselt Forex Számlák

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• safe
    válaszolt
    szeki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elvileg Ponte capital:

http://www.myfxbook.com/members/Fore...capital/873826

Ha az övék, érdekes hogy nem nagyon dicsekednek vele. Pedig hát ez lenne a lényeg.
    Privátba tettek, mindent, semmi adat nem látszik

Szólj hozzá::

• szeki
    válaszolt
    Elvileg Ponte capital:

http://www.myfxbook.com/members/Fore...capital/873826

Ha az övék, érdekes hogy nem nagyon dicsekednek vele. Pedig hát ez lenne a lényeg.

• Forex Klub
    válaszolt
    kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem pont azt akarták mondani,hogy Underground,Sherpa,Capital,mind egy társaság,csak mindig más névvel,céggel,és számlakivonattal.
    Így legalább már hivatalosan is megerősítették.

• kismentor
    válaszolt
    SherpaForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

Nem kell belemagyarázni, az a valódi helyzet, hogy mindkét cég mögött mi vagyunk, kedves fórumozó.

Ha jól elolvastad a Forex Sherpa honlapját, akkor egyszerűen leírjuk már a kezdőoldalon, hogy
    "Szolgáltatásunkon keresztül, megtanulhatja és megtapasztalhatja egy profi portfólió kereskedő sikeres befektetés kezelését."

De nem tudom mennyire tapasztaltad a gyakorlatban, azt, hogy szerver alapú kereskedésmásolással, nem kell nagy technikai megoldás, hogy egy kereskedést lemásoljunk, bárki Mt4 számlájára, legyen az szerver alapú, vagy remote alapú.

Remélem így már sikerül megérteni, hogy miért van a honlapon ugyanaz az eredmény, mint a portfóliókezelésben.

A Ponte Capital a Strategon vagyonkezelőben használt portfóliónk neve.

A Forex Sherpa az egy teljesen saját vállalkozásunk, amit nemsokára megindítunk a nemzetközi piacra is.

kedves urak, az senkinek nem fordult meg a fejében, hogy lehet, hogy ugyanaz a két cég között lehet kapcsolat.

Üdv
    Szerintem pont azt akarták mondani,hogy Underground,Sherpa,Capital,mind egy társaság,csak mindig más névvel,céggel,és számlakivonattal.

• Jano
    válaszolt
    SherpaForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

Nem kell belemagyarázni, az a valódi helyzet, hogy mindkét cég mögött mi vagyunk, kedves fórumozó.

Ha jól elolvastad a Forex Sherpa honlapját, akkor egyszerűen leírjuk már a kezdőoldalon, hogy
    "Szolgáltatásunkon keresztül, megtanulhatja és megtapasztalhatja egy profi portfólió kereskedő sikeres befektetés kezelését."

De nem tudom mennyire tapasztaltad a gyakorlatban, azt, hogy szerver alapú kereskedésmásolással, nem kell nagy technikai megoldás, hogy egy kereskedést lemásoljunk, bárki Mt4 számlájára, legyen az szerver alapú, vagy remote alapú.

Remélem így már sikerül megérteni, hogy miért van a honlapon ugyanaz az eredmény, mint a portfóliókezelésben.

A Forex Sherpa az egy teljesen saját vállalkozásunk, amit nemsokára megindítunk a nemzetközi piacra is.

kedves urak, az senkinek nem fordult meg a fejében, hogy lehet, hogy ugyanaz a két cég között lehet kapcsolat.

Üdv
    mi csak a profizmust észleltük.

• SherpaForex
    válaszolt
    Szia!

Üdv

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Ezek a számlakimutatások lassan olyanok, mint a facebookon a mellüket photoshopoló lányok agyonlike-olt profilképei.

• Kamionos
    válaszolt
    Csak belemagyarázom, hogy tökugyanaz?
    Nekem enélkül is volt ilyen utánérzésem. De mondom, biztos már üldözési mániám van

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Érdekes

Csak belemagyarázom, hogy tökugyanaz?

Ponte Capital

Sherpa Forex

• Kamionos
    válaszolt
    Én egy laptopról trédelek, úgyhogy nekem impozánsan néz ki. Erről eszembe jutott az a sztori, amikor az egyik hackereknek szervezett versenyt a győztes 4 óra idővel nyerte meg több nagy teljesítményű számítógép segítségével. Aztán az egyik szervező a verseny után negyed óra alatt feltörte a rendszert egy laptopról, miközben szendvicset majszolt a barátaival.

Én eddig olvastam a bemutatkozást: "egy olyan innovatív kereskedési technikát dolgoztak ki, amellyel biztonságosan érhető el jelentős profit"

• Jano
    válaszolt

Én kipróbáltam párat, van egy két jó, de minimum egy év hitelesített kereskedési eredmény legyen a cég mögött, meg az sem árt, ha valós idejű is rendelkezésre áll.

AZ én pénzem a Ponte Capital portfólióba van. Buda Cashnél is volt, meg a Concorde-nál, de azok csak jutalékot termeltek max évi 20%-ért, azt rájöttem, hogy mire megy ki a játék, úgyhogy áttettem mindkét helyről a pénzem. Az egyiket www.ponte-capital.com. Itt 5 hónapja van a pénzem és korrektül állok nagyon. A másikat pedig aranyba fektettem.
    lenyűgöző ez a superadvanced ponte capital tradingdesk, hogy is mondjam.. "kőprofi"
    http://www.ponte-capital.com/kik-vagyunk.html

• moltobello
    válaszolt
    Szeretnék befektetni ,és keresem a kapcsolatot olyan emberekkel ,akiknek
    már működő számlájuk van. Örülnék ha többet írna a cégről, és segítene.[/QUOTE]

Én kipróbáltam párat, van egy két jó, de minimum egy év hitelesített kereskedési eredmény legyen a cég mögött, meg az sem árt, ha valós idejű is rendelkezésre áll.

AZ én pénzem a Ponte Capital portfólióba van. Buda Cashnél is volt, meg a Concorde-nál, de azok csak jutalékot termeltek max évi 20%-ért, azt rájöttem, hogy mire megy ki a játék, úgyhogy áttettem mindkét helyről a pénzem. Az egyiket www.ponte-capital.com. Itt 5 hónapja van a pénzem és korrektül állok nagyon. A másikat pedig aranyba fektettem.

• MartonLFX
    válaszolt
    Sziasztok! Kezelt számlás lehetőségeket keresek. Megköszönném a javaslatokat: marton.laszlo.fx@gmail.com

scapesound eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello Mandark!
    Te hamarabb megtaláltad, ezt a topikot, mint én - lehet elég lett volna ide írnom...
    A forexbe nincs időm beleásni magamat, viszont olyan lehetőséget tartogat magában amelyet nm szabad kihagyni. Biztos, hogy vannak olyan intézményi befektetők, akik tartósan eredményesek. Egyre több ilyenről hallani, csak nem ismerek olyat, aki már befektetett volna valamelyikbe.
    Ha valakinek lenne ehhez tapasztalata, kérem ossza meg velünk!

köszi

• scapesound
    válaszolt
    Hello Mandark!
    Te hamarabb megtaláltad, ezt a topikot, mint én - lehet elég lett volna ide írnom...
    A forexbe nincs időm beleásni magamat, viszont olyan lehetőséget tartogat magában amelyet nm szabad kihagyni. Biztos, hogy vannak olyan intézményi befektetők, akik tartósan eredményesek. Egyre több ilyenről hallani, csak nem ismerek olyat, aki már befektetett volna valamelyikbe.
    Ha valakinek lenne ehhez tapasztalata, kérem ossza meg velünk!

köszi

• Mandark
    válaszolt
    Mint mindenhol itt is vannak akik az átlagon felül teljesítenek (itt már aki nem veszít az már átlagon felüli). És vannak akik kimagasló hozamot tudnak elérni és esetleg tartósan. Rengeteg helyre lehet befektetni a forexen. De nagyon nem mindegy, hogy kit bízunk meg pénzünk kezelésével!

Working...
X